Image 1

Ondřej Zeman (34 let)

ID: 25984

Praha

  • 197 zápasů

    od roku 2016
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Sportcentrum Step
  • 144 /327
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 75
    Zápasů v lize ( 41 / 28 / 6) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

14 . Úroveň C

286 bodů
149. místo (140. místo v mužích)
P.D. O.Z. J.P. P.K. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Peto Durik
3:1
3:1
1:3
3:0 20 14 294
2 .
Image 1
Ondřej Zeman
1:3 2:3 3:s 3:s 15 11 286
3 .
Image 1
Jan Puklický
1:3
3:2 0:3 3:s 12 0 272
4 .
Image 1
Petr Kaďan Kadlec
3:1
s:3 3:0 s:s 11 -11 260
5 .
Image 1
Michal Hamada
0:3 s:3 s:3 s:s -2 -14 244

13 . Úroveň A

279 bodů
153. místo (145. místo v mužích)
S.M. M.S. R.P. O.Z. D.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Soňa Mejsnarová
3:1
1:3
3:1 3:0 20 14 314
2 .
Image 1
Martin Staněk
1:3
3:1
3:1 3:0 20 11 311
3 .
Image 1
Radek Pilař
3:1
1:3
3:2
1:3
13 0 293
4 .
Image 1
Ondřej Zeman
1:3 1:3 2:3 3:1 10 -11 279
5 .
Image 1
Daniel Švarc
0:3 0:3
3:1
1:3 7 -14 273

Podzimní sezóna 2017

11 . Úroveň B

158 bodů
171. místo (161. místo v mužích)
P.H. L.A. P.P. A.S. O.Z. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Hrbotický
3:0
3:1
3:0
3:S 3:S 45 0 195
2 .
Image 1
Lukáš Albert
0:3
3:0
3:2
3:S 3:S 33 0 183
3 .
Image 1
Petr Prochazka
1:3
0:3
3:0
3:0 3:S 30 0 180
4 .
Image 1
Adéla Schrecková
0:3
2:3
0:3
3:S 3:S 19 0 169
5 .
Image 1
Ondřej Zeman
S:3 S:3 0:3 S:3 3:S 8 0 158
6 .
Image 1
Mery Kejklíček
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 150

12 . Úroveň D

179 bodů
141. místo (135. místo v mužích)
O.Z. P.P. S.G. F.P. O.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Zeman
3:1
3:0
3:S 3:S 44 0 179
2 .
Image 1
Peter Paulis
1:3
3:0
3:S 3:S 35 0 170
3 .
Image 1
Svitlana Gorb
0:3
0:3
1:3
3:S 12 0 147
4 .
Image 1
Francois-Xavier Poyet
S:3 S:3
3:1
S:S 6 0 141
5 .
Image 1
Ondřej Tyrychtr
S:3 S:3 S:3 S:S -5 0 130

11 . Úroveň C

154 bodů
172. místo (162. místo v mužích)
M.C. O.H. J.M. M.K. O.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michal Chovanec
3:2
3:1 3:2 3:0 42 0 192
2 .
Image 1
Ondřej Hyneš
2:3
3:2 3:S 3:1 34 0 184
3 .
Image 1
Jan Mikeš
1:3 2:3
3:0
3:0 32 0 182
4 .
Image 1
Michal Kymlička
2:3 S:3
0:3
3:1 15 0 165
5 .
Image 1
Ondřej Zeman
0:3 1:3 0:3 1:3 4 0 154

12 . Úroveň C

180 bodů
132. místo (125. místo v mužích)
O.Z. S.G. M.P. M.T. D.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Zeman
3:1 3:1 3:0 3:S 45 0 180
2 .
Image 1
Svitlana Gorb
1:3 3:1
3:0
3:S
36 0 171
3 .
Image 1
Milan Peterka
1:3 1:3 3:2 3:S 23 0 158
4 .
Image 1
Monika Tomanová
0:3
0:3
2:3 3:S 14 0 149
5 .
Image 1
David Novotný
S:3
S:3
S:3 S:3 0 0 135

Letní sezóna 2017

11 . Úroveň A

114 bodů
147. místo (137. místo v mužích)
M.R. D.Š. V.L. O.Z. K.J. L.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Marek Rykala
3:0 3:0 3:S
3:S
3:0 46 0 136
2 .
Image 1
David Šimoník
0:3 3:0 1:3 3:0 3:0 32 0 122
3 .
Image 1
Vojta Lejsek
0:3 0:3 3:S 3:S 3:0 26 0 116
4 .
Image 1
Ondřej Zeman
S:3 3:1 S:3 3:2 3:S 24 0 114
5 .
Image 1
Kamil Jiránek
S:3
0:3 S:3 2:3 3:0 13 0 103
6 .
Image 1
Lucka Musilová
0:3 0:3 0:3 S:3 0:3 0 0 90

10 . Úroveň D

110 bodů
132. místo (122. místo v mužích)
P.H. T.L. A.Ř. O.Z. P.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Hlobil
0:3 3:1
3:1
3:S
32 0 122
2 .
Image 1
Tomas Ludvik
3:0 3:0 S:3
S:3
26 0 116
3 .
Image 1
Andrea Řeháková
1:3 0:3 3:2
3:S
21 0 111
4 .
Image 1
Ondřej Zeman
1:3
3:S 2:3
2:3
20 0 110
5 .
Image 1
Pavel Greis
S:3
3:S
S:3
3:2
19 0 109

10 . Úroveň B

111 bodů
127. místo (119. místo v mužích)
M.B. J.P. O.Z. P.H. S.A. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Matej Broniš
3:1 3:0 3:1 3:S 45 0 135
2 .
Image 1
Ján Puškár
1:3 3:1
2:3
3:1
28 0 118
3 .
Image 1
Ondřej Zeman
0:3 1:3 3:2 3:S 21 0 111
4 .
Image 1
Pavel Hrbotický
1:3
3:2
2:3 2:3 19 0 109
5 .
Image 1
Stanislav Aue
S:3
1:3
S:3 3:2 11 0 101

11 . Úroveň A

101 bodů
138. místo (128. místo v mužích)
O.T. R.K. O.Z. M.H. A.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Tyrychtr
S:S 3:0 3:1
3:1
30 0 105
2 .
Image 1
Radek Kokeš
S:S 3:1 3:1
3:0
30 0 105
3 .
Image 1
Ondřej Zeman
0:3 1:3 3:0
3:1
26 0 101
4 .
Image 1
Marko Hauliš
1:3 1:3 0:3
3:0
17 0 92
5 .
Image 1
Antonín Badalík
1:3
0:3
1:3
0:3
4 0 79

Jarní sezóna 2017

13 . Úroveň A

130 bodů
195. místo (180. místo v mužích)
R.J. L.K. K.D. F.I. O.Z. M.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Roman Jasenovec
3:0 3:0 3:0 3:0 3:S 48 0 168
2 .
Image 1
Lenka Kloboučníková
0:3
3:1
1:3
3:0
3:S
29 0 149
3 .
Image 1
Kamil Dunička
0:3
1:3
3:S 3:0
3:S
28 0 148
4 .
Image 1
Firuz Ibragimov
0:3
3:1
S:3 3:1 3:S 26 0 146
5 .
Image 1
Ondřej Zeman
0:3 0:3 0:3 1:3 3:S 10 0 130
6 .
Image 1
Markéta Pulkrabová
S:3
S:3
S:3
S:3 S:3 0 0 120

14 . Úroveň D

138 bodů
181. místo (166. místo v mužích)
O.Z. T.B. J.G. B.K. O.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Zeman
3:0 3:S S:3 3:S 33 0 138
2 .
Image 1
Tomáš Bečica
0:3 0:3 3:1 S:S 6 0 111
3 .
Image 1
Ján Gažovský
S:3 3:0 S:S S:S 3 0 108
4 .
Image 1
Bára Kasinová
3:S 1:3 S:S S:S 2 0 107
5 .
Image 1
Ondrej Sucharda
S:3 S:S S:S S:S -15 0 90

13 . Úroveň C

142 bodů
179. místo (164. místo v mužích)
P.G. E.P. A.Ř. O.Z. A.F. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Pavel Greis
3:1
3:0
1:3
3:0
39 0 159
2 .
Image 1
Eliška Paloučková
1:3 2:3
3:0
3:1 30 0 150
3 .
Image 1
Andrea Řeháková
0:3
3:2 3:1 3:2 29 0 149
4 .
Image 1
Ondřej Zeman
3:1
0:3
1:3 3:2 22 0 142
5 .
Image 1
Antonin Fulka
0:3
1:3 2:3 2:3 10 0 130

14 . Úroveň A

144 bodů
179. místo (164. místo v mužích)
M.Ř. O.Z. T.K. M.H. L.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Řehoř
3:0 3:0 3:1
3:0
50 0 155
2 .
Image 1
Ondřej Zeman
0:3 3:0 3:0 3:0 39 0 144
3 .
Image 1
Tomáš Krásný
0:3 0:3 3:2
3:0
22 0 127
4 .
Image 1
Marko Hauliš
1:3 0:3 2:3 2:3 10 0 115
5 .
Image 1
Lenka Kloboučníková
0:3
0:3
0:3
3:2 9 0 114

Podzimní sezóna 2016

15 . Úroveň A

136 bodů
206. místo (188. místo v mužích)
V.J. O.Z. V.P. J.G. L.H. M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vladimír Janovský
3:0 S:S 3:0 3:0
3:S
34 0 139
2 .
Image 1
Ondřej Zeman
0:3
3:2
3:2 3:1
3:S
31 0 136
3 .
Image 1
Václav Pařík
S:S
2:3
3:0
3:1
3:1
27 0 132
4 .
Image 1
Julie Gaňová
0:3 2:3
0:3
3:1
3:S
20 0 125
5 .
Image 1
Lenka Honsová
0:3 1:3
1:3
1:3
3:S
14 0 119
6 .
Image 1
Mirek Sedláček
S:3
S:3
1:3
S:3
S:3
2 0 107

16 . Úroveň A

122 bodů
229. místo (205. místo v mužích)
V.K. J.S. O.Z. M.D. A.R. K.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Krňanský
S:3 3:0
3:0
3:0
3:0
40 0 130
2 .
Image 1
Jan Slezák
3:S 0:3 3:2 3:1 3:0 34 0 124
3 .
Image 1
Ondřej Zeman
0:3 3:0 3:1 2:3 3:0 32 0 122
4 .
Image 1
Martina Dyrcová
0:3
2:3 1:3 3:0
3:0
25 0 115
5 .
Image 1
Adam Rezek
0:3 1:3 3:2 0:3
S:3
9 0 99
6 .
Image 1
Klára Janatová
0:3
0:3 0:3
0:3
3:S
8 0 98

17 . Úroveň D

116 bodů
242. místo (212. místo v mužích)
D.B. O.Z. T.P. T.B. V.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Baloun
3:1
3:0
3:1
3:S
45 0 120
2 .
Image 1
Ondřej Zeman
1:3
3:0
3:0 3:0 41 0 116
3 .
Image 1
Tomáš Petr
0:3
0:3
3:0
3:0
26 0 101
4 .
Image 1
Tomáš Brotánek
1:3 0:3
0:3
3:S 12 0 87
5 .
Image 1
Vladislav Kiška
S:3
0:3
0:3
S:3 0 0 75

18 . Úroveň D

110 bodů
248. místo (211. místo v mužích)
O.Z. M.J. M.B. P.V. T.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Zeman
3:1 3:0
3:0
3:0 50 0 110
2 .
Image 1
Martin Jenšík
1:3 3:2
3:0
3:0 37 0 97
3 .
Image 1
Miloslav Borovka
0:3 2:3
3:0
3:2
26 0 86
4 .
Image 1
Petr Valenta
0:3
0:3
0:3
3:0
13 0 73
5 .
Image 1
Tomáš Hromádka
0:3 0:3
2:3
0:3
4 0 64

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
18.11.2019 18:00 14. Jan Puklický Sportcentrum Step 2:3
11.11.2019 18:00 14. Peto Durik Sportcentrum Step 1:3
07.11.2019 01:01 14. Michal Hamada 3:S
07.11.2019 01:01 14. Petr Kaďan Kadlec 3:S
30.10.2019 17:00 13. Soňa Mejsnarová Badminton Arena Skalka 1:3
29.10.2019 19:00 13. Radek Pilař Badminton Arena Skalka 2:3
28.10.2019 17:30 13. Daniel Švarc Hamr Braník 3:1
24.10.2019 19:00 13. Martin Staněk Sportcentrum Step 1:3
08.01.2018 18:00 11. Petr Prochazka Hamr Štěrboholy 0:3
28.12.2017 18:00 12. Svitlana Gorb 3:0 Komentáře
12.12.2017 17:00 12. Peter Paulis Sportcentrum Step 3:1
28.11.2017 15:30 11. Michal Chovanec Sportcentrum Step 0:3
23.11.2017 19:00 11. Michal Kymlička Badminton Arena Skalka 1:3
21.11.2017 19:00 11. Ondřej Hyneš Sportcentrum Step 1:3
19.11.2017 20:00 11. Jan Mikeš Badminton Arena Skalka 0:3
26.10.2017 19:00 12. Milan Peterka Badminton Arena Skalka 3:1
23.10.2017 19:00 12. Svitlana Gorb Sportcentrum Step 3:1
15.10.2017 18:30 12. Monika Tomanová Badminton Arena Skalka 3:0
12.09.2017 18:00 11. David Šimoník Sportcentrum Step 3:1
07.09.2017 18:30 11. Kamil Jiránek Sportcentrum Step 3:2
31.08.2017 18:00 10. Andrea Řeháková Badminton Arena Skalka 2:3
23.08.2017 08:00 10. Petr Hlobil Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
09.08.2017 18:30 10. Pavel Greis Hamr Braník 2:3 Komentáře
26.07.2017 19:00 10. Pavel Hrbotický Sportcentrum Step 3:2
19.07.2017 19:00 10. Matej Broniš Sportcentrum Step 0:3
17.07.2017 16:30 10. Ján Puškár Sportcentrum Step 1:3
27.06.2017 15:00 11. Antonín Badalík Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
22.06.2017 15:00 11. Marko Hauliš 3:0
15.06.2017 17:30 11. Ondřej Tyrychtr Badminton Arena Skalka 0:3
13.06.2017 19:00 11. Radek Kokeš Badminton Arena Skalka 1:3
31.05.2017 18:00 13. Firuz Ibragimov Sportcentrum Step 1:3
26.05.2017 18:30 13. Roman Jasenovec Sportcentrum Step 0:3
22.05.2017 19:00 13. Lenka Kloboučníková Sportcentrum Step 0:3
16.05.2017 20:00 13. Kamil Dunička Sport Troja 0:3
13.04.2017 19:30 14. Tomáš Bečica Badminton Arena Skalka 3:0
02.04.2017 21:00 13. Antonin Fulka 3:2
27.03.2017 19:00 13. Andrea Řeháková 1:3
19.03.2017 16:00 13. Eliška Paloučková 0:3 Komentáře
09.03.2017 18:30 13. Pavel Greis Hamr Braník 3:1
24.02.2017 20:00 14. Martin Řehoř 0:3
20.02.2017 19:00 14. Lenka Kloboučníková Sportcentrum Step 3:0
13.02.2017 19:00 14. Tomáš Krásný 3:0
11.02.2017 10:00 14. Marko Hauliš 3:0
24.01.2017 19:30 15. Václav Pařík Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
17.01.2017 20:00 15. Lenka Honsová 3:1
12.01.2017 20:00 15. Vladimír Janovský Hamr Štěrboholy 0:3
09.01.2017 08:00 15. Julie Gaňová Hamr Braník 3:2
26.12.2016 12:00 16. Klára Janatová Hamr Braník 3:0
20.12.2016 18:00 16. Vojtěch Krňanský SportCentrum JEREMI 0:3
19.12.2016 16:30 16. Martina Dyrcová 3:1
12.12.2016 19:00 16. Adam Rezek 2:3
08.12.2016 08:00 16. Jan Slezák Hamr Braník 3:0
21.11.2016 10:00 17. Tomáš Petr Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
17.11.2016 16:30 17. Tomáš Brotánek Sportcentrum Step 3:0
15.11.2016 19:30 17. David Baloun Sportcentrum Step 1:3
11.11.2016 20:00 17. Vladislav Kiška 3:0
25.10.2016 21:00 18. Martin Jenšík 3:1
22.10.2016 15:00 18. Tomáš Hromádka Sportcentrum Step 3:0
15.10.2016 14:00 18. Petr Valenta Hamr Braník 3:0 Komentáře
09.10.2016 15:00 18. Miloslav Borovka Hamr Braník 3:0
11. Marek Rykala S:3
15. Mirek Sedláček 3:S Komentáře
10. Stanislav Aue 3:S
12. Francois-Xavier Poyet 3:S
12. Ondřej Tyrychtr 3:S
14. Ondrej Sucharda 3:S
14. Ján Gažovský 3:S
14. Bára Kasinová S:3
10. Tomas Ludvik 3:S
13. Markéta Pulkrabová 3:S
12. David Novotný 3:S
11. Vojta Lejsek S:3
11. Pavel Hrbotický S:3
11. Lukáš Albert S:3
11. Adéla Schrecková S:3
11. Mery Kejklíček 3:S
11. Lucka Musilová 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím