No photo

Vlastimil Staněk (42 let)

ID: 30466

Praha

  • 107 zápasů

    od roku 2018
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 19:30
    Často hraje od 19:30 v Hamr Braník
  • 22 /109
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 107
    Zápasů v lize ( 56 / 42 / 9) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

5 . Úroveň B

125 bodů
24. místo (5. místo v ženách)
(Ho… Ver… Pla… MoKa Hal… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
(Hol)čičí tým (D. Honková + L. Honková)
1:3 3:1 3:0 3:1 20 14 134
2 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
3:1
1:3
3:0
14 11 125
3 .
Plantážníci (M. Dvořák + K. Syrová)
1:3
3:1
3:1
13 0 113
4 . 0:3
1:3
1 -11 90
5 .
HalaMala (M. Šturma + H. Zawiszová)
1:3
0:3
1 -14 87

Jarní sezóna 2019

7 . Úroveň B

121 bodů
36. místo (5. místo v ženách)
Ver… Mat… Nep… Kra… Jir… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
3:0
3:0
3:1
3:0
27 14 121
2 .
0:3
3:1
3:0
3:1 19 11 110
3 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3
1:3
3:0
3:0 15 0 95
4 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
1:3
0:3
0:3
3:1 7 -3 84
5 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
0:3
1:3 0:3 1:3 2 -14 68

6 . Úroveň B

83 bodů
55. místo (11. místo v ženách)
Žlu… Bez… Ráz… Luk… Ver… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
3:2 2:3 0:3
3:S
13 14 127
2 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
2:3
3:2
3:S
S:S
11 11 122
3 .
Rázní a smělí (D. Roreitnerová + J. Hančl)
3:2
2:3
S:S
3:1
11 0 111
4 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
3:0
S:3
S:S S:S 3 -11 92
5 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
S:3
S:S
1:3
S:S -3 -14 83

5 . Úroveň A

128 bodů
33. místo (2. místo v ženách)
HoHo RYZ… Ver… Mla… Bil… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0
3:1 3:1 24 14 158
2 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
2:3
S:3 3:1 3:0 15 11 146
3 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3
3:S 1:3 1:3 8 0 128
4 .
Mladej a Starej (L. vojta + Š. vojta)
1:3 1:3 3:1 S:S 6 -11 115
5 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
1:3 0:3 3:1 S:S 5 -14 111

5 . Úroveň A

155 bodů
29. místo (3. místo v ženách)
Ber… Luk… Ver… Mat… Pif… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
3:1 3:2 3:0
3:S
24 14 178
2 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
1:3 3:0 3:1
3:S
20 11 171
3 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
2:3 0:3
3:0
3:S
15 0 155
4 . 0:3 1:3
0:3
3:S
7 -11 136
5 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 126

Podzimní sezóna 2018

4 . Úroveň B

168 bodů
31. místo (3. místo v ženách)
LeM… Ene… Uje… Ver… Jež… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0
3:S
3:0 23 0 65
2 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3
3:1
3:0
3:1
16 0 58
3 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
0:3
1:3
3:0 3:1 12 0 54
4 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
S:3
0:3 0:3 3:0 6 0 48
5 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
0:3
1:3
1:3 0:3 2 0 44

5 . Úroveň A

182 bodů
22. místo (2. místo v ženách)
>|< Ver… eL… Nix… Nep… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 3:1 3:0
3:0
22 0 58
2 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
1:3
3:2
3:0
3:1
16 0 52
3 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
1:3
2:3
S:S
3:0 7 0 43
4 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
0:3
0:3
S:S
3:0
4 0 40
5 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3
1:3
0:3
0:3
1 0 37

4 . Úroveň B

175 bodů
28. místo (5. místo v ženách)
Jež… HoHo Hov… Ver… Tra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
3:0 3:0 3:1 3:0 23 0 65
2 . 0:3
3:0
3:2
3:0
16 0 58
3 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
0:3
0:3
3:0 3:0 12 0 54
4 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
1:3
2:3
0:3
3:1
8 0 50
5 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
0:3
0:3
0:3
1:3
1 0 43

5 . Úroveň B

207 bodů
16. místo (2. místo v ženách)
Ver… Žlu… Luc… Bez… Sve… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
3:0 3:1 3:0 3:0 23 0 59
2 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
0:3 3:2
3:1
3:2 13 0 49
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
1:3 2:3
2:3
3:0 11 0 47
4 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
0:3
1:3
3:2
3:1
10 0 46
5 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3 2:3 0:3
1:3
3 0 39

Letní sezóna 2018

4 . Úroveň B

45 bodů
26. místo (3. místo v ženách)
Ber… Jež… IT… Ver… Nep… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Beránek a Ovečka (K. Otruba + N. Reichmannová)
3:1
3:1
3:0
3:0
22 0 58
2 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
1:3
3:1 3:2 3:1 15 0 51
3 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
1:3
1:3 3:2 3:0 12 0 48
4 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3
2:3 2:3 3:1 9 0 45
5 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3
1:3 0:3 1:3 2 0 38

4 . Úroveň A

49 bodů
18. místo (2. místo v ženách)
PIA… Uje… Ver… Tim… 2RUN Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
3:2
3:S
3:S
3:0
20 0 56
2 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
2:3
2:3
3:S
3:2
13 0 49
3 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
S:3 3:2 3:1 3:2 13 0 49
4 .
Timon a Pumba (D. Nahodil + T. Obadal)
S:3
S:3
1:3 3:0 7 0 43
5 .
0:3
2:3
2:3 0:3 4 0 40

3 . Úroveň B

90 bodů
18. místo (2. místo v ženách)
LeM… Pos… Jež… Ver… Bil… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0 3:0 3:0 48 0 123
2 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
2:3
3:1
3:0
3:0 41 0 116
3 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
0:3
1:3
3:2 3:0 24 0 99
4 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3
0:3
2:3 3:1 15 0 90
5 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3 0:3 0:3 1:3 2 0 77

3 . Úroveň A

96 bodů
19. místo (3. místo v ženách)
IT… Pif… Ver… RB… Nez… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
3:2 3:0 3:0 3:S 45 0 120
2 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
2:3 3:0 S:S 3:S 22 0 97
3 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3 0:3 3:S 3:1 21 0 96
4 .
RB Team (M. Moravec + O. Zajíc)
0:3 S:S S:3 3:S 5 0 80
5 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
S:3 S:3 1:3 S:3 2 0 77

Jarní sezóna 2018

4 . Úroveň A

94 bodů
30. místo (2. místo v ženách)
Pos… Pif… HoHo Ver… Uje… Bil… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Posádka bobu 666 (J. Smitka + M. Vomočil)
1:3
3:0
3:0
3:1
3:1
40 0 115
2 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
3:1
3:2
S:3
3:0
3:0 36 0 111
3 .
0:3
2:3
3:1
3:2
3:2
26 0 101
4 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3
3:S
1:3
3:2
1:3 19 0 94
5 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
1:3
0:3
2:3
2:3
3:1
17 0 92
6 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
1:3
0:3
2:3
3:1
1:3
16 0 91

5 . Úroveň B

106 bodů
21. místo (2. místo v ženách)
Ver… eL… Luc… JiMa ŠVI… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
3:1
3:2
3:0
3:0 46 0 106
2 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
1:3
3:1 3:2 3:0 35 0 95
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
2:3
1:3
3:0
3:0
32 0 92
4 .
0:3
2:3
0:3
3:0
17 0 77
5 .
ŠVIHÁCI (P. Prouza + K. Mádr)
0:3 0:3
0:3
0:3
0 0 60

4 . Úroveň A

90 bodů
29. místo (2. místo v ženách)
>|< Lei… Hov… Ver… IT… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:0
3:2
3:2
3:S 41 0 116
2 .
0:3
3:1
3:0 3:1 35 0 110
3 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
2:3
1:3
2:3
3:S 20 0 95
4 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
2:3
0:3
3:2
1:3 15 0 90
5 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
S:3 1:3 S:3 3:1 13 0 88

Podzimní sezóna 2017

5 . Úroveň A

93 bodů
27. místo (4. místo v ženách)
Lei… Ver… Luc… eL… Ner… Bož… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0
2:3
3:0 3:0 3:S 41 0 101
2 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3
3:0
3:0 2:3
3:0
33 0 93
3 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
3:2
0:3
2:3
3:0
3:0
30 0 90
4 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
0:3 0:3 3:2 3:S 3:2 22 0 82
5 .
Neratkovci (Š. Kučerová + K. Prejzek)
0:3 3:2
0:3
S:3 3:S 15 0 75
6 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
S:3
0:3
0:3
2:3 S:3 3 0 63

5 . Úroveň B

90 bodů
32. místo (6. místo v ženách)
Ňuň… Jež… Ver… Bil… Nix… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1
3:2
3:1 3:1 42 0 102
2 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
1:3
3:2
3:0
3:1
35 0 95
3 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
2:3
2:3
3:2
3:0
30 0 90
4 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
1:3 0:3
2:3
3:2
15 0 75
5 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
1:3
1:3
0:3
2:3
8 0 68

5 . Úroveň A

87 bodů
30. místo (4. místo v ženách)
Vou… Pif… Ver… Luc… Nep… MAD… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
3:S 3:2 3:0 3:0 3:0 45 0 105
2 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
S:3
3:1
3:0 3:1 3:0 38 0 98
3 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
2:3
1:3
2:3
3:1
3:0 27 0 87
4 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
0:3 0:3 3:2
3:0
3:1
26 0 86
5 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3 1:3
1:3
0:3
3:1 13 0 73
6 . 0:3 0:3 0:3
1:3
1:3 4 0 64

4 . Úroveň B

88 bodů
30. místo (6. místo v ženách)
Luk… Big… Nez… Ver… Min… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
3:2
3:1
3:0
3:0
46 0 121
2 .
2:3
3:1 3:0
3:0
41 0 116
3 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
1:3
1:3 3:0
3:0
30 0 105
4 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3 0:3 0:3
3:0
13 0 88
5 .
Mini Mimoni (M. Mrkus + D. Honková)
0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 75

Letní sezóna 2017

5 . Úroveň A

92 bodů
23. místo (4. místo v ženách)
Ver… Pav… Kra… Mat… Maš… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
3:0
3:1
3:0
3:S 47 0 92
2 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
0:3
3:1 3:1 3:1 33 0 78
3 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
1:3
1:3 3:0 3:0 30 0 75
4 .
0:3
1:3 0:3
3:S
12 0 57
5 .
Maša a Medvěd (A. Kruglova + A. Goubarev)
S:3 1:3 0:3
S:3
2 0 47

5 . Úroveň B

71 bodů
37. místo (5. místo v ženách)
Uje… Srš… Ver… VK MAD… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
3:2
3:2
3:1
3:1 40 0 85
2 .
Sršni Písek (A. Lejčar + D. Nahodil)
2:3
3:1
3:2 3:S 34 0 79
3 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
2:3
1:3
3:2
3:1 26 0 71
4 .
1:3
2:3
2:3
3:0 23 0 68
5 . 1:3 S:3 1:3 0:3 4 0 49

6 . Úroveň B

69 bodů
36. místo (6. místo v ženách)
Min… Ver… Kra… Kos… Los… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mini Mimoni (M. Mrkus + D. Honková)
3:0
3:1
3:2
3:0
46 0 76
2 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3
3:0
3:0
3:0
39 0 69
3 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
1:3
0:3
3:0
3:2
24 0 54
4 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
2:3
0:3
0:3
3:0
17 0 47
5 .
Los Latinos (S. Liška + T. Romero Allsop)
0:3
0:3
2:3
0:3
4 0 34

7 . Úroveň B

54 bodů
47. místo (9. místo v ženách)
Two… Ver… Mar… Pus… Žiž… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Two Towers (Z. Schlibener + L. Hoch)
0:3
3:0
3:0
3:0 39 0 54
2 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
3:0
S:3
3:0
3:0 39 0 54
3 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
0:3 3:S 3:1 3:S 31 0 46
4 .
0:3
0:3
1:3
3:0
15 0 30
5 .
Žižkoff crew (J. Kalhous + P. Füllsacková)
0:3 0:3 S:3
0:3
0 0 15

Jarní sezóna 2017

6 . Úroveň B

26 bodů
65. místo (13. místo v ženách)
Žlu… Srš… Zde… Nep… Uje… Ver… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
3:1 3:1
3:2
3:1
3:1
43 0 73
2 .
Sršni Písek (A. Lejčar + D. Nahodil)
1:3 3:2 3:1 3:1 3:1 36 0 66
3 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
1:3 2:3 2:3 3:1 3:S 25 0 55
4 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
2:3
1:3 3:2 S:S S:S 4 0 34
5 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
1:3 1:3 1:3 S:S S:S -2 0 28
6 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
1:3
1:3 S:3 S:S S:S -4 0 26

7 . Úroveň D

67 bodů
40. místo (6. místo v ženách)
Ver… Pup… Pet… Mar… Gum… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
3:0 3:0 3:0 3:0 52 0 67
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
0:3 3:S 2:3 3:0 27 0 42
3 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + Z. Drobiš)
0:3 S:3 3:1 3:0 24 0 39
4 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
0:3 3:2 1:3 3:0 24 0 39
5 . 0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
24.06.2019 19:30 5. HalaMala (M. Šturma, H. Zawiszová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
12.06.2019 20:30 5. (Hol)čičí tým (D. Honková, L. Honková) Hamr Braník 3:1
10.06.2019 19:30 5. Plantážníci (M. Dvořák, K. Syrová) Hamr Braník 1:3 Komentáře
27.05.2019 19:30 7. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Braník 3:0 Komentáře
26.05.2019 20:00 7. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
23.05.2019 19:30 7. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Hamr Braník 3:0 Komentáře
13.05.2019 19:30 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Hamr Braník 3:1
02.05.2019 00:10 6. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) S:S
01.05.2019 21:21 6. Bezambic (J. Malý, D. Šaldová) S:S Komentáře
01.05.2019 18:02 6. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) S:3 Komentáře
15.04.2019 19:30 6. Rázní a smělí (D. Roreitnerová, J. Hančl) Hamr Braník 1:3 Komentáře
01.04.2019 00:10 5. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) 3:S
18.03.2019 19:30 5. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 1:3
11.03.2019 20:30 5. Mladej a Starej (L. vojta, Š. vojta) Hamr Braník 1:3
10.03.2019 14:00 5. HoHo (J. Honek, L. Honková) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
25.02.2019 21:15 5. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) 3:S Komentáře
25.02.2019 19:30 5. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) Hamr Braník 0:3
18.02.2019 20:30 5. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Braník 3:0 Komentáře
18.02.2019 19:30 5. Beránek a Ovečka (K. Otruba, N. Reichmannová) Hamr Braník 2:3
29.01.2019 10:09 4. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) S:3 Komentáře
28.01.2019 19:30 4. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 0:3
21.01.2019 19:30 4. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Braník 0:3
07.01.2019 19:30 4. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 3:0
18.12.2018 19:30 5. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Braník 3:2 Komentáře
18.12.2018 18:30 5. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) Hamr Braník 3:0 Komentáře
17.12.2018 19:30 5. >|< (P. Dvořák, L. Klíma) Hamr Braník 1:3
13.12.2018 19:30 5. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Braník 3:1 Komentáře
28.11.2018 18:30 4. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
26.11.2018 20:30 4. Hovězí pštrosi (T. Truong Quang, O. Pánek) Hamr Braník 0:3
26.11.2018 19:30 4. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) Hamr Braník 1:3
22.11.2018 21:00 4. HoHo (J. Honek, L. Honková) Hamr Braník 2:3 Komentáře
26.10.2018 18:30 5. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) SportCentrum JEREMI 3:0
22.10.2018 19:30 5. Bezambic (J. Malý, D. Šaldová) SportCentrum JEREMI 3:0
17.10.2018 19:30 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Braník 3:0
08.10.2018 19:30 5. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) SportCentrum JEREMI 3:1
25.09.2018 20:00 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Braník 2:3
18.09.2018 20:00 4. Beránek a Ovečka (K. Otruba, N. Reichmannová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
17.09.2018 20:30 4. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Braník 3:1
17.09.2018 19:30 4. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 2:3
30.08.2018 17:00 4. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) SportCentrum JEREMI S:3
20.08.2018 20:00 4. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Braník 3:2
13.08.2018 20:30 4. Timon a Pumba (D. Nahodil, T. Obadal) Hamr Braník 3:1
13.08.2018 19:30 4. 2RUN (V. Polak, L. Trávníček) Hamr Braník 3:2
18.07.2018 20:30 3. LeMoN (M. Lederer, R. Modlinger) Hamr Braník 0:3
18.07.2018 20:00 3. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 3:1
16.07.2018 19:30 3. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Hamr Braník 0:3 Komentáře
09.07.2018 19:30 3. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 2:3
25.06.2018 19:30 3. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Braník 0:3
18.06.2018 19:30 3. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) Hamr Braník 0:3
11.06.2018 19:30 3. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 3:1
29.05.2018 20:30 4. HoHo (J. Honek, L. Honková) Hamr Braník 1:3 Komentáře
28.05.2018 19:30 4. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 1:3
14.05.2018 19:30 4. Posádka bobu 666 (J. Smitka, M. Vomočil) Hamr Braník 0:3 Komentáře
13.05.2018 19:30 4. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Braník 3:2 Komentáře
29.03.2018 19:30 5. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Braník 3:1 Komentáře
27.03.2018 16:00 5. ŠVIHÁCI (P. Prouza, K. Mádr) Sportcentrum Step 3:0
19.03.2018 19:30 5. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 3:2 Komentáře
12.03.2018 19:30 5. JiMa (M. Zbránková, J. Dvořák) Hamr Braník 3:0 Komentáře
26.02.2018 19:30 4. LeitBor (B. Palaščak, T. Leitner) Hamr Braník 0:3
19.02.2018 22:00 4. Hovězí pštrosi (T. Truong Quang, O. Pánek) Hamr Braník 3:2 Komentáře
19.02.2018 21:00 4. >|< (P. Dvořák, L. Klíma) Hamr Braník 2:3 Komentáře
12.02.2018 19:30 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Braník 1:3
22.01.2018 20:00 5. Božkov Team (T. Bajer, D. Ledvinka) Hamr Braník 3:0 Komentáře
22.01.2018 19:30 5. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Braník 3:0
15.01.2018 19:30 5. LeitBor (B. Palaščak, T. Leitner) Hamr Braník 0:3
08.01.2018 19:30 5. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
07.01.2018 20:00 5. Neratkovci (Š. Kučerová, K. Prejzek) Hamr Braník 2:3
19.12.2017 18:00 5. Ňuňánci (K. Ducháčková, J. Ducháček) Sportcentrum Step 2:3 Komentáře
19.12.2017 17:00 5. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) Sportcentrum Step