Tereza Kočová

Tereza Kočová (27 let)

ID: 21799

Praha

  • 193 zápasů

    od roku 2015
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Badminton Arena Skalka
  • 52 /76
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 87
    Zápasů v lize ( 45 / 42 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

6 . Úroveň B

30 bodů
50. místo (11. místo v ženách)
Mat… Min… Sta… Luk… Ner… B. zápasy Celkem
1 .
3:0
3:2
1:3
3:0
17 47
2 .
Mini Mimoni (M. Mrkus + D. Honková)
0:3
2:3
3:0 8 38
3 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
2:3
3:2
6 36
4 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
3:1 5 35
5 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3
0:3 0 30

8 . Úroveň B

39 bodů
44. místo (7. místo v ženách)
Ner… Lamy Neo… Pot… Laz… B. zápasy Celkem
1 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
3:0
3:1
3:S
3:S
21 39
2 . 0:3
3:1
2:3
3:S
12 30
3 .
1:3
1:3
3:1
3:S
12 30
4 .
S:3
3:2
1:3
3:S
10 28
5 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 18

8 . Úroveň A

24 bodů
60. místo (15. místo v ženách)
Uje… Bil… Min… Ner… Ava… B. zápasy Celkem
1 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
3:0 3:0 3:0
3:S
23 41
2 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3 3:0 3:0 3:0 18 36
3 .
Mini Mimoni (M. Mrkus + D. Honková)
0:3 0:3 3:2
3:0
10 28
4 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3 0:3 2:3 3:2 6 24
5 .
Avangers (L. Kučerová + E. Klein)
S:3
0:3
0:3
2:3 2 20

Letní sezóna 2018

6 . Úroveň A

35 bodů
40. místo (9. místo v ženách)
Laz… Ino… Ner… MoKa 2RUN B. zápasy Celkem
1 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
S:S
3:0 3:1
3:S
14 38
2 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
S:S
3:0 3:2
3:S
13 37
3 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3 0:3 3:0
3:S
11 35
4 . 1:3 2:3 0:3
3:S
8 32
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 24

7 . Úroveň A

34 bodů
40. místo (6. místo v ženách)
Sta… Ner… Kra… slu… ČT… B. zápasy Celkem
1 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
3:0
3:1
3:0
3:S 22 40
2 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3
3:1 3:0 3:S 16 34
3 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
1:3
1:3 3:0 3:S 13 31
4 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
0:3
0:3 0:3 S:S -2 16
5 .
ČT power (Z. Schlibener + P. Kalina)
S:3 S:3 S:3 S:S -2 16

5 . Úroveň A

49 bodů
49. místo (12. místo v ženách)
Luk… PIA… Nep… MoKa Ner… B. zápasy Celkem
1 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
3:1
3:0
3:2 3:0 46 91
2 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
1:3
3:1
3:0
3:0
39 84
3 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3
1:3
3:1 3:0 26 71
4 . 2:3
0:3
1:3 3:2 15 60
5 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3
0:3
0:3 2:3 4 49

6 . Úroveň A

62 bodů
41. místo (6. místo v ženách)
Luk… Ner… Erka ČT… Fog… B. zápasy Celkem
1 .
Lukáš Pernička (L. Pernička + N. Grajciarova)
3:2 3:0 3:1 3:S 43 73
2 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
2:3 3:0 2:3 3:1 32 62
3 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3 0:3 3:0
3:S
23 53
4 .
ČT power (Z. Schlibener + P. Kalina)
1:3 3:2 0:3 S:S 6 36
5 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
S:3 1:3
S:3
S:S -3 27

Jarní sezóna 2018

7 . Úroveň C

67 bodů
51. místo (8. místo v ženách)
Zde… Ner… MoKa Jak… slu… B. zápasy Celkem
1 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
3:1 3:0
3:S
3:0 47 77
2 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
1:3 3:2 3:0 3:0 37 67
3 . 0:3 2:3
3:0
3:1 28 58
4 .
Jakub Strauss (J. Strauss + K. Blachová)
S:3
0:3
0:3
3:S
10 40
5 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
0:3 0:3 1:3
S:3
2 32

7 . Úroveň D

55 bodů
62. místo (13. místo v ženách)
Mat… Ful… Kos… Ner… Myd… B. zápasy Celkem
1 .
3:2
3:0
3:2
3:S
41 71
2 .
FullStack (F. Ibragimov + E. Kurjak)
2:3
0:3
3:0
3:S
27 57
3 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
0:3
3:0
1:3
3:S
25 55
4 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
2:3
0:3 3:1
3:S
25 55
5 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 30

8 . Úroveň A

61 bodů
55. místo (10. místo v ženách)
Ner… Bob… Fog… Pus… Jak… Gum… B. zápasy Celkem
1 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
3:2 3:1 3:0 3:0 3:0 46 61
2 .
Bobánci (A. Todorov + J. Vybíral)
2:3
3:0
3:1 3:1
3:0
41 56
3 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
1:3
0:3
S:S 3:0 3:0 18 33
4 . 0:3 1:3 S:S 3:2
3:2
12 27
5 .
Jakub Strauss (J. Strauss + K. Blachová)
0:3 1:3 0:3 2:3 S:S 1 16
6 . 0:3
0:3
0:3
2:3
S:S -1 14

7 . Úroveň A

34 bodů
76. místo (14. místo v ženách)
Mis… Ful… Mat… Voň… Ner… B. zápasy Celkem
1 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
3:1
1:3
3:1 3:0 37 67
2 .
FullStack (F. Ibragimov + E. Kurjak)
1:3
3:2
3:1 3:2 31 61
3 .
3:1
2:3
S:S 3:0 23 53
4 .
Voňavky (H. Stibilová + A. Stibila)
1:3 1:3 S:S 3:0 12 42
5 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3 2:3 0:3 0:3 4 34

Podzimní sezóna 2017

7 . Úroveň C

55 bodů
63. místo (13. místo v ženách)
VEL… Vel… Ner… Kos… Mar… B. zápasy Celkem
1 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
3:0
3:0
3:1
3:0 50 80
2 .
0:3
3:1
3:S
3:1 32 62
3 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3
1:3
3:S 3:0 25 55
4 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
1:3
S:3
S:3 3:2 11 41
5 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
0:3 1:3 0:3 2:3 6 36

7 . Úroveň C

66 bodů
50. místo (9. místo v ženách)
HRO… Ner… Pat… Kol… Fri… B. zápasy Celkem
1 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
3:0 3:1 3:S
3:S
44 74
2 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3 3:0 3:S 3:0 36 66
3 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
1:3 0:3 3:S 3:0 25 55
4 .
Kolegové (P. Valenta + J. Josifkova)
S:3 S:3 S:3
3:S
10 40
5 .
Fridlíci (M. Sedláčková + J. Friedl)
S:3
0:3 0:3
S:3
0 30

7 . Úroveň A

60 bodů
58. místo (11. místo v ženách)
Hov… Mat… Ner… Kos… Pus… HoPe B. zápasy Celkem
1 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
3:0
3:1
3:1
3:0
3:S
46 76
2 .
0:3
2:3
3:0
3:0
3:0
33 63
3 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
1:3
3:2
2:3
3:1 3:1 30 60
4 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
1:3
0:3
3:2
3:0
3:2
26 56
5 .
0:3
0:3
1:3
0:3
3:S 10 40
6 .
S:3
0:3
1:3
2:3
S:3 5 35

7 . Úroveň C

58 bodů
62. místo (13. místo v ženách)
Myd… Lob… Ner… 2RUN OVČ… B. zápasy Celkem
1 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
3:0 1:3 3:0
3:S
38 68
2 .
Lobotomici (L. Voborník + J. Ježek)
0:3 3:2 3:1
3:S
30 60
3 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
3:1 2:3 1:3 3:1 28 58
4 . 0:3 1:3 3:1 3:0 26 56
5 .
S:3
S:3
1:3 0:3 2 32

Letní sezóna 2017

6 . Úroveň B

58 bodů
45. místo (8. místo v ženách)
Ino… VK Ner… Erka Drá… B. zápasy Celkem
1 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
2:3 3:1 3:1
3:1
37 67
2 . 3:2 3:0 3:0 S:S 30 60
3 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
1:3 0:3 3:0 3:0 28 58
4 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
1:3 0:3 0:3
2:3
6 36
5 .
Dráčci (J. Mikšík + A. Siobosová)
1:3
S:S 0:3
3:2
6 36

7 . Úroveň C

50 bodů
49. místo (9. místo v ženách)
Pup… Ner… Bla… Pře… B. zápasy Celkem
1 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
3:2 3:0
3:S
42 57
2 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
2:3 3:0
3:S
35 50
3 .
Black and white (V. Netolicka + K. Korčáková)
0:3 0:3
3:S
13 28
4 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
S:3
S:3
S:3
0 15

7 . Úroveň A

42 bodů
53. místo (9. místo v ženách)
Bil… HoPe Lan… Ner… Erka Žiž… B. zápasy Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:0 0:3 3:0 3:0
3:S
38 53
2 . 0:3 3:2
3:1
3:1
3:S
33 48
3 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
3:0 2:3 2:3 3:1
3:S
33 48
4 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3
1:3
3:2 3:0
3:S
27 42
5 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3 1:3 1:3 0:3
3:S
12 27
6 .
Žižkoff crew (J. Kalhous + P. Füllsacková)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 15

6 . Úroveň B

47 bodů
50. místo (10. místo v ženách)
Nep… OVČ… Pup… Ner… Pře… B. zápasy Celkem
1 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
3:0
3:0
3:0
3:0 52 82
2 .
0:3
3:2 3:1
3:2
29 59
3 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
0:3
2:3
3:1
3:0
28 58
4 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3
1:3
1:3
3:0 17 47
5 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
0:3
2:3
0:3
0:3 4 34

Jarní sezóna 2017

7 . Úroveň C

52 bodů
53. místo (7. místo v ženách)
Ner… Myd… Erka Pet… B. zápasy Celkem
1 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
1:3 3:0 3:0 37 52
2 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
3:1 1:3 3:1 33 48
3 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3 3:1 3:S 28 43
4 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + Z. Drobiš)
0:3 1:3 S:3 3 18

7 . Úroveň B

38 bodů
65. místo (15. místo v ženách)
Lob… OVČ… Ner… Voň… Tlu… B. zápasy Celkem
1 .
Lobotomici (L. Voborník + J. Ježek)
3:1
3:1
3:0
3:0 48 63
2 . 1:3 3:1
3:1
3:S
34 49
3 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
1:3
1:3 3:2 3:S 23 38
4 .
Voňavky (H. Stibilová + A. Stibila)
0:3
1:3
2:3 3:S 16 31
5 .
Tlustoprdi (O. Hireš + L. Otta)
0:3
S:3
S:3 S:3 0 15

6 . Úroveň B

42 bodů
57. místo (10. místo v ženách)
Pos… Bož… Mat… Ner… Tlu… B. zápasy Celkem
1 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
3:1
3:1 3:0
3:0
48 78
2 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
1:3
3:1
3:1
3:S
34 64
3 . 1:3
1:3
3:0
3:0
30 60
4 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3
1:3
0:3
3:S 12 42
5 .
Tlustoprdi (O. Hireš + L. Otta)
0:3
S:3
0:3
S:3 0 30

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
06.12.2018 19:30 6. Mini Mimoni (M. Mrkus, D. Honková) Hamr Štěrboholy 0:3
05.12.2018 18:00 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
29.11.2018 15:06 8. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) 3:S Komentáře
14.11.2018 20:30 8. Neonky (E. Rosenbergová, V. Růžičková) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
14.11.2018 20:00 8. Lamy (P. Oliveriusová, F. Beneš) Badminton Arena Skalka 3:0
06.11.2018 12:07 8. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) 3:S Komentáře
24.10.2018 19:00 8. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 0:3
16.10.2018 20:30 8. Mini Mimoni (M. Mrkus, D. Honková) Hamr Štěrboholy 2:3
10.10.2018 17:30 8. Avangers (L. Kučerová, E. Klein) Sportcentrum Step 3:2
09.10.2018 20:00 8. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Badminton Arena Skalka 0:3
23.09.2018 19:00 6. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) Hamr Štěrboholy 3:0
23.09.2018 18:30 6. Inovation (P. Pampel, M. Novák) Hamr Štěrboholy 0:3
20.09.2018 20:53 6. 2RUN (V. Polak, L. Trávníček) 3:S Komentáře
12.09.2018 19:00 6. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) Badminton Arena Skalka 0:3
29.08.2018 19:30 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Badminton Arena Skalka 3:1
29.08.2018 19:00 7. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) Badminton Arena Skalka 3:0
29.08.2018 17:00 7. ČT power (Z. Schlibener, P. Kalina) SportCentrum JEREMI 3:S
21.08.2018 19:00 7. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
05.08.2018 19:00 5. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
31.07.2018 19:00 5. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) Hamr Štěrboholy 0:3
25.07.2018 20:00 5. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Braník 0:3
12.07.2018 18:00 5. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) Badminton Arena Skalka 2:3
27.06.2018 20:00 6. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) Badminton Arena Skalka 3:1
24.06.2018 20:00 6. Lukáš Pernička (L. Pernička, N. Grajciarova) Badminton Arena Skalka 2:3
13.06.2018 20:00 6. ČT power (Z. Schlibener, P. Kalina) Badminton Arena Skalka 2:3
10.06.2018 20:00 6. Erka (D. Miková, O. Mika) Badminton Arena Skalka 3:0
22.05.2018 18:00 7. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) Sport Troja 3:0
20.05.2018 10:00 7. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) Sport Troja 3:2
15.05.2018 19:00 7. Jakub Strauss (J. Strauss, K. Blachová) Badminton Arena Skalka 3:0
09.05.2018 20:00 7. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Badminton Arena Skalka 1:3
21.04.2018 10:00 7. Kosí bratři (B. Antonín, J. Král) Badminton Arena Skalka 3:1
08.04.2018 19:00 7. FullStack (F. Ibragimov, E. Kurjak) Badminton Arena Skalka 0:3
08.04.2018 18:00 7. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
28.03.2018 20:00 8. Gumholky (Z. Šenoldová, I. Churaňová) Badminton Arena Skalka 3:0
15.03.2018 21:30 8. Jakub Strauss (J. Strauss, K. Blachová) Badminton Arena Skalka 3:0
15.03.2018 20:30 8. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) Badminton Arena Skalka 3:1
11.03.2018 18:00 8. Bobánci (A. Todorov, J. Vybíral) Badminton Arena Skalka 3:2
06.03.2018 19:00 8. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Badminton Arena Skalka 3:0
22.02.2018 21:00 7. Voňavky (H. Stibilová, A. Stibila) Hamr Braník 0:3
08.02.2018 18:00 7. FullStack (F. Ibragimov, E. Kurjak) Badminton Arena Skalka 2:3
07.02.2018 19:00 7. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Badminton Arena Skalka 0:3
07.02.2018 18:30 7. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) Badminton Arena Skalka 0:3
22.01.2018 18:30 7. VelHod (L. Velíšek, M. Hodíková) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
15.01.2018 20:30 7. Martin Tožička (M. Tožička, L. Herzigova) Badminton Arena Skalka 3:0
09.01.2018 20:30 7. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Badminton Arena Skalka 0:3
17.12.2017 20:00 7. HROŠI (V. Podstata, S. Šimek) Badminton Arena Skalka 0:3
17.12.2017 19:00 7. Fridlíci (M. Sedláčková, J. Friedl) Badminton Arena Skalka 3:0
06.12.2017 18:30 7. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Badminton Arena Skalka 3:0
29.11.2017 20:00 7. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Badminton Arena Skalka 3:1
23.11.2017 21:00 7. Hovězí pštrosi (T. Truong Quang, O. Pánek) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
13.11.2017 19:30 7. Kosí bratři (B. Antonín, J. Král) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
05.11.2017 12:00 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Badminton Arena Skalka 3:1
05.11.2017 11:00 7. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Badminton Arena Skalka 3:2
31.10.2017 20:00 7. OVČÁRY (J. Ondroušek, L. Trávníček) Badminton Arena Skalka 3:1
30.10.2017 20:00 7. Lobotomici (L. Voborník, J. Ježek) Badminton Arena Skalka 2:3
30.10.2017 20:00 7. 2RUN (V. Polak, L. Trávníček) Badminton Arena Skalka 1:3
10.10.2017 20:30 7. Mydli to! (R. Rosenberg, E. Rosenberg) Sportcentrum Step 3:1
26.09.2017 19:00 6. Inovation (P. Pampel, M. Novák) Sportcentrum Step 1:3
25.09.2017 19:00 6. VK (V. Pavluch, K. Syrová) Badminton Arena Skalka 0:3
19.09.2017 19:00 6. Dráčci (J. Mikšík, A. Siobosová) SportCentrum JEREMI 3:0
12.09.2017 20:00 6. Erka (D. Miková, O. Mika) Sportcentrum Step 3:0
30.08.2017 18:00 7. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) Hamr Štěrboholy 2:3
28.08.2017 19:00 7. Black and white (V. Netolicka, K. Korčáková) Badminton Arena Skalka 3:0
23.07.2017 20:00 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) 1:3 Komentáře
18.07.2017 20:00 7. Erka (D. Miková, O. Mika) Sportcentrum Step 3:0
17.07.2017 19:00 7. Lang(er)ovi (O. Lang, K. Langerová) Sportcentrum Step 3:2
12.07.2017 19:00 7. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Sportcentrum Step 0:3
28.06.2017 20:00 6. OVČÁRY (J. Ondroušek, L. Trávníček) Hamr Štěrboholy 1:3
21.06.2017 18:00 6. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
11.06.2017 20:00 6. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
07.06.2017 20:00 6. Přestřižená trika (J. Velek, J. Holiš) Hamr Braník 3:0
15.05.2017 19:00 7. Erka (D. Miková, O. Mika) Sportcentrum Step 3:0
11.05.2017 20:00 7. Petra Drobišová (P. Drobišová, Z. Drobiš) Hamr Štěrboholy 3:0
09.05.2017 20:30 7. Mydli to! (R. Rosenberg, E. Rosenberg) SportCentrum JEREMI 1:3
30.04.2017 19:00 7. OVČÁRY (J. Ondroušek, L. Trávníček) Sportcentrum Step 1:3
21.04.2017 18:00 7. Lobotomici (L. Voborník, J. Ježek) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
20.04.2017 20:30 7. Voňavky (H. Stibilová, A. Stibila) Hamr Braník 3:2
24.03.2017 17:00 6. Božkov Team (T. Bajer, D. Ledvinka) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
20.03.2017 19:00 6. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) 0:3
09.03.2017 19:30 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
7. Kolegové (P. Valenta, J. Josifkova) 3:S
6. Tlustoprdi (O. Hireš, L. Otta) 3:S
7. Žižkoff crew (J. Kalhous, P. Füllsacková) 3:S Komentáře
7. Kosí bratři (B. Antonín, J. Král) 3:S
7. Tlustoprdi (O. Hireš, L. Otta) 3:S
7. Mydli to! (R. Rosenberg, E. Rosenberg) 3:S Komentáře
7. Přestřižená trika (J. Velek, J. Holiš) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím