Lenka Pavlů

Lenka Pavlů (32 let)

ID: 25681

Praha

  • 105 zápasů

    od roku 2016
  • 4/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 18:00
    Často hraje od 18:00 v Hamr Štěrboholy
  • 65 /76
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 65
    Zápasů v lize ( 35 / 22 / 8) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2018

8 . Úroveň B

24 bodů
56. místo (15. místo v ženách)
MoKa Kos… Pup… Jir… Neo… B. zápasy Celkem
1 . 2:3 2:3 3:2
3:0
14 32
2 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
3:2 3:2
3:1
13 31
3 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
3:2 2:3 6 24
4 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
2:3 2 20
5 .
0:3
1:3
1 19

10 . Úroveň A

29 bodů
60. místo (17. místo v ženách)
Pup… RK… Ty… KaVe B. zápasy Celkem
1 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
3:0 3:0
3:S
23 29
2 . 0:3
3:1
3:S
14 20
3 .
Ty dva (V. Kraus + M. Patkova)
0:3
1:3
3:S
8 14
4 .
S:3
S:3
S:3
0 6

10 . Úroveň A

6 bodů
70. místo (20. místo v ženách)
Pot… HoPe Kon… KaVe Pup… B. zápasy Celkem
1 .
1:3
3:S
3:S
3:S
16 22
2 .
3:1
0:3
3:S
3:S
15 21
3 .
Konečná zpráva (K. Vrtek + T. Hřeben)
S:3
3:0 S:S
3:S
9 15
4 .
S:3
S:3
S:S
3:S
3 9
5 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 6

Letní sezóna 2018

7 . Úroveň A

28 bodů
46. místo (12. místo v ženách)
Kra… Pup… HoPe RB… Erka B. zápasy Celkem
1 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
3:2 3:0
3:S
3:S
20 38
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
2:3
S:S
3:S
3:S
10 28
3 . 0:3
S:S
3:S
3:S
8 26
4 .
RB Team (M. Moravec + O. Zajíc)
S:3
S:3
S:3
3:S
5 23
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 18

8 . Úroveň A

26 bodů
50. místo (12. místo v ženách)
Pat… Pup… HoPe Jak… Erka B. zápasy Celkem
1 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
2:3 3:0 3:0 3:S 19 31
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
3:2 S:3 3:S 3:S 14 26
3 . 0:3 3:S 1:3 3:S 11 23
4 .
Jakub Strauss (J. Strauss + K. Blachová)
0:3 S:3 3:1 3:S 10 22
5 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 12

6 . Úroveň A

45 bodů
52. místo (13. místo v ženách)
Žlu… Zaj… Laz… Pup… Pat… B. zápasy Celkem
1 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
2:3
3:0 3:0 3:0 43 73
2 .
Zajíčci (P. Zita + A. Zajícová)
3:2
3:2 3:1 S:3 29 59
3 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
0:3 2:3 3:2 3:0 26 56
4 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
0:3 1:3 2:3 3:2 15 45
5 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 3:S 0:3 2:3 14 44

7 . Úroveň A

61 bodů
43. místo (7. místo v ženách)
Pup… Jak… Pus… Jad… slu… B. zápasy Celkem
1 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
3:0
3:1
3:0
3:2 46 61
2 .
Jak to mám vedět !! (K. Šajnerová + T. Chlum)
0:3
3:1
3:0
3:S 34 49
3 . 1:3 1:3 3:0 S:S 12 27
4 .
0:3
0:3
0:3 3:S 10 25
5 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
2:3 S:3 S:S S:3 -1 14

Jarní sezóna 2018

8 . Úroveň C

47 bodů
65. místo (14. místo v ženách)
Kos… Pup… Jel… Gum… Pet… H B. zápasy Celkem
1 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
3:2
1:3
3:0
3:0
3:S 37 52
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
2:3
2:3 3:0 3:S 3:S 32 47
3 .
Jelenskej válec (M. Bureš + J. Žďárský)
3:1
3:2
3:1
3:0 S:S 31 46
4 .
0:3
0:3
1:3
3:S 3:S 18 33
5 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + N. Čechová)
0:3
S:3 0:3 S:3 S:S -4 11
6 . S:3 S:3 S:S S:3 S:S -8 7

7 . Úroveň B

32 bodů
81. místo (18. místo v ženách)
Sta… The… VEL… Psy… Pup… B. zápasy Celkem
1 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
3:2
3:2
3:1
3:0
42 72
2 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
2:3
3:2
3:0
3:0
39 69
3 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
2:3
2:3
S:S 3:1 14 44
4 .
Psycholemry z jeskyně (L. Kučerová + K. K.)
1:3
0:3
S:S
3:0
10 40
5 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
0:3
0:3
1:3
0:3
2 32

Letní sezóna 2017

6 . Úroveň A

37 bodů
55. místo (10. místo v ženách)
MAD… Kos… T03 Pup… Los… B. zápasy Celkem
1 .
2:3
3:0 3:0 3:S 40 70
2 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
3:2
1:3
3:1
3:S 32 62
3 . 0:3
3:1
S:S 3:S 16 46
4 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
0:3
1:3
S:S 3:S 7 37
5 .
Los Latinos (S. Liška + T. Romero Allsop)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 30

7 . Úroveň C

57 bodů
45. místo (8. místo v ženách)
Pup… Ner… Bla… Pře… B. zápasy Celkem
1 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
3:2 3:0
3:S
42 57
2 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
2:3 3:0
3:S
35 50
3 .
Black and white (V. Netolicka + K. Korčáková)
0:3 0:3
3:S
13 28
4 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
S:3
S:3
S:3
0 15

6 . Úroveň A

38 bodů
55. místo (10. místo v ženách)
Uje… Two… Ino… Pup… Drá… B. zápasy Celkem
1 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
3:1
2:3 3:0 3:0 41 71
2 .
Two Towers (Z. Schlibener + L. Hoch)
1:3
3:1
3:0
3:0 39 69
3 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
3:2
1:3
S:S 3:1 17 47
4 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
0:3
0:3
S:S
3:0
8 38
5 .
Dráčci (J. Mikšík + A. Siobosová)
0:3 0:3 1:3
0:3
2 32

6 . Úroveň B

58 bodů
42. místo (7. místo v ženách)
Nep… OVČ… Pup… Ner… Pře… B. zápasy Celkem
1 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
3:0
3:0
3:0
3:0 52 82
2 .
0:3
3:2 3:1
3:2
29 59
3 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
0:3
2:3
3:1
3:0
28 58
4 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3
1:3
1:3
3:0 17 47
5 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
0:3
2:3
0:3
0:3 4 34

Jarní sezóna 2017

7 . Úroveň B

47 bodů
55. místo (8. místo v ženách)
MAD… Pup… Kos… Čum… Zul… B. zápasy Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0
3:S
49 64
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
0:3
3:2
3:S 3:0 32 47
3 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
0:3
2:3
3:0
3:S
27 42
4 .
Čumáček (D. Mrkosová + P. Dobroucký)
0:3 S:3
0:3
3:S
10 25
5 .
S:3
0:3
S:3
S:3
0 15

7 . Úroveň D

42 bodů
61. místo (13. místo v ženách)
Ver… Pup… Pet… Mar… Gum… B. zápasy Celkem
1 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
3:0 3:0 3:0 3:0 52 67
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
0:3 3:S 2:3 3:0 27 42
3 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + Z. Drobiš)
0:3 S:3 3:1 3:0 24 39
4 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
0:3 3:2 1:3 3:0 24 39
5 . 0:3 0:3 0:3 0:3 0 15

7 . Úroveň A

54 bodů
49. místo (8. místo v ženách)
Kos… Pup… Pus… Voň… Čum… B. zápasy Celkem
1 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
3:1
3:0
3:0
3:0
50 65
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
1:3
3:0 3:0
3:1
39 54
3 .
0:3
0:3 3:2 3:0 22 37
4 .
Voňavky (H. Stibilová + A. Stibila)
0:3
0:3 2:3 3:S 14 29
5 .
Čumáček (D. Mrkosová + P. Dobroucký)
0:3
1:3
0:3 S:3 2 17

7 . Úroveň C

50 bodů
48. místo (8. místo v ženách)
Tlu… Pup… OVČ… Zul… Pře… B. zápasy Celkem
1 .
Tlustoprdi (O. Hireš + L. Otta)
3:1
3:0
3:0
3:0
50 65
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
1:3
3:2 3:1 3:0 35 50
3 .
0:3
2:3 3:1
3:1
26 41
4 .
0:3
1:3 1:3
3:0
17 32
5 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
0:3
0:3
1:3
0:3
2 17

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
09.12.2018 10:30 8. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) 3:2
06.12.2018 20:00 8. Kosí bratři (B. Antonín, J. Král) Badminton Arena Skalka 2:3
26.11.2018 20:00 10. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) Hamr Štěrboholy 3:0
04.11.2018 12:43 10. KaVe (V. Snajdrova, K. Kunková) 3:S Komentáře
04.11.2018 11:00 10. Ty dva (V. Kraus, M. Patkova) Sportcentrum Step 3:0
15.10.2018 17:33 10. Konečná zpráva (K. Vrtek, T. Hřeben) S:3 Komentáře
15.10.2018 17:33 10. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) S:3 Komentáře
15.10.2018 17:33 10. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) S:3 Komentáře
15.10.2018 17:33 10. KaVe (V. Snajdrova, K. Kunková) S:3 Komentáře
28.09.2018 11:57 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) S:S Komentáře
27.09.2018 16:06 7. RB Team (M. Moravec, O. Zajíc) 3:S Komentáře
26.09.2018 19:00 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Hamr Štěrboholy 2:3
20.09.2018 08:28 7. Erka (O. Mika, Z. Schlibener) 3:S Komentáře
29.08.2018 17:30 8. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Sportcentrum Step 3:2
29.08.2018 17:00 8. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) SportCentrum JEREMI S:3
29.08.2018 17:00 8. Jakub Strauss (J. Strauss, K. Blachová) SportCentrum JEREMI 3:S
27.08.2018 17:00 8. Erka (D. Miková, O. Mika) SportCentrum JEREMI 3:S
02.08.2018 17:00 6. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) Hamr Štěrboholy 2:3
19.07.2018 19:00 6. Zajíčci (P. Zita, A. Zajícová) Hamr Štěrboholy 1:3
10.07.2018 17:00 6. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Štěrboholy 0:3
09.07.2018 18:00 6. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Hamr Štěrboholy 3:2
27.06.2018 17:00 7. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) Hamr Štěrboholy 3:2
20.06.2018 17:00 7. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Hamr Štěrboholy 3:1
19.06.2018 17:00 7. Jak to mám vedět !! (K. Šajnerová, T. Chlum) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
07.06.2018 18:00 7. Jadýrka (T. Vitvarová, L. Rathouska) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
29.05.2018 17:30 8. Gumholky (Z. Šenoldová, I. Churaňová) Sportcentrum Step 3:0
14.05.2018 17:30 8. Jelenskej válec (M. Bureš, J. Žďárský) Hamr Štěrboholy 2:3
03.05.2018 17:00 8. Kosí bratři (B. Antonín, J. Král) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
29.04.2018 18:00 7. The Frames (R. Hau, J. Morová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
29.04.2018 17:00 7. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Hamr Braník 1:3
16.04.2018 17:00 7. Psycholemry z jeskyně (L. Kučerová, K. K.) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
15.04.2018 17:00 7. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
07.09.2017 18:00 6. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) Hamr Štěrboholy 0:3
05.09.2017 17:00 6. Kosí bratři (B. Antonín, J. Král) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
30.08.2017 18:00 7. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Hamr Štěrboholy 3:2
17.08.2017 18:00 7. Black and white (V. Netolicka, K. Korčáková) Badminton Arena Skalka 3:0
01.08.2017 14:51 6. Inovation (P. Pampel, M. Novák) S:S
26.07.2017 18:00 6. Dráčci (J. Mikšík, A. Siobosová) SportCentrum JEREMI 3:0 Komentáře
17.07.2017 18:30 6. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Braník 0:3
13.07.2017 18:00 6. Two Towers (Z. Schlibener, L. Hoch) 0:3 Komentáře
26.06.2017 19:00 6. OVČÁRY (J. Ondroušek, L. Trávníček) Hamr Štěrboholy 2:3
21.06.2017 18:00 6. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Hamr Štěrboholy 3:1 Komentáře
20.06.2017 17:00 6. Přestřižená trika (J. Velek, J. Holiš) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
11.06.2017 18:00 6. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
24.05.2017 19:30 7. MAD W (M. Wdowyczyn, A. Wdowyczyn) SportCentrum JEREMI 0:3
21.05.2017 19:00 7. Zuluk (Z. Seifertová, L. Melichar) Sportcentrum Step 3:0
12.05.2017 16:00 7. Kosí bratři (B. Antonín, J. Král) Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
24.04.2017 17:00 7. Martin Tožička (M. Tožička, L. Herzigova) Badminton Arena Skalka 2:3
10.04.2017 18:00 7. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Badminton Arena Skalka 0:3
05.04.2017 18:00 7. Gumholky (Z. Šenoldová, I. Churaňová) 3:0
30.03.2017 20:30 7. Voňavky (H. Stibilová, A. Stibila) Hamr Braník 3:0
29.03.2017 18:30 7. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Badminton Arena Skalka 3:0
21.03.2017 19:00 7. Čumáček (D. Mrkosová, P. Dobroucký) 3:1 Komentáře
19.03.2017 18:00 7. Kosí bratři (B. Antonín, J. Král) 1:3 Komentáře
26.02.2017 19:30 7. Přestřižená trika (J. Velek, J. Holiš) 3:0
21.02.2017 17:30 7. Tlustoprdi (O. Hireš, L. Otta) 1:3 Komentáře
19.02.2017 18:00 7. Zuluk (Z. Seifertová, L. Melichar) Sportcentrum Step 3:1
16.02.2017 18:00 7. OVČÁRY (J. Ondroušek, L. Trávníček) Hamr Štěrboholy 3:2
8. Petra Drobišová (P. Drobišová, N. Čechová) 3:S
8. H (P. Hulík, V. Hulíková) 3:S
7. Čumáček (D. Mrkosová, P. Dobroucký) 3:S
7. Petra Drobišová (P. Drobišová, Z. Drobiš) 3:S
6. Los Latinos (S. Liška, T. Romero Allsop) 3:S
6. T03 (M. Farda, S. Rummel) S:S
7. Přestřižená trika (J. Velek, J. Holiš) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím