Image 1

Ondřej Zeman (34 let)

ID: 25984

Praha

  • 180 zápasů

    od roku 2016
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 19:30
    Často hraje od 19:30 v Hamr Braník
  • 22 /115
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 111
    Zápasů v lize ( 63 / 43 / 5) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

4 . Úroveň B

142 bodů
14. místo (12. místo v mužích)
Bil… IT… Jež… Paj… MP Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
1:3 3:0 8 14 142
2 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
3:1 1:3 7 3 130
3 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
0:3 3:1 6 0 126
4 . 0 -11 109
5 . 0 -14 106

5 . Úroveň A

133 bodů
20. místo (17. místo v mužích)
Bil… Sve… Vou… Bez… Kla… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:0 0:3 3:1
3:S
19 14 133
2 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3
3:S
S:3
3:S
12 11 123
3 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
3:0
S:3
3:0 S:S 12 0 112
4 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
1:3
3:S
0:3 S:S 5 -11 94
5 .
Klauni (J. Cajkář + M. Havel)
S:3
S:3
S:S S:S -4 -14 82

5 . Úroveň B

116 bodů
29. místo (24. místo v mužích)
PIA… Med… Bil… Mis… Ver… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
3:1
3:2
3:0
3:S
24 14 138
2 .
Medunakorinek (M. Kořínek + M. meduna)
1:3
3:2
3:1
3:S
18 11 129
3 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
2:3
2:3
3:1
3:S
16 0 116
4 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
0:3 1:3 1:3
3:S
8 -11 97
5 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

5 . Úroveň A

108 bodů
33. místo (25. místo v mužích)
Paj… MP Bil… Kla… Žlu… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:1 3:2 3:0 25 14 139
2 .
0:3
3:1 S:S 3:2 9 11 120
3 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
1:3 1:3 0:3 3:1 8 0 108
4 .
Klauni (J. Cajkář + M. Havel)
2:3 S:S 3:0
S:S
5 -11 94
5 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3 2:3 1:3
S:S
1 -14 87

Jarní sezóna 2019

5 . Úroveň B

118 bodů
40. místo (33. místo v mužích)
IT… Uje… Mis… Bil… Bez… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
3:2
3:S
3:0 3:0 25 14 159
2 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
2:3 3:1
3:1
3:1 20 11 151
3 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
S:3
1:3
3:2
3:2
11 0 131
4 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3
1:3
2:3
3:1 9 -11 118
5 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0:3 1:3
2:3
1:3 4 -14 110

7 . Úroveň B

119 bodů
38. místo (36. místo v mužích)
Bil… VŠE… Hal… Kra… Sta… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 119
2 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
2:3 3:1
2:3
3:1 16 11 107
3 .
HalaMala (M. Šturma + H. Zawiszová)
1:3 1:3 3:2 3:0 14 0 94
4 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3
3:2
2:3
1:3
8 -11 77
5 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3 1:3 0:3
3:1
7 -14 73

5 . Úroveň A

111 bodů
44. místo (37. místo v mužích)
HoHo RYZ… Ver… Mla… Bil… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0
3:1 3:1 24 14 158
2 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
2:3
S:3 3:1 3:0 15 11 146
3 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3
3:S 1:3 1:3 8 0 128
4 .
Mladej a Starej (L. vojta + Š. vojta)
1:3 1:3 3:1 S:S 6 -11 115
5 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
1:3 0:3 3:1 S:S 5 -14 111

4 . Úroveň B

156 bodů
28. místo (26. místo v mužích)
Hov… Nez… Nik… Bil… PIA… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
3:1 2:3 3:0 3:0 22 14 196
2 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
1:3 3:1 3:1 3:0 20 11 191
3 . 3:2 1:3 3:0 3:2 18 0 178
4 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3 1:3 0:3 3:1 7 -11 156
5 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
0:3 0:3 2:3 1:3 3 -14 149

Podzimní sezóna 2018

5 . Úroveň B

186 bodů
22. místo (21. místo v mužích)
Bil… Fan… Vou… Dám… Luk… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
2:3
3:S
3:1
3:S
17 0 53
2 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
3:2 3:0 1:3
3:S
16 0 52
3 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
S:3
0:3
3:0
3:0 12 0 48
4 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
1:3 3:1
0:3
3:S
11 0 47
5 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
S:3
S:3
0:3
S:3
0 0 36

5 . Úroveň B

161 bodů
34. místo (32. místo v mužích)
Vou… Luc… Bil… IT… VEL… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
3:1
3:2 3:1 S:S 12 0 48
2 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
1:3
3:2
2:3
3:1
12 0 48
3 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
2:3
2:3
0:3 3:0 10 0 46
4 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3 3:2 3:0 S:S 9 0 45
5 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
S:S
1:3
0:3 S:S -3 0 33

7 . Úroveň A

161 bodů
33. místo (27. místo v mužích)
Bil… MAD… Těs… Kos… Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:0
3:S
3:0
3:S
22 0 46
2 . 0:3
3:S
3:0
3:S
16 0 40
3 .
Těsně vedle (H. Eisenmann + K. Mazáková)
S:3
S:3
3:2
3:1
9 0 33
4 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
0:3
0:3
2:3 3:0 8 0 32
5 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
S:3
S:3
1:3
0:3 1 0 25

8 . Úroveň A

126 bodů
48. místo (40. místo v mužích)
Uje… Bil… Min… Ner… Ava… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
3:0 3:0 3:0
3:S
23 0 41
2 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3 3:0 3:0 3:0 18 0 36
3 .
Mini Mimoni (M. Mrkus + D. Honková)
0:3 0:3 3:2
3:0
10 0 28
4 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3 0:3 2:3 3:2 6 0 24
5 .
Avangers (L. Kučerová + E. Klein)
S:3
0:3
0:3
2:3 2 0 20

Letní sezóna 2018

7 . Úroveň B

32 bodů
42. místo (32. místo v mužích)
Sve… Bil… GAM… Psy… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
3:S
3:S
3:0
22 0 40
2 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
S:3
3:S
3:S
14 0 32
3 .
GAME OVER (J. Znášik + L. Herzigova)
S:3
S:3
S:S -3 0 15
4 .
Psycholemry z jeskyně (L. Kučerová + K. K.)
0:3
S:3
S:S -3 0 15

5 . Úroveň A

30 bodů
47. místo (37. místo v mužích)
Tra… Bez… Pif… Žlu… Bil… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
3:2 3:S 3:2 3:0 19 0 49
2 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
2:3 3:S 2:3 3:S 14 0 44
3 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
S:3 S:3 3:0 3:S 11 0 41
4 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
2:3 3:2 0:3 3:S 11 0 41
5 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

3 . Úroveň B

77 bodů
30. místo (26. místo v mužích)
LeM… Pos… Jež… Ver… Bil… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0 3:0 3:0 48 0 123
2 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
2:3
3:1
3:0
3:0 41 0 116
3 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
0:3
1:3
3:2 3:0 24 0 99
4 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3
0:3
2:3 3:1 15 0 90
5 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3 0:3 0:3 1:3 2 0 77

4 . Úroveň B

104 bodů
14. místo (12. místo v mužích)
Bil… Ber… Bez… Luk… Fan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:1 3:0 3:S 3:S 44 0 104
2 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
1:3
3:0
3:S
3:0
38 0 98
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0:3
0:3
3:S
3:2
19 0 79
4 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
S:3 S:3 S:3 3:S 10 0 70
5 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
S:3
0:3
2:3
S:3 4 0 64

Jarní sezóna 2018

4 . Úroveň A

91 bodů
35. místo (32. místo v mužích)
Pos… Pif… HoHo Ver… Uje… Bil… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
1:3
3:0
3:0
3:1
3:1
40 0 115
2 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
3:1
3:2
S:3
3:0
3:0 36 0 111
3 .
0:3
2:3
3:1
3:2
3:2
26 0 101
4 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3
3:S
1:3
3:2
1:3 19 0 94
5 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
1:3
0:3
2:3
2:3
3:1
17 0 92
6 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
1:3
0:3
2:3
3:1
1:3
16 0 91

5 . Úroveň B

93 bodů
29. místo (27. místo v mužích)
Nez… Bil… Nep… Luc… Ňuň… Lan… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
3:0
3:1
3:0
3:S
3:S
45 0 105
2 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3
3:0
3:2
3:S
3:S
33 0 93
3 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
1:3
0:3
3:2
3:S
3:S
25 0 85
4 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
0:3
2:3
2:3
3:S
3:S
22 0 82
5 . S:3 S:3
S:3
S:3
S:S
-4 0 56
6 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:S
-4 0 56

4 . Úroveň A

85 bodů
36. místo (33. místo v mužích)
HoHo Jež… Hov… Křu… Bil… Spo… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:2
3:1
3:0
3:S 43 0 118
2 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
1:3
2:3
3:0 3:0 3:1 34 0 109
3 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
2:3
3:2
1:3 3:0
3:2
29 0 104
4 .
1:3
0:3 3:1 3:1 3:S 28 0 103
5 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3
0:3 0:3 1:3 3:S 10 0 85
6 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
S:3 1:3
2:3
S:3 S:3 5 0 80

5 . Úroveň A

105 bodů
22. místo (21. místo v mužích)
Bil… Luk… Uje… The… Myd… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:S
3:1 3:0 3:1 45 0 105
2 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
S:3
3:0 3:0 3:0 39 0 99
3 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
1:3 0:3
3:0
3:1 26 0 86
4 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
0:3 0:3
0:3
3:2
9 0 69
5 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
1:3 0:3 1:3
2:3
8 0 68

Podzimní sezóna 2017

6 . Úroveň A

81 bodů
36. místo (31. místo v mužích)
Bil… Sta… Lan… JiMa VŠE… HRO… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3
3:2 3:0
3:0
3:1
36 0 81
2 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
3:0
2:3
1:3
3:2
3:1
31 0 76
3 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
2:3
3:2
2:3
3:2
3:0
30 0 75
4 . 0:3
3:1
3:2
3:2
3:2
30 0 75
5 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
0:3
2:3
2:3
2:3
3:2
16 0 61
6 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
1:3
1:3
0:3
2:3
2:3
10 0 55

5 . Úroveň B

75 bodů
41. místo (34. místo v mužích)
Ňuň… Jež… Ver… Bil… Nix… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1
3:2
3:1 3:1 42 0 102
2 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
1:3
3:2
3:0
3:1
35 0 95
3 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
2:3
2:3
3:2
3:0
30 0 90
4 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
1:3 0:3
2:3
3:2
15 0 75
5 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
1:3
1:3
0:3
2:3
8 0 68

6 . Úroveň A

84 bodů
33. místo (28. místo v mužích)
Bil… VŠE… Ino… VEL… Myd… Srš… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:1 3:1 3:0
2:3
3:S 39 0 84
2 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
1:3
3:2
3:2
3:2
3:S
31 0 76
3 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
1:3
2:3
3:2
3:2 3:S 27 0 72
4 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
0:3
2:3
2:3
3:0
3:S
24 0 69
5 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
3:2
2:3 2:3
0:3
3:S
21 0 66
6 .
Sršni Písek (A. Lejčar + D. Nahodil)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 45

7 . Úroveň B

82 bodů
36. místo (29. místo v mužích)
Bil… HRO… Erka Kol… RK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 82
2 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
0:3 3:0
3:0
3:0
39 0 69
3 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3 0:3
3:1
3:0 24 0 54
4 .
Kolegové (P. Valenta + J. Josifkova)
0:3
0:3
1:3
3:0
15 0 45
5 . 0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 30

Letní sezóna 2017

7 . Úroveň A

62 bodů
41. místo (34. místo v mužích)
Bil… Myd… slu… Kol… Bla… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:1 3:S 3:0 3:0 47 0 62
2 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
1:3 3:2 3:0 3:0 37 0 52
3 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
S:3 2:3 S:3 3:0 17 0 32
4 .
Kolegové (P. Valenta + J. Josifkova)
0:3 0:3 3:S
2:3
14 0 29
5 .
Black and white (V. Netolicka + K. Korčáková)
0:3 0:3 0:3
3:2
9 0 24

6 . Úroveň B

49 bodů
51. místo (42. místo v mužích)
Mat… Zde… Ino… Bil… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2
3:2
3:1
3:1 40 0 70
2 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
2:3 3:1 3:2 3:0 37 0 67
3 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
2:3
1:3 2:3 3:0 23 0 53
4 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
1:3
2:3 3:2 2:3 19 0 49
5 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
1:3 0:3 0:3 3:2 11 0 41

7 . Úroveň A

53 bodů
44. místo (36. místo v mužích)
Bil… HoPe Lan… Ner… Erka Žiž… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:0 0:3 3:0 3:0
3:S
38 0 53
2 . 0:3 3:2
3:1
3:1
3:S
33 0 48
3 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
3:0 2:3 2:3 3:1
3:S
33 0 48
4 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3
1:3
3:2 3:0
3:S
27 0 42
5 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3 1:3 1:3 0:3
3:S
12 0 27
6 .
Žižkoff crew (J. Kalhous + P. Füllsacková)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
16.09.2019 19:30 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Braník 1:3
09.09.2019 19:30 4. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 3:0
01.09.2019 18:56 5. Klauni (J. Cajkář, M. Havel) 3:S Komentáře
29.08.2019 18:00 5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 0:3
09.08.2019 18:00 5. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Badminton Arena Skalka 3:0
05.08.2019 19:30 5. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Braník 3:1
28.07.2019 21:05 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) 3:S Komentáře
24.07.2019 19:00 5. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
23.07.2019 18:00 5. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) Hamr Braník 3:1
22.07.2019 19:30 5. Medunakorinek (M. Kořínek, M. meduna) Hamr Braník 2:3 Komentáře
28.06.2019 19:00 5. Klauni (J. Cajkář, M. Havel) Hamr Braník 0:3
24.06.2019 19:30 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Braník 3:1
23.06.2019 17:00 5. PajDa (D. Honková, P. Dvořák) Hamr Braník 1:3
10.06.2019 19:30 5. MP (M. Pešička, M. Pešička) Hamr Braník 1:3
02.06.2019 19:30 5. Bezambic (J. Malý, D. Malá) SportCentrum JEREMI 3:1
31.05.2019 19:00 5. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Braník 1:3 Komentáře
27.05.2019 19:30 5. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 0:3
13.05.2019 19:30 5. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) Hamr Braník 2:3 Komentáře
29.04.2019 20:30 7. HalaMala (M. Šturma, H. Zawiszová) Hamr Braník 3:1
29.04.2019 19:30 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Hamr Braník 3:0
28.04.2019 10:00 7. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 3:0
16.04.2019 21:00 7. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) Badminton Arena Skalka 3:2
01.04.2019 00:10 5. Mladej a Starej (L. vojta, Š. vojta) S:S
31.03.2019 14:00 5. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Štěrboholy 0:3
24.03.2019 08:30 5. HoHo (J. Honek, L. Honková) Hamr Štěrboholy 1:3
18.03.2019 19:30 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 3:1
28.02.2019 20:30 4. Niko2 (D. Štěpánek, J. Kalhous) Hamr Braník 0:3
25.02.2019 19:30 4. Hovězí pštrosi (T. Truong Quang, O. Pánek) Hamr Braník 0:3
23.02.2019 16:00 4. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Badminton Arena Skalka 3:1
21.02.2019 19:30 4. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 1:3
31.01.2019 17:29 5. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) 3:S Komentáře
30.01.2019 13:04 5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) 3:S Komentáře
28.01.2019 17:00 5. Fanatici (R. Kraus, J. Beneš) SportCentrum JEREMI 2:3
21.01.2019 19:30 5. Dámy nedámi (D. Kurfiřtová, M. Vodičková) Hamr Braník 3:1
21.12.2018 19:00 5. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Braník 0:3
20.12.2018 20:00 5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 2:3
07.12.2018 18:30 5. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 2:3 Komentáře
06.12.2018 19:30 5. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Hamr Štěrboholy 3:0
26.11.2018 19:30 7. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Hamr Braník 3:0
21.11.2018 23:12 7. Těsně vedle (H. Eisenmann, K. Mazáková) 3:S Komentáře
05.11.2018 19:30 7. Kosí bratři (B. Antonín, J. Král) Hamr Braník 3:0