Načítám…
Veronika Vetešníková

Veronika Vetešníková (31 let)

ID: 39412

Praha

  • 26 zápasů

    od roku 2020
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Badminton Arena Skalka
  • 90 /140
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 26
    Zápasů v lize ( 14 / 7 / 5) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

9 . Úroveň A

36 bodů
66. místo (21. místo v ženách)
Žel… Baz… IPP… Sof… Pro… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Želvušky (I. Benešová + D. Hac)
3:1
1:3
3:1
13 14 67
2 .
1:3
3:1 7 11 58
3 .
3:1
1:3 7 0 47
4 .
Sofasurfers (V. Vetešníková + H. Dědina)
1:3
3:1
7 -11 36
5 .
Prosek Tigers (P. Hlobil + I. Hlobilová)
1:3
1 -14 27

7 . Úroveň A

46 bodů
59. místo (19. místo v ženách)
Nep… Odj… Jed… LiV… Sof… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
3:0 3:0
2:3
S:S 14 14 88
2 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
0:3 3:0
3:S
S:S 11 11 82
3 .
Jedem lajny (E. Čechová + J. Provazník)
0:3 0:3 3:0 S:3 7 0 67
4 .
LiVe team (V. Staňková + L. Bednář)
3:2
S:3
0:3 S:S 3 -3 60
5 .
Sofasurfers (V. Vetešníková + H. Dědina)
S:S S:S 3:S S:S 0 -14 46

8 . Úroveň A

72 bodů
49. místo (13. místo v ženách)
Sof… HoPe Pan… Zák… Pro… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Sofasurfers (V. Vetešníková + H. Dědina)
3:1
3:1
1:3
3:2
18 14 72
2 .
1:3
3:1
2:3
3:0
16 11 67
3 .
Pankáči (V. Kraus + M. Pátkova)
1:3
1:3
3:1
3:1
14 0 54
4 .
Zákon&Pořádek (V. Pražská + P. Šedina)
3:1
3:2
1:3
2:3
14 -11 43
5 .
Prosek Tigers (P. Hlobil + I. Hlobilová)
2:3
0:3
1:3
3:2
8 -14 34

9 . Úroveň A

52 bodů
57. místo (18. místo v ženách)
Sof… HoPe Pan… Evi… Baz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Sofasurfers (V. Vetešníková + H. Dědina)
3:2
3:2
1:3
3:0
18 14 52
2 .
2:3
3:2
3:2
3:1
18 11 49
3 .
Pankáči (V. Kraus + M. Pátkova)
2:3
2:3
3:2
3:1
15 0 35
4 .
Evil League of Evil (M. Moucha + J. Zeman)
3:1 2:3
2:3
1:3
11 -11 20
5 .
0:3
1:3
1:3
3:1
8 -14 14

Jarní sezóna 2020

10 . Úroveň A

70 bodů
72. místo (22. místo v ženách)
Jed… Sof… Baz… MA… Sta… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jedem lajny (E. Čechová + J. Provazník)
2:3
3:0
3:1
3:S
21 14 75
2 .
Sofasurfers (V. Vetešníková + H. Dědina)
3:2
2:3
3:1
3:S
19 11 70
3 .
0:3
3:2
3:0
3:S
18 0 58
4 . 1:3
1:3
0:3
3:S
8 -11 37
5 .
Starej a mladej (S. Loula + Z. Loula)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

11 . Úroveň A

60 bodů
81. místo (20. místo v ženách)
IPP… Sof… Mik… Mam… HoPe Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:3
3:0
3:2
3:0
21 14 75
2 .
Sofasurfers (V. Vetešníková + H. Dědina)
3:2
3:1
S:S S:S 9 11 60
3 .
Mikovi (D. Miková + O. Mika)
0:3
1:3
S:S S:S -1 0 39
4 . 2:3 S:S S:S S:S -2 -11 27
5 .
0:3
S:S S:S S:S -6 -14 20

9 . Úroveň B

51 bodů
80. místo (21. místo v ženách)
Kos… Laz… Pot… Mia… Sof… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
1:3
3:0
3:0
3:0
22 14 96
2 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
3:1
1:3
3:0 3:0 21 11 92
3 .
0:3
3:1
2:3
3:0
15 0 75
4 . 0:3 0:3
3:2
2:3 7 -3 64
5 .
Sofasurfers (V. Vetešníková + H. Dědina)
0:3
0:3
0:3
3:2 5 -14 51

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
22.09.2020 18:00 9. Prosek Tigers (P. Hlobil, I. Hlobilová) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
16.09.2020 17:30 9. Želvušky (I. Benešová, D. Hac) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
07.09.2020 00:10 7. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) S:S
07.09.2020 00:10 7. Odjebany dekel (J. Wolf, I. Rado) S:S
07.09.2020 00:10 7. LiVe team (V. Staňková, L. Bednář) S:S
07.09.2020 00:10 7. Jedem lajny (E. Čechová, J. Provazník) 3:S
23.07.2020 19:00 8. Zákon&Pořádek (V. Pražská, P. Šedina) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
17.07.2020 19:00 8. Pankáči (V. Kraus, M. Pátkova) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
16.07.2020 19:00 8. Prosek Tigers (P. Hlobil, I. Hlobilová) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
16.07.2020 18:45 8. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
11.07.2020 10:00 9. Evil League of Evil (M. Moucha, J. Zeman) Badminton Arena Skalka 1:3
10.07.2020 18:00 9. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
09.07.2020 18:00 9. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
29.06.2020 20:30 9. Pankáči (V. Kraus, M. Pátkova) Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
15.06.2020 17:30 10. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
11.06.2020 17:00 10. Jedem lajny (E. Čechová, J. Provazník) Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
01.06.2020 18:30 10. MA&KA (M. Knotková, K. Štullerová) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
21.05.2020 00:15 11. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) S:S
21.05.2020 00:10 11. Mamby (P. Svobodová, I. Hlobilová) S:S
09.05.2020 10:00 11. Mikovi (D. Miková, O. Mika) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
12.03.2020 18:30 11. IPP Stars (T. Šillerová, M. Reidingerová) Hamr Braník 3:2 Komentáře
02.03.2020 19:00 9. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
17.02.2020 20:00 9. MiaMar (M. Sedláček, M. Jánošková) 3:2
15.02.2020 14:00 9. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) Hamr Braník 0:3
10.02.2020 19:00 9. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
10. Starej a mladej (S. Loula, Z. Loula) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím