No photo

Antonin Fulka (46 let)

ID: 26834

Praha

  • 174 zápasů

    od roku 2016
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Hamr Braník
  • 113 /320
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 99
    Zápasů v lize ( 47 / 48 / 4) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

11 . Úroveň A

90 bodů
127. místo (122. místo v mužích)
T.M. P.Š. L.S. P.P. A.F. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Maršon
3:0
3:0
12 102
2 .
Image 1
Petr Šlaich
3:1 5 95
3 .
Image 1
Lukáš Strejc
0:3
1:3 1 91
4 .
Image 1
Petr Prochazka
0 90
5 .
Image 1
Antonin Fulka
0:3
0 90

12 . Úroveň A

106 bodů
119. místo (115. místo v mužích)
J.Š. A.F. M.Š. J.P. H.J. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Jiří Šimandl
3:2
3:0
3:0
3:0 22 112
2 .
Image 1
Antonin Fulka
2:3
2:3
3:0
3:0 16 106
3 .
Image 1
Martin Šturma
0:3 3:2
3:0
3:0 16 106
4 .
Image 1
Ján Puškár
0:3
0:3
0:3
3:0
6 96
5 .
Image 1
Hynek Janů
0:3 0:3 0:3
0:3
0 90

12 . Úroveň B

90 bodů
127. místo (122. místo v mužích)
L.V. V.S. A.F. V.L. M.". B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Lukáš Vereš
3:0 3:1 2:3 3:1 18 96
2 .
Image 1
Vojtěch Starý
0:3
3:0
3:0
3:1
17 95
3 .
Image 1
Antonin Fulka
1:3
0:3
3:1 3:0 12 90
4 .
Image 1
Vojta Lejsek
3:2 0:3 1:3
3:S
10 88
5 .
Image 1
Matěj "Multisport" Procházka
1:3
1:3
0:3
S:3
2 80

Letní sezóna 2018

10 . Úroveň A

91 bodů
104. místo (101. místo v mužích)
P.R. P.Š. J.P. M.D. A.F. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Petr Rusnák
3:0
2:3
3:2
3:1 17 101
2 .
Image 1
Petr Šlaich
0:3 3:1 3:1 3:2 14 98
3 .
Image 1
Jirka Pavlů
3:2
1:3
S:3
3:S
10 94
4 .
Image 1
Martin Drbohlav
2:3
1:3
3:S
2:3 10 94
5 .
Image 1
Antonin Fulka
1:3 2:3
S:3
3:2 7 91

8 . Úroveň B

85 bodů
90. místo (87. místo v mužích)
T.B. P.H. Z.V. P.L. A.F. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Bolard
3:2
3:0
3:0
3:0
22 106
2 .
Image 1
Petr Holý
2:3
0:3 3:0 3:1 13 97
3 .
Image 1
Zdeněk Veselý
0:3
3:0 0:3 3:0 12 96
4 .
Image 1
Petr Levit
0:3
0:3 3:0 3:S 11 95
5 .
Image 1
Antonin Fulka
0:3
1:3 0:3 S:3 1 85

9 . Úroveň D

151 bodů
71. místo (69. místo v mužích)
A.F. Š.R. T.L. J.N. P.Č. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Antonin Fulka
3:1 3:0 3:2 3:0 46 151
2 .
Image 1
Štěpánka Romanová
1:3
3:2
3:2 3:1 31 136
3 .
Image 1
Tomáš Lutner
0:3
2:3
3:1 3:0 28 133
4 .
Image 1
Jakub Novák
2:3 2:3 1:3 3:0 23 128
5 .
Image 1
Pavel Čech
0:3 1:3 0:3 0:3 2 107

9 . Úroveň B

130 bodů
100. místo (96. místo v mužích)
P.L. V.M. A.F. C.A. M.H. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Petr Levit
3:0 3:0 3:0 3:S 49 154
2 .
Image 1
Veronika Mičková
0:3 3:1 3:1 3:S 32 137
3 .
Image 1
Antonin Fulka
0:3 1:3 3:0 3:S 25 130
4 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
0:3 1:3 0:3 S:S -3 102
5 .
Image 1
Matěj Heller
S:3 S:3 S:3 S:S -5 100

Jarní sezóna 2018

10 . Úroveň B

197 bodů
134. místo (129. místo v mužích)
R.G. F.S. R.R. A.F. J.Č. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Roman Gazárek
3:1 3:1 3:0 3:0 48 228
2 .
Image 1
Filip Skřivánek
1:3 3:0 3:2 3:1 35 215
3 .
Image 1
Robert Rosenberg
1:3 0:3 3:1 3:0 26 206
4 .
Image 1
Antonin Fulka
0:3 2:3 1:3 3:1 17 197
5 .
Image 1
Jiří Čambula
0:3 1:3 0:3 1:3 4 184

10 . Úroveň A

205 bodů
120. místo (117. místo v mužích)
J.S. J.F. A.F. P.P. K.K. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Jiří Semrád
3:2 3:1
3:2
3:S 39 219
2 .
Image 1
Jaroslav Fibichr
2:3 3:2 3:2
3:S
32 212
3 .
Image 1
Antonin Fulka
1:3 2:3 3:2 3:S 25 205
4 .
Image 1
Petr Prochazka
2:3
2:3 2:3 3:S 22 202
5 .
Image 1
Kryštof Kuželka
S:3
S:3
S:3 S:3 0 180

11 . Úroveň D

188 bodů
140. místo (134. místo v mužích)
M.R. J.D. A.F. J.Š. A.V. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Martin Rusek
3:1 3:0 3:0 3:S 47 212
2 .
Image 1
Jiří Dvořák
1:3
3:0
3:0
3:S
38 203
3 .
Image 1
Antonin Fulka
0:3
0:3
3:0 3:S 23 188
4 .
Image 1
Jan Šrot
0:3
0:3
0:3 3:S 10 175
5 .
Image 1
Aleš Vlach
S:3
S:3
S:3 S:3 0 165

11 . Úroveň A

178 bodů
151. místo (144. místo v mužích)
M.D. Š.R. A.F. R.G. P.P. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Michal Drusan
3:2
3:S
3:0 3:1 43 208
2 .
Image 1
Štěpánka Romanová
2:3
2:3
3:0 3:1 32 197
3 .
Image 1
Antonin Fulka
S:3
3:2
S:S 3:2 13 178
4 .
Image 1
Roman Gazárek
0:3 0:3 S:S 3:0 8 173
5 .
Image 1
Peter Paulis
1:3 1:3 2:3 0:3 8 173

Podzimní sezóna 2017

11 . Úroveň C

181 bodů
137. místo (131. místo v mužích)
J.Č. A.F. J.P. D.Š. M.S. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Jiří Čambula
3:1 3:1
3:S
3:S 42 192
2 .
Image 1
Antonin Fulka
1:3
3:2
3:S 3:S 31 181
3 .
Image 1
Ján Puškár
1:3
2:3
3:S
3:S
26 176
4 .
Image 1
David Šimoník
S:3
S:3 S:3 3:S 10 160
5 .
Image 1
Mirek Sedláček
S:3 S:3
S:3
S:3 0 150

11 . Úroveň A

179 bodů
140. místo (134. místo v mužích)
J.S. J.M. A.F. J.J. V.B. P.Z. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Jakub Suchý
3:1
3:1
3:0
3:0
3:S
46 196
2 .
Image 1
Jan Mikeš
1:3
3:1
2:3
3:2
3:S
29 179
3 .
Image 1
Antonin Fulka
1:3
1:3 3:2 3:0
3:S
29 179
4 .
Image 1
Jakub Janhuba
0:3
3:2
2:3 S:S
3:S
14 164
5 .
Image 1
Vojtěch Bárta
0:3
2:3 0:3 S:S
3:S
7 157
6 .
Image 1
Pavel Zita
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 150

10 . Úroveň B

178 bodů
143. místo (136. místo v mužích)
L.J. V.K. M.D. M.V. A.F. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Luboš Janšta
2:3
3:0
3:0 3:1 41 206
2 .
Image 1
Vojtěch Krňanský
3:2 3:2
1:3
3:0
33 198
3 .
Image 1
Michal Drusan
0:3
2:3
3:S
3:1
25 190
4 .
Image 1
Mirek Voráček
0:3
3:1
S:3
2:3 15 180
5 .
Image 1
Antonin Fulka
1:3
0:3
1:3
3:2 13 178

11 . Úroveň D

191 bodů
116. místo (111. místo v mužích)
J.V. A.F. D.Š. P.V. V.Z. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Jaroslav Vybíral
3:1 3:1
3:0
3:0
48 198
2 .
Image 1
Antonin Fulka
1:3 3:0 3:0
3:0
41 191
3 .
Image 1
David Šimoník
1:3 0:3 3:0 3:0 28 178
4 .
Image 1
Petr Velička
0:3
0:3 0:3
3:1
11 161
5 .
Image 1
Vaclav Zednicek
0:3
0:3
0:3
1:3
2 152

Letní sezóna 2017

9 . Úroveň A

134 bodů
118. místo (112. místo v mužích)
P.L. V.S. R.V. T.L. A.F. M.P. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Petr Levit
3:2 3:2 3:0 3:1 3:S 41 161
2 .
Image 1
Viktor Svoboda
2:3 1:3 3:1 3:0
3:2
31 151
3 .
Image 1
Radek Vrábel
2:3 3:1 S:S 1:3 3:S 18 138
4 .
Image 1
Tomas Ludvik
0:3 1:3 S:S 3:0 3:S 16 136
5 .
Image 1
Antonin Fulka
1:3 0:3 3:1 0:3 2:3 14 134
6 .
Image 1
Michal Petrbok
S:3
2:3
S:3 S:3 3:2 10 130

10 . Úroveň C

116 bodů
121. místo (114. místo v mužích)
F.R. J.O. P.H. A.F. P.V. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Filip Rysl
1:3 3:2 3:1
3:1
33 123
2 .
Image 1
Jan Ondráček
3:1 1:3 2:3 3:2 26 116
3 .
Image 1
Petr Holman
2:3 3:1 1:3 3:2 26 116
4 .
Image 1
Antonin Fulka
1:3 3:2 3:1
2:3
26 116
5 .
Image 1
Petr Velička
1:3
2:3 2:3
3:2
19 109

10 . Úroveň C

111 bodů
123. místo (116. místo v mužích)
J.M. O.T. A.F. J.Č. M.K. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Jakub Mareš
2:3
3:0 3:1
3:S
38 128
2 .
Image 1
Ondřej Tyrychtr
3:2
3:1 S:S 3:1 26 116
3 .
Image 1
Antonin Fulka
0:3 1:3 3:2 3:S 21 111
4 .
Image 1
Jiří Čeněk
1:3 S:S 2:3
3:S
11 101
5 .
Image 1
Milan Kurilla
S:3
1:3 S:3
S:3
2 92

11 . Úroveň B

102 bodů
135. místo (125. místo v mužích)
L.K. S.A. A.F. S.M. T.B. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Lenka Kloboučníková
0:3
3:1
3:0
3:0
37 112
2 .
Image 1
Stanislav Aue
3:0
3:1
3:0 S:S 32 107
3 .
Image 1
Antonin Fulka
1:3
1:3
3:0 3:S 27 102
4 .
Image 1
Stanislav Moravec
0:3
0:3 0:3 S:S -5 70
5 .
Image 1
Tomáš Bečica
0:3
S:S S:3 S:S -10 65

Jarní sezóna 2017

13 . Úroveň C

145 bodů
183. místo (169. místo v mužích)
D.Š. P.B. M.S. A.F. D.M. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Dagmar Šaldová
2:3
0:3
3:0 3:S 27 147
2 .
Image 1
Petr Bordovský
3:2
3:0
3:2
S:S 26 146
3 .
Image 1
Martin Sedláček
3:0
0:3
1:3
3:S
25 145
4 .
Image 1
Antonin Fulka
0:3
2:3
3:1 3:S 25 145
5 .
Image 1
Dominika Mrkosová
S:3 S:S
S:3
S:3 -5 115

14 . Úroveň A

136 bodů
184. místo (169. místo v mužích)
L.K. A.F. A.R. J.G. M.V. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Lenka Kloboučníková
3:0
3:2
3:1
3:0
46 151
2 .
Image 1
Antonin Fulka
0:3
3:2 3:1 3:1 31 136
3 .
Image 1
Adam Rezek
2:3
2:3 3:1
3:1
30 135
4 .
Image 1
Julie Gaňová
1:3 1:3 1:3 3:2 15 120
5 .
Image 1
Michala Válová
0:3
1:3
1:3
2:3 8 113

13 . Úroveň C

130 bodů
194. místo (176. místo v mužích)
P.G. E.P. A.Ř. O.Z. A.F. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Pavel Greis
3:1
3:0
1:3
3:0
39 159
2 .
Image 1
Eliška Paloučková
1:3 2:3
3:0
3:1 30 150
3 .
Image 1
Andrea Řeháková
0:3
3:2 3:1 3:2 29 149
4 .
Image 1
Ondřej Zeman
3:1
0:3
1:3 3:2 22 142
5 .
Image 1
Antonin Fulka
0:3
1:3 2:3 2:3 10 130

14 . Úroveň D

129 bodů
197. místo (180. místo v mužích)
S.J. A.F. B.A. R.V. F.I. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Standa Jaša
3:0
3:0
3:0
3:0
52 157
2 .
Image 1
Antonin Fulka
0:3
1:3
3:2
3:0 24 129
3 .
Image 1
Badalík Antonín
0:3
3:1
3:1
0:3 22 127
4 .
Image 1
Richard Votík
0:3
2:3
1:3
3:1
17 122
5 .
Image 1
Firuz Ibragimov
0:3
0:3 3:0
1:3
15 120

Podzimní sezóna 2016

15 . Úroveň C

130 bodů
217. místo (197. místo v mužích)
D.B. A.F. M.M. J.S. J.D. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
David Baloun
3:1 3:1 3:0 3:S 45 150
2 .
Image 1
Antonin Fulka
1:3 3:0 0:3 3:S 25 130
3 .
Image 1
Martin Melicherčík
1:3 0:3 3:1 3:S 23 128
4 .
Image 1
Jaroslav Sedláček
0:3 3:0 1:3
0:3
15 120
5 .
Image 1
Jana Darsa
S:3 S:3 S:3
3:0
13 118

16 . Úroveň D

131 bodů
210. místo (190. místo v mužích)
A.F. M.M. V.B. V.K. T.K. B. zápasy Celkem
1 .
Image 1
Antonin Fulka
3:0 3:0
3:1
2:3 41 131
2 .
Image 1
Martin Macho
0:3
3:0
3:1
3:S
34 124
3 .
Image 1
Vojtěch Brettl
0:3
0:3
3:S
3:1 21 111
4 .
Image 1
Vojtěch Kraus
1:3
1:3
S:3
3:1 15 105
5 .
Image 1
Tomas Kosik
3:2
S:3
1:3 1:3 13 103

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
10.12.2018 19:30 11. Tomáš Maršon Hamr Braník 0:3 Komentáře
28.11.2018 17:30 12. Jiří Šimandl Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
27.11.2018 18:30 12. Hynek Janů Badminton Arena Skalka 3:0
19.11.2018 19:30 12. Ján Puškár Hamr Braník 3:0 Komentáře
12.11.2018 19:30 12. Martin Šturma Hamr Braník 2:3
30.10.2018 19:00 12. Lukáš Vereš Hamr Braník 1:3
29.10.2018 19:30 12. Vojtěch Starý Hamr Braník 0:3 Komentáře
24.10.2018 18:00 12. Matěj "Multisport" Procházka Badminton Arena Skalka 3:0
13.10.2018 18:00 12. Vojta Lejsek Hamr Braník 3:1
25.09.2018 17:00 10. Petr Šlaich Badminton Arena Skalka 2:3
24.09.2018 17:30 10. Martin Drbohlav Hamr Braník 3:2
24.09.2018 08:29 10. Jirka Pavlů S:3 Komentáře
13.09.2018 17:30 10. Petr Rusnák Sportcentrum Step 1:3
31.08.2018 17:00 8. Petr Levit S:3
29.08.2018 16:00 8. Tomáš Bolard SportCentrum JEREMI 0:3 Komentáře
28.08.2018 18:00 8. Petr Holý SportCentrum JEREMI 1:3
23.08.2018 19:00 8. Zdeněk Veselý Hamr Braník 0:3
03.08.2018 17:30 9. Tomáš Lutner Badminton Arena Skalka 3:0
31.07.2018 20:00 9. Pavel Čech Badminton Arena Skalka 3:0
30.07.2018 18:00 9. Štěpánka Romanová Hamr Braník 3:1
26.07.2018 18:00 9. Jakub Novák 3:2
28.06.2018 19:00 9. Petr Levit 0:3
28.06.2018 18:30 9. Veronika Mičková Hamr Braník 1:3
21.06.2018 15:30 9. Chris Abu Dayeh SportCentrum JEREMI 3:0
03.06.2018 16:00 10. Roman Gazárek Hamr Braník 0:3
31.05.2018 16:00 10. Jiří Čambula Hamr Braník 3:1
17.05.2018 19:00 10. Robert Rosenberg Hamr Braník 1:3
15.05.2018 07:00 10. Filip Skřivánek Hamr Braník 2:3
25.04.2018 19:30 10. Petr Prochazka Badminton Arena Skalka 3:2
17.04.2018 19:00 10. Jaroslav Fibichr Badminton Arena Skalka 2:3
13.04.2018 13:00 10. Jiří Semrád SportCentrum JEREMI 1:3
23.03.2018 16:00 11. Martin Rusek Badminton Arena Skalka 0:3
18.03.2018 11:00 11. Jan Šrot Badminton Arena Skalka 3:0
10.03.2018 11:00 11. Jiří Dvořák Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
01.03.2018 10:58 11. Roman Gazárek S:S
19.02.2018 17:00 11. Štěpánka Romanová Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
12.02.2018 19:00 11. Peter Paulis Badminton Arena Skalka 3:2
21.01.2018 07:30 11. Jiří Čambula Hamr Braník 1:3
20.01.2018 12:00 11. Ján Puškár SportCentrum JEREMI 3:2 Komentáře
01.01.2018 17:00 11. Vojtěch Bárta SportCentrum JEREMI 3:0
30.12.2017 21:00 11. Jan Mikeš SportCentrum JEREMI 1:3
28.12.2017 16:00 11. Jakub Suchý SportCentrum JEREMI 1:3 Komentáře
08.12.2017 17:00 11. Jakub Janhuba SportCentrum JEREMI 3:2
25.11.2017 16:00 10. Michal Drusan Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
19.11.2017 11:00 10. Luboš Janšta SportCentrum JEREMI 1:3
16.11.2017 20:00 10. Mirek Voráček SportCentrum JEREMI 3:2
08.11.2017 19:00 10. Vojtěch Krňanský SportCentrum JEREMI 0:3 Komentáře
29.10.2017 14:00 11. David Šimoník Hamr Braník 3:0
23.10.2017 13:00 11. Petr Velička Hamr Braník 3:0
20.10.2017 10:00 11. Vaclav Zednicek SportCentrum JEREMI 3:0 Komentáře
07.10.2017 19:00 11. Jaroslav Vybíral Hamr Braník 1:3
28.09.2017 20:00 9. Michal Petrbok Hamr Braník 2:3
26.09.2017 19:00 9. Radek Vrábel Badminton Arena Skalka 3:1
21.09.2017 18:00 9. Viktor Svoboda Badminton Arena Skalka 0:3
13.09.2017 09:00 9. Tomas Ludvik Hamr Braník 0:3
12.09.2017 10:00 9. Petr Levit Hamr Braník 1:3
29.08.2017 17:00 10. Petr Velička SportCentrum JEREMI 2:3 Komentáře
25.08.2017 19:00 10. Petr Holman Hamr Braník 3:1
15.08.2017 17:00 10. Filip Rysl Hamr Braník 1:3
07.08.2017 17:00 10. Jan Ondráček Sportcentrum Step 3:2
21.07.2017 19:00 10. Jiří Čeněk Hamr Braník 3:2
18.07.2017 19:00 10. Jakub Mareš Sportcentrum Step 0:3
14.07.2017 18:00 10. Ondřej Tyrychtr SportCentrum JEREMI 1:3
23.06.2017 17:00 11. Stanislav Moravec Badminton Arena Skalka 3:0
19.06.2017 17:00 11. Stanislav Aue 1:3 Komentáře
14.06.2017 19:00 11. Lenka Kloboučníková Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
29.05.2017 19:00 13. Martin Sedláček SportCentrum JEREMI 3:1
14.05.2017 20:00 13. Dagmar Šaldová SportCentrum JEREMI 0:3
08.05.2017 09:00 13. Petr Bordovský Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
25.04.2017 19:00 14. Julie Gaňová SportCentrum JEREMI 3:1
24.04.2017 19:00 14. Adam Rezek Badminton Arena Skalka 3:2
21.04.2017 17:00 14. Michala Válová 3:1
13.04.2017 17:00 14. Lenka Kloboučníková 0:3 Komentáře
02.04.2017 21:00 13. Ondřej Zeman 2:3
01.04.2017 18:00 13. Eliška Paloučková Badminton Arena Skalka 1:3
24.03.2017 17:30 13. Andrea Řeháková Badminton Arena Skalka 2:3
16.03.2017 18:30 13. Pavel Greis Hamr Braník 0:3 Komentáře
27.02.2017 21:00 14. Firuz Ibragimov Hamr Braník 3:0
21.02.2017 08:00 14. Standa Jaša Hamr Braník 0:3 Komentáře
19.02.2017 09:00 14. Badalík Antonín Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
13.02.2017 18:00 14. Richard Votík SportCentrum JEREMI 3:2 Komentáře
25.01.2017 08:00 15. Martin Melicherčík 3:0
18.01.2017 19:30 15. David Baloun Sportcentrum Step 1:3
11.01.2017 20:30 15. Jaroslav Sedláček Hamr Štěrboholy 0:3
31.12.2016 09:00 16. Vojtěch Brettl Hamr Braník 3:0
27.12.2016 19:00 16. Martin Macho SportCentrum JEREMI 3:0
18.12.2016 20:30 16. Vojtěch Kraus Hamr Braník 3:1 Komentáře
16.12.2016 16:30 16. Tomas Kosik Sportcentrum Step 2:3
11. Tomáš Bečica 3:S
9. Matěj Heller 3:S
11. Pavel Zita 3:S Komentáře
11. Mirek Sedláček 3:S
10. Milan Kurilla 3:S
10. Kryštof Kuželka 3:S
15. Jana Darsa 3:S
11. Aleš Vlach 3:S
11. David Šimoník 3:S
13. Dominika Mrkosová 3:S
11. Michal Drusan S:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím