Image 1

Jitka Josifkova (45 let)

ID: 28463

Praha

  • 23 zápasů

    od roku 2017
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Badminton Arena Skalka
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 23
    Zápasů v lize ( 5 / 12 / 6) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2017

8 . Úroveň A

15 bodů
83. místo (63. místo v mužích)
Two… Dem… Luk… Bla… Kol… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Two Towers (Z. Schlibener + L. Hoch)
3:1
3:0
3:S
3:S 44 0 59
2 .
Demoteam (H. Pekárková + J. Sachl)
1:3 3:1 3:S 3:0 36 0 51
3 .
Lukáš Pernička (L. Pernička + N. Grajciarova)
0:3
1:3 3:S 3:S 22 0 37
4 .
Black and white (V. Netolicka + K. Korčáková)
S:3
S:3 S:3 3:S 10 0 25
5 .
Kolegové (P. Valenta + J. Josifkova)
S:3 0:3 S:3 S:3 0 0 15

7 . Úroveň C

40 bodů
63. místo (51. místo v mužích)
HRO… Ner… Pat… Kol… Fri… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
3:0 3:1 3:S
3:S
44 0 74
2 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3 3:0 3:S 3:0 36 0 66
3 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
1:3 0:3 3:S 3:0 25 0 55
4 .
Kolegové (P. Valenta + J. Josifkova)
S:3 S:3 S:3
3:S
10 0 40
5 .
Fridlíci (M. Sedláčková + J. Friedl)
S:3
0:3 0:3
S:3
0 0 30

7 . Úroveň B

50 bodů
63. místo (50. místo v mužích)
Bož… 2RUN Kol… Dem… Bla… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
3:1
3:0
3:S
3:S
44 0 74
2 .
1:3
3:0
3:S 3:S 35 0 65
3 .
Kolegové (P. Valenta + J. Josifkova)
0:3
0:3
3:S
3:S
20 0 50
4 .
Demoteam (H. Pekárková + J. Sachl)
S:3
S:3
S:3
S:S -5 0 25
5 .
Black and white (V. Netolicka + K. Korčáková)
S:3
S:3
S:3
S:S -5 0 25

7 . Úroveň B

45 bodů
69. místo (51. místo v mužích)
Bil… HRO… Erka Kol… RK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 82
2 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
0:3 3:0
3:0
3:0
39 0 69
3 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3 0:3
3:1
3:0 24 0 54
4 .
Kolegové (P. Valenta + J. Josifkova)
0:3
0:3
1:3
3:0
15 0 45
5 . 0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 30

Letní sezóna 2017

7 . Úroveň A

29 bodů
62. místo (51. místo v mužích)
Bil… Myd… slu… Kol… Bla… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:1 3:S 3:0 3:0 47 0 62
2 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
1:3 3:2 3:0 3:0 37 0 52
3 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
S:3 2:3 S:3 3:0 17 0 32
4 .
Kolegové (P. Valenta + J. Josifkova)
0:3 0:3 3:S
2:3
14 0 29
5 .
Black and white (V. Netolicka + K. Korčáková)
0:3 0:3 0:3
3:2
9 0 24

7 . Úroveň B

20 bodů
62. místo (49. místo v mužích)
Kos… Erka Pus… Kol… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
3:0
3:0
3:0
51 0 66
2 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3
3:1 3:0 32 0 47
3 .
0:3
1:3 3:2 15 0 30
4 .
Kolegové (P. Valenta + J. Josifkova)
0:3
0:3 2:3 5 0 20

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
10.01.2018 19:30 8. Demoteam (H. Pekárková, J. Sachl) Badminton Arena Skalka 0:3
22.11.2017 21:30 7. Božkov Team (T. Bajer, D. Ledvinka) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
15.11.2017 21:00 7. 2RUN (V. Polak, L. Trávníček) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
29.10.2017 21:00 7. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
25.10.2017 20:00 7. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Badminton Arena Skalka 0:3
18.10.2017 18:00 7. HROŠI (V. Podstata, S. Šimek) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
09.10.2017 19:00 7. Erka (D. Miková, O. Mika) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
25.09.2017 20:00 7. Mydli to! (R. Rosenberg, E. Rosenberg) Sportcentrum Step 0:3
18.09.2017 19:00 7. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Sportcentrum Step 0:3
11.09.2017 21:00 7. Black and white (V. Netolicka, K. Korčáková) SportCentrum JEREMI 2:3 Komentáře
29.08.2017 18:00 7. Kosí bratři (B. Antonín, J. Král) 0:3 Komentáře
21.08.2017 18:00 7. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Sportcentrum Step 2:3
14.08.2017 19:30 7. Erka (D. Miková, O. Mika) Badminton Arena Skalka 0:3
8. Two Towers (Z. Schlibener, L. Hoch) S:3
8. Lukáš Pernička (L. Pernička, N. Grajciarova) S:3
8. Black and white (V. Netolicka, K. Korčáková) S:3
7. HROŠI (V. Podstata, S. Šimek) S:3
7. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) S:3
7. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) S:3
7. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) 3:S
7. Demoteam (H. Pekárková, J. Sachl) 3:S Komentáře
7. Fridlíci (M. Sedláčková, J. Friedl) 3:S Komentáře
7. Black and white (V. Netolicka, K. Korčáková) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím