Načítám…
Image 1

Pavlína Šimandlová (51 let)

ID: 31791

Praha

  • 74 zápasů

    od roku 2018
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Hamr Štěrboholy
  • 58 /140
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 74
    Zápasů v lize ( 37 / 35 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

6 . Úroveň B

98 bodů
47. místo (35. místo v mužích)
Mat… Ver… Vel… Šim… Uje… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 1:3 3:1 3:0
3:S
20 14 134
2 .
Veru&Vatan (V. Staňková + L. Lindovský)
3:1 3:2
3:S
17 11 128
3 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
1:3
3:1
3:S
13 0 113
4 . 0:3 2:3
1:3
3:S
9 -11 98
5 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

7 . Úroveň B

100 bodů
37. místo (30. místo v mužích)
Šim… 2La… HP… HoPe IPP… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0
3:2
3:0
26 14 100
2 .
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 92
3 . 0:3 0:3 3:1 3:0 13 0 73
4 .
2:3
0:3 1:3 S:S 1 -3 58
5 .
0:3
0:3 0:3 S:S -2 -14 44

7 . Úroveň B

70 bodů
50. místo (37. místo v mužích)
Pat… Jed… Šim… LiV… Koť… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
3:2
3:1
3:S
3:S
23 14 97
2 .
Jedem lajny (E. Čechová + J. Provazník)
2:3
2:3
1:3
3:S
11 11 82
3 . 1:3 3:2 S:S
3:S
10 0 70
4 .
LiVe team (V. Staňková + L. Bednář)
S:3
3:1
S:S
3:S
10 -3 67
5 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

7 . Úroveň A

74 bodů
49. místo (35. místo v mužích)
Vel… Ryc… Šim… Žel… Zák… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
3:0
3:1
3:0
3:0
27 14 101
2 .
Rychlá rota (J. Kuličková + H. Pilát)
0:3
3:1
3:2 3:2 16 11 87
3 .
1:3
1:3
3:0 3:2 14 0 74
4 .
Želvušky (I. Benešová + D. Hac)
0:3
2:3 0:3
3:0
9 -3 66
5 .
Zákon&Pořádek (V. Pražská + P. Šedina)
0:3
2:3 2:3
0:3
4 -14 50

Jarní sezóna 2020

7 . Úroveň B

97 bodů
57. místo (43. místo v mužích)
Žlu… Ama… Sve… Šim… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
3:1
3:0 3:1
3:S
25 14 139
2 .
Amatéři (M. Čeček + J. Kubíková)
1:3
3:0 3:0
3:S
21 11 132
3 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3 0:3
3:1
3:S
12 0 112
4 . 1:3 0:3
1:3
3:S
8 -11 97
5 .
Marná snaha (P. Netolický + A. Koubková)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

9 . Úroveň A

116 bodů
56. místo (44. místo v mužích)
Šim… Žel… Odj… Vid… Evi… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 1:3 3:0 3:0 22 14 116
2 .
Želvušky (I. Benešová + D. Hac)
0:3
3:S
3:0
3:0
20 11 111
3 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
3:1
S:3
3:1 3:0 19 0 99
4 .
Vidim velký dobrý (V. Hašek + J. Houserová)
0:3 0:3 1:3 3:2 6 -3 83
5 .
Evil League of Evil (M. Moucha + J. Zeman)
0:3
0:3
0:3 2:3 2 -14 68

10 . Úroveň A

81 bodů
66. místo (51. místo v mužích)
Šim… Ned… HoPe IPP… Baz… (Ne… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:2
3:0
3:S
27 14 81
2 .
Nedal a Netrefil (P. Dubský + T. Hřeben)
0:3
3:S
3:0
3:1
3:S
21 11 72
3 . 0:3
S:3
3:0
3:0
3:0
18 0 58
4 .
2:3
0:3
0:3
3:1
3:0
13 0 53
5 . 0:3 1:3 0:3
1:3
3:S
7 -11 36
6 .
(Ne)sestry (A. Sokalská + K. Weichetová)
S:3
S:3
0:3
0:3
S:3
0 -14 26

Podzimní sezóna 2019

10 . Úroveň A

79 bodů
66. místo (51. místo v mužích)
Šim… Ned… H&F Pus… YDDH Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0 3:0 3:S 25 14 79
2 .
Nedal a Netrefil (P. Dubský + T. Hřeben)
2:3
3:2
3:1
3:S
19 11 70
3 . 0:3
2:3
3:1 3:S 14 0 54
4 . 0:3
1:3
1:3 3:S 8 -11 37
5 . S:3
S:3
S:3 S:3 0 -14 26

Letní sezóna 2019

7 . Úroveň A

49 bodů
55. místo (44. místo v mužích)
T&P Jir… MoKa Odj… Šim… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 3:2 3:1 23 14 97
2 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
1:3
3:0
3:1
3:S
20 11 91
3 . 1:3
0:3
3:2
3:1 12 0 72
4 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
2:3 1:3
2:3
3:1
11 -11 60
5 . 1:3
S:3
1:3
1:3
3 -14 49

6 . Úroveň A

67 bodů
49. místo (38. místo v mužích)
Kla… Sve… Žlu… MoKa Šim… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Klauni (J. C + M. Havel)
3:0
3:0 3:0 3:0 28 14 122
2 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3
3:2
3:1
3:0 18 11 109
3 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3
2:3
3:1
3:0 15 0 95
4 . 0:3
1:3
1:3
3:1 8 -3 85
5 . 0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 67

6 . Úroveň B

83 bodů
45. místo (33. místo v mužích)
Hur… Bez… Mat… Šim… Laz… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Huraa team (A. tjekka + A. Rai)
3:1
3:2
3:0 3:0 25 14 119
2 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
1:3
3:1
3:0
3:0 21 11 112
3 .
2:3
1:3
3:0
3:0 17 0 97
4 . 0:3
0:3
0:3
3:1 6 -3 83
5 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
0:3 0:3 0:3 1:3 1 -14 67

Jarní sezóna 2019

9 . Úroveň A

80 bodů
55. místo (43. místo v mužích)
Šim… Rak… Srd… HoPe Odj… Pus… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 3:0 3:2 3:0 26 14 80
2 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
1:3 3:2 1:3 3:0 3:0 18 11 69
3 .
Srdcaři (M. Randulová + D. Randula)
1:3 2:3
3:0
3:S
3:2
18 0 58
4 . 0:3 3:1
0:3
3:2 3:0 15 0 55
5 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
2:3 0:3
S:3
2:3 S:S 2 -11 31
6 . 0:3 0:3
2:3
0:3 S:S 0 -14 26

8 . Úroveň B

53 bodů
70. místo (53. místo v mužích)
eL… Pup… Pat… Kos… Šim… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
3:1 3:0 2:3 3:1 21 14 95
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
1:3 3:2 3:2 3:1 17 11 88
3 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 2:3 3:2 3:0 14 0 74
4 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
3:2 2:3 2:3 2:3 11 -3 68
5 . 1:3 1:3 0:3 3:2 7 -14 53

9 . Úroveň A

66 bodů
62. místo (48. místo v mužích)
HoPe Šim… Laz… Fog… Wor… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0
3:2
26 14 80
2 . 0:3 3:1 2:3 3:0 15 11 66
3 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
0:3 1:3 3:1 3:0 14 0 54
4 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
0:3 3:2 1:3 3:0 13 -11 42
5 .
Worms Arm&get-on (J. Bittman + P. Oliveriusová)
2:3
0:3 0:3 0:3 2 -14 28

9 . Úroveň A

57 bodů
72. místo (53. místo v mužích)
Kra… Pup… Jir… Šim… Úči… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 99
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
2:3 3:2 3:1 3:0 20 11 91
3 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
1:3 2:3 3:1 3:2 14 0 74
4 . 0:3 1:3 1:3 3:1 8 -11 57
5 .
Úči v akci (S. Bílková + V. Tomšíková)
0:3 0:3 2:3 1:3 3 -14 49

Podzimní sezóna 2018

8 . Úroveň A

95 bodů
63. místo (47. místo v mužích)
VEL… MAD… Kra… Šim… Rak… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
3:0
3:1
3:0 3:0 23 0 41
2 . 0:3
3:1
3:1 3:0 16 0 34
3 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
1:3
1:3
3:2
3:1
11 0 29
4 . 0:3 1:3
2:3
3:0 9 0 27
5 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
0:3 0:3
1:3
0:3 1 0 19

8 . Úroveň A

105 bodů
59. místo (44. místo v mužích)
Pat… Ráz… Šim… Lamy Pot… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
1:3 3:1 3:1
3:S
16 0 34
2 .
Rázní a smělí (D. Roreitnerová + J. Hančl)
3:1 3:1 S:S
3:S
13 0 31
3 . 1:3 1:3
3:S
3:S
12 0 30
4 . 1:3 S:S
S:3
3:S
4 0 22
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 18

9 . Úroveň A

84 bodů
65. místo (46. místo v mužích)
2LP Šim… HoPe Kon… Ava… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
2LP (L. Švec + J. Melen)
3:0 3:0
3:0
3:0
24 0 36
2 . 0:3 2:3 3:1
3:S
12 0 24
3 . 0:3 3:2 S:S S:S 0 0 12
4 .
Konečná zpráva (K. Vrtek + T. Hřeben)
0:3
1:3 S:S S:S -3 0 9
5 .
Avangers (L. Kučerová + E. Klein)
0:3
S:3
S:S S:S -4 0 8

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
28.09.2020 10:00 6. Velikáni (M. Kouba, J. Malý) Hamr Braník 1:3 Komentáře
22.09.2020 06:59 6. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) 3:S Komentáře
21.09.2020 18:30 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Štěrboholy 0:3
14.09.2020 19:30 6. Veru&Vatan (V. Staňková, L. Lindovský) Hamr Štěrboholy 2:3
02.09.2020 20:00 7. 2Lamy (F. Beneš, L. Uttl) Badminton Arena Skalka 3:0
28.08.2020 20:00 7. HP Praha (H. Kratochvílová, P. Kratochvíl) Hamr Braník 3:0
26.08.2020 20:00 7. IPP Stars (T. Šillerová, M. Reidingerová) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
20.08.2020 19:00 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Hamr Braník 3:2 Komentáře
10.08.2020 00:10 7. LiVe team (V. Staňková, L. Bednář) S:S
26.07.2020 19:30 7. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) 1:3
20.07.2020 20:00 7. Jedem lajny (E. Čechová, J. Provazník) SportCentrum JEREMI 3:2
15.07.2020 15:33 7. Koťátka (E. Rosenbergová, J. Culek) 3:S Komentáře
01.07.2020 20:00 7. Zákon&Pořádek (V. Pražská, P. Šedina) 3:2
22.06.2020 20:30 7. Rychlá rota (J. Kuličková, H. Pilát) 1:3 Komentáře
21.06.2020 18:00 7. Velikáni (M. Kouba, J. Malý) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
18.06.2020 20:30 7. Želvušky (I. Benešová, D. Hac) Hamr Štěrboholy 3:0
11.06.2020 20:30 7. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
01.06.2020 20:00 7. Amatéři (M. Čeček, J. Kubíková) Hamr Štěrboholy 0:3
26.05.2020 20:00 7. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Štěrboholy 1:3
29.04.2020 20:00 9. Evil League of Evil (M. Moucha, J. Zeman) 3:0
27.04.2020 20:00 9. Želvušky (I. Benešová, D. Hac) Hamr Štěrboholy 3:0
09.03.2020 20:00 9. Vidim velký dobrý (V. Hašek, J. Houserová) 3:0
08.03.2020 20:00 9. Odjebany dekel (J. Wolf, I. Rado) Badminton Arena Skalka 1:3
29.02.2020 08:00 10. Nedal a Netrefil (P. Dubský, T. Hřeben) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
26.02.2020 19:00 10. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) Hamr Štěrboholy 3:0
23.02.2020 22:37 10. (Ne)sestry (A. Sokalská, K. Weichetová) 3:S Komentáře
23.02.2020 20:30 10. IPP Stars (T. Šillerová, M. Reidingerová) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
22.02.2020 15:00 10. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Hamr Štěrboholy 3:0
03.02.2020 00:10 10. YDDH (D. Hama, I. Dvoranova) 3:S
21.01.2020 20:00 10. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Hamr Štěrboholy 3:0
14.01.2020 17:30 10. Nedal a Netrefil (P. Dubský, T. Hřeben) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
05.01.2020 11:30 10. H&F (H. Waloszek, F. Waloszek) Sportcentrum Step 3:0
09.08.2019 20:00 7. T&P (A. Fulka, P. Matějka) Hamr Štěrboholy 1:3
03.08.2019 20:00 7. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) Sportcentrum Step 1:3
01.08.2019 00:10 6. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) 0:3
16.07.2019 20:00 6. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) Hamr Štěrboholy 1:3
14.07.2019 11:00 6. Klauni (J. C, M. Havel) Hamr Braník 0:3
12.07.2019 18:00 6. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Sportcentrum Step 0:3
24.06.2019 20:00 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
20.06.2019 19:30 6. Huraa team (A. tjekka, A. Rai) Sportcentrum Step 0:3
18.06.2019 20:00 6. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
07.06.2019 20:00 6. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) Hamr Štěrboholy 3:1
28.05.2019 20:00 9. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Hamr Štěrboholy 3:0
14.05.2019 18:00 9. Odjebany dekel (J. Wolf, I. Rado) Badminton Arena Skalka 3:2
11.05.2019 11:00 9. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) 3:0
06.05.2019 20:00 9. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) Hamr Štěrboholy 3:1
03.05.2019 20:00 9. Srdcaři (M. Randulová, D. Randula) Hamr Štěrboholy 3:1
27.04.2019 15:00 8. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) 1:3
17.04.2019 17:00 8. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Hamr Štěrboholy 3:2
12.04.2019 20:00 8. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Hamr Štěrboholy 0:3
08.04.2019 19:30 8. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) Hamr Štěrboholy 1:3
30.03.2019 19:00 9. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) Hamr Štěrboholy 2:3
25.03.2019 19:30 9. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Hamr Štěrboholy 0:3
15.03.2019 19:00 9. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) Hamr Štěrboholy 3:1
11.03.2019 20:00 9. Worms Arm&get-on (J. Bittman, P. Oliveriusová) Hamr Štěrboholy 3:0
23.02.2019 19:30 9. Úči v akci (S. Bílková, V. Tomšíková) 3:1
22.02.2019 19:30 9. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Hamr Štěrboholy 0:3
19.02.2019 19:30 9. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Hamr Štěrboholy 1:3
11.02.2019 19:30 9. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) Hamr Štěrboholy 1:3
24.01.2019 19:00 8. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Hamr Štěrboholy 0:3
16.01.2019 20:00 8. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) 2:3 Komentáře
14.01.2019 19:30 8. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Badminton Arena Skalka 1:3
06.01.2019 16:00 8. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) 3:0
30.12.2018 14:28 8. Lamy (P. Oliveriusová, F. Beneš) 3:S Komentáře
17.12.2018 19:46 8. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) 3:S Komentáře
07.12.2018 17:00 8. Rázní a smělí (D. Roreitnerová, J. Hančl) 1:3
05.12.2018 20:00 8. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) 1:3
27.11.2018 17:46 9. Avangers (L. Kučerová, E. Klein) 3:S Komentáře
21.11.2018 20:00 9. 2LP (L. Švec, J. Melen) SportCentrum JEREMI 0:3
15.11.2018 20:00 9. Konečná zpráva (K. Vrtek, T. Hřeben) 3:1
13.11.2018 20:00 9. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) 2:3
7. Marná snaha (P. Netolický, A. Koubková) 3:S Komentáře
7. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) S:3 Komentáře
7. Odjebany dekel (J. Wolf, I. Rado) 1:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím