Anežka Koutná

Anežka Koutná (22 let)

ID: 28850

Praha

  • 68 zápasů

    od roku 2017
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Sportcentrum Step
  • 48 /111
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 68
    Zápasů v lize ( 32 / 34 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

6 . Úroveň B

98 bodů
47. místo (9. místo v ženách)
Ráz… VEL… Hal… VŠE… eL… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Rázní a smělí (D. Roreitnerová + J. Hančl)
3:1
3:1
3:1
3:S
24 14 138
2 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
1:3
3:0 3:0
3:S
21 11 132
3 .
HalaMala (M. Šturma + H. Zawiszová)
1:3
0:3 3:2
3:S
12 0 112
4 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
1:3 0:3 2:3
3:S
9 -11 98
5 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

7 . Úroveň B

107 bodů
44. místo (6. místo v ženách)
Bil… VŠE… Hal… Kra… Sta… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 119
2 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
2:3 3:1
2:3
3:1 16 11 107
3 .
HalaMala (M. Šturma + H. Zawiszová)
1:3 1:3 3:2 3:0 14 0 94
4 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3
3:2
2:3
1:3
8 -11 77
5 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3 1:3 0:3
3:1
7 -14 73

6 . Úroveň B

98 bodů
47. místo (8. místo v ženách)
Fan… Mis… VEL… VŠE… Sve… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
3:2
3:1
3:0
3:0
25 14 139
2 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
2:3
3:2
3:1
3:2
18 11 129
3 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
1:3
2:3
3:2 3:1 14 0 114
4 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
0:3
1:3
2:3
3:1
9 -11 98
5 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3
2:3
1:3
1:3
4 -14 90

6 . Úroveň A

132 bodů
42. místo (6. místo v ženách)
RYZ… Bez… VŠE… Ráz… Hal… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
3:0
3:1
3:0
3:0 27 14 161
2 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
0:3
3:1
1:3
3:0
14 11 145
3 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
1:3
1:3
3:2
3:2 12 0 132
4 .
Rázní a smělí (D. Roreitnerová + J. Hančl)
0:3
3:1
2:3
2:3
10 -11 119
5 .
HalaMala (M. Šturma + H. Zawiszová)
0:3
0:3
2:3
3:2
7 -14 113

Podzimní sezóna 2018

6 . Úroveň A

137 bodů
43. místo (8. místo v ženách)
Nik… Nix… VŠE… Mis… Laz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0
3:1
3:1 3:0 22 0 52
2 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
0:3
3:0
3:0
3:0
18 0 48
3 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
1:3
0:3
2:3
3:0
9 0 39
4 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
1:3
0:3
3:2
1:3 6 0 36
5 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
0:3
0:3
0:3
3:1 5 0 35

7 . Úroveň B

140 bodů
42. místo (5. místo v ženách)
Zde… VŠE… Pol… Kra… Fog… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
3:0
3:0
3:0
3:0 24 0 48
2 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
0:3
3:1
3:1
3:0 16 0 40
3 .
Polámané rakety (M. Zbránková + K. Balarin)
0:3
1:3
3:1
3:1
11 0 35
4 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3
1:3
1:3
3:1 7 0 31
5 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
0:3 0:3
1:3
1:3 2 0 26

7 . Úroveň B

126 bodů
50. místo (11. místo v ženách)
Mis… Sta… VŠE… Kra… MoKa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
3:2
3:2 3:1
3:1
18 0 42
2 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
2:3
3:0
2:3
3:2
14 0 38
3 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
2:3
0:3
3:1
3:1
12 0 36
4 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
1:3
3:2
1:3
3:S
11 0 35
5 .
1:3
2:3
1:3
S:3
4 0 28

6 . Úroveň A

116 bodů
52. místo (10. místo v ženách)
HoHo VEL… eL… VŠE… Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:S
3:0
3:0
23 0 53
2 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
0:3
1:3 3:1 3:S 11 0 41
3 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
S:3
3:1 S:S 3:0 9 0 39
4 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
0:3
1:3 S:S 3:2 3 0 33
5 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3
S:3 0:3 2:3 2 0 32

Jarní sezóna 2018

6 . Úroveň A

69 bodů
50. místo (7. místo v ženách)
Tra… Tim… VŠE… Pet… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
3:0 3:1 3:0 3:1 48 0 93
2 .
Timon a Pumba (D. Nahodil + T. Obadal)
0:3
3:1
3:0
3:1
35 0 80
3 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
1:3
1:3
3:1 3:2 24 0 69
4 .
Petrovický expres (A. Zahradníčková + M. Andrýs)
0:3 0:3 1:3
3:1
13 0 58
5 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
1:3
1:3
2:3
1:3
10 0 55

5 . Úroveň A

72 bodů
47. místo (6. místo v ženách)
Luk… Uje… Luk… Zaj… Žlu… VŠE… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
3:1 3:1 3:1 3:1 3:S 44 0 104
2 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
1:3 3:1
2:3
3:0
3:2 31 0 91
3 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
1:3 1:3 3:1 3:2 3:1 29 0 89
4 .
Zajíčci (P. Zita + A. Zajícová)
1:3
3:2
1:3 3:1
2:3
23 0 83
5 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
1:3
0:3
2:3 1:3
3:0
17 0 77
6 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
S:3 2:3 1:3
3:2
0:3
12 0 72

6 . Úroveň A

72 bodů
47. místo (7. místo v ženách)
Lan… VŠE… 2RUN Sta… Myd… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
3:0
3:0
3:0
3:0
52 0 97
2 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
0:3
3:2
3:2
3:2
27 0 72
3 .
0:3
2:3
3:2
3:1
24 0 69
4 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
2:3
2:3
3:0
21 0 66
5 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
0:3
2:3
1:3
0:3
6 0 51

7 . Úroveň B

75 bodů
42. místo (6. místo v ženách)
VŠE… MAD… Fri… H Jak… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
3:2 3:0
3:0
3:S 45 0 75
2 . 2:3
2:3
3:0 3:0 34 0 64
3 .
Fridlíci (M. Sedláčková + J. Friedl)
0:3
3:2
2:3
3:1
24 0 54
4 .
0:3
0:3 3:2 3:S 19 0 49
5 .
Jakub Strauss (J. Strauss + K. Blachová)
S:3 0:3
1:3
S:3 2 0 32

Podzimní sezóna 2017

6 . Úroveň A

61 bodů
56. místo (12. místo v ženách)
Bil… Sta… JiMa Lan… VŠE… HRO… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3
3:0 3:2
3:0
3:1
36 0 81
2 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
3:0
1:3
2:3
3:2
3:1
31 0 76
3 . 0:3
3:1
3:2
3:2
3:2
30 0 75
4 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
2:3
3:2
2:3
3:2
3:0
30 0 75
5 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
0:3
2:3
2:3
2:3
3:2
16 0 61
6 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
1:3
1:3
2:3
0:3
2:3
10 0 55

5 . Úroveň A

62 bodů
54. místo (11. místo v ženách)
Pav… Uje… Luc… Žlu… Min… VŠE… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
1:3
3:1
3:0
3:0
3:0
41 0 101
2 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
3:1
2:3
3:1
2:3
3:0
34 0 94
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
1:3
3:2
2:3
3:0
3:0
32 0 92
4 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3
1:3
3:2
3:1
3:1
27 0 87
5 .
Mini Mimoni (M. Mrkus + D. Honková)
0:3
3:2
0:3
1:3
3:0 19 0 79
6 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
0:3
0:3
0:3
1:3
0:3 2 0 62

6 . Úroveň A

76 bodů
40. místo (6. místo v ženách)
Bil… VŠE… Ino… VEL… Myd… Srš… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:1 3:1 3:0
2:3
3:S 39 0 84
2 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
1:3
3:2
3:2
3:2
3:S
31 0 76
3 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
1:3
2:3
3:2
3:2 3:S 27 0 72
4 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
0:3
2:3
2:3
3:0
3:S
24 0 69
5 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
3:2
2:3 2:3
0:3
3:S
21 0 66
6 .
Sršni Písek (A. Lejčar + D. Nahodil)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 45

7 . Úroveň D

73 bodů
44. místo (9. místo v ženách)
VŠE… HoPe Voň… Hol… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
3:1 3:2 3:0
3:S
43 0 73
2 . 1:3 3:2
3:1
3:S
32 0 62
3 .
Voňavky (H. Stibilová + A. Stibila)
2:3 2:3
3:0
3:S
31 0 61
4 .
Holky z Pankráce (M. Bezuchová + L. Vystrčilová)
0:3
1:3
0:3
3:S
12 0 42
5 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 30

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
28.05.2019 19:00 6. Rázní a smělí (D. Roreitnerová, J. Hančl) 1:3
22.05.2019 14:30 6. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) 3:S Komentáře
09.05.2019 19:00 6. HalaMala (M. Šturma, H. Zawiszová) Hamr Štěrboholy 2:3
08.05.2019 20:00 6. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Badminton Arena Skalka 0:3
29.04.2019 17:00 7. HalaMala (M. Šturma, H. Zawiszová) Badminton Arena Skalka 3:1
18.04.2019 19:30 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
16.04.2019 21:00 7. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Badminton Arena Skalka 2:3
13.04.2019 14:00 7. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 3:1
26.03.2019 21:00 6. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Sportcentrum Step 2:3
22.03.2019 19:00 6. Fanatici (R. Kraus, J. Beneš) 0:3 Komentáře
21.03.2019 20:00 6. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
20.03.2019 20:00 6. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
21.02.2019 21:00 6. Bezambic (J. Malý, D. Šaldová) Badminton Arena Skalka 1:3
21.02.2019 17:00 6. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) SportCentrum JEREMI 1:3 Komentáře
18.02.2019 21:00 6. HalaMala (M. Šturma, H. Zawiszová) Badminton Arena Skalka 3:2
11.02.2019 20:00 6. Rázní a smělí (D. Roreitnerová, J. Hančl) Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
22.01.2019 18:30 6. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
10.01.2019 17:00 6. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) SportCentrum JEREMI 0:3 Komentáře
07.01.2019 18:00 6. Niko2 (D. Štěpánek, J. Kalhous) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
04.01.2019 18:00 6. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
18.12.2018 20:00 7. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) Sportcentrum Step 3:0
12.12.2018 21:00 7. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Badminton Arena Skalka 0:3
11.12.2018 18:30 7. Polámané rakety (M. Zbránková, K. Balarin) SportCentrum JEREMI 3:1 Komentáře
10.12.2018 20:00 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
22.11.2018 17:00 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) 3:1 Komentáře
19.11.2018 18:00 7. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
16.11.2018 19:00 7. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
09.11.2018 17:30 7. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) Sportcentrum Step 2:3
01.11.2018 00:10 6. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) S:S
24.10.2018 19:30 6. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Sportcentrum Step 1:3
18.10.2018 20:00 6. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Sportcentrum Step 3:2
14.10.2018 20:00 6. HoHo (J. Honek, L. Honková) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
30.05.2018 19:00 6. The Frames (R. Hau, J. Morová) Badminton Arena Skalka 3:2
28.05.2018 20:00 6. Timon a Pumba (D. Nahodil, T. Obadal) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
24.05.2018 18:30 6. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) Badminton Arena Skalka 1:3
18.05.2018 20:00 6. Petrovický expres (A. Zahradníčková, M. Andrýs) Badminton Arena Skalka 3:1
22.04.2018 20:30 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
10.04.2018 20:30 5. Zajíčci (P. Zita, A. Zajícová) Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
09.04.2018 20:30 5. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Badminton Arena Skalka 2:3
09.04.2018 20:30 5. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) Badminton Arena Skalka 1:3
20.03.2018 20:30 6. Lang(er)ovi (O. Lang, K. Langerová) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
14.03.2018 17:30 6. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
13.03.2018 20:30 6. 2RUN (V. Polak, L. Trávníček) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
08.03.2018 20:30 6. Mydli to! (R. Rosenberg, E. Rosenberg) Sportcentrum Step 3:2 Komentáře
27.02.2018 20:30 7. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Badminton Arena Skalka 3:2
22.02.2018 20:00 7. Fridlíci (M. Sedláčková, J. Friedl) Sportcentrum Step 3:0
13.02.2018 20:00 7. H (P. Hulík, V. Hulíková) 3:0 Komentáře
15.01.2018 17:00 6. JiMa (M. Zbránková, J. Dvořák) Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
15.01.2018 16:00 6. Lang(er)ovi (O. Lang, K. Langerová) Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
12.01.2018 16:00 6. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
11.01.2018 17:00 6. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
07.01.2018 19:00 6. HROŠI (V. Podstata, S. Šimek) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
27.12.2017 20:00 5. Mini Mimoni (M. Mrkus, D. Honková) 0:3
18.12.2017 18:00 5. Pavel Dvořák (P. Dvořák, R. Schweika) 0:3 Komentáře
14.12.2017 20:00 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) 1:3 Komentáře
11.12.2017 20:30 5. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
03.12.2017 19:30 5. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) 0:3 Komentáře
28.11.2017 20:00 6. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) 3:2 Komentáře
22.11.2017 19:00 6. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Sportcentrum Step 1:3
15.11.2017 20:00 6. Mydli to! (R. Rosenberg, E. Rosenberg) 3:2
08.11.2017 19:00 6. Inovation (P. Pampel, M. Novák) 3:2 Komentáře
20.10.2017 18:00 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) 3:1
20.10.2017 16:30 7. Voňavky (H. Stibilová, A. Stibila) 3:2
18.10.2017 18:30 7. Holky z Pankráce (M. Bezuchová, L. Vystrčilová) Sportcentrum Step 3:0
7. Martin Tožička (M. Tožička, L. Herzigova) 3:S Komentáře
7. Jakub Strauss (J. Strauss, K. Blachová) 3:S
5. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) S:3
6. Sršni Písek (A. Lejčar, D. Nahodil) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím