Honza Dědina

Honza Dědina (34 let)

ID: 31293

Praha

  • 41 zápasů

    od roku 2018
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Skreč
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 17:00
    Často hraje od 17:00 v Badminton Arena Skalka
  • 125 /535
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 41
    Zápasů v lize ( 31 / 8 / 2) 1 turnaj

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

11 . Úroveň C

245 bodů
114. místo (110. místo v mužích)
J.Č. M.D. H.D. J.P. M.Z. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Čambula
3:0
3:1
13 14 267
2 .
Image 1
Martin Dostalík
0:3
3:0
7 11 258
3 .
Image 1
Honza Dědina
3:2 5 0 245
4 .
Image 1
Ján Puškár
1:3
0:3
2:3 3 -11 232
5 .
Image 1
Marek Zemánek
0 -14 226

11 . Úroveň B

209 bodů
117. místo (113. místo v mužích)
S.C. M.K. H.D. P.H. V.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Stanislav Cáska
3:S
3:1 3:0
3:S
25 14 239
2 .
Image 1
Mery Kejklíček
S:3
2:3 3:2
3:S
13 11 224
3 .
Image 1
Honza Dědina
1:3 3:2 3:2 S:S 9 0 209
4 .
Image 1
Petr Hlobil
0:3 2:3 2:3 S:S 2 -11 191
5 .
Image 1
Vladimír Janovský
S:3
S:3
S:S S:S -4 -14 182

10 . Úroveň C

217 bodů
108. místo (102. místo v mužích)
D.J. J.N. M.S. H.D. M.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Janáč
S:S 3:0 3:0 3:0 19 14 253
2 .
Image 1
Jakub Novák
S:S 3:1 3:1 3:0 17 11 248
3 .
Image 1
Martin Staněk
0:3 1:3 3:2 2:3 8 0 228
4 .
Image 1
Honza Dědina
0:3 1:3 2:3 3:2 8 -11 217
5 .
Image 1
Michal Šťastný
0:3 0:3 3:2 2:3 7 -14 213

Jarní sezóna 2019

14 . Úroveň C

297 bodů
139. místo (134. místo v mužích)
H.D. R.F. P.V. M.Z. P.H. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Honza Dědina
3:1
3:2
3:1 3:1 23 14 297
2 .
Image 1
Radek Fidrant
1:3
3:2
3:1
3:1
18 11 289
3 .
Image 1
Petr Valouch
2:3
2:3
3:0 3:0 18 0 278
4 .
Image 1
Marek Zemánek
1:3
1:3
0:3 3:1 8 -11 257
5 .
Image 1
Petr Hlobil
1:3
1:3
0:3 1:3 3 -14 249

15 . Úroveň B

296 bodů
154. místo (148. místo v mužích)
H.D. T.H. M.H. M.". M.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Honza Dědina
3:2 3:1 3:2
3:S
22 14 296
2 .
Image 1
Tomáš Hořava
2:3 3:0
3:1
3:S
21 11 292
3 .
Image 1
Miroslav Huszák
1:3 0:3
3:2
3:S
12 0 272
4 .
Image 1
Matěj "Multisport" Procházka
2:3
1:3
2:3
3:S
11 -11 260
5 .
Image 1
Markéta Slavická Zíková
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 246

15 . Úroveň A

254 bodů
170. místo (162. místo v mužích)
J.E. O.V. H.D. M.B. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Josef Erneker
3:0
3:1
3:0 3:0 27 14 281
2 .
Image 1
Ondřej Vykoukal
0:3 3:0 3:0 3:0 21 11 272
3 .
Image 1
Honza Dědina
1:3
0:3 3:0
3:S
14 0 254
4 .
Image 1
Martin Benčík
0:3 0:3 0:3 3:0 7 -11 236
5 .
Image 1
Jiri Kuksa
0:3 0:3
S:3
0:3 0 -14 226

16 . Úroveň C

297 bodů
169. místo (162. místo v mužích)
H.D. P.N. H.Š. D.Š. P.O. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Honza Dědina
3:1
3:2 3:1
3:S
23 14 297
2 .
Image 1
Pavel Nový
1:3
3:0
3:0
3:S
21 11 292
3 .
Image 1
Hynek Šolar
2:3
0:3
3:1
3:S
14 0 274
4 .
Image 1
Daniel Švarc
1:3
0:3
1:3
3:S
8 -11 257
5 .
Image 1
Přemek Opletal
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 246

Podzimní sezóna 2018

17 . Úroveň C

287 bodů
186. místo (180. místo v mužích)
H.D. D.K. K.Ž. J.K. P.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Honza Dědina
1:3 3:2
3:S
3:0 16 0 82
2 .
Image 1
Daniel Kasa
3:1 1:3 3:2
3:S
15 0 81
3 .
Image 1
Kamil Žylka
2:3 3:1
S:S
3:0 11 0 77
4 .
Image 1
Jakub Kopáček
S:3
2:3
S:S
3:0 6 0 72
5 .
Image 1
Petr Bedřich
0:3
S:3
0:3 0:3 0 0 66

17 . Úroveň C

245 bodů
184. místo (177. místo v mužích)
K.Ž. H.D. S.G. M.K. P.I. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Kamil Žylka
3:1 3:1 3:2 3:0 20 0 74
2 .
Image 1
Honza Dědina
1:3 3:2 3:1 3:0 16 0 70
3 .
Image 1
Svitlana Gorb
1:3 2:3 3:1
3:0
14 0 68
4 .
Image 1
Miroslav Kotaška
2:3 1:3 1:3 3:1 9 0 63
5 .
Image 1
Petr I.
0:3 0:3
0:3
1:3 1 0 55

19 . Úroveň A

238 bodů
209. místo (199. místo v mužích)
H.D. P.Z. J.P. T.G. J.G. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Honza Dědina
3:0 3:1 3:2
3:S
20 0 68
2 .
Image 1
Petra Zarembová
0:3
3:0
3:0
3:2
16 0 64
3 .
Image 1
Jaromír Pospíšil
1:3
0:3
3:0
3:S 12 0 60
4 .
Image 1
Tatiana Gašparová
2:3
0:3
0:3
3:2
6 0 54
5 .
Image 1
Jan Gregor
S:3
2:3
S:3
2:3
4 0 52

19 . Úroveň A

179 bodů
220. místo (207. místo v mužích)
H.D. E.V. M.S. P.V. T.W. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Honza Dědina
3:1 3:0 3:0
S:S
15 0 51
2 .
Image 1
Evžen Vacek
1:3 2:3 3:0
3:0
15 0 51
3 .
Image 1
Markéta Slavická Zíková
0:3 3:2 3:0 3:1 15 0 51
4 .
Image 1
Petr Vitásek
0:3 0:3 0:3
3:S
5 0 41
5 .
Image 1
Tomáš Weidinger
S:S
0:3
1:3
S:3
-1 0 35

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
12.08.2019 16:00 11. Ján Puškár Badminton Arena Skalka 3:2
01.08.2019 00:10 11. Vladimír Janovský S:S
19.07.2019 17:00 11. Petr Hlobil Badminton Arena Skalka 3:2
15.07.2019 17:00 11. Stanislav Cáska Badminton Arena Skalka 1:3
08.07.2019 13:30 11. Mery Kejklíček Badminton Arena Skalka 3:2
24.06.2019 17:30 10. Michal Šťastný Hamr Štěrboholy 3:2
19.06.2019 17:00 10. Jakub Novák 1:3
10.06.2019 20:00 10. David Janáč Hamr Štěrboholy 0:3
06.06.2019 18:30 10. Martin Staněk Badminton Arena Skalka 2:3
31.05.2019 17:00 14. Marek Zemánek 3:1
29.05.2019 17:00 14. Petr Hlobil Badminton Arena Skalka 3:1
22.05.2019 20:00 14. Petr Valouch 3:2 Komentáře
07.05.2019 18:00 14. Radek Fidrant Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
20.04.2019 09:00 15. Miroslav Huszák Badminton Arena Skalka 3:1
17.04.2019 20:00 15. Tomáš Hořava Badminton Arena Skalka 3:2
09.04.2019 20:30 15. Matěj "Multisport" Procházka 3:2
30.03.2019 21:51 15. Jiri Kuksa 3:S Komentáře
30.03.2019 17:00 15. Martin Benčík Badminton Arena Skalka 3:0
28.03.2019 20:00 15. Ondřej Vykoukal 0:3
09.03.2019 17:00 15. Josef Erneker SportCentrum JEREMI 1:3 Komentáře
25.02.2019 22:45 16. Přemek Opletal 3:S Komentáře
25.02.2019 19:00 16. Hynek Šolar 3:2
24.02.2019 18:00 16. Daniel Švarc Badminton Arena Skalka 3:1
20.02.2019 18:00 16. Pavel Nový Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
28.01.2019 18:53 17. Jakub Kopáček 3:S Komentáře
27.01.2019 19:00 17. Petr Bedřich Badminton Arena Skalka 3:0
24.01.2019 20:00 17. Daniel Kasa Badminton Arena Skalka 1:3
20.01.2019 17:00 17. Kamil Žylka Badminton Arena Skalka 3:2
20.12.2018 08:00 17. Kamil Žylka Badminton Arena Skalka 1:3
13.12.2018 19:00 17. Svitlana Gorb 3:2
11.12.2018 09:00 17. Petr I. Hamr Štěrboholy 3:0
06.12.2018 20:30 17. Miroslav Kotaška Badminton Arena Skalka 3:1
29.11.2018 08:57 19. Jan Gregor 3:S Komentáře
28.11.2018 17:00 19. Tatiana Gašparová Hamr Braník 3:2
09.11.2018 18:30 19. Petra Zarembová Sportcentrum Step 3:0
04.11.2018 10:00 19. Jaromír Pospíšil Badminton Arena Skalka 3:1
29.10.2018 19:58 19. Tomáš Weidinger S:S Komentáře
23.10.2018 16:00 19. Petr Vitásek Badminton Arena Skalka 3:0
11.10.2018 08:00 19. Evžen Vacek Badminton Arena Skalka 3:1
08.10.2018 08:00 19. Markéta Slavická Zíková Badminton Arena Skalka 3:0
15. Markéta Slavická Zíková 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím