Image 1

Kateřina Weichetová (20 let)

ID: 38151

Praha

  • 14 zápasů

    od roku 2019
  • 0/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Hamr Štěrboholy
  • 85 /90
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 9
    Zápasů v lize ( 1 / 6 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

11 . Úroveň A

7 bodů
80. místo (22. místo v ženách)
Baz… IPP… Ryc… Piv… KaPr RK… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:s 3:s 16 14 50
2 .
3:0
3:s 3:s 16 11 47
3 .
Rychlej a Pomalej (K. Horváth + A. Yaroslavskyy)
0:3
3:s 3:s 10 0 30
4 .
0:3
3:s 3:s 10 0 30
5 . s:3 s:3 s:3 s:3 s:s -2 -11 7
6 . s:3 s:3 s:3 s:3 s:s -2 -14 4

10 . Úroveň A

32 bodů
79. místo (22. místo v ženách)
Čer… 2La… Mam… Ned… Baz… KaPr Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Černobyl (L. Vicherek + Š. Vadják)
3:2
1:3
3:1
3:0 3:0 25 14 79
2 .
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
2:3
3:S
3:0
3:0
3:S
24 11 75
3 .
3:1
S:3
3:0
1:3
S:3
12 0 52
4 .
Nedal a Netrefil (P. Dubský + T. Hřeben)
1:3
0:3
0:3
3:0
3:S
12 0 52
5 . 0:3 0:3
3:1
0:3
3:1
12 -11 41
6 . 0:3
S:3
3:S
S:3
1:3
6 -14 32

9 . Úroveň A

46 bodů
75. místo (19. místo v ženách)
Kos… Ryb… Zde… Rak… KaPr Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
3:0 3:0 3:1
3:0
27 14 101
2 .
Rybí hlavy (V. Raja + K. Nevšímal)
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 92
3 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3 0:3
3:0
3:0
14 0 74
4 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
1:3 0:3
0:3
3:0 8 -11 57
5 .
0:3
0:3
0:3
0:3 0 -14 46

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
08.12.2019 01:01 11. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) S:S
08.12.2019 01:01 11. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) S:3
08.12.2019 01:01 11. Rychlej a Pomalej (K. Horváth, A. Yaroslavskyy) S:3
08.12.2019 01:01 11. IPP Stars (T. Šillerová, M. Reidingerová) S:3
08.12.2019 01:01 11. Pivo(ňky) (K. Vondráčková, K. Podpierova) S:3
01.12.2019 09:34 10. Mamby (P. Svobodová, I. Hlobilová) 3:S Komentáře
30.11.2019 18:00 10. Černobyl (L. Vicherek, Š. Vadják) Sportcentrum Step 0:3
28.11.2019 22:05 10. 2Lamy (F. Beneš, L. Uttl) S:3 Komentáře
27.11.2019 12:21 10. Nedal a Netrefil (P. Dubský, T. Hřeben) S:3 Komentáře
10.11.2019 18:00 10. Bazar (S. Bruder, V. Roučková) Sport Troja 1:3 Komentáře
20.10.2019 18:00 9. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
18.10.2019 17:00 9. Rybí hlavy (V. Raja, K. Nevšímal) Hamr Štěrboholy 0:3
10.10.2019 20:30 9. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) Hamr Štěrboholy 0:3
03.10.2019 20:00 9. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) 0:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím