No photo

Barbora Čermochová (24 let)

ID: 29752

Praha

  • 59 zápasů

    od roku 2018
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Skreč
    • Výhra
    • Skreč
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Hamr Záběhlice
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 59
    Zápasů v lize ( 24 / 21 / 14) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2018

2 . Úroveň A

16 bodů
11. místo (5. místo v mužích)
Age… Kli… San… Tau… Ďáb… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 2:0 2:0
S:2
2:0
9 0 21
2 .
Kliďáskové (A. Bystrická + J. Mašín)
0:2 1:2
2:0
2:1
6 0 18
3 .
Sankoud 92 (S. Rakoušová + T. Bruder)
0:2 2:1 2:0 0:2 5 0 17
4 .
Taus 1825 (J. Hrubý + I. Hrubá)
2:S
0:2
0:2
2:S
4 0 16
5 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
1:2
2:0
S:2
4 0 16

1 . Úroveň A

20 bodů
7. místo (3. místo v mužích)
Pat… Pol… Mar… Kli… Ďáb… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:0
2:0
2:0
2:0
12 0 30
2 .
Polatovi 3D (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:0
2:0
2:0
9 0 27
3 .
Marek a Lenka (L. Lukášová + M. Bezak)
0:2
0:2
2:1
1:2
3 0 21
4 .
Kliďáskové (A. Bystrická + J. Mašín)
0:2
0:2
1:2
2:S 3 0 21
5 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
0:2
2:1
S:2 2 0 20

2 . Úroveň A

53 bodů
8. místo (5. místo v mužích)
Kli… Mar… Ďáb… Ven… RS B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Kliďáskové (A. Bystrická + J. Mašín)
2:0
0:2
2:S
2:S
33 0 63
2 .
Marek a Lenka (L. Lukášová + M. Bezak)
0:2
2:0
2:S
2:S
33 0 63
3 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
2:0
0:2 0:2 2:S 23 0 53
4 .
Ventyl a Skilma (M. Spálenský + T. Dospěl)
S:2
S:2
2:0 S:S 8 0 38
5 .
S:2
S:2
S:2 S:S -5 0 25

1 . Úroveň A

52 bodů
7. místo (3. místo v mužích)
Pat… Pol… BSM Ďáb… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:0
1:2
2:0
41 0 86
2 .
Polatovi 3D (M. Polatová + L. Polata)
0:2
2:0
2:0
34 0 79
3 .
2:1
0:2
2:1
22 0 67
4 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
0:2
1:2
7 0 52

Jarní sezóna 2018

2 . Úroveň A

59 bodů
3. místo (2. místo v mužích)
Ďáb… BSM Alf… Kla… Ten… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
2:0
2:1
2:S
2:0
44 0 59
2 .
0:2
2:0
2:1
2:0
34 0 49
3 .
1:2
0:2
2:S
2:0
28 0 43
4 .
Kladenský výběr (P. Kolář + M. Puchel)
S:2
1:2
S:2 S:S 0 0 15
5 .
Tenisovy team (J. Štiller + T. Kobešová)
0:2
0:2
0:2
S:S -5 0 10

3 . Úroveň A

43 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
Kla… Ďáb… Alf… Jar… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Kladenský výběr (P. Kolář + M. Puchel)
1:2 2:0 2:0 41 0 56
2 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
2:1 S:2 2:0 28 0 43
3 . 0:2 2:S S:2 13 0 28
4 . 0:2 0:2 2:S 13 0 28

3 . Úroveň A

45 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
R2… Ďáb… Alf… Jar… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
R2-D2 (R. David + R. David)
2:0
2:1
2:0
45 0 60
2 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
2:0
2:S 30 0 45
3 .
1:2
0:2
S:S 0 0 15
4 .
0:2
S:2 S:S -7 0 8

2 . Úroveň A

33 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
Pet… BSM Ďáb… Alf… Jar… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Petr a Pavla (P. Čermák + P. Hovorková)
2:0
2:0 2:0 2:0 52 0 67
2 .
0:2
2:1
2:1
2:0
29 0 44
3 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
1:2
2:0
S:2 18 0 33
4 . 0:2
1:2
0:2
2:0
18 0 33
5 . 0:2
0:2
2:S
0:2
10 0 25

Podzimní sezóna 2017

1 . Úroveň A

44 bodů
6. místo (5. místo v mužích)
Pat… Pol… 2Hr… Bug… Ďáb… Alf… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
1:2
2:1
2:0
0:2
2:0
30 0 60
2 .
Polatovi 3D (M. Polatová + L. Polata)
2:1
2:1
2:1
2:1
2:1
30 0 60
3 .
2Hrošíci (R. Kabát + P. Čepek)
1:2
1:2
1:2
2:S
2:0
30 0 60
4 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
0:2
1:2
2:1 2:S 2:0 28 0 58
5 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
2:0
1:2
S:2
S:2 S:2 14 0 44
6 .
0:2
1:2
0:2
0:2 2:S 12 0 42

2 . Úroveň A

13 bodů
7. místo (6. místo v mužích)
Ďáb… Alf… RS Ros… LuKa B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
2:0
S:S S:S S:S -2 0 13
2 .
0:2
S:S S:S S:S -15 0 0
3 . S:S S:S S:S S:S -20 0 -5
4 .
Rosomáci (M. Lomoz + Z. Makovský)
S:S S:S S:S S:S -20 0 -5
5 . S:S S:S S:S S:S -20 0 -5

1 . Úroveň A

37 bodů
7. místo (5. místo v mužích)
Pat… 2Hr… Pol… Ďáb… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
2:0
2:0
2:0
51 0 81
2 .
2Hrošíci (R. Kabát + P. Čepek)
0:2
2:0
2:1
28 0 58
3 .
Polatovi 3D (M. Polatová + L. Polata)
0:2
0:2
2:0
17 0 47
4 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
1:2
0:2
7 0 37

1 . Úroveň A

56 bodů
4. místo (3. místo v mužích)
Pol… Pat… Ďáb… Bug… BSM B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Polatovi 3D (M. Polatová + L. Polata)
2:1
2:1
2:0
2:0
42 0 72
2 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
1:2
2:0
2:1
2:0
39 0 69
3 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
1:2
0:2
2:0
2:1
26 0 56
4 .
Bugifit (m. hanák + S. Hanáková)
0:2
1:2
0:2
2:0
18 0 48
5 .
0:2
0:2
1:2
0:2
5 0 35

Letní sezóna 2017

1 . Úroveň A

86 bodů
1. místo (1. místo v mužích)
Ďáb… Pol… Pat… Par… TA… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
1:2
2:0
2:0 2:S 41 0 86
2 .
Polatovi 3D (M. Polatová + L. Polata)
2:1
2:1
2:S
2:S
36 0 81
3 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
0:2
1:2
2:S
2:S
25 0 70
4 .
Parádníci (R. Erde + M. Patěk)
0:2
S:2
S:2
S:S -5 0 40
5 .
TA Hájek Třebíč (M. Voříšek + Z. Švejcar)
S:2
S:2
S:2
S:S -5 0 40

2 . Úroveň A

73 bodů
2. místo (2. místo v mužích)
Ďáb… Par… Ten… Ste… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
2:0
2:S
2:S
43 0 73
2 .
Parádníci (R. Erde + M. Patěk)
0:2
2:0
2:S
30 0 60
3 .
Tenisovy team (J. Štiller + T. Kobešová)
S:2 0:2
2:S
13 0 43
4 .
SteckovicovaFalta (M. Falta + J. Steckovičová)
S:2
S:2
S:2
0 0 30

1 . Úroveň A

45 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
TA… MIHY Pol… Lux… Ďáb… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
TA Hájek Třebíč (M. Voříšek + Z. Švejcar)
2:0
2:0 S:S 2:S 31 0 76
2 .
MIHY (M. Šprysl + H. Miler)
0:2
0:2
2:S
2:S 20 0 65
3 .
Polatovi 3D (M. Polatová + L. Polata)
0:2 2:0 S:S 2:S 18 0 63
4 .
Luxren (I. Šašek + P. P.)
S:S
S:2
S:S 2:S 0 0 45
5 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
S:2 S:2 S:2 S:2 0 0 45

1 . Úroveň A

69 bodů
3. místo (2. místo v mužích)
TA… Ďáb… Lux… Pat… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
TA Hájek Třebíč (M. Voříšek + Z. Švejcar)
2:0
2:S
2:1
41 0 86
2 .
Ďáblice (K. Soukup + B. Čermochová)
0:2
1:2
2:0
24 0 69
3 .
Luxren (I. Šašek + P. P.)
S:2
2:1
2:1
22 0 67
4 .
Pat a Bobek (R. Činátl + D. Činátl)
1:2
0:2
1:2
14 0 59

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
28.09.2018 15:30 2. Agentky (N. Novotna, E. Řezníčková) Hamr Braník 0:2 Komentáře
20.09.2018 20:00 2. Kliďáskové (A. Bystrická, J. Mašín) Hamr Záběhlice 1:2 Komentáře
17.09.2018 21:30 2. Taus 1825 (J. Hrubý, I. Hrubá) S:2 Komentáře
12.09.2018 18:00 2. Sankoud 92 (S. Rakoušová, T. Bruder) 2:0
02.09.2018 17:00 1. Kliďáskové (A. Bystrická, J. Mašín) Hamr Záběhlice S:2
30.08.2018 17:00 1. Marek a Lenka (L. Lukášová, M. Bezak) 2:1 Komentáře
23.08.2018 11:00 1. Polatovi 3D (M. Polatová, L. Polata) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
20.08.2018 14:00 1. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) 0:2 Komentáře
12.07.2018 19:00 2. Ventyl a Skilma (M. Spálenský, T. Dospěl) Tenis Hajnovka 0:2
10.07.2018 19:00 2. Marek a Lenka (L. Lukášová, M. Bezak) Hotel a Sportcentrum Čechie 0:2
09.07.2018 19:00 2. Kliďáskové (A. Bystrická, J. Mašín) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
27.06.2018 18:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) 1:2 Komentáře
22.06.2018 11:00 1. Polatovi 3D (M. Polatová, L. Polata) Hamr Štěrboholy 0:2 Komentáře
07.06.2018 15:30 1. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) Hotel a Sportcentrum Čechie 0:2 Komentáře
21.05.2018 18:00 2. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) 2:1 Komentáře
19.05.2018 18:30 2. Tenisovy team (J. Štiller, T. Kobešová) Hotel a Sportcentrum Čechie 2:0 Komentáře
15.05.2018 19:00 2. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) 2:0 Komentáře
24.04.2018 19:00 3. JardaJana (J. Steckovičová, J. Zdvihal) 2:0
10.04.2018 17:30 3. Kladenský výběr (P. Kolář, M. Puchel) Tenis Cibulka 2:1
13.03.2018 20:30 3. R2-D2 (R. David, R. David) Hotel a Sportcentrum Čechie 0:2 Komentáře
06.03.2018 19:00 3. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) Hamr Záběhlice 2:0 Komentáře
28.02.2018 20:00 2. JardaJana (J. Steckovičová, J. Zdvihal) S:2
20.02.2018 20:00 2. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) 1:2 Komentáře
09.02.2018 12:00 2. Petr a Pavla (P. Čermák, P. Hovorková) Sportcentrum Radlice 0:2
07.02.2018 19:30 2. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) Tenis Hajnovka 2:0 Komentáře
19.01.2018 19:00 1. Polatovi 3D (M. Polatová, L. Polata) Hamr Štěrboholy 1:2 Komentáře
05.01.2018 17:30 1. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) 2:0 Komentáře
02.01.2018 10:20 2. Rosomáci (M. Lomoz, Z. Makovský) S:S
02.01.2018 10:20 2. LuKa (K. Svatoňová, L. Hrdý) S:S
02.01.2018 10:20 2. RS (T. Ristovský, O. Šíma) S:S
03.12.2017 19:00 2. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) Tenis Ládví 2:0 Komentáře
26.11.2017 11:00 1. Polatovi 3D (M. Polatová, L. Polata) 0:2 Komentáře
15.11.2017 19:30 1. 2Hrošíci (R. Kabát, P. Čepek) Tenis Hajnovka 1:2 Komentáře
03.11.2017 19:00 1. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) 0:2 Komentáře
28.10.2017 18:00 1. BSM (P. Houdek, T. Sodomka) Tenis Ládví 2:1 Komentáře
24.10.2017 12:00 1. Bugifit (m. hanák, S. Hanáková) Hotel a Sportcentrum Čechie 2:0 Komentáře
19.10.2017 14:00 1. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) 0:2 Komentáře
13.10.2017 10:00 1. Polatovi 3D (M. Polatová, L. Polata) Hamr Záběhlice 1:2 Komentáře
21.09.2017 10:30 1. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) Hotel a Sportcentrum Čechie 2:0 Komentáře
20.09.2017 17:30 1. Parádníci (R. Erde, M. Patěk) Tenis Svornost 2:0
05.09.2017 19:00 1. Polatovi 3D (M. Polatová, L. Polata) Hamr Záběhlice 1:2 Komentáře
17.08.2017 19:00 2. Parádníci (R. Erde, M. Patěk) Tenis Ládví 2:0 Komentáře
26.06.2017 09:00 1. TA Hájek Třebíč (M. Voříšek, Z. Švejcar) Hamr Záběhlice 0:2 Komentáře
16.06.2017 20:00 1. Luxren (I. Šašek, P. P.) Hamr Záběhlice 1:2
05.06.2017 16:00 1. Pat a Bobek (R. Činátl, D. Činátl) Tenis Hajnovka 2:0 Komentáře
1. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) S:2
2. RS (T. Ristovský, O. Šíma) 2:S
1. 2Hrošíci (R. Kabát, P. Čepek) S:2 Komentáře
2. Kladenský výběr (P. Kolář, M. Puchel) 2:S
1. TA Hájek Třebíč (M. Voříšek, Z. Švejcar) S:2
1. MIHY (M. Šprysl, H. Miler) S:2
1. Luxren (I. Šašek, P. P.) S:2
1. Polatovi 3D (M. Polatová, L. Polata) S:2
1. TA Hájek Třebíč (M. Voříšek, Z. Švejcar) 2:S
3. Alfici (Z. Lefflerová, T. Macek) S:2
2. Tenisovy team (J. Štiller, T. Kobešová) 2:S
2. SteckovicovaFalta (M. Falta, J. Steckovičová) 2:S Komentáře
1. Bugifit (m. hanák, S. Hanáková) S:2
3. JardaJana (J. Steckovičová, J. Zdvihal) 2:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím