Načítám…
Image 1

Jan Augustin (32 let)

ID: 42235

Praha

  • 36 zápasů

    od roku 2020
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 28 /97
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 36
    Zápasů v lize ( 20 / 2 / 14) 0 turnajů
  • 91%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2022

2 . Úroveň A

148 bodů
8. místo (7. místo v mužích)
Sta… Hol… Nud… Past Lei… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
3:1 0:3 3:2 3:S 17 14 171
2 .
Holčičárna (J. Ždichyncová + Z. Rudišová)
1:3 2:3 1:3 3:0 11 11 162
3 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
3:0 3:2 S:S S:S 8 0 148
4 . 2:3 3:1 S:S S:S 4 -11 133
5 . S:3 0:3 S:S S:S -4 -14 122

3 . Úroveň A

157 bodů
6. místo (6. místo v mužích)
Nud… Past Bez… Mír… Koť… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
3:1 3:2 3:0 3:2 23 14 157
2 . 1:3 3:1 3:0 3:1 20 11 151
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
2:3 1:3 3:1 3:0 16 0 136
4 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3 0:3 1:3 3:2 6 -11 115
5 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
2:3 1:3 0:3 2:3 5 -14 111

Podzimní sezóna 2021

4 . Úroveň A

141 bodů
11. místo (10. místo v mužích)
Nud… Pin… Rus… Luc… Ten… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 141
2 .
Pindilové :-) (K. Třešková + O. Vomela)
0:3
3:0
3:0
3:S
20 3 123
3 .
Russelíci (J. Kuličková + M. Dvořák)
0:3
0:3
3:2
3:S
11 0 111
4 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
0:3 0:3 2:3
3:S
8 -11 97
5 .
Tenisový pálky (V. Raja + K. Nevšímal)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

6 . Úroveň A

100 bodů
28. místo (20. místo v mužích)
Nud… Lab… Sof… MP LuKa Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
3:0 3:0 3:1
3:S
26 14 100
2 . 0:3
0:3
3:S
3:S 12 11 83
3 .
Sofasurfers (V. Dědinová + H. Dědina)
0:3
3:0
S:S 3:S 11 0 71
4 . 1:3
S:3
S:S 3:S 5 -11 54
5 .
S:3
S:3 S:3 S:3 0 -14 46

7 . Úroveň A

81 bodů
36. místo (23. místo v mužích)
Nud… Sof… HoPe Neř… Row… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
3:S 3:0 3:0 3:0 27 14 81
2 .
Sofasurfers (V. Dědinová + H. Dědina)
S:3
3:2
3:0
3:2
17 11 68
3 . 0:3
2:3
1:3
3:0 10 0 50
4 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3
0:3
3:1
2:3 8 -11 37
5 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
0:3
2:3
0:3 3:2 7 -14 33

Letní sezóna 2021

5 . Úroveň A

26 bodů
28. místo (17. místo v mužích)
Baz… Asp… Hrrr Liv… Nud… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:1
3:0
3:S
26 14 80
2 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3 3:0 3:0
3:S
20 11 71
3 . 1:3 0:3
3:2
3:S
12 0 52
4 .
Living Nuts (J. Oudes + M. Nahlovsky)
0:3
0:3
2:3
3:S
8 -11 37
5 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 26

4 . Úroveň A

47 bodů
24. místo (14. místo v mužích)
Emí… Pat… Kos… Nud… Kra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
0:3
3:0
3:S
3:S
19 14 93
2 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
3:0
0:3
3:S
3:S
19 11 90
3 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3 3:0 3:S 3:S 19 0 79
4 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
S:3
S:3
S:3 S:S -2 -11 47
5 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
S:3
S:3
S:3 S:S -2 -14 44

2 . Úroveň A

86 bodů
15. místo (10. místo v mužích)
Ene… VŠE… Bez… Sta… Nud… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
3:2 3:1 3:2
3:S
22 14 136
2 .
VŠEholky (P. Raszyková + A. Koutná)
2:3 3:1 3:2
3:S
19 11 130
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
1:3 1:3 3:1
3:S
14 0 114
4 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
2:3 2:3 1:3
3:S
11 -11 100
5 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

Letní sezóna 2020

5 . Úroveň B

133 bodů
30. místo (25. místo v mužích)
Fan… (Ho… Nud… Dám… Sve… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
3:0 3:0 3:1 3:0 27 14 161
2 .
(Hol)čičí tým (D. Honková + L. Honková)
0:3 3:2 3:0 3:1 18 11 149
3 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
0:3 2:3
3:S
3:2 13 0 133
4 .
Dámy Nedámi (M. Vodičková + J. Ždichyncová)
1:3 0:3
S:3
3:1 7 -11 116
5 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3 1:3 2:3 1:3 4 -14 110

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.04.2022 00:10 2. LeitBor (B. Palaščak, T. Leitner) S:S
01.04.2022 00:10 2. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) S:S
17.03.2022 18:30 2. Holčičárna (J. Ždichyncová, Z. Rudišová) Hamr Braník 3:2
13.03.2022 18:00 2. Staro-dva-men (R. Hau, M. Petrbok) Hamr Braník 3:0
28.02.2022 19:00 3. Koťátka (E. Rosenbergová, J. Culek) Hamr Štěrboholy 3:2
28.02.2022 17:00 3. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) Hamr Štěrboholy 3:0
27.02.2022 17:00 3. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Štěrboholy 3:2
27.02.2022 16:00 3. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) Hamr Štěrboholy 3:1
30.01.2022 18:00 4. Pindilové :-) (K. Třešková, O. Vomela) Badminton Arena Skalka 3:0
24.01.2022 19:39 4. Tenisový pálky (V. Raja, K. Nevšímal) 3:S Komentáře
16.01.2022 17:00 4. Russelíci (J. Kuličková, M. Dvořák) Hamr Braník 3:0
09.01.2022 19:30 4. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 3:0
29.11.2021 09:09 6. LuKa (K. Svatoňová, L. Hrdý) 3:S Komentáře
28.11.2021 17:00 6. LabTeam (K. Vitoušová, T. Hrašková) Sportcentrum Step 3:0
09.11.2021 16:00 6. MP (M. Pešička, M. Pešička) Hamr Braník 3:1
07.11.2021 16:00 6. Sofasurfers (V. Dědinová, H. Dědina) Badminton Arena Skalka 3:0
01.11.2021 00:10 7. Sofasurfers (V. Dědinová, H. Dědina) 3:S
28.10.2021 12:00 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Badminton Arena Skalka 3:0
21.10.2021 19:00 7. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) Badminton Arena Skalka 3:0
10.10.2021 16:00 7. Neřízené střely (M. Šelenberková, E. Gergelová) Badminton Arena Skalka 3:0
08.08.2021 01:01 5. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) S:3 Komentáře
08.08.2021 01:01 5. Aspoň 10 (J. Horská, J. Horský) S:3 Komentáře
08.08.2021 01:01 5. Hrrr (K. Georgiev, B. Georgieva) S:3 Komentáře
08.08.2021 01:01 5. Living Nuts (J. Oudes, M. Nahlovsky) S:3 Komentáře
02.08.2021 00:10 4. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) S:S
02.08.2021 00:10 4. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) S:3
01.08.2021 18:16 4. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) S:3 Komentáře
01.08.2021 16:13 4. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) S:3 Komentáře
07.06.2021 01:01 2. Bezambic (J. Malý, D. Malá) S:3 Komentáře
03.10.2020 09:00 5. (Hol)čičí tým (D. Honková, L. Honková) Hamr Braník 2:3
01.10.2020 17:30 5. Fanatici (R. Kraus, J. Beneš) SportCentrum JEREMI 0:3
29.09.2020 18:10 5. Dámy Nedámi (M. Vodičková, J. Ždichyncová) 3:S Komentáře
16.09.2020 17:30 5. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Sportcentrum Step 3:2
2. Energit (P. Kozák, I. Pechová) S:3 Komentáře
2. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) S:3 Komentáře
2. VŠEholky (P. Raszyková, A. Koutná) S:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím