No photo

Michal Wdowyczyn (57 let)

ID: 26398

Praha

  • 114 zápasů

    od roku 2016
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Hamr Štěrboholy
  • 35 /80
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 114
    Zápasů v lize ( 60 / 53 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

5 . Úroveň A

37 bodů
39. místo (34. místo v mužích)
Nez… Luc… Tra… Mat… Zde… B. zápasy Celkem
1 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
3:1
3:2
3:0 15 51
2 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
1:3
0:3
3:0
3:0
13 49
3 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
2:3
3:0
3:2
12 48
4 .
0:3
2:3
3:1
7 43
5 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3
0:3
1:3
1 37

7 . Úroveň B

48 bodů
26. místo (24. místo v mužích)
Zde… VŠE… Pol… Kra… Fog… B. zápasy Celkem
1 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
3:0
3:0
3:0
3:0 24 48
2 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
0:3
3:1
3:1
3:0 16 40
3 .
Polámané rakety (M. Zbránková + K. Balarin)
0:3
1:3
3:1
3:1
11 35
4 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3
1:3
1:3
3:1 7 31
5 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
0:3 0:3
1:3
1:3 2 26

5 . Úroveň B

36 bodů
52. místo (41. místo v mužích)
Dám… Pif… Luc… Nep… Zde… B. zápasy Celkem
1 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
1:3
3:1
3:0
3:0 18 54
2 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
3:1
3:1
S:3
3:0 16 52
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
1:3
1:3
3:1 3:0 13 49
4 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3
3:S
1:3
3:0
12 48
5 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3 0:3 0:3
0:3
0 36

6 . Úroveň B

44 bodů
37. místo (32. místo v mužích)
Nik… The… Zde… Ráz… Rak… B. zápasy Celkem
1 . 3:2 3:0
3:0
3:0 22 52
2 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
2:3
2:3
3:1
3:0 15 45
3 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3
3:2
3:2
3:0
14 44
4 .
Rázní a smělí (D. Roreitnerová + J. Hančl)
0:3
1:3
2:3
3:0
9 39
5 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
0:3 0:3
0:3
0:3
0 30

Letní sezóna 2018

5 . Úroveň B

40 bodů
32. místo (28. místo v mužích)
Nez… Žlu… Zde… Sta… Tim… B. zápasy Celkem
1 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
3:1
3:0
3:0
3:1
22 52
2 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
1:3
3:0
3:2
3:S
16 46
3 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3
0:3
3:1
3:S
10 40
4 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
2:3
1:3
3:S
8 38
5 .
Timon a Pumba (D. Nahodil + T. Obadal)
1:3
S:3
S:3
S:3
1 31

4 . Úroveň B

42 bodů
30. místo (26. místo v mužích)
Luk… Ene… Luk… Zde… Luk… B. zápasy Celkem
1 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
3:1
3:S
3:0 3:S 21 57
2 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
1:3
3:S
3:0
3:S 17 53
3 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
S:3
S:3
3:1 3:S 10 46
4 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3
0:3
1:3 3:S 6 42
5 .
Lukáš Pernička (L. Pernička + N. Grajciarova)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 36

5 . Úroveň B

90 bodů
19. místo (17. místo v mužích)
Zde… Luk… Sve… Bag… Fan… B. zápasy Celkem
1 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
3:0
3:2
3:0 3:S 45 90
2 .
Lukáš Pernička (L. Pernička + N. Grajciarova)
0:3
3:0
3:2 3:S 32 77
3 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
2:3
0:3
3:0
3:S 27 72
4 .
Bagřici (K. Gavlasová + T. Lang)
0:3 2:3
0:3
3:S 14 59
5 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 45

5 . Úroveň B

69 bodů
36. místo (32. místo v mužích)
Tra… MAD… Zde… Žlu… Sta… B. zápasy Celkem
1 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
3:0 3:2
3:1
3:0
46 91
2 . 0:3 2:3
3:2
3:0
26 71
3 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
2:3 3:2 0:3
3:1
24 69
4 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
1:3
2:3
3:0
2:3
23 68
5 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
0:3
1:3
3:2
11 56

Jarní sezóna 2018

7 . Úroveň C

77 bodů
43. místo (39. místo v mužích)
Zde… Ner… MoKa Jak… slu… B. zápasy Celkem
1 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
3:1 3:0
3:S
3:0 47 77
2 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
1:3 3:2 3:0 3:0 37 67
3 . 0:3 2:3
3:0
3:1 28 58
4 .
Jakub Strauss (J. Strauss + K. Blachová)
S:3
0:3
0:3
3:S
10 40
5 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
0:3 0:3 1:3
S:3
2 32

6 . Úroveň B

62 bodů
54. místo (46. místo v mužích)
Ber… Fan… Tim… Zde… ŠVI… B. zápasy Celkem
1 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
3:0
3:0
3:2
3:0
48 93
2 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
0:3
3:2 3:1 3:0 33 78
3 .
Timon a Pumba (D. Nahodil + T. Obadal)
0:3
2:3
3:S
3:0
27 72
4 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
2:3 1:3
S:3
3:1
17 62
5 .
ŠVIHÁCI (P. Prouza + K. Mádr)
0:3
0:3
0:3
1:3
2 47

5 . Úroveň A

68 bodů
49. místo (42. místo v mužích)
Nix… IT… Uje… Ňuň… Zde… Bož… B. zápasy Celkem
1 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
3:1
3:1
2:3
3:0
3:S
39 99
2 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3 3:1 3:1 3:0
3:S
38 98
3 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
1:3
1:3
2:3
3:0
3:S
25 85
4 .
3:2
1:3
3:2
3:0 S:S 22 82
5 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3 0:3 0:3 0:3 3:S 8 68
6 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
S:3
S:3
S:3
S:S S:3 -4 56

6 . Úroveň A

68 bodů
47. místo (41. místo v mužích)
eL… Zde… Sta… VEL… Ino… B. zápasy Celkem
1 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
3:2
3:1
3:1 S:S 26 71
2 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
2:3
3:0
1:3 2:3 23 68
3 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
1:3
0:3
3:2
1:3
13 58
4 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
1:3 3:1
2:3
S:S
12 57
5 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
S:S 3:2
3:1
S:S
10 55

Podzimní sezóna 2017

7 . Úroveň A

82 bodů
35. místo (30. místo v mužích)
Zde… Voň… Drá… slu… Hp B. zápasy Celkem
1 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
3:0 3:0 3:0
3:0
52 82
2 .
Voňavky (H. Stibilová + A. Stibila)
0:3 3:0 3:1
3:0
37 67
3 .
Dráčci (J. Mikšík + A. Siobosová)
0:3 0:3 3:1
3:0
24 54
4 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
0:3 1:3 1:3
3:0
17 47
5 .
0:3
0:3
0:3
0:3
0 30

7 . Úroveň B

63 bodů
52. místo (42. místo v mužích)
JiMa Lob… Zde… Mat… Luk… B. zápasy Celkem
1 .
3:0
2:3
2:3
3:0
34 64
2 .
Lobotomici (L. Voborník + J. Ježek)
0:3
3:1
3:2
3:0
33 63
3 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
3:2
1:3
3:2 3:0 33 63
4 .
3:2
2:3
2:3
3:0
30 60
5 .
Lukáš Pernička (L. Pernička + N. Grajciarova)
0:3
0:3
0:3
0:3
0 30

7 . Úroveň D

69 bodů
49. místo (40. místo v mužích)
Ner… Zde… HRO… Vln… Voň… B. zápasy Celkem
1 .
Neratkovci (Š. Kučerová + K. Prejzek)
3:2 3:0 3:0
3:S
45 75
2 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
2:3 3:1 3:1 3:0 39 69
3 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
0:3 1:3 S:S
3:0
10 40
4 .
Vlna z Brna (L. Pivovarník + A. Šmerdová)
0:3 1:3 S:S 3:1 8 38
5 .
Voňavky (H. Stibilová + A. Stibila)
S:3
0:3
0:3
1:3 2 32

6 . Úroveň B

68 bodů
49. místo (39. místo v mužích)
Vou… Kra… Nix… Zde… Mat… B. zápasy Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
2:3
3:2
3:2
3:0
35 80
2 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
3:2
3:0
0:3
3:1
33 78
3 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
2:3
0:3
3:1
3:1
26 71
4 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
2:3
3:0
1:3
2:3
23 68
5 .
0:3
1:3
1:3
3:2
13 58

Letní sezóna 2017

5 . Úroveň B

60 bodů
44. místo (37. místo v mužích)
Nez… Žlu… Vou… Zde… Lan… B. zápasy Celkem
1 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
3:0
3:1 3:0
3:0
50 95
2 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3
2:3
3:1
3:1
26 71
3 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
1:3
3:2
3:0 S:S 19 64
4 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3
1:3
0:3 3:0 15 60
5 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
0:3
1:3
S:S 0:3 -3 42

6 . Úroveň B

67 bodů
40. místo (35. místo v mužích)
Mat… Zde… Ino… Bil… Mar… B. zápasy Celkem
1 . 3:2
3:2
3:1
3:1 40 70
2 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
2:3 3:1 3:2 3:0 37 67
3 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
2:3
1:3 2:3 3:0 23 53
4 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
1:3
2:3 3:2 2:3 19 49
5 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
1:3 0:3 0:3 3:2 11 41

5 . Úroveň B

56 bodů
42. místo (35. místo v mužích)
Nez… Pos… Nep… Žlu… Zde… B. zápasy Celkem
1 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
1:3
3:0
3:0
3:0
41 86
2 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
3:1
S:3
3:0
3:0
37 82
3 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3
3:S
1:3
3:1 23 68
4 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3
0:3
3:1
2:3 15 60
5 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3
0:3
1:3 3:2 11 56

6 . Úroveň A

69 bodů
38. místo (32. místo v mužích)
Zde… MAD… Kra… HoPe Myd… B. zápasy Celkem
1 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3 3:0 3:0 3:0 39 69
2 . 3:0 1:3 3:0 3:1 39 69
3 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3 3:1 2:3 3:1 26 56
4 . 0:3 0:3 3:2 2:3 13 43
5 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
0:3 1:3 1:3 3:2 13 43

Jarní sezóna 2017

6 . Úroveň B

55 bodů
48. místo (42. místo v mužích)
Žlu… Srš… Zde… Nep… Uje… Ver… B. zápasy Celkem
1 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
3:1 3:1
3:2
3:1
3:1
43 73
2 .
Sršni Písek (A. Lejčar + D. Nahodil)
1:3 3:2 3:1 3:1 3:1 36 66
3 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
1:3 2:3 2:3 3:1 3:S 25 55
4 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
2:3
1:3 3:2 S:S S:S 4 34
5 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
1:3 1:3 1:3 S:S S:S -2 28
6 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
1:3
1:3 S:3 S:S S:S -4 26

6 . Úroveň B

61 bodů
47. místo (40. místo v mužích)
Mat… Squ… Zde… HoPe Kos… Ino… B. zápasy Celkem
1 .
1:3
3:2
3:1
3:0
3:0
38 68
2 .
Squeezy (J. Rys + M. Hrones)
3:1
3:0 S:S
3:0
3:0
35 65
3 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
2:3
0:3 3:0 3:1 3:1 31 61
4 .
1:3
S:S 0:3
3:0
3:2
15 45
5 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
0:3
0:3
1:3
0:3
3:1
11 41
6 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
0:3
0:3
1:3
2:3
1:3
7 37

5 . Úroveň B

51 bodů
51. místo (43. místo v mužích)
Bro… Ňuň… Jež… Pav… Zde… B. zápasy Celkem
1 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
3:1
3:2
3:0
3:0 46 91
2 .
1:3
3:0
3:1
3:2 35 80
3 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
2:3
0:3
3:1 3:0 28 73
4 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
0:3
1:3
1:3
3:1
15 60
5 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3 2:3 0:3
1:3
6 51

6 . Úroveň B

65 bodů
40. místo (34. místo v mužích)
Zde… HRO… HoPe MiM… Eff… B. zápasy Celkem
1 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
3:1 3:1 0:3 3:0 35 65
2 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
1:3 S:S 3:S
3:0
20 50
3 . 1:3 S:S
3:S
3:1
18 48
4 . 3:0 S:3
S:3
S:3
13 43
5 .
Effectivity (P. Trojánek + O. Kubera)
0:3
0:3
1:3
3:S
12 42

Podzimní sezóna 2016

7 . Úroveň D

61 bodů
41. místo (35. místo v mužích)
Zde… Sme… OVČ… Moon Lib… B. zápasy Celkem
1 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
3:0
3:0
3:S 3:S 46 61
2 .
Smečující tykvičky (J. Čambula + G. Čambulová)
0:3
3:S
3:S
3:S 30 45
3 .
0:3
S:3
3:S 3:S 20 35
4 . S:3
S:3
S:3 3:S 10 25
5 .
Libeňská jelita (J. Hofbauer + V. Horackova)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 15

6 . Úroveň B

46 bodů
53. místo (46. místo v mužích)
>|< Bož… Kik… Zde… MiM… B. zápasy Celkem
1 .
3:0
3:1
3:0
3:S
47 77
2 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
0:3
3:1
3:2
3:S
30 60
3 .
Kika & Mino (M. Kurilla + K. Bačová)
1:3
1:3
3:1 3:S 25 55
4 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3
2:3 1:3 3:S 16 46
5 .
S:3
S:3
S:3 S:3 0 30

5 . Úroveň B

56 bodů
52. místo (44. místo v mužích)
Kli… Bro… Vou… Pav… Zde… B. zápasy Celkem
1 .
Klidnej a Trpělivej (J. Honek + R. Novák)
1:3
3:0
3:0
3:0
41 86
2 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
3:1
2:3
3:2
3:0
37 82
3 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
0:3
3:2
1:3
3:0 24 69
4 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
0:3
2:3
3:1
1:3 17 62
5 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3
0:3
0:3 3:1 11 56

6 . Úroveň B

82 bodů
28. místo (25. místo v mužích)
Zde… Kik… Lob… Lib… Pus… B. zápasy Celkem
1 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
3:0 3:0 3:0 3:0 52 82
2 .
Kika & Mino (M. Kurilla + K. Bačová)
0:3
3:1
3:0 3:S 34 64
3 .
Lobotomici (L. Voborník + J. Ježek)
0:3
1:3
3:0
3:1
26 56
4 .
Libeňská jelita (J. Hofbauer + V. Horackova)
0:3 0:3 0:3 3:2 9 39
5 . 0:3 S:3
1:3
2:3 6 36

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
17.01.2019 19:30 5. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 0:3
12.01.2019 19:00 5. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
09.01.2019 19:30 5. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
20.12.2018 19:00 7. Polámané rakety (M. Zbránková, K. Balarin) SportCentrum JEREMI 3:0 Komentáře
16.12.2018 19:00 7. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) SportCentrum JEREMI 3:0
12.12.2018 21:00 7. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) Badminton Arena Skalka 3:0
09.12.2018 19:00 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) SportCentrum JEREMI 3:0 Komentáře
25.11.2018 17:00 5. Dámy nedámi (D. Kurfiřtová, M. Vodičková) Hamr Braník 0:3
18.11.2018 18:30 5. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
11.11.2018 18:00 5. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) Hamr Štěrboholy 0:3
04.11.2018 20:30 5. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 0:3
26.10.2018 19:00 6. Niko2 (D. Štěpánek, J. Kalhous) Hamr Braník 0:3
24.10.2018 20:30 6. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
17.10.2018 20:00 6. Rázní a smělí (D. Roreitnerová, J. Hančl) Sport Troja 3:2 Komentáře
14.10.2018 19:00 6. The Frames (R. Hau, J. Morová) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
24.09.2018 20:01 5. Timon a Pumba (D. Nahodil, T. Obadal) 3:S Komentáře
11.09.2018 19:00 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Štěrboholy 0:3
09.09.2018 20:00 5. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 0:3 Komentáře
08.09.2018 14:00 5. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) SportCentrum JEREMI 3:1 Komentáře
30.08.2018 19:00 4. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
28.08.2018 20:00 4. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Štěrboholy 0:3
25.08.2018 17:00 4. Lukáš Pernička (L. Pernička, N. Grajciarova) Badminton Arena Skalka 3:S
12.08.2018 19:00 4. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) Badminton Arena Skalka 1:3
16.07.2018 20:00 5. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) 3:2 Komentáře
15.07.2018 10:00 5. Lukáš Pernička (L. Pernička, N. Grajciarova) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
12.07.2018 19:30 5. Bagřici (K. Gavlasová, T. Lang) Badminton Arena Skalka 3:0
27.06.2018 20:00 5. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) SportCentrum JEREMI 3:2
26.06.2018 20:30 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Štěrboholy 0:3
15.06.2018 18:00 5. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
12.06.2018 18:00 5. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) 2:3
16.05.2018 19:30 7. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) Badminton Arena Skalka 3:0
09.05.2018 20:00 7. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Badminton Arena Skalka 3:1
05.05.2018 15:00 7. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) Sport Troja 3:0
21.04.2018 19:00 6. Fanatici (R. Kraus, J. Beneš) SportCentrum JEREMI 1:3
14.04.2018 10:00 6. Beránek a Ovečka (K. Otruba, N. Reichmannová) Hamr Štěrboholy 2:3
07.04.2018 10:00 6. ŠVIHÁCI (P. Prouza, K. Mádr) Hamr Braník 3:1 Komentáře
20.03.2018 20:00 5. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) Badminton Arena Skalka 0:3
12.03.2018 20:00 5. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 0:3
07.03.2018 19:00 5. Ňuňánci (K. Ducháčková, J. Ducháček) Hamr Štěrboholy 0:3
05.03.2018 18:00 5. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 0:3
14.02.2018 19:30 6. Inovation (P. Pampel, M. Novák) Badminton Arena Skalka 2:3
13.02.2018 18:30 6. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Braník 2:3
11.02.2018 15:00 6. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Hamr Štěrboholy 1:3
09.02.2018 19:00 6. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
29.01.2018 20:30 7. Voňavky (H. Stibilová, A. Stibila) SportCentrum JEREMI 3:0
20.01.2018 15:00 7. Dráčci (J. Mikšík, A. Siobosová) Hamr Štěrboholy 3:0
09.01.2018 18:30 7. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) SportCentrum JEREMI 3:0
07.01.2018 14:00 7. Hp (P. Hradsky, H. Tomečková) 3:0 Komentáře
20.12.2017 20:00 7. Lukáš Pernička (L. Pernička, N. Grajciarova) Badminton Arena Skalka 3:0
19.12.2017 19:00 7. Lobotomici (L. Voborník, J. Ježek) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
19.12.2017 18:00 7. JiMa (M. Zbránková, J. Dvořák) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
08.12.2017 18:30 7. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Štěrboholy 3:2
21.11.2017 18:00 7. Neratkovci (Š. Kučerová, K. Prejzek) Badminton Arena Skalka 2:3
13.11.2017 20:30 7. Voňavky (H. Stibilová, A. Stibila) Hamr Braník 3:0
05.11.2017 19:00 7. HROŠI (V. Podstata, S. Šimek) Badminton Arena Skalka 3:1
03.11.2017 17:00 7. Vlna z Brna (L. Pivovarník, A. Šmerdová) Sportcentrum Step 3:1
26.10.2017 21:00 6. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 2:3 Komentáře
23.10.2017 20:00 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
16.10.2017 19:30 6. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Hamr Braník 3:0
12.10.2017 20:00 6. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) Hamr Braník 1:3 Komentáře
26.09.2017 20:00 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
13.09.2017 21:00 5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 0:3
12.09.2017 19:00 5. Lang(er)ovi (O. Lang, K. Langerová) Sportcentrum Step 3:0
10.09.2017 10:00 5. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 0:3
15.08.2017 20:00 6. Martin Tožička (M. Tožička, L. Herzigova) Hamr Štěrboholy 3:0
08.08.2017 19:30 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Sportcentrum Step 2:3
08.08.2017 18:30 6. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Sportcentrum Step 3:2
07.08.2017 18:30 6. Inovation (P. Pampel, M. Novák) Sportcentrum Step 3:1
24.07.2017 19:00 5. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
21.07.2017 18:00 5. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 1:3
18.07.2017 18:00 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Štěrboholy 3:2
17.07.2017 19:00 5. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
28.06.2017 18:30 6. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) SportCentrum JEREMI 0:3
09.06.2017 19:00 6. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Hamr Braník 3:0
06.06.2017 20:00 6. Mydli to! (R. Rosenberg, E. Rosenberg) SportCentrum JEREMI 3:0
06.06.2017 19:00 6. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) SportCentrum JEREMI 3:0
30.05.2017 19:30 6. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Štěrboholy 1:3
22.05.2017 20:30 6. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 3:1
10.05.2017 20:00 6. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 2:3
09.05.2017 20:00 6. Sršni Písek (A. Lejčar, D. Nahodil) Hamr Braník 2:3
29.04.2017 19:00 6. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Hamr Braník 3:0
28.04.2017 17:00 6. Inovation (P. Pampel, M. Novák) Hamr Braník 3:1
21.04.2017 18:30 6. Kosí bratři (B. Antonín, J. Král) SportCentrum JEREMI 3:1
18.04.2017 18:30 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) SportCentrum JEREMI 2:3 Komentáře
17.04.2017 19:00 6. Squeezy (J. Rys, M. Hrones) Hamr Štěrboholy 0:3
22.03.2017 20:30 5. Brou a Beru (R. Novák, V. Nováková) SportCentrum JEREMI 0:3
21.03.2017 17:00 5. Ňuňánci (K. Ducháčková, J. Ducháček) Hamr Štěrboholy 2:3
17.03.2017 17:00 5. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 0:3
14.03.2017 19:00 5. Pavel Dvořák (P. Dvořák, R. Schweika) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
13.02.2017 18:00 6. HROŠI (V. Podstata, S. Šimek) 3:1
07.02.2017 20:00 6. Effectivity (P. Trojánek, O. Kubera) 3:0
04.02.2017 10:30 6. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) SportCentrum JEREMI 3:1
03.02.2017 19:30 6. MiMoni (M. Holzknecht, M. Štamfestová) Hamr Braník 0:3
16.01.2017 20:30 7. OVČÁRY (J. Ondroušek, L. Trávníček) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
08.01.2017 10:30 7. Smečující tykvičky (J. Čambula, G. Čambulová) SportCentrum JEREMI 3:0
28.12.2016 20:00 6. Kika & Mino (M. Kurilla, K. Bačová) Sportcentrum Step 1:3
11.12.2016 20:30 6. Božkov Team (T. Bajer, D. Ledvinka) Hamr Braník 2:3
05.12.2016 20:00 6. >|< (P. Dvořák, L. Klíma) 0:3 Komentáře
22.11.2016 20:30 5. Klidnej a Trpělivej (J. Honek, R. Novák) Hamr Braník 0:3 Komentáře
13.11.2016 18:00 5. Brou a Beru