Načítám…
Image 1

Tomáš Chlum (28 let)

ID: 27999

Praha

  • 183 zápasů

    od roku 2017
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Badminton Arena Skalka
  • 320 /512
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 87
    Zápasů v lize ( 42 / 28 / 17) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

17 . Úroveň B

184 bodů
222. místo (206. místo v mužích)
F.C. V.K. M.M. M.P. T.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
František Chovanec
3:0
3:S
3:S 3:S 25 14 239
2 .
Image 1
Vít Kunický
0:3
S:S 3:S 3:S 10 11 221
3 .
Image 1
Martin Martin
S:3
S:S 3:1 3:S 10 0 210
4 .
Image 1
Milan Peterka
S:3 S:3 1:3 S:S -1 -11 188
5 .
Image 1
Tomáš Chlum
S:3 S:3 S:3 S:S -2 -14 184

18 . Úroveň B

239 bodů
209. místo (195. místo v mužích)
V.S. T.C. J.V. M.K. S.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vojtěch Sítora
S:S
S:S 3:S
3:0
9 14 243
2 .
Image 1
Tomáš Chlum
S:S
S:S
3:S
3:S
8 11 239
3 .
Image 1
Jan Valenta
S:S
S:S
3:S
3:S
8 0 228
4 .
Image 1
Milan Kurilla
S:3 S:3 S:3
3:S
6 -11 215
5 .
Image 1
Samo Strniša
0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 206

19 . Úroveň A

253 bodů
218. místo (201. místo v mužích)
M.P. T.C. L.Š. P.K. L.O. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Markéta Pulkrabová
3:2 3:0 3:0
3:S
25 14 259
2 .
Image 1
Tomáš Chlum
2:3 3:1 3:0 3:0 22 11 253
3 .
Image 1
Láďa Švehla
0:3 1:3 3:1
3:0
14 0 234
4 .
Image 1
Petr Knězů
0:3 0:3 1:3 3:1 7 -11 216
5 .
Image 1
Luboš Ondrůj
S:3
0:3
0:3
1:3 1 -14 207

Podzimní sezóna 2019

20 . Úroveň B

199 bodů
227. místo (207. místo v mužích)
T.C. M.T. M.U. Z.P. M.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Chlum
3:2 3:1 3:0 3:0 25 14 199
2 .
Image 1
Monika Tomanová
2:3
3:2
3:0
3:1
20 11 191
3 .
Image 1
Michael Ubry
1:3
2:3
3:1
S:S
7 0 167
4 .
Image 1
Zuzana Procházková
0:3 0:3
1:3
3:2
6 -11 155
5 .
Image 1
Mara Jirkovsky
0:3
1:3
S:S
2:3
1 -14 147

Jarní sezóna 2019

21 . Úroveň A

175 bodů
260. místo (229. místo v mužích)
M.S. M.H. T.C. I.Z. Z.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Martin Simek
3:2 3:0 3:0 3:0 26 14 200
2 .
Image 1
Michal Hamada
2:3 3:1 3:0 3:0 22 11 193
3 .
Image 1
Tomáš Chlum
0:3 1:3 3:0 3:0 15 0 175
4 .
Image 1
Igor Zsebik
0:3 0:3 0:3 3:0 7 -11 156
5 .
Image 1
Zuzana Kosová
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 146

Podzimní sezóna 2018

22 . Úroveň B

210 bodů
240. místo (221. místo v mužích)
T.C. K.M. M.B. T.G. D.T. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Chlum
3:0
3:0 3:0
3:0
24 0 60
2 .
Image 1
Kristýna Míková
0:3
3:1
3:S
3:0 16 0 52
3 .
Image 1
Michal Beneš
0:3 1:3 3:2
3:S
10 0 46
4 .
Image 1
Tatiana Gašparová
0:3
S:3
2:3 3:0 8 0 44
5 .
Image 1
Daniel Toth
0:3
0:3
S:3
0:3 0 0 36

21 . Úroveň A

126 bodů
278. místo (250. místo v mužích)
T.M. P.V. J.D. M.K. T.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Muha
3:0 3:0
3:S
3:S
22 0 58
2 .
Image 1
Petr Vitásek
0:3 3:1
3:S
3:S
15 0 51
3 .
Image 1
Jan Dvořák
0:3 1:3
3:S
3:S
11 0 47
4 .
Image 1
Michal Kuk
S:3
S:3
S:3
3:S
5 0 41
5 .
Image 1
Tomáš Chlum
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 36

18 . Úroveň C

147 bodů
245. místo (224. místo v mužích)
A.V. J.K. M.H. P.R. T.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Aleš Vlach
3:0 3:0 3:0 3:0 24 0 66
2 .
Image 1
Jitka Kauerová
0:3
3:0
3:1
3:S
16 0 58
3 .
Image 1
Miroslav Huszák
0:3
0:3
3:1
3:S
10 0 52
4 .
Image 1
Petra Raszyková
0:3 1:3 1:3
3:S
7 0 49
5 .
Image 1
Tomáš Chlum
0:3
S:3
S:3
S:3
0 0 42

Letní sezóna 2018

15 . Úroveň A

65 bodů
170. místo (165. místo v mužích)
M.K. T.C. O.T. J.S. M.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Milan Kurilla
3:0 3:0 3:1 3:0 23 0 77
2 .
Image 1
Tomáš Chlum
0:3
3:S
1:3 3:1 11 0 65
3 .
Image 1
Ondřej Tyrychtr
0:3
S:3
3:2 3:0 10 0 64
4 .
Image 1
Jaroslav Sedláček
1:3 3:1 2:3 0:3 8 0 62
5 .
Image 1
Miroslav Huszák
0:3 1:3 0:3 3:0 7 0 61

14 . Úroveň A

59 bodů
159. místo (153. místo v mužích)
K.Ž. O.V. T.C. J.K. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kamil Žylka
2:3
3:0
3:0 3:S 19 0 67
2 .
Image 1
Ondřej Vaněk
3:2 3:2 3:2 3:S 17 0 65
3 .
Image 1
Tomáš Chlum
0:3
2:3 3:2 3:S 11 0 59
4 .
Image 1
Jan Kotlář
0:3 2:3 2:3
3:S
9 0 57
5 .
Image 1
Jarmila Kuličková
S:3 S:3 S:3
S:3
0 0 48

Jarní sezóna 2018

16 . Úroveň D

105 bodů
250. místo (226. místo v mužích)
J.Č. P.B. J.H. T.C. M.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Červenka
3:1 3:S 3:0 3:1 45 0 135
2 .
Image 1
Pavel Bláha
1:3 3:1
3:1
3:1 35 0 125
3 .
Image 1
Jaroslav Huss
S:3 1:3 3:0
S:3
15 0 105
4 .
Image 1
Tomáš Chlum
0:3
1:3
0:3
3:0
15 0 105
5 .
Image 1
Martin Nepraš
1:3 1:3
3:S
0:3
14 0 104

16 . Úroveň B

117 bodů
237. místo (217. místo v mužích)
T.K. J.M. T.C. P.H. M.H. M.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Krásný
2:3
3:2
3:2
3:2
3:S
32 0 122
2 .
Image 1
Jozef Mihok
3:2
3:0
S:S
3:1
3:S
30 0 120
3 .
Image 1
Tomáš Chlum
2:3
0:3
3:1
3:2
3:S 27 0 117
4 .
Image 1
Paul Hepper
2:3
S:S
1:3
3:1
3:S 18 0 108
5 .
Image 1
Monika Hodíková
2:3
1:3
2:3
1:3
3:S
18 0 108
6 .
Image 1
Michal Němec
S:3
S:3
S:3 S:3
S:3
0 0 90

16 . Úroveň D

117 bodů
237. místo (215. místo v mužích)
J.Č. M.V. T.C. M.N. D.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Červenka
2:3 3:1 3:0
3:S
38 0 128
2 .
Image 1
Martin Vondrák
3:2 3:2
3:2
3:1 38 0 128
3 .
Image 1
Tomáš Chlum
1:3 2:3 3:1 3:S 27 0 117
4 .
Image 1
Martin Nepraš
0:3
2:3
1:3
3:S
16 0 106
5 .
Image 1
David Paulus
S:3
1:3 S:3
S:3
2 0 92

17 . Úroveň B

121 bodů
230. místo (213. místo v mužích)
T.C. T.W. P.V. Š.F. V.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Chlum
3:1
3:0
3:1
3:1
46 0 121
2 .
Image 1
Tomáš Weidinger
1:3 3:0
3:1
3:2
35 0 110
3 .
Image 1
Petr Valenta
0:3
0:3 3:2 3:2 18 0 93
4 .
Image 1
Šárka Frolíková
1:3
1:3
2:3
3:2
17 0 92
5 .
Image 1
Vladimíra Hvoždová
1:3
2:3
2:3
2:3
14 0 89

Podzimní sezóna 2017

17 . Úroveň D

96 bodů
256. místo (226. místo v mužích)
T.C. J.V. A.Z. E.K. K.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Chlum
2:3
3:1
3:1
3:S 36 0 96
2 .
Image 1
Jan Valenta
3:2
2:3
3:1
3:S 34 0 94
3 .
Image 1
Anna Zahradníčková
1:3
3:2
3:2
3:S
30 0 90
4 .
Image 1
Eliška Krpálková
1:3
1:3
2:3
3:S
18 0 78
5 .
Image 1
Katka Martínková
S:3 S:3
S:3
S:3
0 0 60

16 . Úroveň A

85 bodů
258. místo (224. místo v mužích)
I.D. A.D. P.V. M.L. T.C. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Igor Dragun
1:3
3:2
3:0
3:2 33 0 108
2 .
Image 1
Anna Dufková
3:1
3:1
3:0
S:S 30 0 105
3 .
Image 1
Petr Valenta
2:3
1:3
2:3
3:0
23 0 98
4 .
Image 1
Michal Levý
0:3
0:3
3:2
1:3
11 0 86
5 .
Image 1
Tomáš Chlum
2:3 S:S
0:3
3:1
10 0 85

15 . Úroveň A

96 bodů
258. místo (226. místo v mužích)
C.A. J.V. J.D. T.K. T.C. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
2:3 3:0 3:1
3:2
3:1 38 0 128
2 .
Image 1
Jan Vokůrka
3:2 3:2 3:0 3:S S:S 28 0 118
3 .
Image 1
Jakub Dus
0:3 2:3
3:1
3:2
3:S 27 0 117
4 .
Image 1
Tomáš Kostrhoun
1:3 0:3
1:3
3:S 3:S 20 0 110
5 .
Image 1
Tomáš Chlum
2:3
S:3
2:3
S:3 S:3 6 0 96
6 .
Image 1
Michal Šlosr
1:3 S:S S:3 S:3 3:S 6 0 96

Letní sezóna 2017

14 . Úroveň A

83 bodů
189. místo (170. místo v mužích)
P.V. T.C. K.F. M.P. M.Š. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Valenta
3:2
3:0
3:2
3:1
3:0
43 0 88
2 .
Image 1
Tomáš Chlum
2:3
3:0
3:2 3:S 3:0 38 0 83
3 .
Image 1
Kristýna Fricová
0:3
0:3
3:S
3:1
3:0 27 0 72
4 .
Image 1
Michal Provazník
2:3 2:3 S:3 3:1 3:1 24 0 69
5 .
Image 1
Martin Štěpán
1:3
S:3
1:3
1:3 S:S 2 0 47
6 .
Image 1
Michal Beneš
0:3
0:3 0:3 1:3 S:S -2 0 43

13 . Úroveň A

55 bodů
203. místo (177. místo v mužích)
R.D. A.B. M.R. P.B. T.C. J.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Radek Dudešek
3:0
3:1
3:0
3:0
3:0
49 0 94
2 .
Image 1
Antonín Badalík
0:3
3:0
3:0
3:0
3:0
40 0 85
3 .
Image 1
Michaela Rodáková
1:3
0:3
3:1
3:0
3:0
31 0 76
4 .
Image 1
Pavla Bělohlávková
0:3
0:3
1:3
3:0
3:0
22 0 67
5 .
Image 1
Tomáš Chlum
0:3
0:3
0:3
0:3
3:0
10 0 55
6 .
Image 1
Jan Valenta
0:3
0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 45

14 . Úroveň C

75 bodů
172. místo (154. místo v mužích)
T.C. P.V. M.C. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Chlum
3:1
3:0
3:S 45 0 75
2 .
Image 1
Petr Valenta
1:3
3:0
3:S
33 0 63
3 .
Image 1
Martina Chamrová
0:3
0:3
3:S 13 0 43
4 .
Image 1
Jan Baláž
S:3
S:3
S:3 0 0 30

13 . Úroveň D

62 bodů
190. místo (167. místo v mužích)
T.P. L.M. L.V. T.C. S.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Petr
3:1
3:1
3:0
3:S 45 0 90
2 .
Image 1
Lucka Musilová
1:3
3:1 3:0 3:2 35 0 80
3 .
Image 1
Lukáš Voženílek
1:3
1:3
3:2
3:S
23 0 68
4 .
Image 1
Tomáš Chlum
0:3
0:3
2:3
3:0 17 0 62
5 .
Image 1
Stanislav Šimek
S:3 2:3
S:3
0:3 4 0 49

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
16.06.2020 00:10 17. Milan Peterka S:S
16.06.2020 00:10 17. Vít Kunický S:3
16.06.2020 00:10 17. František Chovanec S:3
16.06.2020 00:10 17. Martin Martin S:3
21.05.2020 00:10 18. Milan Kurilla 3:S
20.05.2020 09:41 18. Vojtěch Sítora S:S Komentáře
20.05.2020 09:41 18. Jan Valenta S:S Komentáře
15.02.2020 13:00 19. Láďa Švehla Hamr Braník 3:1
10.02.2020 19:00 19. Markéta Pulkrabová 2:3
09.02.2020 09:00 19. Luboš Ondrůj Badminton Arena Skalka 3:0
07.02.2020 07:00 19. Petr Knězů Badminton Arena Skalka 3:0
27.01.2020 19:00 20. Mara Jirkovsky Sportcentrum Step 3:0
23.01.2020 20:30 20. Michael Ubry Sportcentrum Step 3:1
14.01.2020 19:30 20. Zuzana Procházková Badminton Arena Skalka 3:0
04.01.2020 09:00 20. Monika Tomanová Hamr Štěrboholy 3:2
28.02.2019 20:30 21. Zuzana Kosová Sportcentrum Step 3:0
22.02.2019 07:00 21. Martin Simek Badminton Arena Skalka 0:3
15.02.2019 20:00 21. Igor Zsebik Sportcentrum Step 3:0
12.02.2019 20:00 21. Michal Hamada Badminton Arena Skalka 1:3
18.01.2019 16:00 22. Tatiana Gašparová Badminton Arena Skalka 3:0
13.01.2019 18:30 22. Michal Beneš Badminton Arena Skalka 3:0
13.01.2019 17:00 22. Daniel Toth Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
05.01.2019 09:00 22. Kristýna Míková Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
06.11.2018 12:06 21. Tomáš Muha S:3 Komentáře
06.11.2018 12:06 21. Jan Dvořák S:3 Komentáře
06.11.2018 12:06 21. Petr Vitásek S:3 Komentáře
06.11.2018 12:06 21. Michal Kuk S:3 Komentáře
12.10.2018 17:00 18. Aleš Vlach Hamr Štěrboholy 0:3
12.10.2018 08:18 18. Miroslav Huszák S:3 Komentáře
12.10.2018 08:18 18. Petra Raszyková S:3 Komentáře
12.10.2018 08:17 18. Jitka Kauerová S:3 Komentáře
27.09.2018 18:00 15. Milan Kurilla SportCentrum JEREMI 0:3
11.09.2018 16:43 15. Ondřej Tyrychtr 3:S Komentáře
10.09.2018 18:00 15. Jaroslav Sedláček Hamr Štěrboholy 1:3
08.09.2018 09:30 15. Miroslav Huszák 3:1
29.08.2018 18:00 14. Jan Kotlář Badminton Arena Skalka 3:2
20.08.2018 08:00 14. Jarmila Kuličková Badminton Arena Skalka 3:S
13.08.2018 17:00 14. Ondřej Vaněk Sportcentrum Step 2:3
10.08.2018 08:00 14. Kamil Žylka Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
23.05.2018 17:00 16. Pavel Bláha Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
14.05.2018 07:00 16. Jaroslav Huss Badminton Arena Skalka 0:3
11.05.2018 17:00 16. Jiří Červenka Badminton Arena Skalka 0:3
09.05.2018 16:00 16. Martin Nepraš Hamr Braník 3:0 Komentáře
24.04.2018 18:30 16. Monika Hodíková Hamr Braník 3:2 Komentáře
15.04.2018 07:30 16. Paul Hepper Hamr Braník 3:1 Komentáře
13.04.2018 17:00 16. Tomáš Krásný Badminton Arena Skalka 2:3
09.04.2018 16:00 16. Jozef Mihok Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
16.03.2018 17:00 16. Jiří Červenka Sport Troja 1:3
15.03.2018 11:00 16. David Paulus 3:S
14.03.2018 18:00 16. Martin Nepraš 3:1
02.03.2018 15:30 16. Martin Vondrák Badminton Arena Skalka 2:3
15.02.2018 18:00 17. Vladimíra Hvoždová SportCentrum JEREMI 3:1 Komentáře
14.02.2018 17:00 17. Tomáš Weidinger Badminton Arena Skalka 3:1
10.02.2018 10:00 17. Petr Valenta 3:0 Komentáře
06.02.2018 07:00 17. Šárka Frolíková Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
28.01.2018 20:00 17. Jan Valenta Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
17.01.2018 09:00 17. Katka Martínková 3:S
06.01.2018 17:00 17. Anna Zahradníčková Badminton Arena Skalka 3:1
05.01.2018 19:00 17. Eliška Krpálková 3:1 Komentáře
30.12.2017 10:00 16. Igor Dragun Sportcentrum Step 2:3
30.12.2017 09:00 16. Anna Dufková S:S
29.12.2017 07:30 16. Michal Levý Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
04.12.2017 17:00 16. Petr Valenta 0:3 Komentáře
24.11.2017 14:00 15. Tomáš Kostrhoun S:3
19.11.2017 18:00 15. Jakub Dus Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
03.11.2017 13:00 15. Chris Abu Dayeh Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
26.09.2017 11:00 14. Michal Beneš 3:0
25.09.2017 16:00 14. Michal Provazník Hamr Braník 3:2
15.09.2017 16:00 14. Petr Valenta Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
05.09.2017 09:00 14. Kristýna Fricová Hamr Braník 3:0 Komentáře
01.09.2017 09:36 13. Michaela Rodáková 0:3
30.08.2017 17:00 13. Radek Dudešek Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
28.08.2017 20:00 13. Antonín Badalík Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
25.08.2017 08:00 13. Jan Valenta 3:0 Komentáře
09.08.2017 08:30 13. Pavla Bělohlávková Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
14.07.2017 09:00 14. Petr Valenta Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
09.07.2017 14:00 14. Martina Chamrová Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
21.06.2017 15:30 13. Stanislav Šimek 3:0
20.06.2017 19:30 13. Lukáš Voženílek Sport Troja 2:3 Komentáře
07.06.2017 16:30 13. Lucka Musilová Hamr Braník 0:3
05.06.2017 21:00 13. Tomáš Petr Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
16. Michal Němec 3:S
14. Martin Štěpán 3:S
18. Samo Strniša 3:S Komentáře
15. Jan Vokůrka S:3
15. Michal Šlosr S:3
14. Jan Baláž 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím