Načítám…

Filip Ocásek (32 let)

ID: 42513

Praha

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom
  • Language - germany

Mám Multisportku: Ano

Hraje ligy: Praha - Badminton - čtyřhry (37/59)

  • 82 zápasů

    od roku 2020
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
  • 34 /80
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 14
    Zápasů v lize ( 8 / 5 / 1) 0 turnajů
  • 62%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2023

5 . Úroveň A

89 bodů
37. místo (23. místo v mužích)
Bam… Z(v… Kra… VIK… Ber… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 7 14 121
2 .
Z(v)onky (K. Maťková + J. Snovický)
3:0
7 11 118
3 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
0 0 100
4 .
0:3
0 -11 89
5 . 0:3 0 -14 86

Podzimní sezóna 2022

4 . Úroveň A

94 bodů
32. místo (20. místo v mužích)
IT… Mír… Luc… Pet… VIK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
3:S
3:0
2:3
3:1 21 14 135
2 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
S:3
3:1
1:3
3:S
13 3 116
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
0:3
1:3
3:S
3:1
13 0 113
4 .
3:2
3:1
S:3
S:3
11 -11 100
5 . 1:3
S:3
1:3
3:S
8 -14 94

6 . Úroveň A

96 bodů
29. místo (20. místo v mužích)
VIK… Kou… Hadi Kos… Pat… Mor… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 2:3 3:1
3:1
3:0 22 14 96
2 .
Koukáš (L. Drahník + A. Koutná)
1:3 3:1 3:0
3:S
3:0 22 11 93
3 . 3:2 1:3
0:3
3:1 3:0 15 0 75
4 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
1:3 0:3
3:0
1:3 3:0 13 0 73
5 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
1:3
S:3
1:3 3:1 3:0 12 -3 69
6 .
Moravačky (J. Zuczková + Š. Tylčeová)
0:3 0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 46

7 . Úroveň A

72 bodů
41. místo (27. místo v mužích)
MIl… VIK… Sno… Ošt… HoPe Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
MIlenka (L. Solarová + M. Solar)
3:1
3:0
3:0
3:0
27 14 81
2 .
1:3
3:0 3:0 3:S 21 11 72
3 .
Snowflakes (I. Peřina + A. Dubšík)
0:3
0:3
3:S
3:1 12 0 52
4 .
Oštěpok (F. Kuděj + O. Štěpán)
0:3
0:3
S:3
3:S 6 -11 35
5 .
0:3
S:3 1:3 S:3 1 -14 27

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
06.02.2023 19:00 5. Z(v)onky (K. Maťková, J. Snovický) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
31.01.2023 10:18 4. PetEr (E. Annusova, P. Jelínek) 3:S Komentáře
19.01.2023 00:07 4. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) S:3 Komentáře
18.01.2023 20:00 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Badminton Arena Skalka 1:3
09.01.2023 20:30 4. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 1:3 Komentáře
30.11.2022 20:30 6. Hadi (M. Hadrava, K. Hadrava) Hamr Braník 2:3
24.11.2022 18:00 6. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) SportCentrum JEREMI 3:1
23.11.2022 19:00 6. Moravačky (J. Zuczková, Š. Tylčeová) Hamr Braník 3:0
21.11.2022 19:00 6. Koukáš (L. Drahník, A. Koutná) Badminton Arena Skalka 3:1
02.11.2022 19:30 6. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
01.11.2022 00:10 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) 3:S
25.10.2022 19:00 7. MIlenka (L. Solarová, M. Solar) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
19.10.2022 19:30 7. Snowflakes (I. Peřina, A. Dubšík) Hamr Braník 3:0
12.10.2022 19:00 7. Oštěpok (F. Kuděj, O. Štěpán) Badminton Arena Skalka 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím