Adéla Kašparová

Adéla Kašparová (21 let)

ID: 38150

Praha

  • 17 zápasů

    od roku 2019
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Prohra
    • Skreč
    • Skreč
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Hamr Štěrboholy
  • 120 /135
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 17
    Zápasů v lize ( 2 / 9 / 6) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

11 . Úroveň A

15 bodů
78. místo (21. místo v ženách)
Mam… Úči… KaPr Piv… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . S:3
3:1
3:0
17 14 51
2 .
Úči v akci (S. Bílková + V. Tomšíková)
3:S S:S S:S 2 11 33
3 .
1:3
S:S S:S -5 0 15
4 .
0:3
S:S S:S -6 -11 3

11 . Úroveň A

12 bodů
80. místo (22. místo v ženách)
IPP… Ryc… Baz… Piv… KaPr RK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:S
3:0
3:0
3:S 28 14 62
2 .
Rychlej a Pomalej (K. Horváth + A. Yaroslavskyy)
0:3
0:3
3:0
3:0
3:S
17 11 48
3 .
S:3
3:0
3:1
S:3
S:3
11 0 31
4 .
0:3
0:3
1:3
3:S 3:S 11 0 31
5 .
0:3
0:3
3:S
S:3 S:S 3 -11 12
6 . S:3
S:3
3:S
S:3 S:S 3 -14 9

10 . Úroveň A

33 bodů
79. místo (22. místo v ženách)
2La… Čer… Mam… Ned… Baz… KaPr Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
2:3
3:S
3:0
3:0
3:S
28 14 82
2 .
Černobyl (L. Vicherek + Š. Vadják)
3:2
1:3
3:1
3:0 3:0 26 11 77
3 .
S:3
3:1
3:0
1:3
S:3
14 0 54
4 .
Nedal a Netrefil (P. Dubský + T. Hřeben)
0:3
1:3
0:3
3:0
3:S
14 0 54
5 . 0:3 0:3
3:1
0:3
3:1
12 -11 41
6 .
S:3
0:3
3:S
S:3
1:3
7 -14 33

9 . Úroveň A

46 bodů
75. místo (19. místo v ženách)
Kos… Ryb… Zde… Rak… KaPr Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
3:0 3:0 3:1
3:0
27 14 101
2 .
Rybí hlavy (V. Raja + K. Nevšímal)
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 92
3 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3 0:3
3:0
3:0
14 0 74
4 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
1:3 0:3
0:3
3:0 8 -11 57
5 .
0:3
0:3
0:3
0:3 0 -14 46

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
03.02.2020 00:10 11. Úči v akci (S. Bílková, V. Tomšíková) S:S
03.02.2020 00:10 11. Pivo(ňky) (K. Vondráčková, K. Podpierova) S:S
23.01.2020 18:30 11. Mamby (P. Svobodová, I. Hlobilová) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
02.01.2020 00:10 11. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) S:S
02.01.2020 00:10 11. Pivo(ňky) (K. Vondráčková, K. Podpierova) S:3
23.12.2019 19:30 11. Rychlej a Pomalej (K. Horváth, A. Yaroslavskyy) SportCentrum JEREMI 0:3 Komentáře
21.12.2019 15:00 11. IPP Stars (T. Šillerová, M. Reidingerová) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
08.12.2019 01:01 11. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) 3:S Komentáře
01.12.2019 09:34 10. Mamby (P. Svobodová, I. Hlobilová) 3:S Komentáře
30.11.2019 18:00 10. Černobyl (L. Vicherek, Š. Vadják) Sportcentrum Step 0:3
28.11.2019 22:05 10. 2Lamy (F. Beneš, L. Uttl) S:3 Komentáře
27.11.2019 12:21 10. Nedal a Netrefil (P. Dubský, T. Hřeben) S:3 Komentáře
10.11.2019 18:00 10. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) Sport Troja 1:3 Komentáře
20.10.2019 18:00 9. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
18.10.2019 17:00 9. Rybí hlavy (V. Raja, K. Nevšímal) Hamr Štěrboholy 0:3
10.10.2019 20:30 9. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) Hamr Štěrboholy 0:3
03.10.2019 20:00 9. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) 0:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím