Marcela Uhlíková

Marcela Uhlíková (45 let)

ID: 33019

Praha

Fandí:Sport vseobecne, tanec salsa

Hraje ligy: Praha - Badminton - čtyřhry (57/61)

  • 25 zápasů

    od roku 2019
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Hamr Braník
  • 80 /111
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 25
    Zápasů v lize ( 12 / 11 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

8 . Úroveň A

26 bodů
57. místo (45. místo v mužích)
HoPe Kos… Laz… Rak… Zno… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:2
3:1
16 14 70
2 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
2:3 2:3 3:0 11 11 62
3 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
2:3 3:2 7 0 47
4 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
1:3
0:3 1 -11 30
5 .
Znouzectnost (P. Guth + M. Uhlíková)
0 -14 26

9 . Úroveň A

61 bodů
51. místo (40. místo v mužích)
Zno… Ned… LaVe Lamy Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Znouzectnost (P. Guth + M. Uhlíková)
3:0
3:0
3:0
27 14 61
2 .
Nedal a Netrefil (P. Dubský + T. Hřeben)
0:3
3:1
3:0
17 11 48
3 .
0:3
1:3
3:S
9 0 29
4 .
Lamy (F. Beneš + M. Jírů)
0:3
0:3
S:3
0 -11 9

8 . Úroveň A

41 bodů
56. místo (43. místo v mužích)
HoPe Pat… Jir… Zno… Baz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
1:3
3:1 3:0
3:S
20 14 74
2 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
3:1
3:2
S:3
3:0 18 11 69
3 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
1:3 2:3 3:0
3:S
16 0 56
4 .
Znouzectnost (P. Guth + M. Uhlíková)
0:3
3:S
0:3
3:S
12 -11 41
5 .
S:3
0:3
S:3
S:3
0 -14 26

Jarní sezóna 2019

10 . Úroveň A

48 bodů
67. místo (49. místo v mužích)
Fog… Zno… Baz… Úči… Voř… Lamy Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
3:1 3:0 3:0 3:0 3:0 29 14 63
2 .
Znouzectnost (P. Guth + M. Uhlíková)
1:3
3:0
S:S
3:0
3:0
17 11 48
3 . 0:3
0:3
3:2
3:1
3:0
15 0 35
4 .
Úči v akci (S. Bílková + V. Tomšíková)
0:3
S:S
2:3
S:S
3:0 4 0 24
5 .
Vořešpruti (M. Janová + R. Lefnar)
0:3
0:3
1:3
S:S
3:1
4 -11 13
6 .
Lamy (F. Beneš + M. Jírů)
0:3
0:3
0:3
0:3
1:3
1 -14 7

9 . Úroveň A

37 bodů
74. místo (55. místo v mužích)
Laz… Pot… Rak… Srd… Zno… Dis… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
3:2 3:1 3:1 3:1 3:1 24 14 78
2 . 2:3
3:1
3:1
3:0
3:S
23 11 74
3 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
1:3
1:3
2:3 3:0 3:0 16 0 56
4 .
Srdcaři (M. Randulová + D. Randula)
1:3
1:3
3:2
3:2
S:3
10 0 50
5 .
Znouzectnost (P. Guth + M. Uhlíková)
1:3
0:3
0:3
2:3
3:1
8 -11 37
6 .
Disco Science (P. Volf + J. Zuczková)
1:3
S:3
0:3
3:S
1:3
7 -14 33

7 . Úroveň B

64 bodů
63. místo (49. místo v mužích)
Ráz… Pif… Sta… Pol… Zno… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Rázní a smělí (D. Roreitnerová + J. Hančl)
0:3
3:0
3:0
3:0
21 14 115
2 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
3:0 3:0 3:0 S:S 19 11 110
3 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
0:3 3:2
3:0
12 0 92
4 .
Polámané rakety (M. Zbránková + K. Balarin)
0:3
0:3 2:3
3:0
9 -11 78
5 .
Znouzectnost (P. Guth + M. Uhlíková)
0:3
S:S
0:3
0:3
-2 -14 64

8 . Úroveň A

109 bodů
55. místo (43. místo v mužích)
Kos… Zno… Pus… Odj… Roz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
3:0
3:1
3:0
3:S
26 14 120
2 .
Znouzectnost (P. Guth + M. Uhlíková)
0:3
3:1
3:1
3:S
18 11 109
3 .
1:3
1:3 1:3
3:S
9 0 89
4 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
0:3
1:3
3:1
1:3
8 -11 77
5 .
Rozzlobené žárovky (L. Wdowyczynová + M. Wdowyczyn)
S:3
S:3
S:3
3:1
6 -14 72

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
22.07.2019 20:00 9. Lamy (F. Beneš, M. Jírů) Hamr Braník 3:0 Komentáře
22.07.2019 19:30 9. Nedal a Netrefil (P. Dubský, T. Hřeben) SportCentrum JEREMI 3:0
17.07.2019 20:00 9. LaVe (V. Snajdrova, L. Jendrichovska) Hamr Braník 3:0 Komentáře
28.06.2019 19:00 8. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Hamr Braník 0:3
24.06.2019 23:06 8. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) 3:S Komentáře
24.06.2019 08:32 8. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) 3:S Komentáře
23.06.2019 11:00 8. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Hamr Braník 0:3
31.05.2019 11:03 10. Úči v akci (S. Bílková, V. Tomšíková) S:S Komentáře
27.05.2019 20:00 10. Lamy (F. Beneš, M. Jírů) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
20.05.2019 19:30 10. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) Hamr Braník 1:3
17.05.2019 19:00 10. Vořešpruti (M. Janová, R. Lefnar) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
14.05.2019 20:30 10. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) Sport Troja 3:0 Komentáře
29.04.2019 20:00 9. Srdcaři (M. Randulová, D. Randula) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
28.04.2019 20:00 9. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) Hamr Braník 1:3
17.04.2019 20:00 9. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) Badminton Arena Skalka 0:3
08.04.2019 20:30 9. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
08.04.2019 19:00 9. Disco Science (P. Volf, J. Zuczková) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
01.04.2019 00:10 7. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) S:S
16.03.2019 16:00 7. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Braník 0:3 Komentáře
07.03.2019 19:30 7. Polámané rakety (M. Zbránková, K. Balarin) SportCentrum JEREMI 0:3 Komentáře
06.03.2019 20:00 7. Rázní a smělí (D. Roreitnerová, J. Hančl) Hamr Braník 0:3 Komentáře
26.02.2019 21:30 8. Odjebany dekel (J. Wolf, I. Rado) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
26.02.2019 20:30 8. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Badminton Arena Skalka 3:1
25.02.2019 08:00 8. Rozzlobené žárovky (L. Wdowyczynová, M. Wdowyczyn) 3:S Komentáře
21.02.2019 20:00 8. Kosí bratři (B. Antonín, J. Král) Centrum Třešňovka 0:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím