Načítám…
Image 1

Daniela Honková (26 let)

ID: 28143

Praha

  • 340 zápasů

    od roku 2017
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Skreč
    • Výhra
  • 18 /97
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 91
    Zápasů v lize ( 48 / 25 / 18) 4 turnaje
  • 66%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2024

2 . Úroveň A

120 bodů
12. místo (5. místo v ženách)
Dar… MIl… Emí… Pro… H… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
3:1 3:0 3:0 3:1 8 30 158 12:2
2 .
MIlenka (L. Solarová + M. Solar)
1:3
3:0
3:0 3:0 6 25 151 10:3
3 . 0:3
0:3
3:s 2 12 134 3:6
4 .
Prosecco team (J. Berger + K. Bergerová)
0:3 0:3 s:3 3:2 2 4 126 3:11
5 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
1:3 0:3 2:3 0 0 120 3:9

3 . Úroveň A

129 bodů
10. místo (4. místo v ženách)
Emí… H… Pet… RYZ… Nud… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:0 1:3
2:3
3:S
4 30 134 9:6
2 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
0:3
3:S
S:S
3:S
4 25 129 6:6
3 . 3:1
S:3
S:S
3:S
4 12 116 6:7
4 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
3:2
S:S S:S
3:S
4 4 108 6:8
5 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 100 0:12

Jarní sezóna 2024

4 . Úroveň B

116 bodů
14. místo (5. místo v ženách)
H… ATOM Kra… Dic… Luc… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
3:0 3:0
2:3
3:0 6 30 116 11:3
2 . 0:3 3:1 3:1 3:2 6 25 111 9:7
3 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
0:3 1:3 3:2 3:0 4 12 96 7:8
4 .
Dick a Dick (A. Dick + R. Dick)
3:2
1:3 2:3
3:0
4 4 88 9:8
5 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
0:3 2:3 0:3
0:3
0 0 80 2:12

4 . Úroveň B

106 bodů
26. místo (7. místo v ženách)
Pad… Vel… Emí… H… Kra… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Padající hvězdy (J. Mazur + K. Lackovičová)
3:0
3:2
3:2 3:1 8 30 138 12:5
2 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
0:3
3:2
3:S
3:0 6 25 131 9:5
3 .
2:3
2:3
3:S
3:0 4 12 116 10:6
4 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
2:3
S:3
S:3
3:2 2 4 106 5:11
5 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
1:3 0:3 0:3 2:3 0 0 100 3:12

5 . Úroveň B

98 bodů
21. místo (6. místo v ženách)
H… Dra… IT… Tym… No… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
3:0
3:S
3:0 3:0 8 30 98 12:0
2 .
Drama Kings (J. Drahorád + J. Drahorád)
0:3 3:2 3:0 3:0 6 25 91 9:5
3 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
S:3
2:3 3:0 3:2 4 12 76 8:8
4 .
Tymi team (P. Tymeš + R. Tymeš)
0:3 0:3 0:3 3:0 2 4 66 3:9
5 .
No to nevim (D. Menclová + B. Čermochová)
0:3 0:3 2:3 0:3 0 0 60 2:12

Podzimní sezóna 2023

4 . Úroveň A

82 bodů
28. místo (9. místo v ženách)
Tar… Vel… Emí… Pro… H… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Tarkani (Z. Lvovsky + F. Dohnalek)
3:2
3:2
0:3 3:S 6 30 116 9:7
2 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
2:3
2:3
3:0
3:S
4 25 109 10:6
3 .
2:3
3:2
1:3 3:1 4 12 96 9:9
4 .
Prosecco team (J. Berger + K. Bergerová)
3:0
0:3
3:1 1:3 4 4 88 7:7
5 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
S:3
S:3
1:3 3:1 2 0 82 4:10

3 . Úroveň A

122 bodů
19. místo (7. místo v ženách)
MIl… RRR IT… Pro… H… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
MIlenka (L. Solarová + M. Solar)
3:0 3:0 3:0 S:S 6 30 156 9:3
2 . 0:3 3:1
3:1
3:S
6 25 151 9:5
3 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
0:3 1:3 2:3
3:S
2 12 134 6:9
4 .
Prosecco team (J. Berger + K. Bergerová)
0:3
1:3
3:2 1:3 2 4 126 5:11
5 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
S:S
S:3
S:3
3:1 2 0 122 3:10

4 . Úroveň B

136 bodů
13. místo (3. místo v ženách)
H… Dic… Mír… Dře… Kra… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
S:S
3:0 3:0 3:0 6 30 136 9:0
2 .
Dick a Dick (A. Dick + R. Dick)
S:S
3:S
3:0
3:1
6 25 131 9:1
3 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3
S:3
3:1 3:0 4 12 116 6:7
4 .
Dřeváci (J. Šimandl + K. Dunicka)
0:3 0:3 1:3 3:0 2 4 106 4:9
5 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
0:3
1:3
0:3 0:3 0 0 100 1:12

Letní sezóna 2023

3 . Úroveň A

109 bodů
24. místo (11. místo v ženách)
Ten… Kou… Koť… Past H… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Tenisaci (J. Mazur + J. Kunc)
3:1 0:3 0:3 3:2 11 14 145 6:9
2 .
Koukáš (L. Drahník + A. Koutná)
1:3 3:0 3:2 S:S 11 11 142 7:5
3 .
Koťátka (E. Culková + J. Culek)
3:0 0:3
S:S
2:3 7 0 127 5:6
4 . 3:0 2:3
S:S
S:S 5 -11 114 5:3
5 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
2:3 S:S 3:2 S:S 3 -14 109 5:5

4 . Úroveň A

118 bodů
12. místo (5. místo v ženách)
H… Pro… Dra… Nik… Gar… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
3:0 3:2 3:1
3:S
24 14 118 12:3
2 .
Prosecco team (J. Berger + K. Bergerová)
0:3 1:3 3:1 3:1 13 3 96 7:8
3 .
Drama Kings (J. Drahorád + J. Drahorád)
2:3 3:1
3:S
S:S
12 0 92 8:4
4 . 1:3 1:3
S:3
S:S
0 -3 77 2:9
5 .
Gargamel a buldok (M. Vitásek + J. Sedláček)
S:3
1:3
S:S
S:S
-3 -14 63 1:6

2 . Úroveň A

114 bodů
14. místo (6. místo v ženách)
Hol… Sta… Dar… H… Kou… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Holčičárna (J. Ždichyncová + Z. Rudišová)
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 162 12:0
2 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
0:3 0:3 3:1 3:0 13 11 144 6:7
3 .
Darebáci (J. Adam + P. FÁBERA)
0:3 3:0 S:S
3:S
11 0 131 6:3
4 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
0:3 1:3 S:S 3:1 5 -11 114 4:7
5 .
Koukáš (L. Drahník + A. Koutná)
0:3 0:3
S:3
1:3 1 -14 107 1:12

Jarní sezóna 2023

3 . Úroveň A

133 bodů
8. místo (2. místo v ženách)
Kou… H… Pet… Dra… RRR Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Koukáš (L. Drahník + A. Koutná)
3:2
3:1
3:1 3:1 23 14 137 12:5
2 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
2:3 3:0
3:S
3:0 22 11 133 11:3
3 .
1:3
0:3
3:2
3:2
11 0 111 7:10
4 .
Drama Kings (J. Drahorád + J. Drahorád)
1:3
S:3
2:3
S:S
1 -11 90 3:9
5 . 1:3 0:3
2:3
S:S
1 -14 87 3:9

3 . Úroveň A

130 bodů
14. místo (5. místo v ženách)
RYZ… MIl… H… Sta… Bez… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
3:2
S:S 3:0 3:0 17 14 151 9:2
2 .
MIlenka (L. Solarová + M. Solar)
2:3
S:S
3:1
3:0
13 11 144 8:4
3 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
S:S S:S 3:0 3:0 10 0 130 6:0
4 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
1:3
0:3 3:0 8 -11 117 4:9
5 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0:3
0:3
0:3 0:3 0 -14 106 0:12

2 . Úroveň A

153 bodů
14. místo (3. místo v ženách)
Hol… Bil… Sta… MIl… H… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Holčičárna (J. Ždichyncová + Z. Rudišová)
3:0 3:2
3:1
3:S
24 14 198 12:3
2 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3 1:3
3:0
3:S
14 11 185 7:6
3 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
2:3 3:1
3:2
0:3 13 0 173 8:9
4 .
MIlenka (L. Solarová + M. Solar)
1:3
0:3
2:3
3:S
9 -11 158 6:9
5 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
S:3
S:3
3:0
S:3
7 -14 153 3:9

1 . Úroveň A

172 bodů
9. místo (2. místo v ženách)
Bul… Bra… Past Hol… H… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
3:2
3:2
3:0
3:0
24 14 218 12:4
2 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
2:3
3:0 3:2 3:0 21 11 212 11:5
3 .
2:3
0:3 2:3 3:1 10 0 190 7:10
4 .
Holčičárna (J. Ždichyncová + Z. Rudišová)
0:3
2:3 3:2 2:3 9 -11 178 7:11
5 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
0:3
0:3 1:3 3:2 6 -14 172 4:11

Podzimní sezóna 2022

2 . Úroveň A

180 bodů
3. místo (1. místo v ženách)
H… Past BBQ Ene… Bil… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 180 12:2
2 . 2:3 3:1 3:2 3:0 20 11 171 11:6
3 .
BBQ (D. Deng + X. Wang)
0:3 1:3 3:0 1:3 9 0 149 5:9
4 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3 2:3 0:3 3:1 8 -11 137 5:10
5 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3 0:3 3:1 1:3 7 -14 133 4:10

3 . Úroveň A

128 bodů
9. místo (2. místo v ženách)
BBQ H… Bez… Nep… IT… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
BBQ (D. Deng + X. Wang)
2:3 3:1 3:0
3:S
21 14 135 11:4
2 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
3:2 1:3 3:2 3:1 17 11 128 10:8
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
1:3 3:1
S:S
3:0 12 0 112 7:4
4 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3 2:3
S:S
3:1 6 -11 95 5:7
5 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
S:3
1:3 0:3 1:3 2 -14 88 2:12

2 . Úroveň A

131 bodů
15. místo (4. místo v ženách)
RYZ… Bil… Kub… Bez… H… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
3:0 0:3 3:0 3:1 20 14 174 9:4
2 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3 3:1 3:0 3:2 18 11 169 9:6
3 .
Kubánci (M. Kubů + E. Hejduková)
3:0 1:3
2:3
3:0 17 0 157 9:6
4 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0:3 0:3
3:2
3:2 10 -11 139 6:10
5 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
1:3 2:3 0:3 2:3 5 -14 131 5:12

2 . Úroveň A

145 bodů
10. místo (3. místo v ženách)
Bul… Hol… H… Past Sta… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Bulu Monkeys (V. Zeman + M. Boháček)
3:0
3:0
3:0
3:0
28 14 182 12:0
2 .
Holčičárna (J. Ždichyncová + Z. Rudišová)
0:3
3:1 3:0 3:0 20 11 171 9:4
3 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
0:3
1:3
S:S
3:1 5 0 145 4:7
4 .
0:3
0:3
S:S
3:1 4 -11 133 3:7
5 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
0:3
0:3 1:3 1:3 2 -14 128 2:12

Letní sezóna 2022

3 . Úroveň A

139 bodů
6. místo (2. místo v ženách)
H… Doh… Bez… Sta… Kra… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
3:2
3:S
3:0
3:0 25 14 139 12:2
2 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
2:3 3:2 3:0 3:0 21 11 132 11:5
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
S:3
2:3
3:1
3:0 15 0 115 8:7
4 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
0:3
1:3
3:1 7 -11 96 4:10
5 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 87 1:12

3 . Úroveň A

115 bodů
14. místo (6. místo v ženách)
RYZ… Past H… Ene… Lamy Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
3:0 3:0 3:1 3:0 27 14 141 12:1
2 . 0:3 3:2 3:2
3:S
16 11 127 9:7
3 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
0:3 2:3 3:1 3:0 15 0 115 8:7
4 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
1:3 2:3 1:3
3:S
10 -11 99 7:9
5 . 0:3
S:3
0:3
S:3
0 -14 86 0:12

3 . Úroveň A

117 bodů
14. místo (7. místo v ženách)
Sta… Doh… H… Sta… Nud… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
3:0 2:3
3:0
3:S
22 14 136 11:3
2 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
0:3 3:0 3:2
3:S
18 11 129 9:5
3 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
3:2 0:3 3:1
3:S
17 0 117 9:6
4 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
2:3 1:3
3:S
9 -11 98 6:9
5 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86 0:12

4 . Úroveň B

134 bodů
13. místo (5. místo v ženách)
H… Past Emí… Rus… Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
0:3 3:1 3:0 3:0 20 14 134 9:4
2 . 3:0 3:1 0:3 3:1 19 3 122 9:5
3 . 1:3 1:3 3:0
3:S
15 0 115 8:6
4 .
Russelíci (J. Kuličková + M. Dvořák)
0:3 3:0 0:3 3:1 13 -11 102 6:7
5 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 1:3
S:3
1:3 2 -14 88 2:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
17.07.2024 19:30 2. Darebáci (J. Adam, P. FÁBERA) Badminton Arena Skalka 1:3
14.07.2024 18:00 2. Prosecco team (J. Berger, K. Bergerová) Badminton Arena Skalka 2:3
12.07.2024 19:00 2. MIlenka (L. Solarová, M. Solar) BB Arena Letňany 0:3
01.07.2024 00:10 3. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) S:S
24.06.2024 11:48 3. PetEr (E. Annusova, P. Jelínek) 3:S Komentáře
23.06.2024 19:00 3. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) Badminton Arena Skalka 0:3
09.06.2024 01:01 3. Nudle (J. Augustin, D. Zobal) 3:S Komentáře
31.05.2024 19:30 4. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 3:0
28.05.2024 19:30 4. ATOM (T. Kratochvíl, A. Jiranová) Hamr Braník 3:0
21.05.2024 21:00 4. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) Badminton Arena Skalka 3:0
15.05.2024 20:00 4. Dick a Dick (A. Dick, R. Dick) BB Arena Štěrboholy 2:3 Komentáře
29.03.2024 08:19 4. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) S:3 Komentáře
27.03.2024 16:40 4. Velikáni (M. Kouba, J. Malý) S:3 Komentáře
22.03.2024 16:00 4. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) Hamr Braník 3:2
22.03.2024 16:00 4. Padající hvězdy (J. Mazur, K. Lackovičová) SportCentrum JEREMI 2:3
01.03.2024 00:10 5. No to nevim (D. Menclová, B. Čermochová) 3:0
28.02.2024 19:30 5. Drama Kings (J. Drahorád, J. Drahorád) Badminton Arena Skalka 3:0
28.02.2024 11:39 5. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) 3:S Komentáře
15.02.2024 21:30 5. Tymi team (P. Tymeš, R. Tymeš) Badminton Arena Skalka 3:0
02.01.2024 00:10 4. Tarkani (Z. Lvovsky, F. Dohnalek) S:3
30.12.2023 14:00 4. Velikáni (M. Kouba, J. Malý) S:3 Komentáře
17.12.2023 19:00 4. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) Badminton Arena Skalka 1:3
12.12.2023 19:00 4. Prosecco team (J. Berger, K. Bergerová) Hamr Braník 3:1
01.12.2023 00:10 3. MIlenka (L. Solarová, M. Solar) S:S
29.11.2023 21:05 3. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) S:3 Komentáře
29.11.2023 08:25 3. RRR (N. Cablé, G. Menon) S:3 Komentáře
05.11.2023 10:00 3. Prosecco team (J. Berger, K. Bergerová) Hamr Braník 3:1
31.10.2023 10:12 4. Dick a Dick (A. Dick, R. Dick) S:S Komentáře
29.10.2023 20:00 4. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) Hamr Braník 3:0
22.10.2023 19:30 4. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) Badminton Arena Skalka 3:0
12.10.2023 20:00 4. Dřeváci (J. Šimandl, K. Dunicka) Badminton Arena Skalka 3:0
02.10.2023 00:10 3. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) S:S
02.10.2023 00:10 3. Koukáš (L. Drahník, A. Koutná) S:S
20.09.2023 17:30 3. Koťátka (E. Culková, J. Culek) Sportcentrum Step 3:2
15.09.2023 19:30 3. Tenisaci (J. Mazur, J. Kunc) Hamr Braník 2:3
25.08.2023 18:29 4. Gargamel a buldok (M. Vitásek, J. Sedláček) 3:S Komentáře
15.08.2023 20:00 4. Prosecco team (J. Berger, K. Bergerová) Hamr Braník 3:0
08.08.2023 20:00 4. Niko2 (D. Štěpánek, J. Kalhous) Hamr Braník 3:1
06.08.2023 19:00 4. Drama Kings (J. Drahorád, J. Drahorád) Hamr Braník 3:2
03.07.2023 00:10 2. Darebáci (J. Adam, P. FÁBERA) S:S
28.06.2023 19:00 2. Staro-dva-men (R. Hau, M. Petrbok) Hamr Braník 1:3
28.06.2023 18:00 2. Holčičárna (J. Ždichyncová, Z. Rudišová) Hamr Braník 0:3
08.06.2023 20:30 2. Koukáš (L. Drahník, A. Koutná) Badminton Arena Skalka 3:1
30.05.2023 18:00 3. PetEr (E. Annusova, P. Jelínek) Badminton Arena Skalka 3:0
29.05.2023 10:07 3. Drama Kings (J. Drahorád, J. Drahorád) 3:S Komentáře
18.05.2023 20:00 3. Koukáš (L. Drahník, A. Koutná) Badminton Arena Skalka 2:3
16.05.2023 21:00 3. RRR (N. Cablé, G. Menon) Hamr Braník 3:0
02.05.2023 00:10 3. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) S:S
02.05.2023 00:10 3. MIlenka (L. Solarová, M. Solar) S:S
25.04.2023 19:00 3. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Braník 3:0
21.04.2023 16:00 3. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Badminton Arena Skalka 3:0
28.03.2023 10:31 2. MIlenka (L. Solarová, M. Solar) S:3 Komentáře
27.03.2023 10:16 2. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) S:3 Komentáře
27.03.2023 10:16 2. Holčičárna (J. Ždichyncová, Z. Rudišová) S:3 Komentáře
09.03.2023 20:00 2. Staro-dva-men (R. Hau, M. Petrbok) Hamr Braník 3:0
17.02.2023 18:30 1. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) BB Arena Štěrboholy 1:3
16.02.2023 18:00 1. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) Hamr Braník 0:3 Komentáře
14.02.2023 19:30 1. Bratři v triku (M. Vojtěchovský, P. Vojtěchovský) Hamr Braník 0:3
09.02.2023 20:30 1. Holčičárna (J. Ždichyncová, Z. Rudišová) Hamr Braník 3:2
28.01.2023 19:00 2. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) Hamr Braník 3:2
24.01.2023 19:00 2. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Badminton Arena Skalka 3:0
12.01.2023 20:00 2. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 3:0
05.01.2023 20:00 2. BBQ (D. Deng, X. Wang) Hamr Braník 3:0
29.12.2022 19:00 3. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Braník 1:3
29.12.2022 18:00 3. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 3:2
18.12.2022 16:00 3. BBQ (D. Deng, X. Wang) Badminton Arena Skalka 3:2
06.12.2022 20:00 3. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Braník 3:1
24.11.2022 21:00 2. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Braník 2:3
24.11.2022 20:00 2. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 2:3
23.11.2022 19:00 2. Kubánci (M. Kubů, E. Hejduková) Badminton Arena Skalka 0:3
13.11.2022 18:00 2. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Braník 1:3
31.10.2022 12:13 2. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) S:S Komentáře
25.10.2022 17:00 2. Bulu Monkeys (V. Zeman, M. Boháček) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
18.10.2022 20:30 2. Holčičárna (J. Ždichyncová, Z. Rudišová) Hamr Braník 1:3
16.10.2022 20:00 2. Staro-dva-men (R. Hau, M. Petrbok) Hamr Braník 3:1
28.09.2022 21:59 3. Bezambic (J. Malý, D. Malá) 3:S Komentáře
28.09.2022 21:00 3. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) SportCentrum JEREMI 3:0
28.09.2022 20:00 3. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
17.09.2022 21:00 3. Dohnalovi (R. Dohnalová, M. Dohnal) Hamr Braník 3:2
23.08.2022 19:00 3. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 3:1
21.08.2022 17:00 3. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) Hamr Braník 2:3
07.08.2022 18:00 3. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Braník 0:3
02.08.2022 20:00 3. Lamy (A. Voborníková, M. Seblova) Badminton Arena Skalka 3:0
28.07.2022 19:00 3. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Badminton Arena Skalka 3:1
24.07.2022 20:00 3. Staro-dva-men (R. Hau, M. Petrbok) Hamr Braník 3:2
12.07.2022 18:30 3. Dohnalovi (R. Dohnalová, M. Dohnal) Badminton Arena Skalka 0:3
07.07.2022 01:01 3. Nudle (J. Augustin, D. Zobal) 3:S Komentáře
23.06.2022 20:00 4. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Badminton Arena Skalka 3:0
22.06.2022 20:00 4. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) BB Arena Štěrboholy 0:3
14.06.2022 18:00 4. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) BB Arena Štěrboholy 3:1
02.06.2022 20:00 4. Russelíci (J. Kuličková, M. Dvořák) Badminton Arena Skalka 3:0

Platební metody

Platební metody