Image 1

Tania Romero Allsop (25 let)

ID: 28079

Praha

  • 30 zápasů

    od roku 2017
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Hamr Braník
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 16
    Zápasů v lize ( 3 / 8 / 5) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2017

6 . Úroveň A

30 bodů
61. místo (50. místo v mužích)
MAD… Kos… T03 Pup… Los… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2:3
3:0 3:0 3:S 40 0 70
2 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
3:2
1:3
3:1
3:S 32 0 62
3 . 0:3
3:1
S:S 3:S 16 0 46
4 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
0:3
1:3
S:S 3:S 7 0 37
5 .
Los Latinos (S. Liška + T. Romero Allsop)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

7 . Úroveň A

51 bodů
48. místo (40. místo v mužích)
Drá… Los… slu… Pat… Žiž… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dráčci (J. Mikšík + A. Siobosová)
3:0
3:1 3:1 3:S 45 0 60
2 .
Los Latinos (S. Liška + T. Romero Allsop)
0:3
3:0
3:0
3:S 36 0 51
3 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
1:3 0:3 3:1 3:S 23 0 38
4 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
1:3
0:3
1:3 3:S 14 0 29
5 .
Žižkoff crew (J. Kalhous + P. Füllsacková)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

6 . Úroveň B

34 bodů
56. místo (46. místo v mužích)
Min… Ver… Kra… Kos… Los… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mini Mimoni (M. Mrkus + D. Honková)
3:0
3:1
3:2
3:0
46 0 76
2 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3
3:0
3:0
3:0
39 0 69
3 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
1:3
0:3
3:0
3:2
24 0 54
4 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
2:3
0:3
0:3
3:0
17 0 47
5 .
Los Latinos (S. Liška + T. Romero Allsop)
0:3
0:3
2:3
0:3
4 0 34

5 . Úroveň B

49 bodů
49. místo (40. místo v mužích)
Srš… Bau… Mat… Drá… Los… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Sršni Písek (A. Lejčar + D. Nahodil)
3:0 3:0 3:0 3:S 49 0 94
2 .
Bauďáci (L. Klímová + F. Nemčok)
0:3 3:1
3:1
3:0
35 0 80
3 . 0:3 1:3
3:0
3:0
28 0 73
4 .
Dráčci (J. Mikšík + A. Siobosová)
0:3
1:3
0:3
3:2
11 0 56
5 .
Los Latinos (S. Liška + T. Romero Allsop)
S:3
0:3
0:3
2:3
4 0 49

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
21.08.2017 18:00 7. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) Sportcentrum Step 3:0
18.08.2017 17:30 7. Dráčci (J. Mikšík, A. Siobosová) Děkanka 0:3 Komentáře
07.08.2017 18:00 7. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
31.07.2017 20:30 6. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 0:3 Komentáře
29.07.2017 11:00 6. Kosí bratři (B. Antonín, J. Král) Hamr Braník 0:3 Komentáře
17.07.2017 19:30 6. Mini Mimoni (M. Mrkus, D. Honková) Hamr Braník 0:3 Komentáře
12.07.2017 18:00 6. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
19.06.2017 18:00 5. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
11.06.2017 20:00 5. Bauďáci (L. Klímová, F. Nemčok) Hamr Braník 0:3 Komentáře
10.06.2017 10:00 5. Dráčci (J. Mikšík, A. Siobosová) Hamr Braník 2:3 Komentáře
5. Sršni Písek (A. Lejčar, D. Nahodil) S:3
6. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) S:3
6. Kosí bratři (B. Antonín, J. Král) S:3
6. T03 (M. Farda, S. Rummel) S:3
6. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) S:3
7. Žižkoff crew (J. Kalhous, P. Füllsacková) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím