Image 1

Libor Bednář (53 let)

ID: 32910

Praha

  • 32 zápasů

    od roku 2019
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Hamr Štěrboholy
  • 79 /135
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 16
    Zápasů v lize ( 8 / 7 / 1) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

6 . Úroveň B

77 bodů
48. místo (12. místo v ženách)
Dám… Mír… Nep… LiV… Kos… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dámy Nedámi (M. Vodičková + J. Ždichyncová)
3:0 3:0 3:0 3:0 28 14 122
2 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3 3:2 3:1 3:1 17 11 108
3 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3 2:3 3:2 3:0 14 0 94
4 .
LiVe team (V. Staňková + L. Bednář)
0:3 1:3 2:3
3:2
8 -11 77
5 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3 1:3 0:3
2:3
3 -14 69

Jarní sezóna 2020

8 . Úroveň A

118 bodů
48. místo (11. místo v ženách)
LiV… Odj… Koť… Pot… 2La… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
LiVe team (V. Staňková + L. Bednář)
3:0 3:2 3:1
3:S
24 14 118
2 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
0:3 3:1
3:2
3:S
17 11 108
3 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
2:3 1:3 3:S 2:3 11 0 91
4 . 1:3
2:3
S:3
3:S
9 -11 78
5 .
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
S:3
S:3
3:2
S:3
5 -14 71

7 . Úroveň A

110 bodů
62. místo (14. místo v ženách)
Sta… MP Ryb… Mar… LiV… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
1:3
0:3
3:S
3:0
14 14 148
2 .
3:1
S:3
3:S
S:3 12 11 143
3 .
Rybí hlavy (V. Raja + K. Nevšímal)
3:0
3:S S:S S:S 9 0 129
4 .
Marná snaha (P. Netolický + A. Koubková)
S:3
S:3
S:S 3:0 5 -11 114
5 .
LiVe team (V. Staňková + L. Bednář)
0:3
3:S S:S 0:3 4 -14 110

7 . Úroveň A

114 bodů
51. místo (11. místo v ženách)
VŠE… Žlu… LiV… Zde… Žel… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
VŠEholky (P. Raszyková + A. Koutná)
3:2
3:0
3:0
3:0
26 14 140
2 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
2:3
3:2 3:0 3:0 21 11 132
3 .
LiVe team (V. Staňková + L. Bednář)
0:3
2:3
3:2
3:0
14 0 114
4 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3
0:3
2:3
3:0
9 -11 98
5 .
Želvušky (I. Benešová + D. Hac)
0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 86

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
08.07.2020 20:00 6. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
02.07.2020 20:00 6. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 2:3
01.07.2020 19:00 6. Dámy Nedámi (M. Vodičková, J. Ždichyncová) Hamr Braník 0:3
21.06.2020 18:30 6. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) Hamr Štěrboholy 1:3
10.06.2020 20:00 8. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) Badminton Arena Skalka 3:1
10.06.2020 18:12 8. 2Lamy (F. Beneš, L. Uttl) 3:S Komentáře
09.06.2020 19:00 8. Odjebany dekel (J. Wolf, I. Rado) Badminton Arena Skalka 3:0
29.05.2020 18:00 8. Koťátka (E. Rosenbergová, J. Culek) Hamr Braník 3:2
21.05.2020 00:10 7. MP (M. Pešička, M. Pešička) 3:S
21.05.2020 00:10 7. Rybí hlavy (V. Raja, K. Nevšímal) S:S
09.03.2020 20:30 7. Marná snaha (P. Netolický, A. Koubková) Hamr Braník 0:3
07.03.2020 18:00 7. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Braník 0:3 Komentáře
21.02.2020 19:00 7. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
17.02.2020 19:30 7. Želvušky (I. Benešová, D. Hac) Hamr Braník 3:0 Komentáře
11.02.2020 20:00 7. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Štěrboholy 2:3
07.02.2020 20:00 7. VŠEholky (P. Raszyková, A. Koutná) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím