Načítám…

Jana Adámková (48 let)

ID: 38230

Praha

  • 97 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 19 /97
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 97
    Zápasů v lize ( 57 / 35 / 5) 0 turnajů
  • 62%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2022

4 . Úroveň B

115 bodů
20. místo (8. místo v ženách)
Hod… Past Emí… Rus… Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Hodinový tým (D. Honková + F. Herink)
0:3 3:1 3:0 3:0 20 14 134
2 . 3:0 3:1 0:3 3:1 19 3 122
3 . 1:3 1:3 3:0
3:S
15 0 115
4 .
Russelíci (J. Kuličková + M. Dvořák)
0:3 3:0 0:3 3:1 13 -11 102
5 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 1:3
S:3
1:3 2 -14 88

Jarní sezóna 2022

4 . Úroveň B

120 bodů
17. místo (7. místo v ženách)
Doh… Emí… Luc… Suc… Fas… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
3:1 3:0 3:0
3:S
26 14 140
2 . 1:3
3:0
2:3
3:0
17 3 120
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
0:3
0:3
3:0
3:S
13 0 113
4 .
Suchá slina (H. Vaňková + M. Šmejkal)
0:3
3:2
0:3
3:S
11 -11 100
5 .
Fast & Furious (A. Koutná + L. Dolanský)
S:3
0:3
S:3
S:3
0 -14 86

4 . Úroveň A

114 bodů
21. místo (8. místo v ženách)
Nev… Vel… Emí… Mír… Bum… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nevim, dál (T. Klepal + A. Mázlová)
3:0 3:0 2:3 3:0 23 14 137
2 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
0:3 3:2 3:1
3:S
17 3 120
3 . 0:3 2:3
3:S
3:S
14 0 114
4 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
3:2 1:3
S:3
3:S
12 -11 101
5 .
Bumbrlínci (V. Pavluch + K. Syrová)
0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

5 . Úroveň B

110 bodů
25. místo (7. místo v ženách)
Bra… Emí… Suc… Dic… Kra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
3:0
3:0
3:1
3:1
26 14 120
2 .
0:3
3:2
3:0
3:0
19 11 110
3 .
Suchá slina (H. Vaňková + M. Šmejkal)
0:3
2:3
2:3
3:1
10 0 90
4 .
Dick a Dick (A. Dick + R. Dick)
1:3
0:3
3:2
2:3
8 -11 77
5 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
1:3
0:3
1:3
3:2
7 -14 73

6 . Úroveň A

99 bodů
27. místo (8. místo v ženách)
Emí… Nes… A&B Kuf… Šim… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0
3:S
3:0
25 14 99
2 .
Nesvačílci (J. Blažej + F. Krpata)
2:3
3:1 3:S
3:S
20 11 91
3 .
0:3
1:3
3:S
3:S
13 0 73
4 .
Kufulovci (T. Lešták + Z. Urbániová)
S:3
S:3
S:3
3:S
6 -11 55
5 .
0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

Podzimní sezóna 2021

8 . Úroveň A

60 bodů
41. místo (15. místo v ženách)
Emí… Kos… Koo… Row… MP Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:0
3:S
26 14 60
2 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
1:3
3:0
3:S
3:S
20 11 51
3 . 0:3
0:3
S:S
3:S
4 0 24
4 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
0:3
S:3
S:S
3:S 4 -11 13
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3 0 -14 6

5 . Úroveň A

46 bodů
42. místo (16. místo v ženách)
Pin… Doh… Nev… Bum… Kuf… Emí… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pindilové :-) (K. Třešková + O. Vomela)
3:1
3:0
3:0
3:2
3:S
25 14 99
2 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
1:3 3:2 3:1 3:1
3:S
19 11 90
3 .
Nevim, dál (T. Klepal + A. Mázlová)
0:3
2:3 3:1 3:1
3:S
16 0 76
4 .
Bumbrlínci (V. Pavluch + K. Syrová)
0:3
1:3 1:3 3:1
3:S
11 0 71
5 .
Kufulovci (T. Lešták + Z. Urbániová)
2:3 1:3 1:3 1:3
3:S
9 -3 66
6 .
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

4 . Úroveň B

101 bodů
27. místo (8. místo v ženách)
Sta… Mat… Ver… Emí… Kos… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
3:1
2:3
3:0
3:0 22 14 136
2 . 1:3 3:2 3:0 3:0 20 3 123
3 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
3:2
2:3 2:3 3:0 16 0 116
4 .
0:3
0:3 3:2 3:0 12 -11 101
5 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 86

3 . Úroveň A

117 bodů
21. místo (8. místo v ženách)
Lei… Lob… Ber… Emí… Fan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:1 3:2 3:S 22 14 156
2 .
Lobotomové z Prahy (T. Gabík + F. Čech)
2:3 3:1 3:0 3:S 21 11 152
3 . 1:3 1:3 3:0 3:S 15 0 135
4 . 2:3 0:3 0:3
3:S
8 -11 117
5 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
S:3 S:3 S:3
S:3
0 -14 106

Letní sezóna 2021

2 . Úroveň A

116 bodů
13. místo (4. místo v ženách)
Ene… Bez… Bil… Emí… VŠE… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
3:0 3:1 3:1 3:0 26 14 160
2 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0:3 3:1
3:0
3:1 19 11 150
3 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
1:3 1:3 3:0 3:0 16 0 136
4 . 1:3
0:3
0:3 3:1 7 -11 116
5 .
VŠEholky (P. Raszyková + A. Koutná)
0:3 1:3 0:3 1:3 2 -14 108

3 . Úroveň A

110 bodů
9. místo (4. místo v ženách)
Bez… Emí… Koť… Kos… MoKa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
3:1
3:0
3:0 3:0 27 14 121
2 . 1:3 3:2 3:0
3:S
19 11 110
3 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
0:3
2:3
3:S
3:S
14 0 94
4 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3 0:3
S:3
3:S
6 -11 75
5 . 0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

4 . Úroveň A

93 bodů
12. místo (5. místo v ženách)
Emí… Pat… Kos… Nud… Kra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
0:3
3:0
3:S
3:S
19 14 93
2 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
3:0
0:3
3:S
3:S
19 11 90
3 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3 3:0 3:S 3:S 19 0 79
4 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
S:3
S:3
S:3 S:S -2 -11 47
5 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
S:3
S:3
S:3 S:S -2 -14 44

4 . Úroveň A

96 bodů
12. místo (5. místo v ženách)
Emí… Vel… Pat… Nep… Jir… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
1:3
3:0
3:0
3:0 22 14 96
2 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
3:1
3:0
S:S
3:0
18 11 89
3 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3
0:3
3:S
3:1
12 0 72
4 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3
S:S
S:3
3:S 4 -11 53
5 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
0:3
0:3
1:3
S:3 1 -14 47

Letní sezóna 2020

7 . Úroveň B

119 bodů
37. místo (7. místo v ženách)
Emí… Rak… MoKa HP… Odj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:1
3:S
3:S
25 14 119
2 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
0:3
3:0 3:0
3:S
20 11 111
3 .
1:3
0:3 3:0 3:S 14 0 94
4 .
S:3
0:3 0:3 3:S 6 -3 83
5 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
S:3
S:3
S:3 S:3 0 -14 66

6 . Úroveň B

83 bodů
45. místo (10. místo v ženách)
Kra… Pat… Uje… Emí… Sve… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
3:1 3:2
1:3
3:2
17 14 111
2 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
1:3
3:S
3:1
2:3
15 11 106
3 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
2:3
S:3
3:1
3:1 14 0 94
4 .
3:1
1:3
1:3
3:1
14 -11 83
5 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
2:3
3:2
1:3
1:3
9 -14 75

5 . Úroveň B

92 bodů
41. místo (8. místo v ženách)
RYZ… (Ho… Bez… MP Emí… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
3:0
2:3
3:0 3:0 23 14 137
2 .
(Hol)čičí tým (D. Honková + L. Honková)
0:3 3:2
3:S
3:0
18 11 129
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
3:2
2:3
3:0
1:3
15 0 115
4 . 0:3
S:3
0:3
3:0 7 -11 96
5 . 0:3
0:3
3:1
0:3 6 -14 92

6 . Úroveň A

107 bodů
34. místo (5. místo v ženách)
Kra… Emí… Sve… Odj… Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
3:0
3:2
S:3
3:1
18 14 112
2 .
0:3
3:2
3:2
3:S
16 11 107
3 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
2:3
2:3
3:S
3:S
16 0 96
4 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
3:S
2:3
S:3
3:0
15 -11 84
5 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
1:3
S:3
S:3
0:3
1 -14 67

Jarní sezóna 2020

5 . Úroveň B

127 bodů
45. místo (8. místo v ženách)
(Ho… Mis… Ber… Bez… Emí… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
(Hol)čičí tým (D. Honková + L. Honková)
3:1 1:3 3:1
3:0
20 14 174
2 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
1:3
3:S
3:2
3:0
19 11 170
3 . 3:1
S:3
3:1
3:0 19 0 159
4 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
1:3 2:3
1:3
3:1
10 -11 139
5 .
0:3
0:3
0:3
1:3
1 -14 127

5 . Úroveň B

172 bodů
28. místo (4. místo v ženách)
IT… Geo… Emí… KPP Tra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
3:0 3:0
3:S
3:S
26 14 200
2 .
George a Guma (J. Vlach + A. Kronberger)
0:3
3:0
3:S
3:S
19 11 190
3 . 0:3
0:3
3:S
3:S
12 0 172
4 .
S:3
S:3
S:3
S:S
-2 -11 147
5 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
S:3
S:3
S:3
S:S
-2 -14 144

6 . Úroveň B

153 bodů
29. místo (4. místo v ženách)
Emí… RYZ… Bez… MP Cho… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:S
1:3
3:2
3:0
19 14 153
2 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
S:3
3:2 3:1 3:0 18 11 149
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
3:1 2:3
2:3
3:S
16 0 136
4 .
2:3
1:3
3:2
3:0 15 -11 124
5 .
Choť topiče (K. Kuželka + M. Berka)
0:3
0:3
S:3
0:3 0 -14 106

Podzimní sezóna 2019

7 . Úroveň A

137 bodů
40. místo (9. místo v ženách)
Emí… VŠE… Kra… Maja Kdo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0
3:2
3:S
23 14 137
2 .
VŠEholky (P. Raszyková + A. Koutná)
2:3
3:0
3:1
3:S
21 11 132
3 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
0:3
0:3
3:1
3:S
12 0 112
4 .
2:3
1:3
1:3
3:S
10 -11 99
5 .
Kdo S Koho (D. Kacafírek + K. Pšenková)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

6 . Úroveň A

117 bodů
48. místo (10. místo v ženách)
Mat… Par… Ver… Emí… Vou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
S:S
3:0
3:0
3:S 18 14 152
2 .
Pardálové (J. Červenka + Z. Loula)
S:S
3:0 3:1 3:S 17 11 148
3 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3
0:3
3:1
3:S 12 0 132
4 .
0:3
1:3
1:3
3:S 8 -11 117
5 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 106

7 . Úroveň A

133 bodů
40. místo (8. místo v ženách)
Emí… Fan… Kra… Past Bro… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:3
3:2
3:1
3:S
19 14 133
2 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
3:2
3:1
1:3
3:S
18 11 129
3 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
2:3
1:3
3:1
3:S
15 0 115
4 .
1:3
3:1
1:3
3:S
14 -11 103
5 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

8 . Úroveň A

121 bodů
46. místo (9. místo v ženách)
Emí… Odj… Čer… Jir… MoKa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0
3:0
3:0 27 14 121
2 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
1:3
3:0 3:1
3:S
20 11 111
3 .
Černobyl (L. Vicherek + Š. Vadják)
0:3
0:3
3:S
3:S
12 0 92
4 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
0:3
1:3
S:3
3:S
7 -3 84
5 . 0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
24.06.2022 23:04 4. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) 3:S Komentáře
14.06.2022 18:00 4. Hodinový tým (D. Honková, F. Herink) Hamr Štěrboholy 1:3
13.06.2022 18:30 4. Russelíci (J. Kuličková, M. Dvořák) Hamr Štěrboholy 3:0
08.06.2022 19:00 4. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) Hamr Štěrboholy 1:3
31.05.2022 18:00 4. Suchá slina (H. Vaňková, M. Šmejkal) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
30.05.2022 18:00 4. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
18.05.2022 18:00 4. Fast & Furious (A. Koutná, L. Dolanský) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
07.05.2022 19:00 4. Dohnalovi (R. Dohnalová, M. Dohnal) Badminton Arena Skalka 1:3
30.04.2022 14:00 4. Velikáni (M. Kouba, J. Malý) Badminton Arena Skalka 2:3
28.04.2022 16:37 4. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) 3:S Komentáře
25.04.2022 13:01 4. Bumbrlínci (V. Pavluch, K. Syrová) 3:S Komentáře
21.04.2022 18:00 4. Nevim, dál (T. Klepal, A. Mázlová) Hamr Štěrboholy 0:3
19.03.2022 17:00 5. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) Hamr Braník 3:0 Komentáře
18.03.2022 18:00 5. Suchá slina (H. Vaňková, M. Šmejkal) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
09.03.2022 18:00 5. Dick a Dick (A. Dick, R. Dick) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
03.03.2022 18:00 5. Bratři v triku (M. Vojtěchovský, P. Vojtěchovský) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
28.02.2022 17:37 6. Kufulovci (T. Lešták, Z. Urbániová) 3:S Komentáře
16.02.2022 18:00 6. A&B (A. Hrnčárková, B. Lavičková) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
13.02.2022 18:00 6. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) BB Arena Letňany 3:0 Komentáře
11.02.2022 19:00 6. Nesvačílci (J. Blažej, F. Krpata) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
26.01.2022 19:09 8. MP (M. Pešička, M. Pešička) 3:S Komentáře
26.01.2022 17:00 8. Koopýtka (J. Baďurová, K. Šmahelová) Sportcentrum Olšanka 3:0
13.01.2022 18:30 8. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Hamr Štěrboholy 3:1
08.01.2022 15:00 8. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) Hamr Braník 3:0
20.12.2021 15:03 5. Bumbrlínci (V. Pavluch, K. Syrová) S:3 Komentáře
20.12.2021 15:03 5. Kufulovci (T. Lešták, Z. Urbániová) S:3 Komentáře
20.12.2021 15:03 5. Nevim, dál (T. Klepal, A. Mázlová) S:3 Komentáře
20.12.2021 15:03 5. Dohnalovi (R. Dohnalová, M. Dohnal) S:3 Komentáře
20.12.2021 15:02 5. Pindilové :-) (K. Třešková, O. Vomela) S:3 Komentáře
29.11.2021 18:00 4. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Hamr Štěrboholy 3:0
20.11.2021 10:30 4. Staro-dva-men (R. Hau, M. Petrbok) Hamr Braník 0:3 Komentáře
16.11.2021 19:00 4. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Štěrboholy 3:2
08.11.2021 18:00 4. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Štěrboholy 0:3
31.10.2021 17:32 3. Fanatici (R. Kraus, J. Beneš) 3:S Komentáře
31.10.2021 15:00 3. Lobotomové z Prahy (T. Gabík, F. Čech) Hamr Braník 0:3
22.10.2021 18:00 3. LeitBor (B. Palaščak, T. Leitner) Hamr Štěrboholy 2:3
16.10.2021 16:00 3. Ber to (J. Červenka, M. Ondřej) Hamr Štěrboholy 0:3
29.09.2021 19:00 2. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 0:3
20.09.2021 18:00 2. VŠEholky (P. Raszyková, A. Koutná) Hamr Štěrboholy 3:1
13.09.2021 19:30 2. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 1:3
11.09.2021 11:00 2. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Braník 0:3 Komentáře
27.08.2021 18:00 3. Koťátka (E. Rosenbergová, J. Culek) Badminton Arena Skalka 3:2
19.08.2021 19:30 3. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Štěrboholy 1:3
11.08.2021 18:00 3. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Hamr Štěrboholy 3:0
01.08.2021 18:17 4. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) 3:S Komentáře
01.08.2021 18:16 4. Nudle (J. Augustin, D. Zobal) 3:S Komentáře
31.07.2021 10:00 4. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Hamr Štěrboholy 3:0
14.07.2021 19:00 4. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
22.06.2021 20:00 4. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Hamr Štěrboholy 3:0
20.06.2021 19:00 4. Velikáni (M. Kouba, J. Malý) Hamr Braník 1:3 Komentáře
13.06.2021 14:00 4. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
07.06.2021 19:00 4. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
03.10.2020 13:47 7. Odjebany dekel (J. Wolf, I. Rado) 3:S Komentáře
01.10.2020 20:59 7. HP Praha (H. Kratochvílová, P. Kratochvíl) 3:S Komentáře
20.09.2020 10:00 7. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
19.09.2020 14:30 7. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
25.08.2020 19:00 6. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
22.08.2020 14:30 6. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Badminton Arena Skalka 1:3
20.08.2020 19:00 6. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
12.08.2020 19:30 6. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
09.08.2020 18:00 5. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Braník 0:3
02.08.2020 19:00 5. MP (M. Pešička, M. Pešička) Hamr Braník 0:3
30.07.2020 17:00 5. (Hol)čičí tým (D. Honková, L. Honková) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
17.07.2020 19:00 5. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
04.07.2020 06:57 6. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) 3:S Komentáře
28.06.2020 19:00 6. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
27.06.2020 14:00 6. Odjebany dekel (J. Wolf, I. Rado) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
26.06.2020 18:00 6. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
07.06.2020 19:00 5. (Hol)čičí tým (D. Honková, L. Honková) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
29.05.2020 18:00 5. Ber to (J. Červenka, M. Ondřej) SportCentrum JEREMI 0:3
27.05.2020 18:00 5. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
25.05.2020 18:00 5. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
20.05.2020 19:30 5. George a Guma (J. Vlach, A. Kronberger) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
18.05.2020 18:00 5. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 0:3
05.05.2020 17:21 5. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) 3:S Komentáře
05.05.2020 17:18 5. KPP (J. Kubný, J. Skála) 3:S Komentáře
22.02.2020 13:53 6. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) 3:S Komentáře
17.02.2020 17:00 6. MP (M. Pešička, M. Pešička) Hamr Braník 3:2 Komentáře
09.02.2020 14:30 6. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Braník 1:3
06.02.2020 18:00 6. Choť topiče (K. Kuželka, M. Berka) Hamr Braník 3:0 Komentáře
24.01.2020 18:00 7. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
22.01.2020 18:00 7. Maja (M. Babůněk, J. Kuličková) SportCentrum JEREMI 3:2 Komentáře