Image 1

Simona Fulková (49 let)

ID: 31046

Praha

  • 68 zápasů

    od roku 2018
  • 5/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Badminton Arena Skalka
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 68
    Zápasů v lize ( 31 / 19 / 18) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

10 . Úroveň A

63 bodů
62. místo (16. místo v ženách)
Fog… Zno… Baz… Úči… Voř… Lamy Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
3:1 3:0 3:0 3:0 3:0 29 14 63
2 .
Znouzectnost (P. Guth + M. Uhlíková)
1:3
3:0
S:S
3:0
3:0
17 11 48
3 . 0:3
0:3
3:2
3:1
3:0
15 0 35
4 .
Úči v akci (S. Bílková + V. Tomšíková)
0:3
S:S
2:3
S:S
3:0 4 0 24
5 .
Vořešpruti (M. Janová + R. Lefnar)
0:3
0:3
1:3
S:S
3:1
4 -11 13
6 .
Lamy (F. Beneš + M. Jírů)
0:3
0:3
0:3
0:3
1:3
1 -14 7

10 . Úroveň A

31 bodů
76. místo (20. místo v ženách)
Wor… Pus… Voř… Fog… Lamy RK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Worms Arm&get-on (J. Bittman + P. Oliveriusová)
3:1
3:0
0:3
3:0
3:S
22 14 56
2 .
1:3
3:1
3:S
3:0
3:S
22 11 53
3 .
Vořešpruti (M. Janová + R. Lefnar)
0:3
1:3
3:S
3:0
3:S
17 0 37
4 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
3:0
S:3
S:3
S:3
3:S
11 0 31
5 .
Lamy (F. Beneš + M. Jírů)
0:3
0:3
0:3
3:S
3:S
10 -11 19
6 .
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 6

9 . Úroveň A

42 bodů
71. místo (20. místo v ženách)
HoPe Šim… Laz… Fog… Wor… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0
3:2
26 14 80
2 . 0:3 3:1 2:3 3:0 15 11 66
3 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
0:3 1:3 3:1 3:0 14 0 54
4 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
0:3 3:2 1:3 3:0 13 -11 42
5 .
Worms Arm&get-on (J. Bittman + P. Oliveriusová)
2:3
0:3 0:3 0:3 2 -14 28

10 . Úroveň A

68 bodů
69. místo (19. místo v ženách)
HoPe Fog… Rak… Pot… RK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . S:S
3:0
3:1
3:1 17 14 71
2 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
S:S 3:1 3:1 3:0 17 11 68
3 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
0:3
1:3 3:1
3:S
13 0 53
4 .
1:3
1:3 1:3
3:0
10 -11 39
5 . 1:3 0:3
S:3
0:3
1 -14 27

Podzimní sezóna 2018

8 . Úroveň B

81 bodů
66. místo (18. místo v ženách)
Ráz… MoKa Roz… Fog… HoPe Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Rázní a smělí (D. Roreitnerová + J. Hančl)
3:1
3:1
3:0
3:0
22 0 40
2 .
1:3
3:0
3:S
3:0 18 0 36
3 .
Rozzlobené žárovky (L. Wdowyczynová + M. Wdowyczyn)
1:3
0:3
3:0
3:S
12 0 30
4 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
0:3
S:3
0:3
3:1 5 0 23
5 .
0:3
0:3
S:3
1:3 1 0 19

7 . Úroveň B

91 bodů
63. místo (18. místo v ženách)
Zde… VŠE… Pol… Kra… Fog… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
3:0
3:0
3:0
3:0 24 0 48
2 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
0:3
3:1
3:1
3:0 16 0 40
3 .
Polámané rakety (M. Zbránková + K. Balarin)
0:3
1:3
3:1
3:1
11 0 35
4 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3
1:3
1:3
3:1 7 0 31
5 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
0:3 0:3
1:3
1:3 2 0 26

8 . Úroveň A

126 bodů
49. místo (10. místo v ženách)
Min… Fog… Jir… Rak… Pus… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mini Mimoni (M. Mrkus + D. Honková)
3:0 3:0 3:0 3:0 24 0 42
2 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
0:3 3:0 3:0 3:0 18 0 36
3 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
0:3 0:3 1:3 3:0 7 0 25
4 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
0:3 0:3 3:1 1:3 6 0 24
5 . 0:3 0:3 0:3 3:1 5 0 23

7 . Úroveň B

91 bodů
59. místo (14. místo v ženách)
Nep… Sta… Kos… Kra… Fog… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
3:1
3:1
3:0
3:0 22 0 46
2 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
1:3
3:0
3:1
3:S
17 0 41
3 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
1:3
0:3
3:2
3:1 10 0 34
4 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3
1:3
2:3
3:1 8 0 32
5 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
0:3
S:3
1:3 1:3 2 0 26

Letní sezóna 2018

8 . Úroveň A

33 bodů
41. místo (42. místo v mužích)
Fog… Vik… Kon… Jad… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
3:1
3:1
3:S
21 0 33
2 .
Viktoriáni (K. Horváth + D. Kmochová)
1:3
0:3
3:1
8 0 20
3 .
Konečná zpráva (K. Vrtek + T. Hřeben)
1:3
3:0
S:S 6 0 18
4 .
S:3
1:3
S:S -2 0 10

9 . Úroveň A

18 bodů
55. místo (41. místo v mužích)
Pus… Gum… Fog… Jad… MiSa Pet… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:2
3:1
3:S 3:1 20 0 26
2 . 0:3 1:3 3:S 3:S 3:S 13 0 19
3 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
2:3 3:1 3:S 3:S S:S 12 0 18
4 .
1:3
S:3 S:3 3:S 3:0 10 0 16
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:S -2 0 4
6 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + N. Čechová)
1:3 S:3 S:S 0:3 S:S -3 0 3

7 . Úroveň B

15 bodů
63. místo (43. místo v mužích)
Kra… slu… Jak… HoPe Pet… Fog… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
3:0 1:3 3:0 3:0
3:S
40 0 55
2 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
0:3 3:1 3:1 3:0
3:S
36 0 51
3 .
Jakub Strauss (J. Strauss + K. Blachová)
3:1 1:3
1:3
3:0 3:S 31 0 46
4 . 0:3 1:3
3:1
3:0
3:S
29 0 44
5 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + N. Čechová)
0:3 0:3 0:3 0:3 3:S 8 0 23
6 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3 0 0 15

6 . Úroveň A

27 bodů
58. místo (42. místo v mužích)
Luk… Ner… Erka ČT… Fog… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lukáš Pernička (L. Pernička + N. Grajciarova)
3:2 3:0 3:1 3:S 43 0 73
2 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
2:3 3:0 2:3 3:1 32 0 62
3 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3 0:3 3:0
3:S
23 0 53
4 .
ČT power (Z. Schlibener + P. Kalina)
1:3 3:2 0:3 S:S 6 0 36
5 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
S:3 1:3
S:3
S:S -3 0 27

Jarní sezóna 2018

7 . Úroveň B

63 bodů
53. místo (45. místo v mužích)
VEL… Fog… Bag… Voň… ŠVI… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
3:0
3:S
3:S
3:S
43 0 73
2 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
0:3
3:0
3:S
3:S
33 0 63
3 .
Bagřici (K. Gavlasová + T. Lang)
S:3
0:3
3:S
3:S
20 0 50
4 .
Voňavky (H. Stibilová + A. Stibila)
S:3 S:3 S:3
3:S
10 0 40
5 .
ŠVIHÁCI (P. Prouza + K. Mádr)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 30

8 . Úroveň A

54 bodů
64. místo (51. místo v mužích)
Fog… Luk… Hp KaVe Pet… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
0:3
3:0
3:0 3:0 39 0 54
2 .
Lukáš Pernička (L. Pernička + N. Grajciarova)
3:0
S:S
3:0 3:0 34 0 49
3 .
0:3
S:S
3:S
3:0
18 0 33
4 . 0:3 0:3
S:3
3:0 13 0 28
5 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + N. Čechová)
0:3 0:3
0:3
0:3 0 0 15

8 . Úroveň A

33 bodů
77. místo (62. místo v mužích)
Ner… Bob… Fog… Pus… Jak… Gum… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
3:2 3:1 3:0 3:0 3:0 46 0 61
2 .
Bobánci (A. Todorov + J. Vybíral)
2:3
3:0
3:1 3:1
3:0
41 0 56
3 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
1:3
0:3
S:S 3:0 3:0 18 0 33
4 . 0:3 1:3 S:S 3:2
3:2
12 0 27
5 .
Jakub Strauss (J. Strauss + K. Blachová)
0:3 1:3 0:3 2:3 S:S 1 0 16
6 . 0:3
0:3
0:3
2:3
S:S -1 0 14

8 . Úroveň C

27 bodů
82. místo (65. místo v mužích)
Fan… Bez… Pat… Fog… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
3:1 3:0 3:S
3:S
44 0 59
2 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
1:3 3:2
3:S
3:S
31 0 46
3 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 2:3 3:1
3:S
25 0 40
4 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
S:3
S:3
1:3
3:S
12 0 27
5 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
31.05.2019 08:00 10. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) Sport Troja 3:0
27.05.2019 18:30 10. Lamy (F. Beneš, M. Jírů) Badminton Arena Skalka 3:0
22.05.2019 19:30 10. Úči v akci (S. Bílková, V. Tomšíková) 3:0
20.05.2019 19:30 10. Znouzectnost (P. Guth, M. Uhlíková) Hamr Braník 3:1
15.05.2019 19:00 10. Vořešpruti (M. Janová, R. Lefnar) Badminton Arena Skalka 3:0
29.04.2019 17:15 10. Lamy (F. Beneš, M. Jírů) S:3 Komentáře
29.04.2019 17:14 10. Vořešpruti (M. Janová, R. Lefnar) S:3 Komentáře
29.04.2019 17:14 10. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) S:3 Komentáře
25.04.2019 08:37 10. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) 3:S Komentáře
17.04.2019 20:00 10. Worms Arm&get-on (J. Bittman, P. Oliveriusová) Hamr Štěrboholy 3:0
30.03.2019 19:30 9. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) 0:3
30.03.2019 19:00 9. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Hamr Štěrboholy 3:2
27.03.2019 20:00 9. Worms Arm&get-on (J. Bittman, P. Oliveriusová) Badminton Arena Skalka 3:0
26.03.2019 16:30 9. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) Badminton Arena Skalka 1:3
04.03.2019 00:10 10. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) S:S
26.02.2019 20:00 10. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) Badminton Arena Skalka 3:1
24.02.2019 18:00 10. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) Badminton Arena Skalka 3:1
18.02.2019 19:30 10. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) Hamr Braník 3:0
30.01.2019 07:57 8. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) S:3 Komentáře
29.01.2019 19:30 8. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) SportCentrum JEREMI 3:1
29.01.2019 17:00 8. Rázní a smělí (D. Roreitnerová, J. Hančl) 0:3
04.01.2019 19:00 8. Rozzlobené žárovky (L. Wdowyczynová, M. Wdowyczyn) SportCentrum JEREMI 0:3 Komentáře
29.12.2018 19:00 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) SportCentrum JEREMI 1:3
18.12.2018 20:00 7. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) Sportcentrum Step 0:3
16.12.2018 19:00 7. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) SportCentrum JEREMI 0:3
14.12.2018 20:30 7. Polámané rakety (M. Zbránková, K. Balarin) SportCentrum JEREMI 1:3 Komentáře
28.11.2018 21:00 8. Mini Mimoni (M. Mrkus, D. Honková) Badminton Arena Skalka 0:3
21.11.2018 19:30 8. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Badminton Arena Skalka 3:0
14.11.2018 21:00 8. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) Badminton Arena Skalka 3:0
07.11.2018 20:30 8. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Badminton Arena Skalka 3:0
29.10.2018 20:49 7. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) S:3 Komentáře
28.10.2018 18:00 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Badminton Arena Skalka 1:3
25.10.2018 18:00 7. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) SportCentrum JEREMI 1:3
23.10.2018 20:00 7. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 0:3
26.09.2018 20:00 8. Viktoriáni (K. Horváth, D. Kmochová) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
24.09.2018 21:50 8. Jadýrka (T. Vitvarová, L. Rathouska) 3:S Komentáře
24.09.2018 19:30 8. Konečná zpráva (K. Vrtek, T. Hřeben) Hamr Braník 3:1
03.09.2018 00:10 9. Petra Drobišová (P. Drobišová, N. Čechová) S:S
31.08.2018 17:00 9. MiSa (S. Konečná, M. Kovács) SportCentrum JEREMI 3:S
30.08.2018 18:30 9. Gumholky (Z. Šenoldová, I. Churaňová) Sportcentrum Step 3:1
29.08.2018 21:00 9. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Badminton Arena Skalka 2:3
26.08.2018 17:00 9. Jadýrka (T. Vitvarová, L. Rathouska) Badminton Arena Skalka 3:S
02.07.2018 14:52 6. ČT power (Z. Schlibener, P. Kalina) S:S
27.06.2018 20:00 6. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Badminton Arena Skalka 1:3
22.05.2018 20:00 7. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Badminton Arena Skalka 0:3
21.05.2018 20:00 7. Bagřici (K. Gavlasová, T. Lang) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
24.04.2018 18:30 8. KaVe (V. Snajdrova, K. Kunková) Tenis Centrum Lužiny 3:0
23.04.2018 20:30 8. Petra Drobišová (P. Drobišová, N. Čechová) Badminton Arena Skalka 3:0
19.04.2018 19:30 8. Hp (P. Hradsky, H. Tomečková) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
10.04.2018 20:00 8. Lukáš Pernička (L. Pernička, N. Grajciarova) Badminton Arena Skalka 0:3
30.03.2018 16:00 8. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) S:S
29.03.2018 17:00 8. Gumholky (Z. Šenoldová, I. Churaňová) Sportcentrum Step 3:0
21.03.2018 17:00 8. Bobánci (A. Todorov, J. Vybíral) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
15.03.2018 21:00 8. Jakub Strauss (J. Strauss, K. Blachová) Badminton Arena Skalka 3:0
15.03.2018 20:30 8. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Badminton Arena Skalka 1:3
15.02.2018 18:00 8. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) SportCentrum JEREMI 1:3
8. Martin Tožička (M. Tožička, L. Herzigova) 3:S Komentáře
7. ŠVIHÁCI (P. Prouza, K. Mádr) 3:S Komentáře
7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) S:3 Komentáře
8. Fanatici (R. Kraus, J. Beneš) S:3
7. Jakub Strauss (J. Strauss, K. Blachová) S:3
6. Erka (D. Miková, O. Mika) S:3 Komentáře
7. Petra Drobišová (P. Drobišová, N. Čechová) S:3
7. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) S:3 Komentáře
7. Voňavky (H. Stibilová, A. Stibila) 3:S
6. Lukáš Pernička (L. Pernička, N. Grajciarova) S:3
8. Bezambic (J. Malý, D. Malá) S:3 Komentáře
7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) S:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím