Načítám…

Martina Šelenberková (50 let)

ID: 42520

Praha

  • 62 zápasů

    od roku 2020
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 47 /101
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 62
    Zápasů v lize ( 30 / 32 / 0) 0 turnajů
  • 48%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2022

6 . Úroveň A

26 bodů
37. místo (16. místo v ženách)
Bro… MoKa HoPe Hop… Neř… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 0 14 54
2 . 0 11 51
3 . 0 0 40
4 .
Hopíci (H. Pilát + K. Levá)
0 -11 29
5 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0 -14 26

7 . Úroveň A

32 bodů
37. místo (17. místo v ženách)
Bez… HoPe Neř… Asp… Koo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
3:0
3:0
3:0
3:S
27 14 61
2 .
0:3
3:0 3:1
3:S
19 11 50
3 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3
0:3 3:1
3:S
12 0 32
4 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3 1:3 1:3
3:S
8 -11 17
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

8 . Úroveň A

51 bodů
43. místo (17. místo v ženách)
Row… Neř… Sto… Asp… Vče… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
3:1 3:0 3:2
3:S
24 14 58
2 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
1:3
3:0
3:1
3:S
20 11 51
3 .
Stodoteam (K. Stodolovská + U. 39531)
0:3
0:3
3:2 3:S 11 0 31
4 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
2:3
1:3
2:3
3:S
11 -11 20
5 .
Včelky (B. Buchtová + V. H)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

Jarní sezóna 2022

7 . Úroveň A

28 bodů
47. místo (17. místo v ženách)
Dic… Hrrr Zad… Sto… Neř… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dick a Dick (A. Dick + R. Dick)
3:0
3:1
3:0 3:0 27 14 81
2 .
0:3
3:2 3:0
3:0
19 11 70
3 .
Zadej nazev tymu (M. Zolota + L. Rothova)
1:3
2:3
3:0
3:0
17 0 57
4 .
Stodoteam (K. Stodolovská + U. 39531)
0:3 0:3
0:3
3:2
5 -11 34
5 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3
0:3
0:3
2:3
2 -14 28

8 . Úroveň A

62 bodů
42. místo (15. místo v ženách)
Neř… Pár… Koo… Tak… Šme… AJA… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
3:0
3:0
3:0
3:0
3:0
28 14 62
2 .
Párečci (P. Kortan + F. Kuděj)
0:3
3:2
3:2 3:1 3:0 18 11 49
3 .
0:3
2:3
3:0
3:S
3:0 18 0 38
4 .
Tak sme tu! (T. Indrová + J. Dvorník)
0:3
2:3 0:3 0:3
3:0
7 0 27
5 .
Šmejdíci (H. Šmejda + L. Burešová)
0:3
1:3
S:3
3:0
S:3
6 -11 15
6 .
0:3
0:3 0:3
0:3
3:S
5 -14 11

8 . Úroveň A

31 bodů
55. místo (20. místo v ženách)
Hor… MP Row… Neř… Tak… Koo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Horvi&Erny (E. Kerekeš + K. Horvath)
0:3
3:0
3:0
S:3
3:0
17 14 51
2 . 3:0
S:S
3:0
S:3
3:0
15 11 46
3 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
0:3
S:S
3:0 3:1 3:2 13 0 33
4 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3
0:3 0:3
3:0
3:0
11 0 31
5 .
Tak sme tu! (T. Indrová + J. Dvorník)
3:S
3:S
1:3
0:3
1:3 11 -11 20
6 .
0:3
0:3
2:3
0:3
3:1 6 -14 12

8 . Úroveň A

33 bodů
48. místo (17. místo v ženách)
MoKa 20T… Řež… Neř… Row… Koo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0
3:0
3:1
3:0 3:0 27 14 61
2 .
20TRKN22 (T. Chlum + K. Šajnerová)
0:3
3:0
3:0 3:0 3:0 22 11 53
3 .
Řežem to United (P. Paszyc + T. Paszyc)
0:3
0:3
3:1
3:0
3:0
16 0 36
4 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
1:3
0:3
1:3
3:0
3:0
13 0 33
5 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
0:3 0:3
0:3
0:3
3:0 6 -11 15
6 . 0:3 0:3
0:3
0:3
0:3 0 -14 6

Podzimní sezóna 2021

7 . Úroveň A

35 bodů
46. místo (18. místo v ženách)
HoPe A&B Sof… Neř… Řež… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:0
3:S
27 14 81
2 .
0:3
3:1
3:0
3:0
20 11 71
3 .
Sofasurfers (V. Dědinová + H. Dědina)
0:3
1:3
3:0
3:0
15 0 55
4 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3
0:3
0:3
3:S
6 -11 35
5 .
Řežem to United (P. Paszyc + T. Paszyc)
S:3
0:3
0:3
S:3
0 -14 26

7 . Úroveň A

52 bodů
40. místo (15. místo v ženách)
HoPe Neř… JaMa Koo… Ber… MP Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:0
3:0
3:S 27 14 61
2 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3
3:1
3:0
3:0
3:S 21 11 52
3 .
0:3
1:3
3:0 3:0 3:S 17 0 37
4 .
0:3
0:3 0:3 3:0 3:S 10 0 30
5 .
Berušky :) (Z. Kubíková + D. Lobova)
0:3
0:3
0:3 0:3 3:S 5 -11 14
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 6

7 . Úroveň A

32 bodů
47. místo (19. místo v ženách)
Liv… Hrrr HoPe JaMa Neř… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Living Nuts (J. Oudes + M. Nahlovsky)
S:S 3:S 3:0
3:0
18 14 72
2 . S:S
2:3
3:0
3:0
14 11 65
3 . S:3
3:2
3:0
S:3 12 0 52
4 . 0:3 0:3
0:3
3:0 7 -11 36
5 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3
0:3
3:S 0:3 6 -14 32

7 . Úroveň A

37 bodů
46. místo (18. místo v ženách)
Nud… Sof… HoPe Neř… Row… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
3:S 3:0 3:0 3:0 27 14 81
2 .
Sofasurfers (V. Dědinová + H. Dědina)
S:3
3:2
3:0
3:2
17 11 68
3 . 0:3
2:3
1:3
3:0 10 0 50
4 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3
0:3
3:1
2:3 8 -11 37
5 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
0:3
2:3
0:3 3:2 7 -14 33

Letní sezóna 2021

6 . Úroveň A

36 bodů
36. místo (15. místo v ženách)
Lamy Tea… Hej… Neř… Děl… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:1
3:0 27 14 81
2 .
Team Hoko (R. Kovář + T. Hodoval)
0:3
3:1
3:0
3:0 20 11 71
3 .
Hejbejse (A. Paclová + M. Čech)
0:3 1:3 3:0
3:0
15 0 55
4 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
1:3
0:3
0:3
3:S
7 -11 36
5 .
Dělej Běhej (J. Provazník + L. Krejčí)
0:3 0:3
0:3
S:3
0 -14 26

6 . Úroveň A

51 bodů
24. místo (10. místo v ženách)
Lab… Neř… Row… Ber… MP Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:2
3:1
3:S 23 14 57
2 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
1:3
3:0
3:S
3:S 20 11 51
3 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
2:3
0:3
3:0
3:S 15 0 35
4 .
Berušky :) (Z. Kubíková + D. Lobova)
1:3
S:3
0:3
3:S 7 -11 16
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 6

6 . Úroveň A

34 bodů
27. místo (12. místo v ženách)
Jir… Baz… Neř… Lab… Ber… MP Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
3:0 3:0 3:0 3:0 3:S 27 14 61
2 . 0:3
3:0
3:0
S:3
3:S 16 11 47
3 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3
0:3
3:2
3:0
3:S 14 0 34
4 . 0:3
0:3
2:3
3:0 3:S 12 0 32
5 .
Berušky :) (Z. Kubíková + D. Lobova)
0:3
3:S
0:3
0:3 3:S 10 -11 19
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 6

6 . Úroveň A

30 bodů
29. místo (13. místo v ženách)
Žel… Hrrr Baz… Neř… Lab… Ber… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Želvušky (I. Benešová + D. Hac)
3:0
1:3
3:0
3:0
3:0
23 14 57
2 . 0:3 3:2
3:0
3:1 3:0 20 11 51
3 .
3:1
2:3
3:0
3:0
S:3
18 0 38
4 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3
0:3
0:3
3:1
3:0 10 0 30
5 .
0:3
1:3
0:3
1:3
3:0 7 -11 16
6 .
Berušky :) (Z. Kubíková + D. Lobova)
0:3
0:3
3:S
0:3 0:3 5 -14 11

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
28.07.2022 20:00 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Badminton Arena Skalka 0:3
26.07.2022 12:12 7. Koopýtka (J. Baďurová, K. Šmahelová) 3:S Komentáře
08.07.2022 21:00 7. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
07.07.2022 17:30 7. Aspoň 10 (J. Horská, J. Horský) Badminton Arena Skalka 3:1
29.06.2022 19:30 8. Stodoteam (K. Stodolovská, U. 39531) Hamr Braník 3:0 Komentáře
29.06.2022 18:00 8. Aspoň 10 (J. Horská, J. Horský) Hamr Braník 3:1 Komentáře
29.06.2022 07:07 8. Včelky (B. Buchtová, V. H) 3:S Komentáře
14.06.2022 20:00 8. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) Sportcentrum Olšanka 1:3
31.05.2022 19:00 7. Zadej nazev tymu (M. Zolota, L. Rothova) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
25.05.2022 20:00 7. Stodoteam (K. Stodolovská, U. 39531) 2:3 Komentáře
19.05.2022 19:30 7. Dick a Dick (A. Dick, R. Dick) Badminton Arena Skalka 0:3
03.05.2022 18:30 7. Hrrr (K. Georgiev, B. Georgieva) Sport Troja 0:3 Komentáře
25.04.2022 19:00 8. Tak sme tu! (T. Indrová, J. Dvorník) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
25.04.2022 16:00 8. Koopýtka (J. Baďurová, K. Šmahelová) Sportcentrum Olšanka 3:0 Komentáře
22.04.2022 18:00 8. Šmejdíci (H. Šmejda, L. Burešová) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
21.04.2022 17:00 8. AJAJAJ (J. Pastýříková, A. Přibylová) Sport Troja 3:0 Komentáře
21.04.2022 16:30 8. Párečci (P. Kortan, F. Kuděj) Sport Troja 3:0 Komentáře
30.03.2022 20:00 8. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) Badminton Arena Skalka 0:3
27.03.2022 18:00 8. MP (M. Pešička, M. Pešička) Badminton Arena Skalka 0:3
21.03.2022 19:00 8. Horvi&Erny (E. Kerekeš, K. Horvath) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
16.03.2022 20:30 8. Tak sme tu! (T. Indrová, J. Dvorník) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
07.03.2022 16:00 8. Koopýtka (J. Baďurová, K. Šmahelová) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
27.02.2022 18:00 8. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) Sport Troja 1:3 Komentáře
24.02.2022 20:30 8. 20TRKN22 (T. Chlum, K. Šajnerová) Sportcentrum Step 0:3
24.02.2022 20:00 8. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
17.02.2022 20:00 8. Koopýtka (J. Baďurová, K. Šmahelová) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
08.02.2022 21:00 8. Řežem to United (P. Paszyc, T. Paszyc) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
27.01.2022 17:14 7. Řežem to United (P. Paszyc, T. Paszyc) 3:S Komentáře
25.01.2022 16:00 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Sport Troja 0:3 Komentáře
16.01.2022 16:00 7. A&B (A. Hrnčárková, B. Lavičková) Badminton Arena Skalka 0:3
05.01.2022 17:30 7. Sofasurfers (V. Dědinová, H. Dědina) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
03.01.2022 00:10 7. MP (M. Pešička, M. Pešička) 3:S
28.12.2021 16:30 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Sport Troja 0:3 Komentáře
16.12.2021 20:00 7. JaMa (J. Horská, M. Horský) Sport Troja 3:1 Komentáře
13.12.2021 17:30 7. Berušky :) (Z. Kubíková, D. Lobova) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
08.12.2021 15:00 7. Koopýtka (J. Baďurová, K. Šmahelová) Badminton Arena Skalka 3:0
01.12.2021 00:10 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) 3:S
28.11.2021 12:00 7. JaMa (J. Horská, M. Horský) Sport Troja 0:3
16.11.2021 20:00 7. Living Nuts (J. Oudes, M. Nahlovsky) Sport Troja 0:3 Komentáře
07.11.2021 15:30 7. Hrrr (K. Georgiev, B. Georgieva) Sport Troja 0:3 Komentáře
24.10.2021 14:30 7. Sofasurfers (V. Dědinová, H. Dědina) Sport Troja 0:3 Komentáře
24.10.2021 13:30 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Sport Troja 3:1 Komentáře
20.10.2021 21:30 7. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) Badminton Arena Skalka 2:3
10.10.2021 16:00 7. Nudle (J. Augustin, D. Zobal) Badminton Arena Skalka 0:3
01.10.2021 11:15 6. Dělej Běhej (J. Provazník, L. Krejčí) 3:S Komentáře
30.09.2021 17:30 6. Team Hoko (R. Kovář, T. Hodoval) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
23.09.2021 18:00 6. Hejbejse (A. Paclová, M. Čech) Badminton Arena Skalka 0:3
19.09.2021 17:00 6. Lamy (A. Voborníková, M. Seblova) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
01.09.2021 00:10 6. MP (M. Pešička, M. Pešička) 3:S
30.08.2021 16:00 6. LabTeam (K. Vitoušová, T. Hrašková) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
22.08.2021 17:00 6. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
08.08.2021 16:42 6. Berušky :) (Z. Kubíková, D. Lobova) 3:S Komentáře
02.08.2021 00:10 6. MP (M. Pešička, M. Pešička) 3:S
31.07.2021 14:00 6. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Sportcentrum Step 0:3
31.07.2021 13:00 6. Berušky :) (Z. Kubíková, D. Lobova) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
19.07.2021 17:00 6. LabTeam (K. Vitoušová, T. Hrašková) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
09.07.2021 16:00 6. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) Sport Troja 0:3 Komentáře
25.06.2021 15:00 6. Berušky :) (Z. Kubíková, D. Lobova) Badminton Arena Skalka 3:0
22.06.2021 19:00 6. Želvušky (I. Benešová, D. Hac) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
20.06.2021 11:00 6. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
17.06.2021 16:00 6. LabTeam (K. Vitoušová, T. Hrašková) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
13.06.2021 14:00 6. Hrrr (K. Georgiev, B. Georgieva) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím