Načítám…
Image 1

Anna Hrnčárková (25 let)

ID: 45074

Praha

  • 65 zápasů

    od roku 2021
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Skreč
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 33 /72
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 64
    Zápasů v lize ( 23 / 34 / 7) 2 turnaje
  • 40%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

7 . Úroveň A

53 bodů
41. místo (14. místo v ženách)
A&B Vod… Bro… Row… Odh… Vos… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:0 3:s 3 30 53 6:0
2 .
Vodaři (N. Vypior + M. Zdvořák)
3:0 3:s 3 25 48 6:0
3 . 3:0 3:s 3 12 35 6:0
4 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
0:3 3:s 2 12 34 3:3
5 .
Odhodlaní Šmoulové (L. Miltová + D. Kolenčík)
0:3 0:3 3:s 2 4 26 3:6
6 .
VostrýVostružiny (M. Sychrová + M. Petrikovičová)
s:3 s:3 s:3 s:3 s:3 0 0 20 0:15

Podzimní sezóna 2023

6 . Úroveň A

54 bodů
39. místo (11. místo v ženách)
Mír… Tym… A&B Bro… Row… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
3:1 3:1 3:1 3:0 8 30 78 12:3
2 .
Tymi team (P. Tymeš + R. Tymeš)
1:3 3:1 3:1 3:0 6 25 71 10:5
3 . 1:3 1:3 S:S 3:1 2 12 54 5:10
4 . 1:3 1:3 S:S S:S 0 4 44 2:12
5 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
0:3 0:3 1:3 S:S 0 0 40 1:12

5 . Úroveň B

66 bodů
34. místo (11. místo v ženách)
Bla… Gar… Fam… A&B Des… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Blaazni (M. Vodičková + Š. Dub)
S:S
3:1
3:0
3:S
6 30 96 9:4
2 .
Gargamel a buldok (M. Vitásek + J. Sedláček)
S:S
3:0
3:2
3:S
6 25 91 9:5
3 . 1:3
0:3
3:1
3:S
4 12 76 7:7
4 .
0:3
2:3
1:3
3:S
2 4 66 6:9
5 .
Desi Boys (M. Kulkarni + V. Luthra)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 60 0:12

6 . Úroveň A

74 bodů
40. místo (13. místo v ženách)
Nou… No… Uni… A&B Kos… Ver… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Nou prešr (J. Zawi + H. Zawi)
3:1
3:S
3:1 3:0 3:0 8 30 98 15:2
2 .
No to nevim (D. Menclová + B. Čermochová)
1:3 3:1 3:0 3:1 3:1 6 25 91 13:6
3 .
Unicorn Risky Business (L. Rothova + P. Tymeš)
S:3
1:3 3:0
3:0
S:3
3 12 75 7:9
4 . 1:3 0:3 0:3 S:S 3:1 2 12 74 4:13
5 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3 1:3
0:3
S:S 3:2 2 4 66 4:14
6 .
Very Easy (E. Kareva + V. Hašek)
0:3 1:3
3:S
1:3 2:3 2 0 62 7:12

5 . Úroveň A

86 bodů
34. místo (9. místo v ženách)
SaB… Sma… Mec… A&B Dra… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
SaBaT Slaný (J. Matějovský + A. Matějovská)
3:0 3:0 3:0
3:S
8 30 118 12:0
2 .
Smashes before bitches (D. Nguyen + T. Zhang)
0:3
3:2
3:2
3:S
6 25 111 9:7
3 .
Mechanical Movement (T. Le Minh + T. Vo)
0:3
2:3
3:0
3:S
4 12 96 8:6
4 . 0:3
2:3
0:3
3:S
2 4 86 5:9
5 .
Drama Kings (J. Drahorád + J. Drahorád)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 80 0:12

Jarní sezóna 2023

6 . Úroveň A

72 bodů
31. místo (12. místo v ženách)
Kra… A&B Rep… Neř… Asp… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 81 12:1
2 . 1:3 3:0
3:S
3:0 21 11 72 10:3
3 .
Repíci (E. Gergelová + R. Husák)
0:3 0:3 3:1 3:1 12 0 52 6:8
4 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3
S:3
1:3 3:2 6 -11 35 4:11
5 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3 0:3 1:3 2:3 3 -14 29 3:12

6 . Úroveň A

46 bodů
46. místo (19. místo v ženách)
RET… Gar… Wak… #be… A&B Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
RETRO team (K. Dunička + J. Šimandl)
3:S
3:0
3:S
3:S
25 14 99 12:0
2 .
Gargamel a buldok (M. Vitásek + J. Sedláček)
S:3
3:0
3:S
3:S
19 11 90 9:3
3 .
Waka waka záminy (M. Bauerová + F. Pok)
0:3
0:3
3:S
3:S
12 0 72 6:6
4 .
#bedas4fun (M. Draisaitl + A. Drienkova)
S:3
S:3
S:3
3:S
6 -11 55 3:9
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46 0:12

7 . Úroveň A

89 bodů
41. místo (16. místo v ženách)
#be… A&B Rep… Dem… Nud… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
#bedas4fun (M. Draisaitl + A. Drienkova)
3:0
3:0 0:3
3:S
20 14 94 9:3
2 .
0:3
3:1
3:S
3:S
18 11 89 9:4
3 .
Repíci (E. Gergelová + R. Husák)
0:3 1:3
3:S
3:S
13 0 73 7:6
4 .
Demon Slayers (V. Bandi + S. Singh)
3:0
S:3
S:3
3:S
13 -11 62 6:6
5 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46 0:12

6 . Úroveň A

66 bodů
48. místo (19. místo v ženách)
Sve… Uni… Gar… Šim… A&B Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
3:2
3:0
3:1
3:0
25 14 119 12:3
2 .
Unicorn Risky Business (L. Rothova + P. Tymeš)
2:3
1:3
3:0
3:S
16 11 107 9:6
3 .
Gargamel a buldok (M. Vitásek + J. Sedláček)
0:3
3:1
2:3
3:0
15 0 95 8:7
4 .
1:3
0:3
3:2
3:0
13 -3 90 7:8
5 .
0:3
S:3
0:3
0:3
0 -14 66 0:12

Jarní sezóna 2022

5 . Úroveň B

85 bodů
35. místo (13. místo v ženách)
Sve… Nes… Baz… A&B Dic… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
3:2
3:0
3:1
3:S
24 14 118 12:3
2 .
Nesvačílci (J. Blažej + F. Krpata)
2:3 3:2 3:0 3:S 20 11 111 11:5
3 .
0:3
2:3
3:1
3:1 14 0 94 8:8
4 .
1:3
0:3
1:3
3:S 8 -3 85 5:9
5 .
Dick a Dick (A. Dick + R. Dick)
S:3
S:3 1:3 S:3 1 -14 67 1:12

6 . Úroveň A

75 bodů
38. místo (14. místo v ženách)
Bum… Kos… A&B Lab… Tea… Jir… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Bumbrlínci (V. Pavluch + K. Syrová)
3:0
3:0
3:0
3:S
3:S
26 14 100 15:0
2 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3
3:0 3:0
3:S
3:S
21 11 92 12:3
3 .
0:3
0:3
3:0
3:S
3:S
15 0 75 9:6
4 .
0:3
0:3
0:3
3:S
3:S
10 0 70 6:9
5 .
Team Hoko (R. Kovář + T. Hodoval)
S:3
S:3
S:3
S:3
3:S
5 -3 62 3:12
6 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46 0:15

6 . Úroveň A

73 bodů
38. místo (13. místo v ženách)
Emí… Nes… A&B Kuf… Šim… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
3:2
3:0
3:S
3:0
25 14 99 12:2
2 .
Nesvačílci (J. Blažej + F. Krpata)
2:3
3:1 3:S
3:S
20 11 91 11:4
3 .
0:3
1:3
3:S
3:S
13 0 73 7:6
4 .
Kufulovci (T. Lešták + Z. Urbániová)
S:3
S:3
S:3
3:S
6 -11 55 3:9
5 .
0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46 0:12

Podzimní sezóna 2021

7 . Úroveň A

71 bodů
38. místo (14. místo v ženách)
HoPe A&B Sof… Neř… Řež… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
3:0
3:0
3:0
3:S
27 14 81 12:0
2 .
0:3
3:1
3:0
3:0
20 11 71 9:4
3 .
Sofasurfers (V. Vetešníková + H. Dědina)
0:3
1:3
3:0
3:0
15 0 55 7:6
4 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3
0:3
0:3
3:S
6 -11 35 3:9
5 .
Řežem to United (P. Paszyc + T. Paszyc)
S:3
0:3
0:3
S:3
0 -14 26 0:12

6 . Úroveň A

59 bodů
38. místo (13. místo v ženách)
Jun… Koč… A&B Sof… Liv… Row… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Juniorbazar (S. Bruder + K. Karlová)
1:3
3:2
3:1
3:0
3:0
21 14 75 13:6
2 .
Kočičáci (K. Kočí + H. Kočí)
3:1 0:3
3:1
3:0
3:S
20 11 71 12:5
3 .
2:3
3:0 2:3
3:1
3:0
19 0 59 13:7
4 .
Sofasurfers (V. Vetešníková + H. Dědina)
1:3
1:3
3:2
3:1
3:1 15 0 55 11:10
5 .
Living Nuts (J. Oudes + M. Nahlovsky)
0:3
0:3
1:3
1:3
3:S
6 -11 35 5:12
6 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
0:3
S:3
0:3
1:3
S:3
1 -14 27 1:15

5 . Úroveň B

66 bodů
39. místo (14. místo v ženách)
RYZ… Kra… Lamy Kuf… A&B Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 122 12:0
2 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
0:3 3:1 3:1
3:0
19 11 110 9:5
3 . 0:3 1:3 3:2 3:0 13 0 93 7:8
4 .
Kufulovci (T. Lešták + Z. Urbániová)
0:3 1:3 2:3
3:0
10 -3 87 6:9
5 . 0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 66 0:12

4 . Úroveň A

86 bodů
34. místo (12. místo v ženách)
VŠE… Sta… Nep… Baz… A&B Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
VŠEholky (P. Raszyková + A. Koutná)
3:2
2:3
3:0
3:0
21 14 135 11:5
2 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
2:3 3:2 3:0 3:0 21 3 124 11:5
3 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
3:2
2:3
3:1
3:0
20 0 120 11:6
4 .
0:3
0:3
1:3
3:0
8 -11 97 4:9
5 .
0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 86 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
16.02.2024 20:00 7. Odhodlaní Šmoulové (L. Miltová, D. Kolenčík) Hamr Braník 3:0
01.02.2024 00:10 6. Brouci (P. Pampel, D. Staňková) S:S
27.01.2024 12:30 6. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) Badminton Arena Skalka 3:1
20.01.2024 15:00 6. Tymi team (P. Tymeš, R. Tymeš) Badminton Arena Skalka 1:3
15.01.2024 18:00 6. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) BB Arena Štěrboholy 1:3
30.12.2023 11:00 5. Family (U. Amrillaev, L. Amrillajev) Hamr Braník 1:3
18.12.2023 18:00 5. Gargamel a buldok (M. Vitásek, J. Sedláček) BB Arena Štěrboholy 2:3 Komentáře
07.12.2023 20:00 5. Blaazni (M. Vodičková, Š. Dub) Hamr Braník 0:3 Komentáře
06.12.2023 09:58 5. Desi Boys (M. Kulkarni, V. Luthra) 3:S Komentáře
01.12.2023 00:10 6. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) S:S
25.11.2023 18:00 6. Very Easy (E. Kareva, V. Hašek) Badminton Arena Skalka 3:1
12.11.2023 20:00 6. Nou prešr (J. Zawi, H. Zawi) BB Arena Štěrboholy 1:3
08.11.2023 20:00 6. Unicorn Risky Business (L. Rothova, P. Tymeš) Badminton Arena Skalka 0:3
05.11.2023 15:00 6. No to nevim (D. Menclová, B. Čermochová) Badminton Arena Skalka 0:3
30.10.2023 20:00 5. SaBaT Slaný (J. Matějovský, A. Matějovská) BB Arena Štěrboholy 0:3
30.10.2023 19:00 5. Smashes before bitches (D. Nguyen, T. Zhang) BB Arena Štěrboholy 2:3 Komentáře
23.10.2023 16:54 5. Drama Kings (J. Drahorád, J. Drahorád) 3:S Komentáře
15.10.2023 20:00 5. Mechanical Movement (T. Le Minh, T. Vo) Hamr Braník 0:3
29.05.2023 15:59 6. Neřízené střely (M. Šelenberková, E. Gergelová) 3:S Komentáře
21.05.2023 23:00 6. Aspoň 10 (J. Horská, J. Horský) SportCentrum JEREMI 3:0
21.05.2023 20:00 6. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) SportCentrum JEREMI 1:3
16.05.2023 19:00 6. Repíci (E. Gergelová, R. Husák) BB Arena Štěrboholy 3:0
13.04.2023 11:34 6. #bedas4fun (M. Draisaitl, A. Drienkova) S:3 Komentáře
13.04.2023 11:34 6. RETRO team (K. Dunička, J. Šimandl) S:3 Komentáře
13.04.2023 11:34 6. Waka waka záminy (M. Bauerová, F. Pok) S:3 Komentáře
13.04.2023 11:34 6. Gargamel a buldok (M. Vitásek, J. Sedláček) S:3 Komentáře
30.03.2023 10:40 7. Demon Slayers (V. Bandi, S. Singh) 3:S Komentáře
28.03.2023 18:30 7. Repíci (E. Gergelová, R. Husák) BB Arena Štěrboholy 3:1
07.03.2023 01:01 7. Nudle (J. Augustin, D. Zobal) 3:S Komentáře
05.03.2023 09:00 7. #bedas4fun (M. Draisaitl, A. Drienkova) Hamr Braník 0:3 Komentáře
25.02.2023 09:27 6. Unicorn Risky Business (L. Rothova, P. Tymeš) S:3 Komentáře
24.02.2023 19:00 6. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
18.02.2023 08:00 6. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
14.02.2023 19:00 6. Gargamel a buldok (M. Vitásek, J. Sedláček) BB Arena Štěrboholy 0:3 Komentáře
02.05.2022 00:10 5. Dick a Dick (A. Dick, R. Dick) 3:S
22.04.2022 20:30 5. Nesvačílci (J. Blažej, F. Krpata) Hamr Braník 0:3
19.04.2022 19:00 5. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
11.04.2022 17:30 5. Bazar (S. Bruder, M. Vránková) Hamr Braník 1:3 Komentáře
25.03.2022 08:46 6. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) 3:S Komentáře
24.03.2022 20:00 6. Bumbrlínci (V. Pavluch, K. Syrová) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
20.03.2022 17:00 6. Team Hoko (R. Kovář, T. Hodoval) 3:S
04.03.2022 22:00 6. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Badminton Arena Skalka 0:3
04.03.2022 17:00 6. LabTeam (K. Vitoušová, T. Hrašková) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
27.02.2022 08:13 6. Kufulovci (T. Lešták, Z. Urbániová) 3:S Komentáře
26.02.2022 16:30 6. Nesvačílci (J. Blažej, F. Krpata) Hamr Braník 1:3
16.02.2022 18:00 6. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) BB Arena Štěrboholy 0:3 Komentáře
14.02.2022 16:33 6. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) 3:S Komentáře
25.01.2022 11:00 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Hamr Braník 0:3 Komentáře
17.01.2022 19:00 7. Sofasurfers (V. Vetešníková, H. Dědina) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
16.01.2022 16:00 7. Neřízené střely (M. Šelenberková, E. Gergelová) Badminton Arena Skalka 3:0
15.01.2022 10:00 7. Řežem to United (P. Paszyc, T. Paszyc) Hamr Braník 3:0 Komentáře
19.12.2021 17:30 6. Living Nuts (J. Oudes, M. Nahlovsky) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
17.12.2021 17:00 6. Kočičáci (K. Kočí, H. Kočí) Hamr Braník 3:0
12.12.2021 19:00 6. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
11.12.2021 11:00 6. Juniorbazar (S. Bruder, K. Karlová) Sport Troja 2:3 Komentáře
05.12.2021 09:00 6. Sofasurfers (V. Vetešníková, H. Dědina) Badminton Arena Skalka 2:3
27.11.2021 16:00 5. Lamy (A. Voborníková, M. Seblova) Hamr Braník 0:3
22.11.2021 20:00 5. Kufulovci (T. Lešták, Z. Urbániová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
17.11.2021 18:30 5. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Braník 0:3
15.11.2021 21:00 5. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) Hamr Braník 0:3 Komentáře
24.10.2021 20:00 4. Staro-dva-men (R. Hau, M. Petrbok) Hamr Braník 0:3
19.10.2021 20:30 4. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) BB Arena Štěrboholy 0:3 Komentáře
11.10.2021 19:00 4. Bazar (S. Bruder, M. Vránková) Hamr Braník 0:3 Komentáře
06.10.2021 21:00 4. VŠEholky (P. Raszyková, A. Koutná) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody