Načítám…
Image 1

Marcela Seblova (21 let)

ID: 44808

Praha

  • 30 zápasů

    od roku 2021
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 33 /101
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 30
    Zápasů v lize ( 18 / 10 / 2) 0 turnajů
  • 64%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2022

3 . Úroveň A

86 bodů
20. místo (10. místo v ženách)
RYZ… Hod… Ene… Past Lamy Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
3:0 3:1 3:0 3:0 27 14 141
2 .
Hodinový tým (D. Honková + F. Herink)
0:3 3:0 7 11 118
3 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
1:3 1 0 101
4 . 0:3 0 -11 89
5 . 0:3 0:3 0 -14 86

4 . Úroveň B

118 bodů
12. místo (6. místo v ženách)
Lamy Past Sve… Kra… IT… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:0 3:1
3:S
24 14 118
2 . 2:3 3:0 3:0
3:S
22 3 105
3 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3 0:3 3:2
3:S
11 0 91
4 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
1:3 0:3 2:3
3:S
9 -3 86
5 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

Jarní sezóna 2022

4 . Úroveň B

89 bodů
33. místo (12. místo v ženách)
Kol… Vlč… Rus… Nep… Lamy Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kolena (M. Čech + F. Rysl)
2:3 3:2 3:0
3:1
20 14 134
2 .
Vlčáci (P. Sýkora + O. Vomela)
3:2 3:0 S:S
3:S
16 3 119
3 .
Russelíci (J. Kuličková + M. Dvořák)
2:3 0:3
3:2
3:S
13 0 113
4 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3 S:S
2:3
3:2
5 -11 94
5 .
1:3
S:3
S:3
2:3
3 -14 89

Podzimní sezóna 2021

5 . Úroveň A

112 bodů
22. místo (6. místo v ženách)
Mat… Lamy Sve… Baz… Nev… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0 3:0 3:0 26 14 120
2 .
2:3
3:1 3:1 3:0 21 11 112
3 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3 1:3
3:0
3:0 15 0 95
4 . 0:3 1:3
0:3
3:0 8 -3 85
5 .
Nevim, dál (T. Klepal + A. Mázlová)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 66

5 . Úroveň B

71 bodů
32. místo (11. místo v ženách)
Nep… Rus… Vel… Lamy Kos… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
3:1 3:0 1:3
3:S
20 14 94
2 .
Russelíci (J. Kuličková + M. Dvořák)
1:3
3:1
3:2
3:S
18 11 89
3 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
0:3
1:3
3:0
3:S
14 0 74
4 . 3:1
2:3
0:3
3:S
14 -3 71
5 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

5 . Úroveň B

93 bodů
31. místo (11. místo v ženách)
RYZ… Kra… Lamy Kuf… A&B Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 122
2 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
0:3 3:1 3:1
3:0
19 11 110
3 . 0:3 1:3 3:2 3:0 13 0 93
4 .
Kufulovci (T. Lešták + Z. Urbániová)
0:3 1:3 2:3
3:0
10 -3 87
5 . 0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 66

5 . Úroveň B

112 bodů
23. místo (9. místo v ženách)
Ver… Lamy Nev… Asp… LuKa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
3:0
3:0
3:S
3:0 27 14 121
2 . 0:3
3:0
3:0 3:0 21 11 112
3 .
Nevim, dál (T. Klepal + A. Mázlová)
0:3
0:3
3:2
3:0
12 0 92
4 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
S:3
0:3 2:3 3:0 9 -3 86
5 . 0:3 0:3
0:3
0:3 0 -14 66

Letní sezóna 2021

6 . Úroveň A

81 bodů
26. místo (12. místo v ženách)
Lamy Tea… Hej… Neř… Děl… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:1
3:0 27 14 81
2 .
Team Hoko (R. Kovář + T. Hodoval)
0:3
3:1
3:0
3:0 20 11 71
3 .
Hejbejse (A. Paclová + M. Čech)
0:3 1:3 3:0
3:0
15 0 55
4 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
1:3
0:3
0:3
3:S
7 -11 36
5 .
Dělej Běhej (J. Provazník + L. Krejčí)
0:3 0:3
0:3
S:3
0 -14 26

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
03.08.2022 20:00 3. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Badminton Arena Skalka 0:3
02.08.2022 20:00 3. Hodinový tým (D. Honková, F. Herink) Badminton Arena Skalka 0:3
28.07.2022 06:00 4. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) SportCentrum JEREMI 3:2
19.07.2022 19:30 4. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Badminton Arena Skalka 3:0
18.07.2022 10:36 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) 3:S Komentáře
14.07.2022 18:00 4. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) SportCentrum JEREMI 3:1
24.02.2022 10:43 4. Russelíci (J. Kuličková, M. Dvořák) S:3 Komentáře
24.02.2022 10:42 4. Vlčáci (P. Sýkora, O. Vomela) S:3 Komentáře
17.02.2022 20:00 4. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
16.02.2022 16:00 4. Kolena (M. Čech, F. Rysl) Hamr Braník 1:3 Komentáře
28.01.2022 16:00 5. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
23.01.2022 22:00 5. Nevim, dál (T. Klepal, A. Mázlová) Sportcentrum Step 3:0
20.01.2022 17:00 5. Bazar (S. Bruder, M. Vránková) Hamr Braník 3:1
18.01.2022 20:00 5. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Badminton Arena Skalka 3:1
23.12.2021 09:20 5. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) 3:S Komentáře
22.12.2021 11:00 5. Velikáni (M. Kouba, J. Malý) Hamr Braník 0:3 Komentáře
19.12.2021 18:00 5. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 3:1
09.12.2021 16:30 5. Russelíci (J. Kuličková, M. Dvořák) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
29.11.2021 09:00 5. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) Sportcentrum Step 1:3
28.11.2021 20:00 5. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Braník 0:3
27.11.2021 16:00 5. A&B (A. Hrnčárková, B. Lavičková) Hamr Braník 3:0
05.11.2021 17:00 5. Kufulovci (T. Lešták, Z. Urbániová) Sportcentrum Step 3:2
27.10.2021 16:30 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 0:3
22.10.2021 17:00 5. Nevim, dál (T. Klepal, A. Mázlová) 3:0 Komentáře
13.10.2021 18:30 5. LuKa (K. Svatoňová, L. Hrdý) Hamr Štěrboholy 3:0
10.10.2021 17:00 5. Aspoň 10 (J. Horská, J. Horský) Hamr Braník 3:0
19.09.2021 17:00 6. Neřízené střely (M. Šelenberková, E. Gergelová) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
15.09.2021 19:00 6. Team Hoko (R. Kovář, T. Hodoval) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
14.09.2021 19:30 6. Hejbejse (A. Paclová, M. Čech) Hamr Braník 3:0
08.09.2021 20:00 6. Dělej Běhej (J. Provazník, L. Krejčí) Sportcentrum Step 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím