Image 1

Jirka Pavlů (35 let)

ID: 25679

Praha

  • 183 zápasů

    od roku 2016
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Hamr Štěrboholy
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 87
    Zápasů v lize ( 47 / 28 / 12) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

7 . Úroveň A

64 bodů
61. místo (15. místo v ženách)
MoKa The… Laz… Luk… Pup… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1
3:S
3:S 3:S 24 14 118
2 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
1:3 3:2
3:S
3:S
18 11 109
3 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
S:3
2:3
3:S
3:S
14 0 94
4 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -3 75
5 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -14 64

8 . Úroveň B

88 bodů
53. místo (9. místo v ženách)
eL… Pup… Pat… Kos… Šim… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
3:1 3:0 2:3 3:1 21 14 95
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
1:3 3:2 3:2 3:1 17 11 88
3 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 2:3 3:2 3:0 14 0 74
4 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
3:2 2:3 2:3 2:3 11 -3 68
5 . 1:3 1:3 0:3 3:2 7 -14 53

8 . Úroveň B

89 bodů
54. místo (12. místo v ženách)
The… Pup… Odj… Ner… Srd… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
3:1 3:1
3:2
3:0 24 14 98
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
1:3 3:2 3:0 3:2 18 11 89
3 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
1:3 2:3 3:1 3:1 15 0 75
4 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
2:3
0:3 1:3 3:1 9 -11 58
5 .
Srdcaři (M. Randulová + D. Randula)
0:3 2:3 1:3 1:3 4 -14 50

9 . Úroveň A

91 bodů
60. místo (15. místo v ženách)
Kra… Pup… Jir… Šim… Úči… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 99
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
2:3 3:2 3:1 3:0 20 11 91
3 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
1:3 2:3 3:1 3:2 14 0 74
4 . 0:3 1:3 1:3 3:1 8 -11 57
5 .
Úči v akci (S. Bílková + V. Tomšíková)
0:3 0:3 2:3 1:3 3 -14 49

Podzimní sezóna 2018

7 . Úroveň A

105 bodů
60. místo (15. místo v ženách)
Nep… RYZ… Pat… Pup… Odj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3
3:0 3:0
3:0
18 0 42
2 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
3:0
3:0 3:0
S:3
18 0 42
3 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 0:3 3:0 3:1 11 0 35
4 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
0:3 0:3 0:3 3:0 6 0 30
5 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
0:3
3:S
1:3 0:3 6 0 30

8 . Úroveň B

119 bodů
50. místo (10. místo v ženách)
Kos… Pup… MoKa Jir… Neo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
3:2 3:2
3:S
3:1
18 0 36
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
2:3 3:2
3:S
3:S
16 0 34
3 . 2:3 2:3 3:2
3:0
14 0 32
4 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
S:3
S:3
2:3
3:S
7 0 25
5 .
1:3
S:3
0:3
S:3
1 0 19

10 . Úroveň A

102 bodů
60. místo (17. místo v ženách)
Pup… RK… Ty… KaVe Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
3:0 3:0
3:S
23 0 29
2 . 0:3
3:1
3:S
14 0 20
3 .
Ty dva (V. Kraus + M. Patkova)
0:3
1:3
3:S
8 0 14
4 .
S:3
S:3
S:3
0 0 6

10 . Úroveň A

21 bodů
70. místo (20. místo v ženách)
Pot… HoPe Kon… KaVe Pup… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
1:3
3:S
3:S
3:S
16 0 22
2 .
3:1
0:3
3:S
3:S
15 0 21
3 .
Konečná zpráva (K. Vrtek + T. Hřeben)
S:3
3:0 S:S
3:S
9 0 15
4 .
S:3
S:3
S:S
3:S
3 0 9
5 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 6

Letní sezóna 2018

7 . Úroveň A

28 bodů
46. místo (12. místo v ženách)
Kra… Pup… HoPe RB… Erka Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
3:2 3:0
3:S
3:S
20 0 38
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
2:3
S:S
3:S
3:S
10 0 28
3 . 0:3
S:S
3:S
3:S
8 0 26
4 .
RB Team (M. Moravec + O. Zajíc)
S:3
S:3
S:3
3:S
5 0 23
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 18

8 . Úroveň A

26 bodů
50. místo (12. místo v ženách)
Pat… Pup… HoPe Jak… Erka Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
2:3 3:0 3:0 3:S 19 0 31
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
3:2 S:3 3:S 3:S 14 0 26
3 . 0:3 3:S 1:3 3:S 11 0 23
4 .
Jakub Strauss (J. Strauss + K. Blachová)
0:3 S:3 3:1 3:S 10 0 22
5 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 12

6 . Úroveň A

45 bodů
52. místo (13. místo v ženách)
Žlu… Zaj… Laz… Pup… Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
2:3
3:0 3:0 3:0 43 0 73
2 .
Zajíčci (P. Zita + A. Zajícová)
3:2
3:2 3:1 S:3 29 0 59
3 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
0:3 2:3 3:2 3:0 26 0 56
4 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
0:3 1:3 2:3 3:2 15 0 45
5 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 3:S 0:3 2:3 14 0 44

7 . Úroveň A

61 bodů
43. místo (7. místo v ženách)
Pup… Jak… Pus… Jad… slu… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
3:0
3:1
3:0
3:2 46 0 61
2 .
Jak to mám vedět !! (K. Šajnerová + T. Chlum)
0:3
3:1
3:0
3:S 34 0 49
3 . 1:3 1:3 3:0 S:S 12 0 27
4 .
0:3
0:3
0:3 3:S 10 0 25
5 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
2:3 S:3 S:S S:3 -1 0 14

Jarní sezóna 2018

8 . Úroveň C

47 bodů
65. místo (14. místo v ženách)
Kos… Pup… Jel… Gum… Pet… H Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
3:2
1:3
3:0
3:0
3:S 37 0 52
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
2:3
2:3 3:0 3:S 3:S 32 0 47
3 .
Jelenskej válec (M. Bureš + J. Žďárský)
3:1
3:2
3:1
3:0 S:S 31 0 46
4 .
0:3
0:3
1:3
3:S 3:S 18 0 33
5 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + N. Čechová)
0:3
S:3 0:3 S:3 S:S -4 0 11
6 . S:3 S:3 S:S S:3 S:S -8 0 7

7 . Úroveň B

32 bodů
81. místo (18. místo v ženách)
Sta… The… VEL… Psy… Pup… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
3:2
3:2
3:1
3:0
42 0 72
2 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
2:3
3:2
3:0
3:0
39 0 69
3 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
2:3
2:3
S:S 3:1 14 0 44
4 .
Psycholemry z jeskyně (L. Kučerová + K. K.)
1:3
0:3
S:S
3:0
10 0 40
5 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
0:3
0:3
1:3
0:3
2 0 32

Letní sezóna 2017

6 . Úroveň A

37 bodů
55. místo (10. místo v ženách)
MAD… Kos… T03 Pup… Los… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:3
3:0 3:0 3:S 40 0 70
2 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
3:2
1:3
3:1
3:S 32 0 62
3 . 0:3
3:1
S:S 3:S 16 0 46
4 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
0:3
1:3
S:S 3:S 7 0 37
5 .
Los Latinos (S. Liška + T. Romero Allsop)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

7 . Úroveň C

57 bodů
45. místo (8. místo v ženách)
Pup… Ner… Bla… Pře… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
3:2 3:0
3:S
42 0 57
2 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
2:3 3:0
3:S
35 0 50
3 .
Black and white (V. Netolicka + K. Korčáková)
0:3 0:3
3:S
13 0 28
4 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
S:3
S:3
S:3
0 0 15

6 . Úroveň A

38 bodů
55. místo (10. místo v ženách)
Uje… Two… Ino… Pup… Drá… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
3:1
2:3 3:0 3:0 41 0 71
2 .
Two Towers (Z. Schlibener + L. Hoch)
1:3
3:1
3:0
3:0 39 0 69
3 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
3:2
1:3
S:S 3:1 17 0 47
4 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
0:3
0:3
S:S
3:0
8 0 38
5 .
Dráčci (J. Mikšík + A. Siobosová)
0:3 0:3 1:3
0:3
2 0 32

6 . Úroveň B

58 bodů
42. místo (7. místo v ženách)
Nep… OVČ… Pup… Ner… Pře… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
3:0
3:0
3:0
3:0 52 0 82
2 .
0:3
3:2 3:1
3:2
29 0 59
3 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
0:3
2:3
3:1
3:0
28 0 58
4 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3
1:3
1:3
3:0 17 0 47
5 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
0:3
2:3
0:3
0:3 4 0 34

Jarní sezóna 2017

7 . Úroveň B

47 bodů
55. místo (8. místo v ženách)
MAD… Pup… Kos… Čum… Zul… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0
3:S
49 0 64
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
0:3
3:2
3:S 3:0 32 0 47
3 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3
2:3
3:0
3:S
27 0 42
4 .
Čumáček (D. Mrkosová + P. Dobroucký)
0:3 S:3
0:3
3:S
10 0 25
5 .
S:3
0:3
S:3
S:3
0 0 15

7 . Úroveň D

42 bodů
61. místo (13. místo v ženách)
Ver… Pup… Pet… Mar… Gum… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 67
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
0:3 3:S 2:3 3:0 27 0 42
3 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + Z. Drobiš)
0:3 S:3 3:1 3:0 24 0 39
4 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
0:3 3:2 1:3 3:0 24 0 39
5 . 0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 15

7 . Úroveň A

54 bodů
49. místo (8. místo v ženách)
Kos… Pup… Pus… Voň… Čum… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
3:1
3:0
3:0
3:0
50 0 65
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
1:3
3:0 3:0
3:1
39 0 54
3 .
0:3
0:3 3:2 3:0 22 0 37
4 .
Voňavky (H. Stibilová + A. Stibila)
0:3
0:3 2:3 3:S 14 0 29
5 .
Čumáček (D. Mrkosová + P. Dobroucký)
0:3
1:3
0:3 S:3 2 0 17

7 . Úroveň C

50 bodů
48. místo (8. místo v ženách)
Tlu… Pup… OVČ… Zul… Pře… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Tlustoprdi (O. Hireš + L. Otta)
3:1
3:0
3:0
3:0
50 0 65
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
1:3
3:2 3:1 3:0 35 0 50
3 .
0:3
2:3 3:1
3:1
26 0 41
4 .
0:3
1:3 1:3
3:0
17 0 32
5 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
0:3
0:3
1:3
0:3
2 0 17

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
03.06.2019 00:10 7. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) S:S
03.06.2019 00:10 7. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) S:3
14.05.2019 19:22 7. The Frames (R. Hau, J. Morová) S:3 Komentáře
14.05.2019 09:11 7. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) S:3 Komentáře
18.04.2019 17:00 8. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Hamr Štěrboholy 3:2
16.04.2019 17:00 8. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Badminton Arena Skalka 3:2
11.04.2019 18:00 8. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Štěrboholy 1:3
08.04.2019 19:30 8. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Hamr Štěrboholy 3:1
31.03.2019 18:00 8. The Frames (R. Hau, J. Morová) Badminton Arena Skalka 1:3
27.03.2019 18:00 8. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Hamr Štěrboholy 3:0
23.03.2019 10:00 8. Srdcaři (M. Randulová, D. Randula) Hamr Štěrboholy 3:2
22.03.2019 17:00 8. Odjebany dekel (J. Wolf, I. Rado) Badminton Arena Skalka 3:2
18.02.2019 17:00 9. Úči v akci (S. Bílková, V. Tomšíková) 3:0
17.02.2019 15:30 9. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Hamr Štěrboholy 2:3
11.02.2019 19:30 9. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Hamr Štěrboholy 3:1
08.02.2019 18:00 9. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Hamr Braník 3:2
03.02.2019 19:00 7. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 0:3
30.01.2019 18:00 7. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Braník 0:3
27.01.2019 17:30 7. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) 0:3
07.01.2019 20:00 7. Odjebany dekel (J. Wolf, I. Rado) Badminton Arena Skalka 3:0
26.12.2018 15:19 8. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) 3:S Komentáře
16.12.2018 20:19 8. Neonky (E. Rosenbergová, V. Růžičková) 3:S Komentáře
09.12.2018 10:30 8. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) 3:2
06.12.2018 20:00 8. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Badminton Arena Skalka 2:3
26.11.2018 20:00 10. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) Hamr Štěrboholy 3:0
04.11.2018 12:43 10. KaVe (V. Snajdrova, K. Kunková) 3:S Komentáře
04.11.2018 11:00 10. Ty dva (V. Kraus, M. Patkova) Sportcentrum Step 3:0
15.10.2018 17:33 10. Konečná zpráva (K. Vrtek, T. Hřeben) S:3 Komentáře
15.10.2018 17:33 10. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) S:3 Komentáře
15.10.2018 17:33 10. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) S:3 Komentáře
15.10.2018 17:33 10. KaVe (V. Snajdrova, K. Kunková) S:3 Komentáře
28.09.2018 11:57 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) S:S Komentáře
27.09.2018 16:06 7. RB Team (M. Moravec, O. Zajíc) 3:S Komentáře
26.09.2018 19:00 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Hamr Štěrboholy 2:3
20.09.2018 08:28 7. Erka (O. Mika, Z. Schlibener) 3:S Komentáře
29.08.2018 17:30 8. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Sportcentrum Step 3:2
29.08.2018 17:00 8. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) SportCentrum JEREMI S:3
29.08.2018 17:00 8. Jakub Strauss (J. Strauss, K. Blachová) SportCentrum JEREMI 3:S
27.08.2018 17:00 8. Erka (D. Miková, O. Mika) SportCentrum JEREMI 3:S
02.08.2018 17:00 6. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) Hamr Štěrboholy 2:3
19.07.2018 19:00 6. Zajíčci (P. Zita, A. Zajícová) Hamr Štěrboholy 1:3
10.07.2018 17:00 6. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Štěrboholy 0:3
09.07.2018 18:00 6. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Hamr Štěrboholy 3:2
27.06.2018 17:00 7. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) Hamr Štěrboholy 3:2
20.06.2018 17:00 7. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Hamr Štěrboholy 3:1
19.06.2018 17:00 7. Jak to mám vedět !! (K. Šajnerová, T. Chlum) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
07.06.2018 18:00 7. Jadýrka (T. Vitvarová, L. Rathouska) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
29.05.2018 17:30 8. Gumholky (Z. Šenoldová, I. Churaňová) Sportcentrum Step 3:0
14.05.2018 17:30 8. Jelenskej válec (M. Bureš, J. Žďárský) Hamr Štěrboholy 2:3
03.05.2018 17:00 8. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
29.04.2018 18:00 7. The Frames (R. Hau, J. Morová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
29.04.2018 17:00 7. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Hamr Braník 1:3
16.04.2018 17:00 7. Psycholemry z jeskyně (L. Kučerová, K. K.) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
15.04.2018 17:00 7. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
07.09.2017 18:00 6. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Hamr Štěrboholy 0:3
05.09.2017 17:00 6. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
30.08.2017 18:00 7. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Hamr Štěrboholy 3:2
17.08.2017 18:00 7. Black and white (V. Netolicka, K. Korčáková) Badminton Arena Skalka 3:0
01.08.2017 14:51 6. Inovation (P. Pampel, M. Novák) S:S
26.07.2017 18:00 6. Dráčci (J. Mikšík, A. Siobosová) SportCentrum JEREMI 3:0 Komentáře
17.07.2017 18:30 6. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Braník 0:3
13.07.2017 18:00 6. Two Towers (Z. Schlibener, L. Hoch) 0:3 Komentáře
26.06.2017 19:00 6. OVČÁRY (J. Ondroušek, L. Trávníček) Hamr Štěrboholy 2:3
21.06.2017 18:00 6. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
20.06.2017 17:00 6. Přestřižená trika (J. Velek, J. Holiš) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
11.06.2017 18:00 6. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
24.05.2017 19:30 7. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) SportCentrum JEREMI 0:3
21.05.2017 19:00 7. Zuluk (Z. Seifertová, L. Melichar) Sportcentrum Step 3:0
12.05.2017 16:00 7. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
24.04.2017 17:00 7. Martin Tožička (M. Tožička, L. Herzigova) Badminton Arena Skalka 2:3
10.04.2017 18:00 7. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Badminton Arena Skalka 0:3
05.04.2017 18:00 7. Gumholky (Z. Šenoldová, I. Churaňová) 3:0
30.03.2017 20:30 7. Voňavky (H. Stibilová, A. Stibila) Hamr Braník 3:0
29.03.2017 18:30 7. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Badminton Arena Skalka 3:0
21.03.2017 19:00 7. Čumáček (D. Mrkosová, P. Dobroucký) 3:1 Komentáře
19.03.2017 18:00 7. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) 1:3 Komentáře
26.02.2017 19:30 7. Přestřižená trika (J. Velek, J. Holiš) 3:0
21.02.2017 17:30 7. Tlustoprdi (O. Hireš, L. Otta) 1:3 Komentáře
19.02.2017 18:00 7. Zuluk (Z. Seifertová, L. Melichar) Sportcentrum Step 3:1
16.02.2017 18:00 7. OVČÁRY (J. Ondroušek, L. Trávníček) Hamr Štěrboholy 3:2
8. Petra Drobišová (P. Drobišová, N. Čechová) 3:S
8. H (P. Hulík, V. Hulíková) 3:S
7. Čumáček (D. Mrkosová, P. Dobroucký) 3:S
7. Petra Drobišová (P. Drobišová, Z. Drobiš) 3:S
6. Los Latinos (S. Liška, T. Romero Allsop) 3:S
6. T03 (M. Farda, S. Rummel) S:S
7. Přestřižená trika (J. Velek, J. Holiš) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím