No photo

Toan Truong Quang (23 let)

ID: 28811

Praha

  • 47 zápasů

    od roku 2017
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Hamr Štěrboholy
  • 14 /93
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 47
    Zápasů v lize ( 31 / 15 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

4 . Úroveň B

149 bodů
27. místo (24. místo v mužích)
PIA… Nez… Bil… Hov… Nik… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
0 14 174
2 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
0 11 171
3 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0 0 160
4 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
0 -11 149
5 . 0 -14 146

Podzimní sezóna 2018

4 . Úroveň A

196 bodů
18. místo (17. místo v mužích)
Tea… 2LP Hov… Ber… Bez… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:2 3:1 3:0 3:0 21 0 63
2 .
2LP (L. Švec + J. Melen)
2:3 3:2 3:2 3:0 16 0 58
3 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
1:3 2:3
3:1
3:0
14 0 56
4 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
0:3 2:3
1:3
3:0 9 0 51
5 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
0:3 0:3
0:3
0:3 0 0 42

4 . Úroveň B

196 bodů
18. místo (18. místo v mužích)
Pos… PIA… Hov… Nik… Dám… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
3:0
3:2
3:1
3:0
21 0 63
2 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
0:3
3:0
3:1
3:0
17 0 59
3 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
2:3
0:3
3:0
3:0
14 0 56
4 . 1:3
1:3
0:3
2:3 4 0 46
5 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
0:3
0:3
0:3
3:2 4 0 46

4 . Úroveň B

189 bodů
22. místo (19. místo v mužích)
Jež… HoHo Hov… Ver… Tra… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
3:0 3:0 3:1 3:0 23 0 65
2 . 0:3
3:0
3:2
3:0
16 0 58
3 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
0:3
0:3
3:0 3:0 12 0 54
4 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
1:3
2:3
0:3
3:1
8 0 50
5 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
0:3
0:3
0:3
1:3
1 0 43

5 . Úroveň A

207 bodů
15. místo (14. místo v mužích)
Hov… Nix… Pif… PIA… MAD… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
3:0
3:S
3:0
3:0
23 0 59
2 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
0:3
3:S
3:0
3:2 15 0 51
3 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
S:3
S:3
3:2 3:0 10 0 46
4 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
0:3
0:3
2:3 3:0 8 0 44
5 .
0:3
2:3 0:3 0:3 2 0 38

Jarní sezóna 2018

4 . Úroveň A

85 bodů
37. místo (34. místo v mužích)
Big… IT… Pif… PIA… Hov… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:2 2:3 3:0 3:1 37 0 112
2 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
2:3 3:S 3:1 3:2 34 0 109
3 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
3:2 S:3 3:1 3:S 30 0 105
4 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
0:3 1:3 1:3 3:2 13 0 88
5 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
1:3 2:3 S:3 2:3 10 0 85

4 . Úroveň A

104 bodů
22. místo (20. místo v mužích)
HoHo Jež… Hov… Křu… Bil… Spo… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:1
3:2
3:1
3:0
3:S 43 0 118
2 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
1:3
2:3
3:0 3:0 3:1 34 0 109
3 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
2:3
3:2
1:3 3:0
3:2
29 0 104
4 .
1:3
0:3 3:1 3:1 3:S 28 0 103
5 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3
0:3 0:3 1:3 3:S 10 0 85
6 .
Sportmarťáci (V. Valenta + P. Fabianová)
S:3 1:3
2:3
S:3 S:3 5 0 80

4 . Úroveň A

95 bodů
27. místo (26. místo v mužích)
>|< Lei… Hov… Ver… IT… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:0
3:2
3:2
3:S 41 0 116
2 .
0:3
3:1
3:0 3:1 35 0 110
3 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
2:3
1:3
2:3
3:S 20 0 95
4 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
2:3
0:3
3:2
1:3 15 0 90
5 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
S:3 1:3 S:3 3:1 13 0 88

Podzimní sezóna 2017

5 . Úroveň B

96 bodů
25. místo (22. místo v mužích)
Nez… Hov… Žlu… Ino… Admi B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
3:0
3:1
3:0
3:S
47 0 107
2 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
0:3
3:0
3:0
3:S 36 0 96
3 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
1:3
0:3
3:2 3:S 21 0 81
4 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
0:3
0:3
2:3 3:S 14 0 74
5 .
S:3
S:3 S:3 S:3 0 0 60

6 . Úroveň B

89 bodů
34. místo (28. místo v mužích)
Hov… Ner… Lan… VEL… MAD… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
3:1
3:2
3:0
3:1
44 0 89
2 .
Neratkovci (Š. Kučerová + K. Prejzek)
1:3
3:2 3:0 3:0 37 0 82
3 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
2:3
2:3
3:1
3:1
30 0 75
4 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
0:3
0:3
1:3
3:1 13 0 58
5 .
1:3
0:3
1:3
1:3 6 0 51

7 . Úroveň A

76 bodů
38. místo (33. místo v mužích)
Hov… Mat… Ner… Kos… Pus… HoPe B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
3:0
3:1
3:1
3:0
3:S
46 0 76
2 .
0:3
2:3
3:0
3:0
3:0
33 0 63
3 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
1:3
3:2
2:3
3:1 3:1 30 0 60
4 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
1:3
0:3
3:2
3:0
3:2
26 0 56
5 .
0:3
0:3
1:3
0:3
3:S 10 0 40
6 .
S:3
0:3
1:3
2:3
S:3 5 0 35

8 . Úroveň A

64 bodů
52. místo (42. místo v mužích)
Hov… Ner… Sta… Pat… #vi… MaJo B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
3:1
3:0
3:0
3:0
3:0
49 0 64
2 .
Neratkovci (Š. Kučerová + K. Prejzek)
1:3
3:0
3:0 3:0
3:S
40 0 55
3 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
0:3
3:0
3:0
3:0
30 0 45
4 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3
0:3
0:3
3:0
3:S
18 0 33
5 .
#vinohrady (D. Kratochvíl + R. Hrubá)
0:3
0:3
0:3
0:3
3:S
8 0 23
6 .
0:3
S:3
0:3
S:3
S:3
0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
24.01.2019 19:00 4. Team A (J. Ždichyncová, R. Proche) Hamr Braník 1:3
23.01.2019 20:00 4. 2LP (L. Švec, J. Melen) Hamr Štěrboholy 2:3
14.01.2019 19:30 4. Beránek a Ovečka (K. Otruba, N. Reichmannová) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
08.01.2019 20:30 4. Bezambic (J. Malý, D. Šaldová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
19.12.2018 19:00 4. Dámy nedámi (D. Kurfiřtová, M. Vodičková) Hamr Braník 3:0 Komentáře
18.12.2018 20:30 4. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
11.12.2018 18:00 4. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) 0:3 Komentáře
05.12.2018 19:00 4. Niko2 (D. Štěpánek, J. Kalhous) Hamr Braník 3:0 Komentáře
29.11.2018 18:00 4. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) Badminton Arena Skalka 3:0
26.11.2018 20:30 4. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 3:0
21.11.2018 21:00 4. HoHo (J. Honek, L. Honková) Hamr Braník 0:3 Komentáře
21.11.2018 20:00 4. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) Hamr Braník 0:3
31.10.2018 20:00 5. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
30.10.2018 12:09 5. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) 3:S Komentáře
24.10.2018 20:00 5. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
10.10.2018 20:00 5. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
23.04.2018 15:00 4. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) S:3
17.04.2018 20:30 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 2:3
12.04.2018 18:00 4. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Štěrboholy 2:3
08.04.2018 20:30 4. Big and Small (V. Křivánek, T. Křivánek Nguyenová) Hamr Braník 1:3
02.04.2018 20:00 4. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Štěrboholy 3:0
29.03.2018 19:30 4. HoHo (J. Honek, L. Honková) Hamr Štěrboholy 2:3
27.03.2018 20:00 4. Křupky (P. Červenka, A. Koubková) Hamr Štěrboholy 1:3
20.03.2018 20:00 4. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
08.03.2018 21:00 4. Sportmarťáci (V. Valenta, P. Fabianová) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
21.02.2018 20:00 4. LeitBor (B. Palaščak, T. Leitner) 1:3 Komentáře
19.02.2018 22:00 4. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 2:3 Komentáře
19.02.2018 20:00 4. >|< (P. Dvořák, L. Klíma) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
25.01.2018 20:30 5. Inovation (P. Pampel, M. Novák) Hamr Braník 3:0 Komentáře
10.01.2018 20:30 5. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
04.01.2018 20:00 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
14.12.2017 20:00 6. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
12.12.2017 20:30 6. Neratkovci (Š. Kučerová, K. Prejzek) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
05.12.2017 21:00 6. Lang(er)ovi (O. Lang, K. Langerová) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
05.12.2017 20:00 6. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
23.11.2017 21:00 7. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
14.11.2017 20:00 7. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
09.11.2017 21:00 7. Kosí bratři (B. Antonín, J. Král) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
07.11.2017 21:00 7. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
24.10.2017 20:30 8. #vinohrady (D. Kratochvíl, R. Hrubá) Sportcentrum Step 3:0 Komentáře
17.10.2017 20:30 8. MaJo (M. Kořínková, J. Gőrner) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
12.10.2017 20:30 8. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
10.10.2017 21:00 8. Neratkovci (Š. Kučerová, K. Prejzek) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
10.10.2017 20:00 8. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) 3:S Komentáře
5. Admi (A. Dvořák, M. Horak) 3:S
4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) 3:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím