Datum |
Čas |
Úroveň |
Soupeř |
Místo |
Výsledek |
Komentáře |
29.01.2024 |
19:00 |
7. |
Repíci
(E. Gergelová,
R. Husák)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
28.01.2024 |
13:00 |
7. |
Vodaři
(N. Vypior,
M. Zdvořák)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
24.01.2024 |
19:00 |
7. |
Hašani
(V. Hašek,
J. Hašková)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
02.01.2024 |
00:10 |
6. |
Vodaři
(N. Vypior,
M. Zdvořák)
|
|
S:3 |
|
29.12.2023 |
11:00 |
6. |
Brouci
(P. Pampel,
D. Staňková)
|
Sportovní centrum Olšanka |
0:3 |
|
29.12.2023 |
11:00 |
6. |
Ocásci
(F. Ocásek,
K. Levá)
|
Sportovní centrum Olšanka |
0:3 |
|
27.12.2023 |
19:00 |
6. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
19.11.2023 |
17:00 |
7. |
Ocásci
(F. Ocásek,
K. Levá)
|
Bublina Aréna |
0:3 |
|
18.11.2023 |
16:00 |
7. |
Desi Boys
(M. Kulkarni,
V. Luthra)
|
Sportovní centrum Olšanka |
0:3 |
|
12.11.2023 |
18:00 |
7. |
Waka waka záminy
(M. Bauerová,
F. Pok)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
11.11.2023 |
10:00 |
7. |
Poolakad Tšehhis
(S. Kulpa,
P. Piszcz)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
10.11.2023 |
18:00 |
7. |
Brouci
(P. Pampel,
D. Staňková)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
31.10.2023 |
19:00 |
8. |
Repíci
(E. Gergelová,
R. Husák)
|
BB Arena Štěrboholy |
2:3 |
|
20.10.2023 |
19:00 |
8. |
Poolakad Tšehhis
(S. Kulpa,
P. Piszcz)
|
Badminton Arena Skalka |
3:2 |
|
13.10.2023 |
19:00 |
8. |
Aspoň 10
(J. Horská,
J. Horský)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
16.06.2020 |
00:10 |
11. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
|
S:S |
|
14.06.2020 |
18:00 |
11. |
Mamby
(P. Svobodová,
I. Hlobilová)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
14.06.2020 |
17:45 |
11. |
(Ne)sestry
(A. Sokalská,
K. Weichetová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
31.05.2020 |
10:30 |
11. |
Pankáči
(V. Kraus,
M. Pátkova)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
Komentáře
|
21.05.2020 |
00:15 |
11. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
|
S:S |
|
21.05.2020 |
00:10 |
11. |
Mamby
(P. Svobodová,
I. Hlobilová)
|
|
S:S |
|
18.05.2020 |
17:00 |
11. |
IPP Stars
(T. Šillerová,
M. Vránková)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
09.05.2020 |
10:00 |
11. |
Sofasurfers
(V. Vetešníková,
H. Dědina)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
Komentáře
|
30.08.2018 |
17:00 |
8. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
|
S:3 |
|
29.08.2018 |
17:00 |
8. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
SportCentrum JEREMI |
S:3 |
|
27.08.2018 |
17:00 |
8. |
Pupíci
(L. Pavlů,
J. Pavlů)
|
SportCentrum JEREMI |
S:3 |
|
25.08.2018 |
17:00 |
8. |
Jakub Strauss
(J. Strauss,
K. Blachová)
|
Sportcentrum Step |
S:3 |
|
27.07.2018 |
18:00 |
6. |
Inovation
(P. Pampel,
M. Novák)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
18.07.2018 |
19:30 |
6. |
Jak to mám vedět !!
(K. Šajnerová,
T. Chlum)
|
Badminton Arena Skalka |
3:1 |
|
03.07.2018 |
19:30 |
6. |
MatEr
(M. Kominka,
E. Annusova)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
01.07.2018 |
19:00 |
6. |
ČT power
(Z. Schlibener,
P. Kalina)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
25.06.2018 |
19:30 |
6. |
Lukáš Pernička
(L. Pernička,
N. Grajciarova)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
10.06.2018 |
20:00 |
6. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
24.05.2018 |
20:00 |
7. |
Božkov Team
(T. Bajer,
D. Ledvinka)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
21.05.2018 |
19:30 |
7. |
Inovation
(P. Pampel,
M. Novák)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
17.05.2018 |
20:00 |
7. |
Martin Tožička
(M. Tožička,
R. Kuchtová)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
|
11.05.2018 |
19:30 |
7. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
23.04.2018 |
19:30 |
8. |
Jakub Strauss
(J. Strauss,
K. Blachová)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
|
09.04.2018 |
20:30 |
8. |
Bagřici
(K. Gavlasová,
T. Lang)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
Komentáře
|
26.03.2018 |
19:30 |
8. |
Jemná ručka
(M. Česák,
L. Nováková)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Komentáře
|
20.03.2018 |
16:57 |
8. |
Patík&Matík
(K. Dunička,
M. Kuncová)
|
|
2:3 |
|
15.03.2018 |
20:00 |
8. |
GAME OVER
(J. Znášik,
L. Herzigova)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
Komentáře
|
12.03.2018 |
20:00 |
8. |
Voňavky
(H. Stibilová,
A. Stibila)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
28.02.2018 |
20:00 |
8. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Badminton Arena Skalka |
1:3 |
|
26.02.2018 |
21:00 |
8. |
Bagřici
(K. Gavlasová,
T. Lang)
|
Sport Troja |
2:3 |
|
26.02.2018 |
20:00 |
8. |
Hp
(P. Hradsky,
H. Tomečková)
|
Sport Troja |
3:0 |
Komentáře
|
21.02.2018 |
21:30 |
8. |
Jelenskej válec
(M. B,
J. Žďárský)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
21.02.2018 |
21:00 |
8. |
Gumholky
(Z. Šenoldová,
I. Churaňová)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
|
22.01.2018 |
20:00 |
7. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
15.01.2018 |
19:30 |
7. |
EdaVo
(V. Pavluch,
E. Kohout)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
04.01.2018 |
21:00 |
7. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
Komentáře
|
04.01.2018 |
20:00 |
7. |
2RUN
(V. Polak,
L. Trávníček)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
28.12.2017 |
17:00 |
8. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
BB Arena Štěrboholy |
0:3 |
|
11.12.2017 |
20:00 |
8. |
Hp
(P. Hradsky,
H. Tomečková)
|
Sportcentrum Step |
3:0 |
Komentáře
|
27.10.2017 |
19:00 |
7. |
RK-team
(R. Žižka,
K. Horáčková)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
19.10.2017 |
19:00 |
7. |
HROŠI
(V. Podstata,
S. Šimek)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
12.10.2017 |
19:00 |
7. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
09.10.2017 |
19:00 |
7. |
Kolegové
(P. Valenta,
J. Josifkova)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
Komentáře
|
25.09.2017 |
20:00 |
6. |
Bumbrlínci
(V. Pavluch,
K. Syrová)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
|
14.09.2017 |
19:30 |
6. |
Inovation
(P. Pampel,
M. Novák)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
12.09.2017 |
20:00 |
6. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
07.09.2017 |
19:00 |
6. |
Dráčci
(J. Mikšík,
A. Siobosová)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
Komentáře
|
21.08.2017 |
20:00 |
7. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
14.08.2017 |
19:30 |
7. |
Kolegové
(P. Valenta,
J. Josifkova)
|
Badminton Arena Skalka |
3:0 |
|
09.08.2017 |
19:30 |
7. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Badminton Arena Skalka |
0:3 |
Komentáře
|
19.07.2017 |
20:00 |
7. |
Lang & Lang
(O. Lang,
K. Lang)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
18.07.2017 |
20:00 |
7. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
14.07.2017 |
19:00 |
7. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
09.07.2017 |
18:00 |
7. |
Biletín
(O. Zeman,
A. Fulka)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
01.07.2017 |
14:07 |
7. |
sluníčka
(F. Beneš,
A. Švarcová)
|
|
3:1 |
|
27.06.2017 |
20:00 |
7. |
Lang & Lang
(O. Lang,
K. Lang)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
|
22.06.2017 |
20:00 |
7. |
Kosí bratři
(A. Badalík,
J. Král)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Komentáře
|
20.06.2017 |
20:00 |
7. |
Ujel nám žebřiňák
(J. Dohnal,
J. Beneš)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
09.06.2017 |
19:00 |
7. |
Inovation
(P. Pampel,
M. Novák)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
15.05.2017 |
19:00 |
7. |
Nerozhodní
(T. Kočová,
J. Fiala)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
07.05.2017 |
17:00 |
7. |
Mydli to!
(R. Rosenberg,
E. Rosenberg)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
19.04.2017 |
19:00 |
7. |
Kraska a zvire
(P. Lindovská,
L. Bednář)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
11.04.2017 |
20:00 |
7. |
Satchmo team
(Z. Schlibener,
L. Šaňková)
|
Sportcentrum Step |
3:1 |
|
10.04.2017 |
20:00 |
7. |
Boris & Lucia
(B. Palaščak,
L. Tomešková)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
|
21.03.2017 |
19:00 |
7. |
Effectivity
(P. Trojánek,
O. Kubera)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
Komentáře
|
20.03.2017 |
19:00 |
7. |
Squeezy
(J. Rys,
M. Hrones)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
16.03.2017 |
20:00 |
7. |
Petra Drobišová
(P. Drobišová,
Z. Drobiš)
|
BB Arena Štěrboholy |
3:2 |
Komentáře
|
21.02.2017 |
19:00 |
7. |
Čumáček
(D. Mrkosová,
P. Dobroucký)
|
Sportcentrum Step |
3:2 |
|
18.02.2017 |
09:00 |
7. |
Gumholky
(Z. Šenoldová,
I. Churaňová)
|
|
3:1 |
|
14.02.2017 |
20:00 |
7. |
Žlutý pes
(Z. Kavka,
K. Šáchová)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
23.01.2017 |
19:00 |
7. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
|
3:1 |
|
21.01.2017 |
17:00 |
7. |
MiMoni
(M. Holzknecht,
M. Štamfestová)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
09.01.2017 |
19:30 |
7. |
MAD W
(M. Wdowyczyn,
A. Wdowyczyn)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
20.12.2016 |
19:00 |
7. |
DETOX
(J. Macháček,
M. Doksanská)
|
|
1:3 |
|
13.12.2016 |
19:30 |
7. |
Lobotomici
(L. Voborník,
J. Ježek)
|
|
0:3 |
Komentáře
|
12.12.2016 |
19:00 |
7. |
Libeňská jelita
(J. Hofbauer,
V. Horackova)
|
SportCentrum JEREMI |
1:3 |
|
11.12.2016 |
19:00 |
7. |
Přestřižená trika
(J. Velek,
J. Holiš)
|
Sportcentrum Step |
1:3 |
Komentáře
|
26.11.2016 |
17:00 |
7. |
Moťáři
(P. Moťka,
S. Moťková)
|
|
3:2 |
Komentáře
|
21.11.2016 |
19:00 |
7. |
Pusinky
(E. Zlatohlávková,
T. Šámalová)
|
Sportcentrum Step |
2:3 |
Komentáře
|
20.11.2016 |
17:30 |
7. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
|
0:3 |
|
14.11.2016 |
19:00 |
7. |
HROŠI
(V. Podstata,
S. Šimek)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Komentáře
|
06.11.2016 |
19:00 |
7. |
Bad warriors
(T. Molek,
M. Launerová)
|
|
1:3 |
|
26.10.2016 |
19:00 |
7. |
Bauďáci
(L. Klímová,
F. Nemčok)
|
Výstaviště Holešovice |
0:3 |
Komentáře
|
25.10.2016 |
20:30 |
7. |
Fosilky
(Z. Macurová,
B. Reichova)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
|
18.10.2016 |
20:30 |
7. |
Badaboum
(L. Janovcová,
Z. Šamajová)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Komentáře
|
16.10.2016 |
11:00 |
7. |
>|<
(P. Dvořák,
L. Klíma)
|
Sportcentrum Step |
0:3 |
Komentáře
|
|
|
8. |
Petra Drobišová
(P. Drobišová,
N. Čechová)
|
|
S:S |
|
|
|
7. |
Čumáček
(D. Mrkosová,
P. Dobroucký)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Petra Drobišová
(P. Drobišová,
Z. Drobiš)
|
|
3:S |
|
|
|
8. |
HoPe
(J. Drahorád,
J. Drahorád)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Bad warriors
(T. Molek,
M. Launerová)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
OVČÁRY
(J. Ondroušek,
L. Trávníček)
|
|
S:3 |
Komentáře
|
|
|
6. |
Foggy&Poggy
(S. Fulková,
A. Fulka)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
7. |
Žižkoff crew
(J. Kalhous,
P. Füllsacková)
|
|
3:S |
Komentáře
|
|
|
6. |
Starý páky
(J. Adámková,
M. Adámek)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
Lobotomici
(L. Voborník,
J. Ježek)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
Dráčci
(J. Mikšík,
A. Siobosová)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
Fridlíci
(M. Sedláčková,
J. Friedl)
|
|
S:3 |
|
|
|
8. |
H
(P. Hulík,
V. Hulíková)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Holky z Pankráce
(M. Bezuchová,
L. Vystrčilová)
|
|
S:3 |
|
|
|
7. |
2STARS
(Z. Kolaříková,
E. Perski)
|
|
S:S |
|
|
|
8. |
#vinohrady
(D. Kratochvíl,
R. Hrubá)
|
|
3:S |
|
|
|
8. |
Petra Drobišová
(P. Drobišová,
N. Čechová)
|
|
3:S |
|
|
|
7. |
Smečující tykvičky
(J. Čambula,
G. Čambulová)
|
|
3:S |
|