Petra Oliveriusová

Petra Oliveriusová (29 let)

ID: 31512

Praha

  • 45 zápasů

    od roku 2018
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Hamr Štěrboholy
  • 59 /81
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 28
    Zápasů v lize ( 16 / 11 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

8 . Úroveň B

92 bodů
59. místo (47. místo v mužích)
Past Sta… Wor… Pat… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0
3:S
3:s 24 14 118
2 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
2:3
3:0
3:0 3:s 22 11 113
3 .
Worms Arm&get-on (J. Bittman + P. Oliveriusová)
0:3
0:3
3:S
3:s 12 0 92
4 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
S:3
0:3
S:3
3:S 6 -3 83
5 .
The Trageds (J. Pospíšil + T. Zdarsa)
s:3 s:3 s:3 S:3 0 -14 66

Letní sezóna 2019

8 . Úroveň A

73 bodů
47. místo (37. místo v mužích)
Odj… Wor… Ryc… Baz… RK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
3:2
3:1
3:0
3:S
24 14 78
2 .
Worms Arm&get-on (J. Bittman + P. Oliveriusová)
2:3
3:0
3:1
3:0
22 11 73
3 .
Rychlej a Pomalej (K. Horváth + A. Yaroslavskyy)
1:3
0:3
3:2
3:S
12 0 52
4 . 0:3 1:3 2:3
S:S
1 -11 30
5 .
S:3
0:3
S:3
S:S
-2 -14 24

9 . Úroveň A

60 bodů
51. místo (40. místo v mužích)
Wor… Ned… Pus… Lamy LaVe Luk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Worms Arm&get-on (J. Bittman + P. Oliveriusová)
3:1
3:2
3:0
3:0
3:S
26 14 60
2 .
Nedal a Netrefil (P. Dubský + T. Hřeben)
1:3
2:3
3:0
3:0
3:S
20 11 51
3 .
2:3
3:2
1:3 3:S 3:S 17 0 37
4 .
Lamy (F. Beneš + M. Jírů)
0:3
0:3
3:1
3:S
3:S
15 0 35
5 .
0:3
0:3
S:3
S:3
S:S -2 -11 7
6 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -14 4

9 . Úroveň A

10 bodů
59. místo (46. místo v mužích)
T&P Odj… Ned… Wor… Lamy Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2
3:1
3:1
3:0
24 14 58
2 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
2:3
3:0
3:1
3:S
21 11 52
3 .
Nedal a Netrefil (P. Dubský + T. Hřeben)
1:3
0:3
3:1
3:S
13 0 33
4 .
Worms Arm&get-on (J. Bittman + P. Oliveriusová)
1:3
1:3
1:3
S:S
1 -11 10
5 .
Lamy (F. Beneš + M. Jírů)
0:3
S:3
S:3
S:S
-2 -14 4

Jarní sezóna 2019

10 . Úroveň A

56 bodů
67. místo (52. místo v mužích)
Wor… Pus… Voř… Fog… Lamy RK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Worms Arm&get-on (J. Bittman + P. Oliveriusová)
3:1
3:0
0:3
3:0
3:S
22 14 56
2 .
1:3
3:1
3:S
3:0
3:S
22 11 53
3 .
Vořešpruti (M. Janová + R. Lefnar)
0:3
1:3
3:S
3:0
3:S
17 0 37
4 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
3:0
S:3
S:3
S:3
3:S
11 0 31
5 .
Lamy (F. Beneš + M. Jírů)
0:3
0:3
0:3
3:S
3:S
10 -11 19
6 .
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

9 . Úroveň A

28 bodů
74. místo (53. místo v mužích)
HoPe Šim… Laz… Fog… Wor… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0
3:2
26 14 80
2 . 0:3 3:1 2:3 3:0 15 11 66
3 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
0:3 1:3 3:1 3:0 14 0 54
4 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
0:3 3:2 1:3 3:0 13 -11 42
5 .
Worms Arm&get-on (J. Bittman + P. Oliveriusová)
2:3
0:3 0:3 0:3 2 -14 28

11 . Úroveň A

70 bodů
68. místo (50. místo v mužích)
Wor… Voř… Lamy AC… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Worms Arm&get-on (J. Bittman + P. Oliveriusová)
3:0
3:0
3:0
36 14 70
2 .
Vořešpruti (M. Janová + R. Lefnar)
0:3
3:0
3:S
22 11 53
3 .
Lamy (F. Beneš + M. Jírů)
0:3
0:3
3:S
10 0 30
4 .
AC Golden (S. Dundrová + J. Valentová)
0:3
S:3
S:3
0 -11 9

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
20.10.2019 11:38 8. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) 3:S Komentáře
14.10.2019 18:00 8. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
11.10.2019 12:26 8. The Trageds (J. Pospíšil, T. Zdarsa) 3:S
09.10.2019 20:00 8. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
30.09.2019 18:00 8. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) Hamr Štěrboholy 3:1
23.09.2019 19:00 8. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
12.09.2019 20:00 8. Rychlej a Pomalej (K. Horváth, A. Yaroslavskyy) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
06.09.2019 19:00 8. Odjebany dekel (J. Wolf, I. Rado) Badminton Arena Skalka 2:3
29.08.2019 06:40 9. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) 3:S Komentáře
26.08.2019 19:00 9. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
25.08.2019 19:00 9. LaVe (V. Snajdrova, L. Jendrichovska) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
23.08.2019 19:00 9. Nedal a Netrefil (P. Dubský, T. Hřeben) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
19.08.2019 17:00 9. Lamy (F. Beneš, M. Jírů) SportCentrum JEREMI 3:0 Komentáře
28.06.2019 09:07 9. Lamy (F. Beneš, M. Jírů) S:S Komentáře
25.06.2019 19:00 9. Odjebany dekel (J. Wolf, I. Rado) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
23.06.2019 18:00 9. T&P (A. Fulka, P. Matějka) Hamr Braník 1:3
14.06.2019 19:00 9. Nedal a Netrefil (P. Dubský, T. Hřeben) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
25.04.2019 08:37 10. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) 3:S Komentáře
17.04.2019 20:00 10. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) Hamr Štěrboholy 0:3
12.04.2019 19:00 10. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
10.04.2019 20:00 10. Lamy (F. Beneš, M. Jírů) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
05.04.2019 18:30 10. Vořešpruti (M. Janová, R. Lefnar) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
27.03.2019 20:00 9. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) Badminton Arena Skalka 0:3
25.03.2019 20:15 9. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
13.03.2019 19:00 9. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) Hamr Štěrboholy 0:3
11.03.2019 20:00 9. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Hamr Štěrboholy 0:3
13.02.2019 17:00 11. Vořešpruti (M. Janová, R. Lefnar) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
12.02.2019 20:00 11. AC Golden (S. Dundrová, J. Valentová) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
11.02.2019 20:00 11. Lamy (F. Beneš, M. Jírů) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím