Image 1

Kamil Dunička (46 let)

ID: 22085

Praha

  • 16 zápasů

    od roku 2015
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Badminton Arena Skalka
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 16
    Zápasů v lize ( 8 / 4 / 4) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

4 . Úroveň A

106 bodů
35. místo (26. místo v mužích)
Uje… PIA… (Ho… Sve… HŘE… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
3:1 2:3 3:0
3:S
21 14 155
2 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
1:3
3:0
3:0
3:S
21 3 144
3 .
(Hol)čičí tým (D. Honková + L. Honková)
3:2
0:3
3:1
3:S
17 0 137
4 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3
0:3
1:3
3:S
7 -11 116
5 .
HŘEBCI (K. Dunička + M. Adámek)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106

5 . Úroveň B

136 bodů
19. místo (16. místo v mužích)
HŘE… MP RYZ… Hal… Nep… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
HŘEBCI (K. Dunička + M. Adámek)
2:3
3:S
3:0 3:0 22 14 136
2 . 3:2 S:S 3:1 3:1 15 11 126
3 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
S:3
S:S 3:0 3:0 12 0 112
4 .
HalaMala (M. Šturma + H. Zawiszová)
0:3 1:3 0:3 3:2 6 -11 95
5 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3 1:3 0:3 2:3 3 -14 89

5 . Úroveň A

115 bodů
31. místo (26. místo v mužích)
Dám… VEL… HŘE… Bez… Kra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
3:0 3:0
3:1
2:3
22 14 136
2 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
0:3 3:2 3:2 3:0 17 11 128
3 .
HŘEBCI (K. Dunička + M. Adámek)
0:3 2:3 3:1
3:0
15 0 115
4 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
1:3
2:3 1:3
3:0
11 -11 100
5 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
3:2
0:3
0:3
0:3
5 -14 91

6 . Úroveň A

114 bodů
29. místo (23. místo v mužích)
HŘE… Kra… Nep… Sve… Kos… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
HŘEBCI (K. Dunička + M. Adámek)
3:1
0:3 3:0
3:0
20 14 114
2 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
1:3
3:1
3:1
3:1
19 11 110
3 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
3:0
1:3
1:3
3:0 16 0 96
4 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3 1:3
3:1
3:0
14 -3 91
5 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3
1:3
0:3
0:3
1 -14 67

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
19.09.2019 05:44 4. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) S:3 Komentáře
19.09.2019 05:43 4. (Hol)čičí tým (D. Honková, L. Honková) S:3 Komentáře
19.09.2019 05:40 4. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) S:3 Komentáře
15.09.2019 11:10 4. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) S:3 Komentáře
28.08.2019 20:14 5. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) 3:S Komentáře
26.08.2019 19:00 5. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Badminton Arena Skalka 3:0
18.08.2019 18:00 5. MP (M. Pešička, M. Pešička) Badminton Arena Skalka 2:3
11.08.2019 17:00 5. HalaMala (M. Šturma, H. Zawiszová) Hamr Braník 3:0
31.07.2019 20:00 5. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Badminton Arena Skalka 2:3
27.07.2019 12:00 5. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Badminton Arena Skalka 3:1
21.07.2019 20:00 5. Dámy nedámi (D. Kurfiřtová, M. Vodičková) Hamr Štěrboholy 0:3
07.07.2019 20:00 5. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
30.06.2019 19:00 6. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 0:3
26.06.2019 17:30 6. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Badminton Arena Skalka 3:0
16.06.2019 13:00 6. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
14.06.2019 20:00 6. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím