Načítám…
Image 1

Jan Augustin (31 let)

ID: 42235

Praha

  • 12 zápasů

    od roku 2020
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 01:01
    Často hraje od 01:01 v Sportcentrum Step
  • 19 /80
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 12
    Zápasů v lize ( 2 / 2 / 8) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2021

5 . Úroveň A

40 bodů
23. místo (15. místo v mužích)
Asp… Baz… Nud… Hrrr Liv… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0 14 54
2 . 0 11 51
3 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
0 0 40
4 . 0 -11 29
5 .
Living Nuts (J. Oudes + M. Nahlovsky)
0 -14 26

4 . Úroveň A

47 bodů
24. místo (14. místo v mužích)
Emí… Pat… Kos… Nud… Kra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
0:3
3:0
3:S
3:S
19 14 93
2 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
3:0
0:3
3:S
3:S
19 11 90
3 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3 3:0 3:S 3:S 19 0 79
4 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
S:3
S:3
S:3 S:S -2 -11 47
5 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
S:3
S:3
S:3 S:S -2 -14 44

2 . Úroveň A

86 bodů
15. místo (10. místo v mužích)
Ene… VŠE… Bez… Sta… Nud… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
3:2 3:1 3:2
3:S
22 14 136
2 .
VŠEholky (P. Raszyková + A. Koutná)
2:3 3:1 3:2
3:S
19 11 130
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
1:3 1:3 3:1
3:S
14 0 114
4 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
2:3 2:3 1:3
3:S
11 -11 100
5 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

Letní sezóna 2020

5 . Úroveň B

133 bodů
30. místo (25. místo v mužích)
Fan… (Ho… Nud… Dám… Sve… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
3:0 3:0 3:1 3:0 27 14 161
2 .
(Hol)čičí tým (D. Honková + L. Honková)
0:3 3:2 3:0 3:1 18 11 149
3 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
0:3 2:3
3:S
3:2 13 0 133
4 .
Dámy Nedámi (M. Vodičková + J. Ždichyncová)
1:3 0:3
S:3
3:1 7 -11 116
5 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3 1:3 2:3 1:3 4 -14 110

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
02.08.2021 00:10 4. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) S:S
02.08.2021 00:10 4. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) S:3
01.08.2021 18:16 4. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) S:3 Komentáře
01.08.2021 16:13 4. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) S:3 Komentáře
07.06.2021 01:01 2. Bezambic (J. Malý, D. Malá) S:3 Komentáře
03.10.2020 09:00 5. (Hol)čičí tým (D. Honková, L. Honková) Hamr Braník 2:3
01.10.2020 17:30 5. Fanatici (R. Kraus, J. Beneš) SportCentrum JEREMI 0:3
29.09.2020 18:10 5. Dámy Nedámi (M. Vodičková, J. Ždichyncová) 3:S Komentáře
16.09.2020 17:30 5. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Sportcentrum Step 3:2
2. Energit (P. Kozák, I. Pechová) S:3 Komentáře
2. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) S:3 Komentáře
2. VŠEholky (P. Raszyková, A. Koutná) S:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím