Načítám…
Image 1

Richard Dick (50 let)

ID: 45714

Praha

  • 28 zápasů

    od roku 2021
  • 5/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 26 /97
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 27
    Zápasů v lize ( 15 / 7 / 5) 0 turnajů
  • 68%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2022

5 . Úroveň B

120 bodů
17. místo (11. místo v mužích)
Dic… Hadi Sve… MoKa Bez… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dick a Dick (A. Dick + R. Dick)
3:1 3:0 3:0 3:s 26 14 120
2 . 1:3 3:1 3:s 13 11 104
3 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3 3:0 3:s 13 0 93
4 . 0:3 1:3 0:3
3:S
7 -3 84
5 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
s:3 s:3 s:3
S:3
0 -14 66

Jarní sezóna 2022

7 . Úroveň A

81 bodů
36. místo (23. místo v mužích)
Dic… Hrrr Zad… Sto… Neř… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Dick a Dick (A. Dick + R. Dick)
3:0
3:1
3:0 3:0 27 14 81
2 .
0:3
3:2 3:0
3:0
19 11 70
3 .
Zadej nazev tymu (M. Zolota + L. Rothova)
1:3
2:3
3:0
3:0
17 0 57
4 .
Stodoteam (K. Stodolovská + U. 39531)
0:3 0:3
0:3
3:2
5 -11 34
5 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3
0:3
0:3
2:3
2 -14 28

5 . Úroveň B

67 bodů
40. místo (27. místo v mužích)
Sve… Nes… Baz… A&B Dic… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
3:2
3:0
3:1
3:S
24 14 118
2 .
Nesvačílci (J. Blažej + F. Krpata)
2:3 3:2 3:0 3:S 20 11 111
3 .
0:3
2:3
3:1
3:1 14 0 94
4 .
1:3
0:3
1:3
3:S 8 -3 85
5 .
Dick a Dick (A. Dick + R. Dick)
S:3
S:3 1:3 S:3 1 -14 67

5 . Úroveň B

77 bodů
37. místo (24. místo v mužích)
Bra… Emí… Suc… Dic… Kra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
3:0
3:0
3:1
3:1
26 14 120
2 .
0:3
3:2
3:0
3:0
19 11 110
3 .
Suchá slina (H. Vaňková + M. Šmejkal)
0:3
2:3
2:3
3:1
10 0 90
4 .
Dick a Dick (A. Dick + R. Dick)
1:3
0:3
3:2
2:3
8 -11 77
5 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
1:3
0:3
1:3
3:2
7 -14 73

4 . Úroveň A

100 bodů
26. místo (19. místo v mužích)
Pin… VŠE… Mat… Dic… Tea… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pindilové :-) (K. Třešková + O. Vomela)
3:2 3:2 3:0
3:S
23 14 137
2 .
VŠEholky (P. Raszyková + A. Koutná)
2:3 3:1 2:3
3:S
16 3 119
3 . 2:3 1:3 3:0
3:S
16 0 116
4 .
Dick a Dick (A. Dick + R. Dick)
0:3 3:2 0:3
3:S
11 -11 100
5 .
Team Hoko (R. Kovář + T. Hodoval)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

Podzimní sezóna 2021

4 . Úroveň B

122 bodů
17. místo (14. místo v mužích)
Koť… Dic… Nep… Doh… Zad… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
3:2 3:0 1:3 3:0 20 14 134
2 .
Dick a Dick (A. Dick + R. Dick)
2:3 3:2
3:2
3:0 19 3 122
3 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3 2:3 3:0 3:0 16 0 116
4 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
3:1
2:3
0:3 3:0 15 -11 104
5 .
Zadej nazev tymu (M. Zolota + L. Rothova)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 86

4 . Úroveň B

92 bodů
22. místo (16. místo v mužích)
Fan… Ver… Dic… Kra… Sta… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
3:1 3:S 3:1
3:S
24 14 118
2 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
1:3 3:S
3:0
3:S
20 3 103
3 .
Dick a Dick (A. Dick + R. Dick)
S:3 S:3 3:1
3:S
12 0 92
4 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
1:3
0:3
1:3
3:S
8 -11 77
5 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
22.06.2022 20:00 5. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) Badminton Arena Skalka 3:0
09.06.2022 20:30 5. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Sportcentrum Step 3:0
08.06.2022 17:00 5. Hadi (M. Hadrava, K. Hadrava) Sportcentrum Radonice 3:1
31.05.2022 20:30 7. Stodoteam (K. Stodolovská, U. 39531) Hamr Braník 3:0
30.05.2022 17:00 7. Hrrr (K. Georgiev, B. Georgieva) BB Arena Letňany 3:0 Komentáře
19.05.2022 19:30 7. Neřízené střely (M. Šelenberková, E. Gergelová) Badminton Arena Skalka 3:0
04.05.2022 18:00 7. Zadej nazev tymu (M. Zolota, L. Rothova) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
02.05.2022 00:10 5. A&B (A. Hrnčárková, B. Lavičková) S:3
02.05.2022 00:10 5. Nesvačílci (J. Blažej, F. Krpata) S:3
01.05.2022 21:06 5. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) S:3 Komentáře
14.04.2022 18:00 5. Bazar (S. Bruder, M. Vránková) Hamr Braník 1:3
30.03.2022 20:30 5. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) SportCentrum JEREMI 2:3 Komentáře
23.03.2022 17:00 5. Bratři v triku (M. Vojtěchovský, P. Vojtěchovský) Hamr Štěrboholy 1:3
15.03.2022 17:00 5. Suchá slina (H. Vaňková, M. Šmejkal) Hamr Štěrboholy 3:2
09.03.2022 18:00 5. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
28.02.2022 19:00 4. VŠEholky (P. Raszyková, A. Koutná) Badminton Arena Skalka 3:2
16.02.2022 22:39 4. Team Hoko (R. Kovář, T. Hodoval) 3:S Komentáře
16.02.2022 18:00 4. Pindilové :-) (K. Třešková, O. Vomela) Sportcentrum Radonice 0:3
15.02.2022 17:00 4. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Badminton Arena Skalka 0:3
28.01.2022 09:00 4. Koťátka (E. Rosenbergová, J. Culek) Badminton Arena Skalka 2:3
20.01.2022 19:00 4. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 3:2
13.01.2022 19:00 4. Dohnalovi (R. Dohnalová, M. Dohnal) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
11.01.2022 20:00 4. Zadej nazev tymu (M. Zolota, L. Rothova) Hamr Štěrboholy 3:0
03.01.2022 00:10 4. Fanatici (R. Kraus, J. Beneš) S:3
03.01.2022 00:10 4. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) S:3
20.12.2021 15:01 4. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) 3:S Komentáře
15.12.2021 18:00 4. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) Hamr Štěrboholy 3:1

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím