Image 1

Vojta Raja (18 let)

ID: 33996

Praha

  • 48 zápasů

    od roku 2019
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Badminton Arena Skalka
  • 43 /94
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 23
    Zápasů v lize ( 14 / 7 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

5 . Úroveň B

132 bodů
41. místo (31. místo v mužích)
Mis… Dám… Mat… Ryb… Past Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
3:2 3:2 3:1 16 14 170
2 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
2:3 3:2 3:2 12 11 163
3 . 2:3 2:3 3:1 10 0 150
4 .
Rybí hlavy (V. Raja + K. Nevšímal)
2:3 1:3 3 -11 132
5 . 1:3 1 -14 127

7 . Úroveň B

141 bodů
36. místo (30. místo v mužích)
Ryb… Mír… Kra… Kos… Žlu… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Rybí hlavy (V. Raja + K. Nevšímal)
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 141
2 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3 3:1 3:1
3:S
18 11 129
3 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3 1:3
3:1
3:S 13 0 113
4 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3 1:3
1:3
3:S
8 -11 97
5 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

8 . Úroveň A

121 bodů
47. místo (37. místo v mužích)
Ryb… Jir… HoPe Ana… YDDH Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Rybí hlavy (V. Raja + K. Nevšímal)
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 121
2 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
0:3 3:1
3:0
3:S
19 11 110
3 . 0:3 1:3 3:S
3:S
13 0 93
4 . 0:3
0:3
S:3 3:S 6 -3 83
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3 0 -14 66

9 . Úroveň A

92 bodů
59. místo (46. místo v mužích)
Kos… Ryb… Zde… Rak… KaPr Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
3:0 3:0 3:1
3:0
27 14 101
2 .
Rybí hlavy (V. Raja + K. Nevšímal)
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 92
3 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3 0:3
3:0
3:0
14 0 74
4 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
1:3 0:3
0:3
3:0 8 -11 57
5 .
0:3
0:3
0:3
0:3 0 -14 46

Jarní sezóna 2019

8 . Úroveň A

78 bodů
56. místo (44. místo v mužích)
Pol… Kos… Ryb… Sta… Pat… Pot… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Polámané rakety (M. Zbránková + K. Balarin)
3:0 3:2
3:2
3:0
3:0
26 14 100
2 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3
3:S
3:1
3:2
3:0
20 11 91
3 .
Rybí hlavy (V. Raja + K. Nevšímal)
2:3
S:3
3:0 3:1 3:1 18 0 78
4 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
2:3
1:3
0:3
3:0
3:1
14 0 74
5 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 2:3 1:3
0:3
3:1 8 -11 57
6 .
0:3
0:3
1:3
1:3
1:3 3 -14 49

7 . Úroveň A

67 bodů
65. místo (50. místo v mužích)
Pif… Dám… The… Mat… Ryb… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 122
2 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 112
3 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
0:3 0:3 3:2 3:1 11 0 91
4 . 0:3 0:3 2:3
3:S
8 -11 77
5 .
Rybí hlavy (V. Raja + K. Nevšímal)
0:3 0:3 1:3
S:3
1 -14 67

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
10.01.2020 18:30 5. Dámy nedámi (D. Kurfiřtová, M. Vodičková) Hamr Štěrboholy 2:3
07.01.2020 20:00 5. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Badminton Arena Skalka 1:3
20.12.2019 07:37 7. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) 3:S Komentáře
18.12.2019 16:00 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) SportCentrum JEREMI 3:0
17.12.2019 17:00 7. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) Badminton Arena Skalka 3:0
10.12.2019 19:30 7. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) SportCentrum JEREMI 3:0
27.11.2019 17:00 8. Ananas (V. Jirsa, K. Klimešová) SportCentrum JEREMI 3:0
24.11.2019 17:00 8. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) SportCentrum JEREMI 3:0
20.11.2019 13:41 8. YDDH (D. Hama, I. Dvoranova) 3:S Komentáře
15.11.2019 17:00 8. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Badminton Arena Skalka 3:0
22.10.2019 17:00 9. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) SportCentrum JEREMI 3:0
18.10.2019 17:00 9. KaPr (A. Kašparová, K. Weichetová) Hamr Štěrboholy 3:0
09.10.2019 19:00 9. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) SportCentrum JEREMI 3:0
08.10.2019 17:00 9. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Badminton Arena Skalka 0:3
30.05.2019 19:00 8. Polámané rakety (M. Zbránková, K. Balarin) Badminton Arena Skalka 2:3
23.05.2019 17:00 8. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) S:3 Komentáře
22.05.2019 19:30 8. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) 3:1
21.05.2019 18:30 8. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) 3:0
20.05.2019 19:00 8. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) 3:1
29.04.2019 09:01 7. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) S:3 Komentáře
26.04.2019 20:00 7. The Frames (R. Hau, J. Morová) Badminton Arena Skalka 1:3
26.04.2019 19:00 7. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) Badminton Arena Skalka 0:3
11.04.2019 19:00 7. Dámy nedámi (D. Kurfiřtová, M. Vodičková) Hamr Braník 0:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím