Iveta Rado

Iveta Rado (29 let)

ID: 32523

Praha

  • 70 zápasů

    od roku 2018
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Skreč
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Badminton Arena Skalka
  • 46 /135
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 70
    Zápasů v lize ( 34 / 29 / 7) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

6 . Úroveň A

84 bodů
46. místo (35. místo v mužích)
Kra… Emí… Sve… Odj… Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
3:0
3:2
S:3
3:1
18 14 112
2 .
0:3
3:2
3:2
3:S
16 11 107
3 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
2:3
2:3
3:S
3:S
16 0 96
4 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
3:S
2:3
S:3
3:0
15 -11 84
5 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
1:3
S:3
S:3
0:3
1 -14 67

Jarní sezóna 2020

8 . Úroveň A

108 bodů
54. místo (40. místo v mužích)
LiV… Odj… Koť… Pot… 2La… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
LiVe team (V. Staňková + L. Bednář)
3:0 3:2 3:1
3:S
24 14 118
2 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
0:3 3:1
3:2
3:S
17 11 108
3 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
2:3 1:3 3:S 2:3 11 0 91
4 . 1:3
2:3
S:3
3:S
9 -11 78
5 .
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
S:3
S:3
3:2
S:3
5 -14 71

9 . Úroveň A

99 bodů
65. místo (51. místo v mužích)
Šim… Žel… Odj… Vid… Evi… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 1:3 3:0 3:0 22 14 116
2 .
Želvušky (I. Benešová + D. Hac)
0:3
3:S
3:0
3:0
20 11 111
3 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
3:1
S:3
3:1 3:0 19 0 99
4 .
Vidim velký dobrý (V. Hašek + J. Houserová)
0:3 0:3 1:3 3:2 6 -3 83
5 .
Evil League of Evil (M. Moucha + J. Zeman)
0:3
0:3
0:3 2:3 2 -14 68

8 . Úroveň A

77 bodů
68. místo (53. místo v mužích)
Dez… Sve… Jir… Odj… MA… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dezertéři (P. Janíček + K. Hrtánová)
3:0 3:0
3:0
3:0 28 14 122
2 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3 3:1
3:0
3:0 20 11 111
3 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
0:3 1:3 3:1 3:0 14 0 94
4 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
0:3
0:3
1:3 3:0 8 -11 77
5 . 0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 66

Podzimní sezóna 2019

8 . Úroveň B

106 bodů
54. místo (41. místo v mužích)
Žlu… Odj… Mia… Wor… HoPe Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 121
2 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
1:3
1:3
3:1
3:0 15 11 106
3 . 0:3
3:1
3:1
S:S 10 0 90
4 .
Worms Arm&get-on (J. Bittman + P. Oliveriusová)
0:3
1:3
1:3
3:2
7 -3 84
5 . 0:3 0:3 S:S
2:3
0 -14 66

7 . Úroveň A

84 bodů
65. místo (51. místo v mužích)
Past Nep… VŠE… Jir… Odj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1
3:2
3:0
3:0
25 14 139
2 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
1:3 2:3 3:2
3:S
14 11 125
3 .
VŠEholky (P. Raszyková + A. Koutná)
2:3
3:2 3:S S:S 11 0 111
4 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
0:3 2:3 S:3
3:S
8 -11 97
5 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
0:3
S:3
S:S
S:3
-2 -14 84

8 . Úroveň B

112 bodů
52. místo (41. místo v mužích)
Kos… Odj… Laz… Wor… Jed… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
3:1 3:2
3:0
3:0 25 14 119
2 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
1:3
3:S
3:0 3:0 21 11 112
3 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
2:3
S:3
3:2 3:0 14 0 94
4 .
Worms Arm&get-on (J. Bittman + P. Oliveriusová)
0:3
0:3 2:3
3:1
8 -3 85
5 .
Jedem lajny (E. Čechová + J. Provazník)
0:3 0:3 0:3
1:3
1 -14 67

8 . Úroveň A

111 bodů
54. místo (42. místo v mužích)
Emí… Odj… Čer… Jir… MoKa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0
3:0
3:0 27 14 121
2 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
1:3
3:0 3:1
3:S
20 11 111
3 .
Černobyl (L. Vicherek + Š. Vadják)
0:3
0:3
3:S
3:S
12 0 92
4 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
0:3
1:3
S:3
3:S
7 -3 84
5 . 0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

Letní sezóna 2019

8 . Úroveň A

78 bodů
46. místo (36. místo v mužích)
Odj… Wor… Ryc… Baz… RK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
3:2
3:1
3:0
3:S
24 14 78
2 .
Worms Arm&get-on (J. Bittman + P. Oliveriusová)
2:3
3:0
3:1
3:0
22 11 73
3 .
Rychlej a Pomalej (K. Horváth + A. Yaroslavskyy)
1:3
0:3
3:2
3:S
12 0 52
4 . 0:3 1:3 2:3
S:S
1 -11 30
5 .
S:3
0:3
S:3
S:S
-2 -14 24

7 . Úroveň A

60 bodů
52. místo (41. místo v mužích)
T&P Jir… MoKa Odj… Šim… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 3:2 3:1 23 14 97
2 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
1:3
3:0
3:1
3:S
20 11 91
3 . 1:3
0:3
3:2
3:1 12 0 72
4 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
2:3 1:3
2:3
3:1
11 -11 60
5 . 1:3
S:3
1:3
1:3
3 -14 49

8 . Úroveň A

80 bodů
46. místo (35. místo v mužích)
Odj… Jir… Rak… Pus… Luk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
3:1 3:0 3:0
3:S
26 14 80
2 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
1:3 3:1 3:0
3:S
20 11 71
3 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
0:3 1:3 3:0
3:S
14 0 54
4 . 0:3 0:3 0:3
3:S
6 -11 35
5 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

9 . Úroveň A

52 bodů
54. místo (41. místo v mužích)
T&P Odj… Ned… Wor… Lamy Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2
3:1
3:1
3:0
24 14 58
2 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
2:3
3:0
3:1
3:S
21 11 52
3 .
Nedal a Netrefil (P. Dubský + T. Hřeben)
1:3
0:3
3:1
3:S
13 0 33
4 .
Worms Arm&get-on (J. Bittman + P. Oliveriusová)
1:3
1:3
1:3
S:S
1 -11 10
5 .
Lamy (F. Beneš + M. Jírů)
0:3
S:3
S:3
S:S
-2 -14 4

Jarní sezóna 2019

9 . Úroveň A

31 bodů
69. místo (51. místo v mužích)
Šim… Rak… Srd… HoPe Odj… Pus… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 3:0 3:2 3:0 26 14 80
2 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
1:3 3:2 1:3 3:0 3:0 18 11 69
3 .
Srdcaři (M. Randulová + D. Randula)
1:3 2:3
3:0
3:S
3:2
18 0 58
4 . 0:3 3:1
0:3
3:2 3:0 15 0 55
5 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
2:3 0:3
S:3
2:3 S:S 2 -11 31
6 . 0:3 0:3
2:3
0:3 S:S 0 -14 26

8 . Úroveň A

65 bodů
66. místo (51. místo v mužích)
Sve… MoKa Jir… Pol… Odj… HoPe Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
3:0
3:0
3:1
3:1
2:3
24 14 98
2 .
0:3
3:2
3:S
3:1
3:1
19 11 90
3 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
0:3 2:3
3:S
3:1
3:1
17 0 77
4 .
Polámané rakety (M. Zbránková + K. Balarin)
1:3
S:3
S:3
3:0
3:0
13 0 73
5 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
1:3
1:3 1:3
0:3
3:1
8 -3 65
6 .
3:2
1:3
1:3
0:3
1:3
7 -14 53

8 . Úroveň B

75 bodů
60. místo (47. místo v mužích)
The… Pup… Odj… Ner… Srd… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
3:1 3:1
3:2
3:0 24 14 98
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
1:3 3:2 3:0 3:2 18 11 89
3 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
1:3 2:3 3:1 3:1 15 0 75
4 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
2:3
0:3 1:3 3:1 9 -11 58
5 .
Srdcaři (M. Randulová + D. Randula)
0:3 2:3 1:3 1:3 4 -14 50

8 . Úroveň A

77 bodů
64. místo (47. místo v mužích)
Kos… Zno… Pus… Odj… Roz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
3:0
3:1
3:0
3:S
26 14 120
2 .
Znouzectnost (P. Guth + M. Uhlíková)
0:3
3:1
3:1
3:S
18 11 109
3 .
1:3
1:3 1:3
3:S
9 0 89
4 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
0:3
1:3
3:1
1:3
8 -11 77
5 .
Rozzlobené žárovky (L. Wdowyczynová + M. Wdowyczyn)
S:3
S:3
S:3
3:1
6 -14 72

Podzimní sezóna 2018

7 . Úroveň A

105 bodů
59. místo (45. místo v mužích)
Nep… RYZ… Pat… Pup… Odj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3
3:0 3:0
3:0
18 0 42
2 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
3:0
3:0 3:0
S:3
18 0 42
3 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 0:3 3:0 3:1 11 0 35
4 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
0:3 0:3 0:3 3:0 6 0 30
5 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
0:3
3:S
1:3 0:3 6 0 30

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
08.07.2020 19:39 6. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) 3:S Komentáře
07.07.2020 21:15 6. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) S:3 Komentáře
28.06.2020 18:00 6. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
27.06.2020 14:00 6. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
10.06.2020 18:12 8. 2Lamy (F. Beneš, L. Uttl) 3:S Komentáře
09.06.2020 19:00 8. LiVe team (V. Staňková, L. Bednář) Badminton Arena Skalka 0:3
02.06.2020 20:00 8. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
25.05.2020 19:00 8. Koťátka (E. Rosenbergová, J. Culek) Badminton Arena Skalka 3:1
16.05.2020 10:00 9. Evil League of Evil (M. Moucha, J. Zeman) SportCentrum JEREMI 3:0
04.05.2020 17:50 9. Želvušky (I. Benešová, D. Hac) S:3 Komentáře
10.03.2020 21:00 9. Vidim velký dobrý (V. Hašek, J. Houserová) Sportcentrum Step 3:1
08.03.2020 20:00 9. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Badminton Arena Skalka 3:1
03.03.2020 20:00 8. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Badminton Arena Skalka 1:3
03.03.2020 19:00 8. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
01.03.2020 18:00 8. MA&KA (M. Knotková, K. Štullerová) Badminton Arena Skalka 3:0
24.02.2020 20:00 8. Dezertéři (P. Janíček, K. Hrtánová) 0:3 Komentáře
28.01.2020 19:30 8. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) 3:0
27.01.2020 20:00 8. MiaMar (M. Sedláček, M. Jánošková) 1:3 Komentáře
21.01.2020 20:30 8. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Štěrboholy 1:3
12.01.2020 16:00 8. Worms Arm&get-on (J. Bittman, P. Oliveriusová) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
02.01.2020 00:10 7. VŠEholky (P. Raszyková, A. Koutná) S:S
30.12.2019 13:02 7. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) S:3 Komentáře
17.12.2019 18:21 7. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) S:3 Komentáře
08.12.2019 16:30 7. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
24.11.2019 18:48 8. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) 3:S Komentáře
19.11.2019 21:00 8. Jedem lajny (E. Čechová, J. Provazník) Hamr Braník 3:0
13.11.2019 21:00 8. Worms Arm&get-on (J. Bittman, P. Oliveriusová) Badminton Arena Skalka 3:0
05.11.2019 19:00 8. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Badminton Arena Skalka 1:3
23.10.2019 20:30 8. Černobyl (L. Vicherek, Š. Vadják) Badminton Arena Skalka 3:0
22.10.2019 19:30 8. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Badminton Arena Skalka 3:1
20.10.2019 11:40 8. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) 3:S Komentáře
09.10.2019 18:00 8. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
30.09.2019 22:38 8. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) 3:S Komentáře
30.09.2019 21:00 8. Rychlej a Pomalej (K. Horváth, A. Yaroslavskyy) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
19.09.2019 17:00 8. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) Badminton Arena Skalka 3:0
06.09.2019 19:00 8. Worms Arm&get-on (J. Bittman, P. Oliveriusová) Badminton Arena Skalka 3:2
21.08.2019 19:00 7. T&P (A. Fulka, P. Matějka) Badminton Arena Skalka 2:3
13.08.2019 18:00 7. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Badminton Arena Skalka 1:3
11.08.2019 12:07 7. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) 2:3 Komentáře
30.07.2019 21:54 8. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) 3:S Komentáře
30.07.2019 20:00 8. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Badminton Arena Skalka 3:0
28.07.2019 17:00 8. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) Badminton Arena Skalka 3:0
27.07.2019 10:00 8. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Badminton Arena Skalka 3:1
28.06.2019 08:42 9. Lamy (F. Beneš, M. Jírů) 3:S Komentáře
25.06.2019 20:00 9. T&P (A. Fulka, P. Matějka) Badminton Arena Skalka 2:3
25.06.2019 19:00 9. Worms Arm&get-on (J. Bittman, P. Oliveriusová) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
19.06.2019 21:00 9. Nedal a Netrefil (P. Dubský, T. Hřeben) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
03.06.2019 00:10 9. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) S:S
02.06.2019 13:14 9. Srdcaři (M. Randulová, D. Randula) S:3 Komentáře
23.05.2019 19:30 9. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Badminton Arena Skalka 2:3
15.05.2019 20:30 9. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) Badminton Arena Skalka 0:3
14.05.2019 18:00 9. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Badminton Arena Skalka 2:3
27.04.2019 14:00 8. Polámané rakety (M. Zbránková, K. Balarin) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
27.04.2019 13:30 8. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
25.04.2019 21:00 8. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) Badminton Arena Skalka 1:3
16.04.2019 18:00 8. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Badminton Arena Skalka 1:3
11.04.2019 19:00 8. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) 1:3 Komentáře
24.03.2019 19:00 8. Srdcaři (M. Randulová, D. Randula) SportCentrum JEREMI 3:1
22.03.2019 17:00 8. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) Badminton Arena Skalka 2:3
20.03.2019 19:00 8. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Badminton Arena Skalka 3:1
10.03.2019 19:00 8. The Frames (R. Hau, J. Morová) Badminton Arena Skalka 1:3
26.02.2019 21:30 8. Znouzectnost (P. Guth, M. Uhlíková) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
20.02.2019 21:00 8. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
17.02.2019 20:00 8. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Badminton Arena Skalka 3:1
12.02.2019 21:00 8. Rozzlobené žárovky (L. Wdowyczynová, M. Wdowyczyn) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
29.01.2019 20:30 7. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Badminton Arena Skalka 1:3
26.01.2019 09:29 7. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) 3:S Komentáře
15.01.2019 21:00 7. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) SportCentrum JEREMI 0:3 Komentáře
07.01.2019 20:00 7. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) Badminton Arena Skalka 0:3
7. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) 3:1 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím