Image 1

Roman Höfler (42 let)

ID: 28999

Praha

  • 89 zápasů

    od roku 2017
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Hamr Štěrboholy
  • 27 /88
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 87
    Zápasů v lize ( 47 / 34 / 6) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

5 . Úroveň B

153 bodů
28. místo (23. místo v mužích)
Med… Bil… VEL… Vou… MP Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Medunakorinek (M. Kořínek + M. meduna)
3:0 3:s 3:s 19 14 173
2 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:1 3:2 3:0 18 11 169
3 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
0:3 1:3 3:s 3:s 13 0 153
4 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
s:3 2:3 s:3 s:s 0 -11 129
5 . s:3 0:3 s:3 s:s -2 -14 124

6 . Úroveň B

160 bodů
26. místo (22. místo v mužích)
VEL… Dám… VŠE… Bro… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
3:S 3:1 3:0 3:0 26 14 160
2 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
S:3
3:1
3:0 3:0 20 11 151
3 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
1:3
1:3
3:1
3:1 14 0 134
4 .
Brou a Beru (R. Novák + V. Nováková)
0:3 0:3
1:3
3:1
7 -11 116
5 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
0:3 0:3 1:3
1:3
2 -14 108

Letní sezóna 2019

5 . Úroveň A

96 bodů
37. místo (28. místo v mužích)
RYZ… Ver… Med… VEL… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
3:1 3:2 3:1 3:0 24 14 138
2 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
1:3
3:2
3:2
3:0
18 11 129
3 .
Medunakorinek (M. Kořínek + M. meduna)
2:3
2:3
S:S
3:S
8 0 108
4 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
1:3 2:3 S:S
3:S
7 -11 96
5 .
The Trageds (J. Pospíšil + T. Zdarsa)
0:3
0:3
S:3
S:3
0 -14 86

4 . Úroveň B

112 bodů
32. místo (25. místo v mužích)
Pos… Jež… PIA… Med… VEL… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
3:1
3:0
3:S
3:0
26 14 160
2 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
1:3 3:2
3:S
3:0
19 3 142
3 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
0:3
2:3 0:3 3:0 9 0 129
4 .
Medunakorinek (M. Kořínek + M. meduna)
S:3
S:3
3:0
S:3
7 -11 116
5 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
0:3
0:3
0:3
3:S
6 -14 112

5 . Úroveň A

128 bodů
24. místo (19. místo v mužích)
Dám… VEL… HŘE… Bez… Kra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
3:0 3:0
3:1
2:3
22 14 136
2 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
0:3 3:2 3:2 3:0 17 11 128
3 .
HŘEBCI (K. Dunička + M. Adámek)
0:3 2:3 3:1
3:0
15 0 115
4 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
1:3
2:3 1:3
3:0
11 -11 100
5 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
3:2
0:3
0:3
0:3
5 -14 91

4 . Úroveň B

116 bodů
28. místo (22. místo v mužích)
Jež… Uje… Vou… VEL… PIA… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
3:S
2:3 3:1 3:0 21 14 155
2 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
S:3
3:1
3:S
3:1 18 3 141
3 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
3:2 1:3 3:0
S:S
11 0 131
4 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
1:3
S:3
0:3 3:1 7 -11 116
5 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
0:3 1:3
S:S
1:3 0 -14 106

Jarní sezóna 2019

6 . Úroveň B

132 bodů
31. místo (28. místo v mužích)
Ráz… VEL… Hal… VŠE… eL… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Rázní a smělí (D. Roreitnerová + J. Hančl)
3:1
3:1
3:1
3:S
24 14 138
2 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
1:3
3:0 3:0
3:S
21 11 132
3 .
HalaMala (M. Šturma + H. Zawiszová)
1:3
0:3 3:2
3:S
12 0 112
4 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
1:3 0:3 2:3
3:S
9 -11 98
5 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

6 . Úroveň A

100 bodů
46. místo (40. místo v mužích)
Mla… IT… (Ho… VEL… Nep… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mladej a Starej (L. vojta + Š. vojta)
3:1 3:1 3:1 3:1 24 14 138
2 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3 3:0 3:2 3:0 20 11 131
3 .
(Hol)čičí tým (D. Honková + L. Honková)
1:3 0:3 3:1 3:0 14 0 114
4 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
1:3 2:3 1:3 3:0 11 -11 100
5 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
1:3 0:3 0:3 0:3 1 -14 87

6 . Úroveň B

114 bodů
40. místo (35. místo v mužích)
Fan… Mis… VEL… VŠE… Sve… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
3:2
3:1
3:0
3:0
25 14 139
2 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
2:3
3:2
3:1
3:2
18 11 129
3 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
1:3
2:3
3:2 3:1 14 0 114
4 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
0:3
1:3
2:3
3:1
9 -11 98
5 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3
2:3
1:3
1:3
4 -14 90

6 . Úroveň B

136 bodů
39. místo (34. místo v mužích)
Vou… (Ho… VEL… Nep… Pol… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
3:1 3:2 3:1 1:3 18 14 152
2 .
(Hol)čičí tým (D. Honková + L. Honková)
1:3
3:2
3:1
3:S
18 11 149
3 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
2:3
2:3
3:1
3:1
16 0 136
4 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
1:3 1:3 1:3 3:0 10 -11 119
5 .
Polámané rakety (M. Zbránková + K. Balarin)
3:1
S:3
1:3
0:3 7 -14 113

Podzimní sezóna 2018

8 . Úroveň A

144 bodů
40. místo (35. místo v mužích)
VEL… MAD… Kra… Šim… Rak… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
3:0
3:1
3:0 3:0 23 0 41
2 . 0:3
3:1
3:1 3:0 16 0 34
3 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
1:3
1:3
3:2
3:1
11 0 29
4 . 0:3 1:3
2:3
3:0 9 0 27
5 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
0:3 0:3
1:3
0:3 1 0 19

5 . Úroveň B

116 bodů
54. místo (42. místo v mužích)
Vou… Luc… Bil… IT… VEL… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
3:1
3:2 3:1 S:S 12 0 48
2 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
1:3
3:2
2:3
3:1
12 0 48
3 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
2:3
2:3
0:3 3:0 10 0 46
4 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3 3:2 3:0 S:S 9 0 45
5 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
S:S
1:3
0:3 S:S -3 0 33

6 . Úroveň B

158 bodů
35. místo (29. místo v mužích)
Uje… VEL… Bez… The… Ráz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
3:0
3:0
3:0
3:0
24 0 54
2 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
0:3
3:2
3:1
3:0
15 0 45
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0:3
2:3
3:0 3:0 14 0 44
4 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
0:3
1:3 0:3
3:0
7 0 37
5 .
Rázní a smělí (D. Roreitnerová + J. Hančl)
0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 30

6 . Úroveň A

144 bodů
43. místo (37. místo v mužích)
HoHo VEL… eL… VŠE… Pat… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:S
3:0
3:0
23 0 53
2 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
0:3
1:3 3:1 3:S 11 0 41
3 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
S:3
3:1 S:S 3:0 9 0 39
4 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
0:3
1:3 S:S 3:2 3 0 33
5 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3
S:3 0:3 2:3 2 0 32

Jarní sezóna 2018

7 . Úroveň B

73 bodů
48. místo (42. místo v mužích)
VEL… Fog… Bag… Voň… ŠVI… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
3:0
3:S
3:S
3:S
43 0 73
2 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
0:3
3:0
3:S
3:S
33 0 63
3 .
Bagřici (K. Gavlasová + T. Lang)
S:3
0:3
3:S
3:S
20 0 50
4 .
Voňavky (H. Stibilová + A. Stibila)
S:3 S:3 S:3
3:S
10 0 40
5 .
ŠVIHÁCI (P. Prouza + K. Mádr)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 30

7 . Úroveň B

44 bodů
72. místo (57. místo v mužích)
Sta… The… VEL… Psy… Pup… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
3:2
3:2
3:1
3:0
42 0 72
2 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
2:3
3:2
3:0
3:0
39 0 69
3 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
2:3
2:3
S:S 3:1 14 0 44
4 .
Psycholemry z jeskyně (L. Kučerová + K. K.)
1:3
0:3
S:S
3:0
10 0 40
5 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
0:3
0:3
1:3
0:3
2 0 32

7 . Úroveň C

66 bodů
50. místo (43. místo v mužích)
Tim… VEL… Mat… Bag… Fri… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Timon a Pumba (D. Nahodil + T. Obadal)
3:1
3:0
3:1 3:S 45 0 75
2 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
1:3
3:1
3:0 3:S 36 0 66
3 .
0:3
1:3
3:0
3:S 25 0 55
4 .
Bagřici (K. Gavlasová + T. Lang)
1:3 0:3
0:3
3:S 12 0 42
5 .
Fridlíci (M. Sedláčková + J. Friedl)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

6 . Úroveň A

57 bodů
59. místo (51. místo v mužích)
eL… Zde… Sta… VEL… Ino… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
3:2
3:1
3:1 S:S 26 0 71
2 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
2:3
3:0
1:3 2:3 23 0 68
3 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
1:3
0:3
3:2
1:3
13 0 58
4 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
1:3 3:1
2:3
S:S
12 0 57
5 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
S:S 3:2
3:1
S:S
10 0 55

Podzimní sezóna 2017

7 . Úroveň C

80 bodů
39. místo (34. místo v mužích)
VEL… Vel… Ner… Kos… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
3:0
3:0
3:1
3:0 50 0 80
2 .
0:3
3:1
3:S
3:1 32 0 62
3 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3
1:3
3:S 3:0 25 0 55
4 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
1:3
S:3
S:3 3:2 11 0 41
5 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
0:3 1:3 0:3 2:3 6 0 36

6 . Úroveň B

58 bodů
57. místo (46. místo v mužích)
Hov… Ner… Lan… VEL… MAD… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
3:1
3:2
3:0
3:1
44 0 89
2 .
Neratkovci (Š. Kučerová + K. Prejzek)
1:3
3:2 3:0 3:0 37 0 82
3 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
2:3
2:3
3:1
3:1
30 0 75
4 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
0:3
0:3
1:3
3:1 13 0 58
5 .
1:3
0:3
1:3
1:3 6 0 51

6 . Úroveň A

69 bodů
48. místo (39. místo v mužích)
Bil… VŠE… Ino… VEL… Myd… Srš… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:1 3:1 3:0
2:3
3:S 39 0 84
2 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
1:3
3:2
3:2
3:2
3:S
31 0 76
3 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
1:3
2:3
3:2
3:2 3:S 27 0 72
4 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
0:3
2:3
2:3
3:0
3:S
24 0 69
5 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
3:2
2:3 2:3
0:3
3:S
21 0 66
6 .
Sršni Písek (A. Lejčar + D. Nahodil)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 45

7 . Úroveň A

78 bodů
40. místo (33. místo v mužích)
VEL… Dem… Kos… Drá… slu… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
3:0
3:2
3:0 3:0 48 0 78
2 .
Demoteam (H. Pekárková + J. Sachl)
0:3
3:0
3:0 3:0 39 0 69
3 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
2:3
0:3
3:1
3:0
28 0 58
4 .
Dráčci (J. Mikšík + A. Siobosová)
0:3 0:3
1:3
3:0 15 0 45
5 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
0:3 0:3
0:3
0:3 0 0 30

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
19.11.2019 20:00 5. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Badminton Arena Skalka 1:3
07.11.2019 01:01 5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) 3:S
07.11.2019 01:01 5. MP (M. Pešička, M. Pešička) 3:S
06.11.2019 19:00 5. Medunakorinek (M. Kořínek, M. meduna) Hamr Štěrboholy 0:3
01.11.2019 08:15 6. Dámy nedámi (D. Kurfiřtová, M. Vodičková) 3:S
22.10.2019 20:30 6. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) 3:1
13.10.2019 18:00 6. The Frames (R. Hau, J. Morová) Sportcentrum Step 3:0
09.10.2019 19:30 6. Brou a Beru (R. Novák, V. Nováková) Hamr Braník 3:0
01.10.2019 00:10 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) 2:3
01.10.2019 00:10 5. Medunakorinek (M. Kořínek, M. meduna) S:S
30.09.2019 20:49 5. The Trageds (J. Pospíšil, T. Zdarsa) 3:S Komentáře
11.09.2019 20:00 5. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Štěrboholy 1:3
27.08.2019 21:45 4. Medunakorinek (M. Kořínek, M. meduna) 3:S Komentáře
14.08.2019 19:00 4. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Štěrboholy 0:3
13.08.2019 19:00 4. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
07.08.2019 19:30 4. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
31.07.2019 20:00 5. HŘEBCI (K. Dunička, M. Adámek) Badminton Arena Skalka 3:2
28.07.2019 19:00 5. Dámy nedámi (D. Kurfiřtová, M. Vodičková) Hamr Braník 0:3
25.07.2019 19:00 5. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Štěrboholy 3:2
18.07.2019 19:00 5. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Hamr Štěrboholy 3:0
30.06.2019 20:00 4. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 1:3
27.06.2019 20:00 4. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 0:3
25.06.2019 19:00 4. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Badminton Arena Skalka 3:1
24.06.2019 15:45 4. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) S:3 Komentáře
22.05.2019 14:29 6. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) 3:S Komentáře
12.05.2019 15:00 6. HalaMala (M. Šturma, H. Zawiszová) Hamr Braník 3:0
08.05.2019 20:00 6. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) Badminton Arena Skalka 3:0
05.05.2019 19:00 6. Rázní a smělí (D. Roreitnerová, J. Hančl) 1:3 Komentáře
30.04.2019 20:30 6. (Hol)čičí tým (D. Honková, L. Honková) Hamr Štěrboholy 1:3
28.04.2019 19:00 6. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 3:0
16.04.2019 20:30 6. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 2:3
14.04.2019 17:00 6. Mladej a Starej (L. vojta, Š. vojta) Hamr Štěrboholy 1:3
26.03.2019 21:00 6. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) Sportcentrum Step 3:2
24.03.2019 17:00 6. Fanatici (R. Kraus, J. Beneš) 1:3 Komentáře
14.03.2019 18:00 6. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) 3:1
10.03.2019 15:00 6. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
02.03.2019 17:00 6. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 2:3
28.02.2019 21:30 6. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 3:1
28.02.2019 19:00 6. (Hol)čičí tým (D. Honková, L. Honková) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
26.02.2019 20:00 6. Polámané rakety (M. Zbránková, K. Balarin) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
30.01.2019 20:30 8. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) Hamr Štěrboholy 3:0
24.01.2019 19:00 8. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Hamr Štěrboholy 3:0
20.01.2019 10:00 8. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Badminton Arena Skalka 3:0
19.01.2019 19:00 8. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
02.01.2019 00:10 5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) S:S
02.01.2019 00:10 5. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) S:S
09.12.2018 13:00 5. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 1:3 Komentáře
06.12.2018 19:30 5. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Štěrboholy 0:3
24.11.2018 19:00 6. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Braník 3:2 Komentáře
15.11.2018 19:00 6. Rázní a smělí (D. Roreitnerová, J. Hančl) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
13.11.2018 19:30 6. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Badminton Arena Skalka 0:3
11.11.2018 18:00 6. The Frames (R. Hau, J. Morová) Sportcentrum Step 3:1
29.10.2018 17:00 6. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Hamr Štěrboholy 3:S
24.10.2018 19:30 6. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) Sportcentrum Step 3:1
24.10.2018 19:00 6. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Štěrboholy 1:3
16.10.2018 20:00 6. HoHo (J. Honek, L. Honková) Hamr Braník 0:3 Komentáře
22.05.2018 20:00 7. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) Badminton Arena Skalka 3:0
02.05.2018 10:28 7. Psycholemry z jeskyně (L. Kučerová, K. K.) S:S
29.04.2018 19:00 7. The Frames (R. Hau, J. Morová) Hamr Braník 2:3 Komentáře
29.04.2018 17:00 7. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) Hamr Braník 3:1
27.04.2018 19:00 7. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
22.03.2018 19:30 7. Timon a Pumba (D. Nahodil, T. Obadal) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
22.03.2018 19:30 7. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
13.03.2018 19:30 7. Bagřici (K. Gavlasová, T. Lang) Hamr Štěrboholy 3:0
27.02.2018 19:30 6. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Štěrboholy 1:3
14.02.2018 19:30 6. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
11.02.2018 15:00 6. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Hamr Štěrboholy 3:1
09.01.2018 20:30 7. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Badminton Arena Skalka 3:0
09.01.2018 20:00 7. VelHod (L. Velíšek, M. Hodíková) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
07.01.2018 20:00 7. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
07.01.2018 18:00 7. Martin Tožička (M. Tožička, L. Herzigova) Hamr Štěrboholy 3:0
21.12.2017 19:00 6. Neratkovci (Š. Kučerová, K. Prejzek) Sportcentrum Step 0:3
07.12.2017 20:00 6. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Hamr Štěrboholy 3:1
05.12.2017 20:30 6. Lang(er)ovi (O. Lang, K. Langerová) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
05.12.2017 20:00 6. Hovězí pštrosi (T. Truong Quang, O. Pánek) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
30.11.2017 20:00 6. Inovation (P. Pampel, M. Novák) 2:3 Komentáře
29.11.2017 20:00 6. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Sportcentrum Step 0:3
28.11.2017 20:00 6. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) 2:3 Komentáře
09.11.2017 20:00 6. Mydli to! (R. Rosenberg, E. Rosenberg) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
25.10.2017 20:00 7. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
19.10.2017 19:30 7. Dráčci (J. Mikšík, A. Siobosová) Badminton Arena Skalka 3:0
18.10.2017 20:00 7. Demoteam (H. Pekárková, J. Sachl) Hamr Štěrboholy 3:0
17.10.2017 20:00 7. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) Badminton Arena Skalka 3:0
7. ŠVIHÁCI (P. Prouza, K. Mádr) 3:S Komentáře
7. Fridlíci (M. Sedláčková, J. Friedl) 3:S
7. Voňavky (H. Stibilová, A. Stibila) 3:S
7. Bagřici (K. Gavlasová, T. Lang) 3:S Komentáře
6. Sršni Písek (A. Lejčar, D. Nahodil) 3:S Komentáře
6. Inovation (P. Pampel, M. Novák) S:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím