Image 1

Pavlína Šimandlová (50 let)

ID: 31791

Praha

  • 39 zápasů

    od roku 2018
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Hamr Štěrboholy
  • 61 /111
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 39
    Zápasů v lize ( 15 / 24 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

7 . Úroveň A

48 bodů
52. místo (41. místo v mužích)
T&P Jir… Odj… MoKa Šim… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 3:1 18 14 92
2 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
1:3 3:1
3:0
14 11 85
3 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
1:3
3:S
7 0 67
4 . 1:3
0:3
S:3
3:1 7 -11 56
5 . 1:3 1:3 2 -14 48

6 . Úroveň A

67 bodů
49. místo (38. místo v mužích)
Kla… Sve… Žlu… MoKa Šim… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Klauni (J. Cajkář + M. Havel)
3:0
3:0 3:0 3:0 28 14 122
2 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3
3:2
3:1
3:0 18 11 109
3 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3
2:3
3:1
3:0 15 0 95
4 . 0:3
1:3
1:3
3:1 8 -3 85
5 . 0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 67

6 . Úroveň B

83 bodů
45. místo (33. místo v mužích)
Hur… Bez… Mat… Šim… Laz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Huraa team (A. tjekka + A. Rai)
3:1
3:2
3:0 3:0 25 14 119
2 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
1:3
3:1
3:0
3:0 21 11 112
3 .
2:3
1:3
3:0
3:0 17 0 97
4 . 0:3
0:3
0:3
3:1 6 -3 83
5 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 67

Jarní sezóna 2019

9 . Úroveň A

80 bodů
55. místo (43. místo v mužích)
Šim… Rak… Srd… HoPe Odj… Pus… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 3:0 3:2 3:0 26 14 80
2 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
1:3 3:2 1:3 3:0 3:0 18 11 69
3 .
Srdcaři (M. Randulová + D. Randula)
1:3 2:3
3:0
3:S
3:2
18 0 58
4 . 0:3 3:1
0:3
3:2 3:0 15 0 55
5 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
2:3 0:3
S:3
2:3 S:S 2 -11 31
6 . 0:3 0:3
2:3
0:3 S:S 0 -14 26

8 . Úroveň B

53 bodů
70. místo (53. místo v mužích)
eL… Pup… Pat… Kos… Šim… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
3:1 3:0 2:3 3:1 21 14 95
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
1:3 3:2 3:2 3:1 17 11 88
3 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 2:3 3:2 3:0 14 0 74
4 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
3:2 2:3 2:3 2:3 11 -3 68
5 . 1:3 1:3 0:3 3:2 7 -14 53

9 . Úroveň A

66 bodů
62. místo (48. místo v mužích)
HoPe Šim… Laz… Fog… Wor… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0
3:2
26 14 80
2 . 0:3 3:1 2:3 3:0 15 11 66
3 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
0:3 1:3 3:1 3:0 14 0 54
4 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
0:3 3:2 1:3 3:0 13 -11 42
5 .
Worms Arm&get-on (J. Bittman + P. Oliveriusová)
2:3
0:3 0:3 0:3 2 -14 28

9 . Úroveň A

57 bodů
72. místo (53. místo v mužích)
Kra… Pup… Jir… Šim… Úči… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 99
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
2:3 3:2 3:1 3:0 20 11 91
3 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
1:3 2:3 3:1 3:2 14 0 74
4 . 0:3 1:3 1:3 3:1 8 -11 57
5 .
Úči v akci (S. Bílková + V. Tomšíková)
0:3 0:3 2:3 1:3 3 -14 49

Podzimní sezóna 2018

8 . Úroveň A

95 bodů
63. místo (47. místo v mužích)
VEL… MAD… Kra… Šim… Rak… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
3:0
3:1
3:0 3:0 23 0 41
2 . 0:3
3:1
3:1 3:0 16 0 34
3 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
1:3
1:3
3:2
3:1
11 0 29
4 . 0:3 1:3
2:3
3:0 9 0 27
5 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
0:3 0:3
1:3
0:3 1 0 19

8 . Úroveň A

105 bodů
59. místo (44. místo v mužích)
Pat… Ráz… Šim… Lamy Pot… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
1:3 3:1 3:1
3:S
16 0 34
2 .
Rázní a smělí (D. Roreitnerová + J. Hančl)
3:1 3:1 S:S
3:S
13 0 31
3 . 1:3 1:3
3:S
3:S
12 0 30
4 . 1:3 S:S
S:3
3:S
4 0 22
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 18

9 . Úroveň A

84 bodů
65. místo (46. místo v mužích)
2LP Šim… HoPe Kon… Ava… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2LP (L. Švec + J. Melen)
3:0 3:0
3:0
3:0
24 0 36
2 . 0:3 2:3 3:1
3:S
12 0 24
3 . 0:3 3:2 S:S S:S 0 0 12
4 .
Konečná zpráva (K. Vrtek + T. Hřeben)
0:3
1:3 S:S S:S -3 0 9
5 .
Avangers (L. Kučerová + E. Klein)
0:3
S:3
S:S S:S -4 0 8

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
09.08.2019 20:00 7. T&P (A. Fulka, P. Matějka) Hamr Štěrboholy 1:3
03.08.2019 20:00 7. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) Sportcentrum Step 1:3
01.08.2019 00:10 6. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) 0:3
16.07.2019 20:00 6. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) Hamr Štěrboholy 1:3
14.07.2019 11:00 6. Klauni (J. Cajkář, M. Havel) Hamr Braník 0:3
12.07.2019 18:00 6. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Sportcentrum Step 0:3
24.06.2019 20:00 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
20.06.2019 19:30 6. Huraa team (A. tjekka, A. Rai) Sportcentrum Step 0:3
18.06.2019 20:00 6. Bezambic (J. Malý, D. Šaldová) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
07.06.2019 20:00 6. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) Hamr Štěrboholy 3:1
28.05.2019 20:00 9. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Hamr Štěrboholy 3:0
14.05.2019 18:00 9. Odjebany dekel (J. Wolf, I. Rado) Badminton Arena Skalka 3:2
11.05.2019 11:00 9. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) 3:0
06.05.2019 20:00 9. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) Hamr Štěrboholy 3:1
03.05.2019 20:00 9. Srdcaři (M. Randulová, D. Randula) Hamr Štěrboholy 3:1
27.04.2019 15:00 8. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) 1:3
17.04.2019 17:00 8. Kosí bratři (B. Antonín, J. Král) Hamr Štěrboholy 3:2
12.04.2019 20:00 8. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Hamr Štěrboholy 0:3
08.04.2019 19:30 8. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) Hamr Štěrboholy 1:3
30.03.2019 19:00 9. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) Hamr Štěrboholy 2:3
25.03.2019 19:30 9. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Hamr Štěrboholy 0:3
15.03.2019 19:00 9. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) Hamr Štěrboholy 3:1
11.03.2019 20:00 9. Worms Arm&get-on (J. Bittman, P. Oliveriusová) Hamr Štěrboholy 3:0
23.02.2019 19:30 9. Úči v akci (S. Bílková, V. Tomšíková) 3:1
22.02.2019 19:30 9. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Hamr Štěrboholy 0:3
19.02.2019 19:30 9. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Hamr Štěrboholy 1:3
11.02.2019 19:30 9. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) Hamr Štěrboholy 1:3
24.01.2019 19:00 8. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Hamr Štěrboholy 0:3
16.01.2019 20:00 8. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) 2:3 Komentáře
14.01.2019 19:30 8. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Badminton Arena Skalka 1:3
06.01.2019 16:00 8. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) 3:0
30.12.2018 14:28 8. Lamy (P. Oliveriusová, F. Beneš) 3:S Komentáře
17.12.2018 19:46 8. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) 3:S Komentáře
07.12.2018 17:00 8. Rázní a smělí (D. Roreitnerová, J. Hančl) 1:3
05.12.2018 20:00 8. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) 1:3
27.11.2018 17:46 9. Avangers (L. Kučerová, E. Klein) 3:S Komentáře
21.11.2018 20:00 9. 2LP (L. Švec, J. Melen) SportCentrum JEREMI 0:3
15.11.2018 20:00 9. Konečná zpráva (K. Vrtek, T. Hřeben) 3:1
13.11.2018 20:00 9. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) 2:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím