Image 1

Eva Čechová (30 let)

ID: 38169

Praha

  • 19 zápasů

    od roku 2019
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Hamr Braník
  • 67 /121
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 18
    Zápasů v lize ( 4 / 13 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

11 . Úroveň A

31 bodů
84. místo (24. místo v ženách)
Sta… Mam… Jed… Pan… GoG… Pus… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Starej a mladej (S. Loula + Z. Loula)
3:1 3:1 2:3 3:0 18 14 52
2 . 1:3
3:0
3:s 12 11 43
3 .
Jedem lajny (E. Čechová + J. Provazník)
1:3
3:1
3:s 11 0 31
4 .
Pankáči (V. Kraus + M. Patkova)
3:2
0:3
1:3
3:0 11 0 31
5 .
GoGlééé (A. Šlechtová + T. Šeligová)
3:s 5 -11 14
6 . 0:3 s:3 s:3 0:3 s:3 0 -14 6

Podzimní sezóna 2019

9 . Úroveň A

58 bodů
71. místo (17. místo v ženách)
Pot… Čer… IPP… Jed… ADA… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:1
3:2
3:2
3:0 23 14 97
2 .
Černobyl (L. Vicherek + Š. Vadják)
1:3
3:0
3:0
3:S 21 11 92
3 .
2:3
0:3
3:1
3:S
14 0 74
4 .
Jedem lajny (E. Čechová + J. Provazník)
2:3
0:3
1:3
3:S 9 -11 58
5 .
ADATATA (J. Švejnoha + U. 39201)
0:3 S:3
S:3
S:3 0 -14 46

9 . Úroveň A

63 bodů
70. místo (16. místo v ženách)
2La… Rak… Jed… Pus… YDDH Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
3:1 3:0 3:0
3:S
26 14 100
2 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
1:3 3:0 3:0 3:0 22 11 93
3 .
Jedem lajny (E. Čechová + J. Provazník)
0:3 0:3 3:2 S:S 3 0 63
4 . 0:3 0:3 2:3 S:S 0 -11 49
5 .
S:3
0:3 S:S S:S -4 -14 42

8 . Úroveň B

67 bodů
69. místo (16. místo v ženách)
Kos… Odj… Laz… Wor… Jed… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
3:1 3:2
3:0
3:0 25 14 119
2 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
1:3
3:S
3:0 3:0 21 11 112
3 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
2:3
S:3
3:2 3:0 14 0 94
4 .
Worms Arm&get-on (J. Bittman + P. Oliveriusová)
0:3
0:3 2:3
3:1
8 -3 85
5 .
Jedem lajny (E. Čechová + J. Provazník)
0:3 0:3 0:3
1:3
1 -14 67

7 . Úroveň B

96 bodů
57. místo (13. místo v ženách)
Mat… Žlu… Mír… Jed… LaTé Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:2
3:0
3:S
24 14 138
2 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
1:3 3:0 3:0
3:S
21 11 132
3 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
2:3 0:3 3:0
3:S
15 0 115
4 .
Jedem lajny (E. Čechová + J. Provazník)
0:3
0:3 0:3 3:0 7 -11 96
5 .
LaTé (T. Vrbkova + L. Saeeda)
S:3
S:3
S:3
0:3 0 -14 86

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
24.02.2020 19:00 11. Starej a mladej (S. Loula, Z. Loula) Badminton Arena Skalka 1:3
11.02.2020 20:30 11. Pankáči (V. Kraus, M. Patkova) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
10.02.2020 01:01 11. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) 3:S
03.02.2020 00:10 9. ADATATA (J. Švejnoha, U. 39201) 3:S
28.01.2020 19:00 9. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
22.01.2020 19:00 9. Černobyl (L. Vicherek, Š. Vadják) 0:3 Komentáře
13.01.2020 20:00 9. IPP Stars (T. Šillerová, M. Reidingerová) Hamr Braník 1:3 Komentáře
02.01.2020 00:10 9. YDDH (D. Hama, I. Dvoranova) S:S
11.12.2019 21:30 9. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) Badminton Arena Skalka 0:3
11.12.2019 21:30 9. 2Lamy (F. Beneš, L. Uttl) Badminton Arena Skalka 0:3
11.12.2019 20:30 9. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Badminton Arena Skalka 3:2
26.11.2019 20:00 8. Worms Arm&get-on (J. Bittman, P. Oliveriusová) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
19.11.2019 21:00 8. Odjebany dekel (J. Wolf, I. Rado) Hamr Braník 0:3
16.11.2019 10:00 8. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) Hamr Braník 0:3
14.11.2019 21:00 8. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Hamr Braník 0:3
31.10.2019 20:00 7. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Štěrboholy 0:3
24.10.2019 20:00 7. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) Hamr Braník 0:3
22.10.2019 20:00 7. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Braník 0:3 Komentáře
10.10.2019 18:00 7. LaTé (T. Vrbkova, L. Saeeda) 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím