Načítám…
Image 1

Jakub Drahorád (26 let)

ID: 22473

Praha

  • 313 zápasů

    od roku 2015
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 39 /72
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 49
    Zápasů v lize ( 22 / 16 / 11) 0 turnajů
  • 58%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

5 . Úroveň B

92 bodů
23. místo (18. místo v mužích)
Dra… H… IT… Tym… No… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Drama Kings (J. Drahorád + J. Drahorád)
3:0 2 30 92 3:0
2 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
3:0 2 25 87 3:0
3 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
3:2 2 12 74 3:2
4 .
Tymi team (P. Tymeš + R. Tymeš)
0:3 0:3 3:0 2 4 66 3:6
5 .
No to nevim (D. Menclová + B. Čermochová)
2:3 0:3 0 0 60 2:6

Podzimní sezóna 2023

5 . Úroveň A

76 bodů
32. místo (23. místo v mužích)
Shu… Pro… Dra… Kra… Ocá… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
ShuttleMasters (N. Csutorová + M. Beránek)
3:0 3:0 3:0
S:S
6 30 96 9:3
2 .
Prosecco team (J. Berger + K. Bergerová)
0:3 3:1 3:2 3:0 6 25 91 9:6
3 .
Drama Kings (J. Drahorád + J. Drahorád)
0:3 1:3 3:2 3:0 4 12 76 7:8
4 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
0:3 2:3 2:3
3:S
2 4 66 7:9
5 .
Ocásci (F. Ocásek + K. Levá)
S:S
0:3 0:3
S:3
0 0 60 0:12

5 . Úroveň A

80 bodů
37. místo (27. místo v mužích)
SaB… Sma… Mec… A&B Dra… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
SaBaT Slaný (J. Matějovský + A. Matějovská)
3:0 3:0 3:0
3:S
8 30 118 12:0
2 .
Smashes before bitches (D. Nguyen + T. Zhang)
0:3
3:2
3:2
3:S
6 25 111 9:7
3 .
Mechanical Movement (T. Le Minh + T. Vo)
0:3
2:3
3:0
3:S
4 12 96 8:6
4 . 0:3
2:3
0:3
3:S
2 4 86 5:9
5 .
Drama Kings (J. Drahorád + J. Drahorád)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 80 0:12

Letní sezóna 2023

5 . Úroveň A

66 bodů
40. místo (27. místo v mužích)
Sta… Dře… Fam… Nev… Dra… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
3:2
3:1
3:S
3:S
23 14 117 12:3
2 .
Dřeváci (J. Šimandl + K. Dunicka)
2:3
3:0 1:3
3:S
16 11 107 9:6
3 .
1:3
0:3
3:S
3:S
13 0 93 7:6
4 .
Nevim, dál (T. Klepal + A. Mázlová)
S:3
3:1
S:3
3:S
12 -3 89 6:7
5 .
Drama Kings (J. Drahorád + J. Drahorád)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66 0:12

4 . Úroveň A

92 bodů
21. místo (14. místo v mužích)
H… Pro… Dra… Nik… Gar… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
3:0 3:2 3:1
3:S
24 14 118 12:3
2 .
Prosecco team (J. Berger + K. Bergerová)
0:3 1:3 3:1 3:1 13 3 96 7:8
3 .
Drama Kings (J. Drahorád + J. Drahorád)
2:3 3:1
3:S
S:S
12 0 92 8:4
4 . 1:3 1:3
S:3
S:S
0 -3 77 2:9
5 .
Gargamel a buldok (M. Vitásek + J. Sedláček)
S:3
1:3
S:S
S:S
-3 -14 63 1:6

3 . Úroveň A

100 bodů
16. místo (11. místo v mužích)
Emí… Kou… Z(v… Dra… VIK… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
3:2
3:0
0:3
3:1 18 14 132 9:6
2 .
Koukáš (L. Drahník + A. Koutná)
2:3
3:2
3:2 3:2 17 11 128 11:9
3 .
Z(v)onky (K. Maťková + J. Snovický)
0:3
2:3
3:0 3:2 14 0 114 8:8
4 .
Drama Kings (J. Drahorád + J. Drahorád)
3:0
2:3 0:3 2:3 11 -11 100 7:9
5 . 1:3 2:3 2:3 3:2 10 -14 96 8:11

4 . Úroveň A

118 bodů
12. místo (8. místo v mužích)
Dra… RET… Tar… Bla… Bez… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Drama Kings (J. Drahorád + J. Drahorád)
3:2 3:S 3:0
3:S
24 14 118 12:2
2 .
RETRO team (K. Dunička + J. Šimandl)
2:3
3:S
S:S
3:S
12 3 95 8:3
3 .
Tarkani (Z. Lvovsky + F. Dohnalek)
S:3
S:3
S:S
3:S
4 0 84 3:6
4 .
Blaazni (M. Vodičková + Š. Dub)
0:3 S:S S:S
3:S
2 -11 71 3:3
5 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66 0:12

Jarní sezóna 2023

3 . Úroveň A

90 bodů
23. místo (13. místo v mužích)
Kou… H… Pet… Dra… RRR Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Koukáš (L. Drahník + A. Koutná)
3:2
3:1
3:1 3:1 23 14 137 12:5
2 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
2:3 3:0
3:S
3:0 22 11 133 11:3
3 .
1:3
0:3
3:2
3:2
11 0 111 7:10
4 .
Drama Kings (J. Drahorád + J. Drahorád)
1:3
S:3
2:3
S:S
1 -11 90 3:9
5 . 1:3 0:3
2:3
S:S
1 -14 87 3:9

4 . Úroveň B

124 bodů
16. místo (11. místo v mužích)
Rus… Dra… Dic… Vel… Bla… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Russelíci (J. Kuličková + M. Dvořák)
3:1
3:1
3:S
3:0
25 14 139 12:2
2 .
Drama Kings (J. Drahorád + J. Drahorád)
1:3
3:0
3:S
3:0 21 3 124 10:3
3 .
Dick a Dick (A. Dick + R. Dick)
1:3
0:3
3:S
3:2
12 0 112 7:8
4 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
S:3
S:3
S:3
3:1 6 -11 95 3:10
5 .
Blaazni (M. Vodičková + Š. Dub)
0:3
0:3
2:3
1:3 3 -14 89 3:12

5 . Úroveň B

140 bodů
17. místo (12. místo v mužích)
Dra… Ber… Nep… Uni… Med… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Drama Kings (J. Drahorád + J. Drahorád)
3:0
3:0
3:1
3:S
26 14 140 12:1
2 .
0:3
3:1 2:3
3:S
14 11 125 8:7
3 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3
1:3
3:S
3:1 13 0 113 7:7
4 .
Unicorn Risky Business (L. Rothova + P. Tymeš)
1:3
3:2
S:3
3:S
12 -11 101 7:8
5 .
Medáci (P. Kozák + J. Medková)
S:3
S:3
1:3
S:3
1 -14 87 1:12

4 . Úroveň B

108 bodů
32. místo (20. místo v mužích)
Čes… Vel… Rus… Mír… Dra… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Česká soda (J. Stejskal + T. Klepal)
3:1
3:1
3:0 3:1 25 14 159 12:3
2 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
1:3 3:1 3:0 3:0 21 3 144 10:4
3 .
Russelíci (J. Kuličková + M. Dvořák)
1:3
1:3
3:0
3:1
15 0 135 8:7
4 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3 0:3
0:3
3:0 7 -11 116 3:9
5 .
Drama Kings (J. Drahorád + J. Drahorád)
1:3 0:3
1:3
0:3 2 -14 108 2:12

Podzimní sezóna 2022

4 . Úroveň B

111 bodů
23. místo (15. místo v mužích)
MIl… Doh… Dra… Nev… Nep… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
MIlenka (L. Solarová + M. Solar)
3:1
3:2
3:0
3:1
24 14 138 12:4
2 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
1:3
3:2 3:2 3:1 17 3 120 10:8
3 .
Drama Kings (J. Drahorád + J. Drahorád)
2:3
2:3 1:3 3:1 11 0 111 8:10
4 .
Nevim, dál (T. Klepal + A. Mázlová)
0:3
2:3 3:1 2:3 10 -11 99 7:10
5 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
1:3
1:3 1:3 3:2 8 -14 94 6:11

6 . Úroveň A

81 bodů
25. místo (17. místo v mužích)
Dra… Kos… Sno… Wak… Neř… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Drama Kings (J. Drahorád + J. Drahorád)
3:0
3:0
3:1
3:0
27 14 81 12:1
2 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3
3:1
3:0
3:0
20 11 71 9:4
3 .
Snowflakes (I. Peřina + A. Dubšík)
0:3
1:3
3:0 3:0 15 0 55 7:6
4 .
Waka waka záminy (M. Bauerová + F. Pok)
1:3
0:3
0:3 3:0 8 -11 37 4:9
5 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3
0:3
0:3 0:3 0 -14 26 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
11.02.2024 15:00 5. Tymi team (P. Tymeš, R. Tymeš) Badminton Arena Skalka 3:0
25.01.2024 08:00 5. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) SportCentrum JEREMI 3:2
20.01.2024 15:30 5. Prosecco team (J. Berger, K. Bergerová) SportCentrum JEREMI 1:3
12.01.2024 16:13 5. ShuttleMasters (N. Csutorová, M. Beránek) 0:3
12.01.2024 16:00 5. Ocásci (F. Ocásek, K. Levá) Sportovní centrum Olšanka 3:0
23.10.2023 16:55 5. SaBaT Slaný (J. Matějovský, A. Matějovská) S:3 Komentáře
23.10.2023 16:55 5. Smashes before bitches (D. Nguyen, T. Zhang) S:3 Komentáře
23.10.2023 16:54 5. Mechanical Movement (T. Le Minh, T. Vo) S:3 Komentáře
23.10.2023 16:54 5. A&B (A. Hrnčárková, B. Lavičková) S:3 Komentáře
22.09.2023 08:30 5. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) S:3 Komentáře
22.09.2023 08:30 5. Nevim, dál (T. Klepal, A. Mázlová) S:3 Komentáře
22.09.2023 08:30 5. Family (U. Amrillaev, L. Amrillajev) S:3 Komentáře
20.09.2023 21:15 5. Dřeváci (J. Šimandl, K. Dunicka) S:3 Komentáře
25.08.2023 17:27 4. Gargamel a buldok (M. Vitásek, J. Sedláček) S:S Komentáře
25.08.2023 16:12 4. Niko2 (D. Štěpánek, J. Kalhous) 3:S Komentáře
06.08.2023 19:00 4. H-TEAM (D. Honková, F. Herink) Hamr Braník 2:3
06.08.2023 18:00 4. Prosecco team (J. Berger, K. Bergerová) Hamr Braník 3:1
30.07.2023 18:00 3. Koukáš (L. Drahník, A. Koutná) Badminton Arena Skalka 2:3
28.07.2023 17:30 3. Z(v)onky (K. Maťková, J. Snovický) Hamr Braník 0:3
21.07.2023 20:00 3. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) BB Arena Štěrboholy 3:0 Komentáře
12.07.2023 19:30 3. VIKEM (F. Ocásek, F. Schlosser) Hamr Braník 2:3
03.07.2023 00:10 4. Tarkani (Z. Lvovsky, F. Dohnalek) 3:S
29.06.2023 20:00 4. Blaazni (M. Vodičková, Š. Dub) BB Arena Letňany 3:0
26.06.2023 12:03 4. Bezambic (J. Malý, D. Malá) 3:S Komentáře
02.06.2023 20:00 4. RETRO team (K. Dunička, J. Šimandl) BB Arena Letňany 3:2
29.05.2023 10:07 3. H-TEAM (D. Honková, F. Herink) S:3 Komentáře
29.05.2023 10:07 3. RRR (N. Cablé, G. Menon) S:S Komentáře
22.05.2023 16:30 3. Koukáš (L. Drahník, A. Koutná) Badminton Arena Skalka 1:3
09.05.2023 18:00 3. PetEr (E. Annusova, P. Jelínek) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
28.04.2023 10:00 4. Blaazni (M. Vodičková, Š. Dub) BB Arena Letňany 3:0
25.04.2023 12:25 4. Velikáni (M. Kouba, J. Malý) 3:S Komentáře
20.04.2023 18:00 4. Dick a Dick (A. Dick, R. Dick) Sportcentrum Radonice 3:0 Komentáře
06.04.2023 17:00 4. Russelíci (J. Kuličková, M. Dvořák) SportCentrum JEREMI 1:3
25.03.2023 16:00 5. Ber to (J. Červenka, M. Ondřej) SportCentrum JEREMI 3:0 Komentáře
21.03.2023 18:00 5. Unicorn Risky Business (L. Rothova, P. Tymeš) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
16.03.2023 19:00 5. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
16.03.2023 13:32 5. Medáci (P. Kozák, J. Medková) 3:S Komentáře
26.02.2023 21:00 4. Velikáni (M. Kouba, J. Malý) Badminton Arena Skalka 0:3
26.02.2023 18:00 4. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) Badminton Arena Skalka 0:3
10.02.2023 12:00 4. Russelíci (J. Kuličková, M. Dvořák) BB Arena Letňany 1:3 Komentáře
03.02.2023 16:00 4. Česká soda (J. Stejskal, T. Klepal) BB Arena Štěrboholy 1:3
22.01.2023 20:30 4. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 3:1
19.01.2023 20:00 4. MIlenka (L. Solarová, M. Solar) BB Arena Štěrboholy 2:3 Komentáře
13.01.2023 18:00 4. Nevim, dál (T. Klepal, A. Mázlová) SportCentrum JEREMI 1:3
08.01.2023 11:00 4. Dohnalovi (R. Dohnalová, M. Dohnal) BB Arena Štěrboholy 2:3
20.12.2022 20:00 6. Neřízené střely (M. Šelenberková, E. Gergelová) SportCentrum JEREMI 3:0 Komentáře
20.12.2022 19:00 6. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) BB Arena Letňany 3:0 Komentáře
14.12.2022 16:00 6. Waka waka záminy (M. Bauerová, F. Pok) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
11.12.2022 17:30 6. Snowflakes (I. Peřina, A. Dubšík) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře

Platební metody

Platební metody