Načítám…

Eva Gergelová (62 let)

ID: 47978

Praha

Mám Multisportku: Ne

  • 57 zápasů

    od roku 2022
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 54 /72
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 57
    Zápasů v lize ( 25 / 29 / 3) 0 turnajů
  • 46%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2023

7 . Úroveň A

24 bodů
44. místo (15. místo v ženách)
Haš… Vod… Mik… Rep… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Hašani (V. Hašek + J. Hašková)
3:1 3:0 3:0 8 30 58 9:1
2 .
Vodaři (N. Vypior + M. Zdvořák)
1:3 3:1 S:S 3 25 48 4:7
3 .
Mikovi (D. Miková + O. Mika)
0:3 1:3
3:2
3 12 35 4:8
4 .
Repíci (E. Gergelová + R. Husák)
0:3 S:S
2:3
0 4 24 2:9

7 . Úroveň A

50 bodů
40. místo (13. místo v ženách)
Row… Rep… Haš… JaMa Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
3:2
S:S
3:1 5 30 55 6:6
2 .
Repíci (E. Gergelová + R. Husák)
2:3 3:1 3:0 5 25 50 8:4
3 .
Hašani (V. Hašek + J. Hašková)
S:S
1:3
3:S
3 12 35 4:6
4 . 1:3 0:3
S:3
0 4 24 1:9

8 . Úroveň A

35 bodů
51. místo (18. místo v ženách)
Nud… Vod… Rep… Row… JaMa Vos… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
3:0 3:0 3:0
S:S
S:3 5 30 55 9:6
2 .
Vodaři (N. Vypior + M. Zdvořák)
0:3
3:2
3:0 3:1 S:S 5 25 50 9:9
3 .
Repíci (E. Gergelová + R. Husák)
0:3
2:3
3:2 3:2
S:S
3 12 35 8:13
4 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
0:3 0:3 2:3 3:1 3:1 3 12 35 8:11
5 .
S:S
1:3 2:3 1:3 3:1 2 4 26 7:13
6 .
VostrýVostružiny (M. Sychrová + M. Petrikovičová)
3:S S:S
S:S
1:3 1:3 2 0 22 5:12

8 . Úroveň A

27 bodů
49. místo (16. místo v ženách)
Mik… Kra… Asp… Rep… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Mikovi (D. Miková + O. Mika)
3:2 3:0 2:3 5 30 55 8:5
2 .
Krakoviaky (S. Kulpa + P. Piszcz)
2:3 3:0 3:0 5 25 50 8:3
3 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3 0:3 3:2 3 12 35 3:8
4 .
Repíci (E. Gergelová + R. Husák)
3:2 0:3 2:3 3 4 27 5:8

Letní sezóna 2023

6 . Úroveň A

26 bodů
33. místo (12. místo v ženách)
Bez… Gar… Děr… Bro… Rep… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
3:1
3:1
3:0 3:0 26 14 80 12:2
2 .
Gargamel a buldok (M. Vitásek + J. Sedláček)
1:3
3:1
3:S
3:0
20 11 71 10:4
3 .
Děravé rakety (J. Beneš + M. Pohlová)
1:3
1:3 3:0 3:0 16 0 56 8:6
4 . 0:3
S:3
0:3 3:0 7 -11 36 3:9
5 .
Repíci (E. Gergelová + R. Husák)
0:3
0:3
0:3 0:3 0 -14 26 0:12

7 . Úroveň A

46 bodů
38. místo (15. místo v ženách)
Rep… Asp… Neř… Row… Dem… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Repíci (E. Gergelová + R. Husák)
1:3 3:0
S:S
3:S 12 14 46 7:3
2 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
3:1 S:S S:S 3:S 8 11 39 6:1
3 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3 S:S
S:S
3:S 2 0 22 3:3
4 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
S:S
S:S
S:S
3:S 0 -11 9 3:0
5 .
Demon Slayers (V. Bandi + S. Singh)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 6 0:12

Jarní sezóna 2023

6 . Úroveň A

52 bodů
37. místo (14. místo v ženách)
Kra… A&B Rep… Neř… Asp… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
3:1 3:0 3:0 3:0 27 14 81 12:1
2 . 1:3 3:0
3:S
3:0 21 11 72 10:3
3 .
Repíci (E. Gergelová + R. Husák)
0:3 0:3 3:1 3:1 12 0 52 6:8
4 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3
S:3
1:3 3:2 6 -11 35 4:11
5 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3 0:3 1:3 2:3 3 -14 29 3:12

7 . Úroveň A

48 bodů
45. místo (18. místo v ženách)
Bro… Mír… Rep… Kra… Ver… Kos… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
3:S
3:0
3:0 3:1
2:3
22 14 76 14:4
2 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
S:3
3:0 3:1 3:0 3:0 22 11 73 12:4
3 .
Repíci (E. Gergelová + R. Husák)
0:3
0:3
2:3
2:3
3:S
8 0 48 7:12
4 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
0:3 1:3
3:2
S:S
3:S
8 0 48 7:8
5 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
1:3 0:3 3:2
S:S
3:S
8 -11 37 7:8
6 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
3:2
0:3
S:3
S:3
S:3
4 -14 30 3:14

7 . Úroveň A

73 bodů
46. místo (17. místo v ženách)
#be… A&B Rep… Dem… Nud… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
#bedas4fun (M. Draisaitl + A. Drienkova)
3:0
3:0 0:3
3:S
20 14 94 9:3
2 .
0:3
3:1
3:S
3:S
18 11 89 9:4
3 .
Repíci (E. Gergelová + R. Husák)
0:3 1:3
3:S
3:S
13 0 73 7:6
4 .
Demon Slayers (V. Bandi + S. Singh)
3:0
S:3
S:3
3:S
13 -11 62 6:6
5 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46 0:12

8 . Úroveň A

71 bodů
47. místo (18. místo v ženách)
#be… Rep… Tar… Neř… Shu… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
#bedas4fun (M. Draisaitl + A. Drienkova)
3:0 0:3 3:0 3:0 21 14 75 9:3
2 .
Repíci (E. Gergelová + R. Husák)
0:3
3:S
3:0 3:0 20 11 71 9:3
3 .
Tarkani (Z. Lvovsky + F. Dohnalek)
3:0
S:3
3:0
S:3
14 0 54 6:6
4 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3 0:3 0:3 3:0 7 -11 36 3:9
5 .
Shuttlecock time (J. Tlustý + E. Kareva)
0:3 0:3
3:S
0:3 6 -14 32 3:9

Podzimní sezóna 2022

6 . Úroveň A

52 bodů
44. místo (17. místo v ženách)
Kra… Bro… Šim… Sno… Rep… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
3:0 3:1
3:S
3:0 26 14 100 12:1
2 . 0:3 3:2
3:S
3:0 18 11 89 9:5
3 . 1:3 2:3 0:3 3:0 10 0 70 6:9
4 .
Snowflakes (I. Peřina + A. Dubšík)
S:3
S:3
3:0
S:3
7 -11 56 3:9
5 .
Repíci (E. Gergelová + R. Husák)
0:3 0:3 0:3
3:S
6 -14 52 3:9

7 . Úroveň A

60 bodů
36. místo (13. místo v ženách)
Rep… Row… Amu… Koo… Asp… Duo Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Repíci (E. Gergelová + R. Husák)
3:0
3:S
3:S
3:0
3:S
26 14 60 15:0
2 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
0:3
3:1
3:S
S:S
3:S 13 11 44 9:4
3 .
S:3
1:3
3:2
S:S 3:S 8 0 28 7:8
4 .
S:3
S:3
2:3
S:S 3:S 5 0 25 5:9
5 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3
S:S
S:S S:S 3:S 0 -11 9 3:3
6 .
S:3
S:3 S:3 S:3 S:3 0 -14 6 0:15

7 . Úroveň A

54 bodů
48. místo (16. místo v ženách)
Hop… Sno… Rep… Asp… Duo Koo… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Hopíci (H. Pilát + K. Levá)
1:3 3:0 3:0
3:S
3:1 22 14 76 13:4
2 .
Snowflakes (I. Peřina + A. Dubšík)
3:1 3:0 3:0
3:S
S:S 19 11 70 12:1
3 .
Repíci (E. Gergelová + R. Husák)
0:3 0:3 3:0
3:S
3:2
14 0 54 9:8
4 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3 0:3 0:3 0:3 3:0 6 0 46 3:12
5 .
S:3
S:3
S:3
3:0 S:S 4 -11 33 3:9
6 . 1:3 S:S
2:3
0:3 S:S -1 -14 25 3:9

6 . Úroveň B

62 bodů
45. místo (16. místo v ženách)
MOS… Bro… Wak… Rep… Amu… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
MOS365 (A. Makovský + V. Jirsa)
3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 99 12:3
2 . 2:3 3:0
3:0
3:0 23 11 94 11:3
3 .
Waka waka záminy (M. Bauerová + F. Pok)
1:3 0:3 3:0 3:1 14 0 74 7:7
4 .
Repíci (E. Gergelová + R. Husák)
0:3
0:3
0:3
3:2
5 -3 62 3:11
5 . 0:3 0:3 1:3
2:3
3 -14 49 3:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
01.02.2024 00:10 7. Vodaři (N. Vypior, M. Zdvořák) S:S
29.01.2024 19:00 7. Mikovi (D. Miková, O. Mika) BB Arena Štěrboholy 2:3 Komentáře
22.01.2024 19:00 7. Hašani (V. Hašek, J. Hašková) BB Arena Štěrboholy 0:3
18.12.2023 19:00 7. JaMa (J. Horská, M. Horský) Badminton Arena Skalka 3:0
14.12.2023 20:00 7. Hašani (V. Hašek, J. Hašková) Badminton Arena Skalka 3:1
12.12.2023 20:30 7. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) Badminton Arena Skalka 2:3
30.11.2023 10:03 8. VostrýVostružiny (M. Sychrová, M. Petrikovičová) S:S Komentáře
29.11.2023 20:00 8. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) 3:2
23.11.2023 20:00 8. JaMa (J. Horská, M. Horský) Badminton Arena Skalka 3:2
19.11.2023 20:00 8. Nudle (J. Augustin, D. Zobal) Badminton Arena Skalka 0:3
13.11.2023 20:30 8. Vodaři (N. Vypior, M. Zdvořák) Hamr Braník 2:3 Komentáře
31.10.2023 19:00 8. Mikovi (D. Miková, O. Mika) BB Arena Štěrboholy 3:2
30.10.2023 21:00 8. Aspoň 10 (J. Horská, J. Horský) SportCentrum JEREMI 2:3
30.10.2023 19:00 8. Krakoviaky (S. Kulpa, P. Piszcz) BB Arena Štěrboholy 0:3
25.07.2023 18:00 6. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Braník 0:3
25.07.2023 17:30 6. Brouci (P. Pampel, D. Staňková) Sportcentrum Step 0:3
19.07.2023 18:00 6. Gargamel a buldok (M. Vitásek, J. Sedláček) BB Arena Štěrboholy 0:3 Komentáře
16.07.2023 18:00 6. Děravé rakety (J. Beneš, M. Pohlová) Sportcentrum Step 0:3
03.07.2023 00:10 7. Demon Slayers (V. Bandi, S. Singh) 3:S
01.07.2023 13:18 7. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) S:S Komentáře
30.06.2023 18:00 7. Neřízené střely (M. Šelenberková, E. Gergelová) Sportcentrum Step 3:0
23.06.2023 19:00 7. Aspoň 10 (J. Horská, J. Horský) Badminton Arena Skalka 1:3
27.05.2023 17:00 6. Neřízené střely (M. Šelenberková, E. Gergelová) Sportcentrum Step 3:1
25.05.2023 18:00 6. Aspoň 10 (J. Horská, J. Horský) BB Arena Štěrboholy 3:1
23.05.2023 18:45 6. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) BB Arena Štěrboholy 0:3
16.05.2023 19:00 6. A&B (A. Hrnčárková, B. Lavičková) BB Arena Štěrboholy 0:3
01.05.2023 15:23 7. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) 3:S Komentáře
24.04.2023 18:45 7. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) Hamr Braník 2:3 Komentáře
24.04.2023 18:00 7. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 2:3
18.04.2023 20:30 7. Brouci (P. Pampel, D. Staňková) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
18.04.2023 19:00 7. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) BB Arena Štěrboholy 0:3
29.03.2023 10:53 7. Demon Slayers (V. Bandi, S. Singh) 3:S Komentáře
28.03.2023 18:30 7. A&B (A. Hrnčárková, B. Lavičková) BB Arena Štěrboholy 1:3
26.03.2023 21:00 7. #bedas4fun (M. Draisaitl, A. Drienkova) SportCentrum JEREMI 0:3
07.03.2023 01:01 7. Nudle (J. Augustin, D. Zobal) 3:S Komentáře
24.02.2023 21:19 8. Tarkani (Z. Lvovsky, F. Dohnalek) 3:S Komentáře
24.02.2023 19:00 8. Neřízené střely (M. Šelenberková, E. Gergelová) Sportcentrum Step 3:0
14.02.2023 19:00 8. Shuttlecock time (J. Tlustý, E. Kareva) Sportcentrum Step 3:0
09.02.2023 20:30 8. #bedas4fun (M. Draisaitl, A. Drienkova) Badminton Arena Skalka 0:3
31.01.2023 20:00 6. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) BB Arena Letňany 0:3
25.01.2023 19:00 6. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) BB Arena Letňany 0:3
23.01.2023 10:55 6. Snowflakes (I. Peřina, A. Dubšík) 3:S Komentáře
12.01.2023 18:00 6. Brouci (P. Pampel, D. Staňková) Sportcentrum Step 0:3
31.12.2022 06:05 7. Duo (F. Koubek, N. Zhang) 3:S Komentáře
30.12.2022 21:13 7. Koopýtka (J. Baďurová, K. Šmahelová) 3:S Komentáře
30.12.2022 13:00 7. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
29.12.2022 18:59 7. Amumu (O. Suchan, N. Kvetonova) 3:S Komentáře
11.12.2022 18:30 7. Aspoň 10 (J. Horská, J. Horský) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
29.11.2022 22:31 7. Duo (F. Koubek, N. Zhang) 3:S Komentáře
29.11.2022 18:00 7. Koopýtka (J. Baďurová, K. Šmahelová) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
28.11.2022 21:00 7. Hopíci (H. Pilát, K. Levá) SportCentrum JEREMI 0:3
23.11.2022 20:00 7. Snowflakes (I. Peřina, A. Dubšík) Badminton Arena Skalka 0:3
09.11.2022 20:00 7. Aspoň 10 (J. Horská, J. Horský) Badminton Arena Skalka 3:0
30.10.2022 21:00 6. MOS365 (A. Makovský, V. Jirsa) Badminton Arena Skalka 0:3
17.10.2022 18:00 6. Amumu (O. Suchan, N. Kvetonova) BB Arena Letňany 3:2 Komentáře
13.10.2022 20:30 6. Brouci (P. Pampel, D. Staňková) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
06.10.2022 17:00 6. Waka waka záminy (M. Bauerová, F. Pok) Sportcentrum Step 0:3

Platební metody

Platební metody