Načítám…
Image 1

Jiří Mazur (1 let)

ID: 47960

Praha

  • 44 zápasů

    od roku 2022
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 27 /85
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 20
    Zápasů v lize ( 11 / 8 / 1) 0 turnajů
  • 58%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

3 . Úroveň A

100 bodů
19. místo (13. místo v mužích)
Pet… Vel… Pro… Dra… Pad… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
3:2
3:2 4 30 134 6:4
2 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
3:1 2 25 127 3:1
3 .
Prosecco team (J. Berger + K. Bergerová)
3:1 2 12 114 3:1
4 .
Drama Kings (J. Drahorád + J. Drahorád)
2:3
3:2 2 4 106 5:5
5 .
Padající hvězdy (J. Mazur + K. Lackovičová)
2:3 1:3 1:3 2:3 0 0 100 6:12

4 . Úroveň B

138 bodů
14. místo (10. místo v mužích)
Pad… Vel… Emí… H… Kra… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Padající hvězdy (J. Mazur + K. Lackovičová)
3:0
3:2
3:2 3:1 8 30 138 12:5
2 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
0:3
3:2
3:S
3:0 6 25 131 9:5
3 .
2:3
2:3
3:S
3:0 4 12 116 10:6
4 .
H-TEAM (D. Honková + F. Herink)
2:3
S:3
S:3
3:2 2 4 106 5:11
5 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
1:3 0:3 0:3 2:3 0 0 100 3:12

4 . Úroveň B

96 bodů
22. místo (16. místo v mužích)
Pro… Aje… Pad… Sta… Šim… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Prosecco team (J. Berger + K. Bergerová)
3:0 3:2 3:1 3:1 8 30 118 12:4
2 .
Ajeťáci 2.0 (F. Herink + Š. Mikulcová)
0:3 3:0 3:1 3:0 6 25 111 9:4
3 .
Padající hvězdy (J. Mazur + K. Lackovičová)
2:3 0:3 3:0 3:2 4 12 96 8:8
4 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
1:3 1:3 0:3
3:0
2 4 86 5:9
5 . 1:3 0:3 2:3
0:3
0 0 80 3:12

Podzimní sezóna 2023

4 . Úroveň B

96 bodů
22. místo (17. místo v mužích)
Nev… Vel… Pad… IT… Gar… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Nevim, dál (T. Klepal + A. Mázlová)
3:2 3:1 0:3 3:0 6 30 116 9:6
2 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
2:3 3:2 3:1
S:S
4 25 109 8:9
3 .
Padající hvězdy (J. Mazur + K. Lackovičová)
1:3 2:3 3:2 3:0 4 12 96 9:8
4 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
3:0 1:3 2:3 3:0 4 4 88 9:6
5 .
Gargamel a buldok (M. Vitásek + J. Sedláček)
0:3
S:S
0:3 0:3 0 0 80 0:12

5 . Úroveň A

91 bodů
24. místo (17. místo v mužích)
No… Pad… Wak… Mír… Mec… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
No to nevim (D. Menclová + B. Čermochová)
3:S
3:0
2:3 3:2 6 30 96 11:5
2 .
Padající hvězdy (J. Mazur + K. Lackovičová)
S:3
3:0 3:1 3:0 6 25 91 9:4
3 .
Waka waka záminy (M. Bauerová + F. Pok)
0:3
0:3 3:0 3:0 4 12 76 6:6
4 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
3:2 1:3 0:3 S:S 2 4 66 4:11
5 .
Mechanical Movement (T. Le Minh + T. Vo)
2:3 0:3 0:3 S:S 0 0 60 2:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
13.04.2024 12:00 3. Prosecco team (J. Berger, K. Bergerová) Hamr Braník 1:3
10.04.2024 20:00 3. Drama Kings (J. Drahorád, J. Drahorád) SportCentrum JEREMI 2:3
08.04.2024 17:00 3. PetEr (E. Annusova, P. Jelínek) Badminton Arena Skalka 2:3
04.04.2024 20:30 3. Velikáni (M. Kouba, J. Malý) Hamr Braník 1:3
24.03.2024 14:00 4. Velikáni (M. Kouba, J. Malý) SportCentrum JEREMI 3:0
22.03.2024 16:00 4. H-TEAM (D. Honková, F. Herink) SportCentrum JEREMI 3:2
17.03.2024 16:00 4. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) SportCentrum JEREMI 3:2 Komentáře
08.03.2024 17:00 4. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) Hamr Braník 3:1
25.02.2024 19:00 4. Ajeťáci 2.0 (F. Herink, Š. Mikulcová) SportCentrum JEREMI 0:3
17.02.2024 13:00 4. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Braník 3:0
13.02.2024 18:30 4. Prosecco team (J. Berger, K. Bergerová) Hamr Braník 2:3
07.02.2024 20:00 4. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Badminton Arena Skalka 3:2
29.01.2024 18:00 4. Gargamel a buldok (M. Vitásek, J. Sedláček) BB Arena Štěrboholy 3:0
23.01.2024 21:00 4. Velikáni (M. Kouba, J. Malý) Hamr Braník 2:3
07.01.2024 11:00 4. Nevim, dál (T. Klepal, A. Mázlová) BB Arena Štěrboholy 1:3
04.01.2024 19:30 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Sportcentrum Step 3:2
20.12.2023 19:00 5. Waka waka záminy (M. Bauerová, F. Pok) SportCentrum JEREMI 3:0
17.12.2023 19:30 5. Mechanical Movement (T. Le Minh, T. Vo) Badminton Arena Skalka 3:0
11.12.2023 22:55 5. No to nevim (D. Menclová, B. Čermochová) S:3 Komentáře
11.12.2023 20:30 5. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) Sportcentrum Step 3:1

Platební metody

Platební metody