No photo

Josef Drahorád (63 let)

ID: 24328

Praha

  • 127 zápasů

    od roku 2016
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Skreč
    • Prohra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Sportcentrum Step
  • 66 /93
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 112
    Zápasů v lize ( 58 / 34 / 20) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

10 . Úroveň A

67 bodů
66. místo (49. místo v mužích)
HoPe Pot… Rak… Fog… RK… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:1
3:0
13 14 67
2 .
1:3
1:3
3:0
9 11 60
3 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
0:3
3:1 6 0 46
4 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
0 -11 29
5 .
0:3
0 -14 26

Podzimní sezóna 2018

8 . Úroveň B

67 bodů
69. místo (49. místo v mužích)
Ráz… MoKa Roz… Fog… HoPe B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Rázní a smělí (D. Roreitnerová + J. Hančl)
3:1
3:1
3:0
3:0
22 0 40
2 .
1:3
3:0
3:S
3:0 18 0 36
3 .
Rozzlobené žárovky (L. Wdowyczynová + M. Wdowyczyn)
1:3
0:3
3:0
3:S
12 0 30
4 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
0:3
S:3
0:3
3:1 5 0 23
5 .
0:3
0:3
S:3
1:3 1 0 19

10 . Úroveň A

95 bodů
61. místo (45. místo v mužích)
HoPe Kon… Ava… KaVe B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:S
3:S
3:S
21 0 27
2 .
Konečná zpráva (K. Vrtek + T. Hřeben)
S:3
S:S S:S -6 0 0
3 .
Avangers (L. Kučerová + E. Klein)
S:3
S:S S:S -6 0 0
4 .
S:3
S:S S:S -6 0 0

9 . Úroveň A

42 bodů
71. místo (50. místo v mužích)
2LP Šim… HoPe Kon… Ava… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
2LP (L. Švec + J. Melen)
3:0 3:0
3:0
3:0
24 0 36
2 . 0:3 2:3 3:1
3:S
12 0 24
3 . 0:3 3:2 S:S S:S 0 0 12
4 .
Konečná zpráva (K. Vrtek + T. Hřeben)
0:3
1:3 S:S S:S -3 0 9
5 .
Avangers (L. Kučerová + E. Klein)
0:3
S:3
S:S S:S -4 0 8

10 . Úroveň A

74 bodů
64. místo (47. místo v mužích)
Pot… HoPe Kon… KaVe Pup… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
1:3
3:S
3:S
3:S
16 0 22
2 .
3:1
0:3
3:S
3:S
15 0 21
3 .
Konečná zpráva (K. Vrtek + T. Hřeben)
S:3
3:0 S:S
3:S
9 0 15
4 .
S:3
S:3
S:S
3:S
3 0 9
5 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 6

Letní sezóna 2018

7 . Úroveň A

26 bodů
50. místo (36. místo v mužích)
Kra… Pup… HoPe RB… Erka B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
3:2 3:0
3:S
3:S
20 0 38
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
2:3
S:S
3:S
3:S
10 0 28
3 . 0:3
S:S
3:S
3:S
8 0 26
4 .
RB Team (M. Moravec + O. Zajíc)
S:3
S:3
S:3
3:S
5 0 23
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 18

8 . Úroveň A

23 bodů
52. místo (39. místo v mužích)
Pat… Pup… HoPe Jak… Erka B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
2:3 3:0 3:0 3:S 19 0 31
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
3:2 S:3 3:S 3:S 14 0 26
3 . 0:3 3:S 1:3 3:S 11 0 23
4 .
Jakub Strauss (J. Strauss + K. Blachová)
0:3 S:3 3:1 3:S 10 0 22
5 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 12

7 . Úroveň B

44 bodů
54. místo (41. místo v mužích)
Kra… slu… Jak… HoPe Pet… Fog… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
3:0 1:3 3:0 3:0
3:S
40 0 55
2 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
0:3 3:1 3:1 3:0
3:S
36 0 51
3 .
Jakub Strauss (J. Strauss + K. Blachová)
3:1 1:3
1:3
3:0 3:S 31 0 46
4 . 0:3 1:3
3:1
3:0
3:S
29 0 44
5 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + N. Čechová)
0:3 0:3 0:3 0:3 3:S 8 0 23
6 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3 0 0 15

7 . Úroveň C

33 bodů
54. místo (41. místo v mužích)
Ino… Pat… HoPe Gum… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
3:0
3:1
3:0 49 0 64
2 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 3:0 3:0 34 0 49
3 .
1:3
0:3
3:1
18 0 33
4 . 0:3 0:3
1:3
3 0 18

Jarní sezóna 2018

8 . Úroveň B

26 bodů
82. místo (61. místo v mužích)
Jem… Pus… HoPe GAM… Myd… Mar… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Jemná ručka (M. Česák + L. Nováková)
S:S
3:1
3:1
3:S S:S 18 0 33
2 . S:S
1:3
3:0
3:S S:S 12 0 27
3 .
1:3
3:1
S:S 3:S S:S 11 0 26
4 .
GAME OVER (J. Znášik + L. Herzigova)
1:3
0:3
S:S 3:S S:S 2 0 17
5 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15
6 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
S:S S:S S:S S:S 3:S -8 0 7

8 . Úroveň B

15 bodů
91. místo (71. místo v mužích)
Bag… Erka Jak… H HoPe B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Bagřici (K. Gavlasová + T. Lang)
3:1
3:1
3:S
3:S 42 0 57
2 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
1:3
3:0 3:S 3:S 35 0 50
3 .
Jakub Strauss (J. Strauss + K. Blachová)
1:3
0:3
3:S
3:S 22 0 37
4 .
S:3
S:3
S:3
3:S 10 0 25
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

7 . Úroveň A

32 bodů
79. místo (64. místo v mužích)
Fan… Tra… Sve… Kra… HoPe B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
3:1
3:0
3:0
3:1
48 0 78
2 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
1:3
3:2
3:0 3:S 34 0 64
3 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3
2:3
3:S
3:S 24 0 54
4 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3 0:3
S:3
3:S
10 0 40
5 .
1:3
S:3 S:3
S:3
2 0 32

8 . Úroveň A

61 bodů
53. místo (46. místo v mužích)
HoPe Bag… Jel… Erka Gum… Hp B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0 3:1
3:0
3:0
46 0 61
2 .
Bagřici (K. Gavlasová + T. Lang)
2:3
3:2
3:2 3:0 3:0 37 0 52
3 .
Jelenskej válec (M. Bureš + J. Žďárský)
0:3
2:3
3:0
3:0
3:0
33 0 48
4 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
1:3 2:3 0:3 2:3
3:0
18 0 33
5 .
0:3
0:3
0:3
3:2
3:1
16 0 31
6 .
0:3
0:3
0:3
0:3
1:3
2 0 17

Podzimní sezóna 2017

7 . Úroveň D

45 bodů
70. místo (55. místo v mužích)
Nep… Ful… Lob… HoPe Pat… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
3:1
3:2 3:0 3:0 46 0 76
2 .
FullStack (F. Ibragimov + E. Kurjak)
1:3
3:2 3:0 3:1 35 0 65
3 .
Lobotomici (L. Voborník + J. Ježek)
2:3 2:3
3:2
3:0
30 0 60
4 . 0:3 0:3
2:3
3:1
15 0 45
5 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 1:3
0:3
1:3
4 0 34

8 . Úroveň A

62 bodů
55. místo (44. místo v mužích)
HoPe Hp Erka Pet… #vi… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:1
3:S
47 0 62
2 .
0:3
0:3
3:2
3:S
19 0 34
3 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3
3:0
S:S 3:S 18 0 33
4 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + N. Čechová)
1:3
2:3
S:S 3:S 11 0 26
5 .
#vinohrady (D. Kratochvíl + R. Hrubá)
S:3
S:3
S:3 S:3 0 0 15

7 . Úroveň A

35 bodů
73. místo (58. místo v mužích)
Hov… Mat… Ner… Kos… Pus… HoPe B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
3:0
3:1
3:1
3:0
3:S
46 0 76
2 .
0:3
2:3
3:0
3:0
3:0
33 0 63
3 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
1:3
3:2
2:3
3:1 3:1 30 0 60
4 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
1:3
0:3
3:2
3:0
3:2
26 0 56
5 .
0:3
0:3
1:3
0:3
3:S 10 0 40
6 .
S:3
0:3
1:3
2:3
S:3 5 0 35

7 . Úroveň D

62 bodů
54. místo (44. místo v mužích)
VŠE… HoPe Voň… Hol… Mar… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
3:1 3:2 3:0
3:S
43 0 73
2 . 1:3 3:2
3:1
3:S
32 0 62
3 .
Voňavky (H. Stibilová + A. Stibila)
2:3 2:3
3:0
3:S
31 0 61
4 .
Holky z Pankráce (M. Bezuchová + L. Vystrčilová)
0:3
1:3
0:3
3:S
12 0 42
5 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 30

Letní sezóna 2017

7 . Úroveň B

57 bodů
47. místo (39. místo v mužích)
HoPe OVČ… RK… Pus… Žiž… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:2
3:0
3:S 3:S 42 0 57
2 . 2:3
3:0
3:S
3:S 37 0 52
3 .
0:3
0:3
3:S 3:S 20 0 35
4 . S:3
S:3
S:3 3:S 10 0 25
5 .
Žižkoff crew (J. Kalhous + P. Füllsacková)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

7 . Úroveň A

48 bodů
49. místo (41. místo v mužích)
Bil… HoPe Lan… Ner… Erka Žiž… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:0 0:3 3:0 3:0
3:S
38 0 53
2 . 0:3 3:2
3:1
3:1
3:S
33 0 48
3 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
3:0 2:3 2:3 3:1
3:S
33 0 48
4 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3
1:3
3:2 3:0
3:S
27 0 42
5 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3 1:3 1:3 0:3
3:S
12 0 27
6 .
Žižkoff crew (J. Kalhous + P. Füllsacková)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 15

6 . Úroveň A

43 bodů
55. místo (45. místo v mužích)
Zde… MAD… Kra… HoPe Myd… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3 3:0 3:0 3:0 39 0 69
2 . 3:0 1:3 3:0 3:1 39 0 69
3 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3 3:1 2:3 3:1 26 0 56
4 . 0:3 0:3 3:2 2:3 13 0 43
5 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
0:3 1:3 1:3 3:2 13 0 43

Jarní sezóna 2017

6 . Úroveň A

56 bodů
47. místo (41. místo v mužích)
Luc… Bor… HoPe Lob… Eff… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
3:1
3:0
3:0
3:0
50 0 80
2 .
Boris & Lucia (B. Palaščak + L. Tomešková)
1:3
0:3
3:0 3:0 28 0 58
3 .
0:3
3:0
S:3
3:0
26 0 56
4 .
Lobotomici (L. Voborník + J. Ježek)
0:3
0:3 3:S
3:0
23 0 53
5 .
Effectivity (P. Trojánek + O. Kubera)
0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 30

6 . Úroveň B

45 bodů
58. místo (47. místo v mužích)
Mat… Squ… Zde… HoPe Kos… Ino… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
1:3
3:2
3:1
3:0
3:0
38 0 68
2 .
Squeezy (J. Rys + M. Hrones)
3:1
3:0 S:S
3:0
3:0
35 0 65
3 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
2:3
0:3 3:0 3:1 3:1 31 0 61
4 .
1:3
S:S 0:3
3:0
3:2
15 0 45
5 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
0:3
0:3
1:3
0:3
3:1
11 0 41
6 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
0:3
0:3
1:3
2:3
1:3
7 0 37

6 . Úroveň B

48 bodů
50. místo (42. místo v mužích)
Zde… HRO… HoPe MiM… Eff… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
3:1 3:1 0:3 3:0 35 0 65
2 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
1:3 S:S 3:S
3:0
20 0 50
3 . 1:3 S:S
3:S
3:1
18 0 48
4 . 3:0 S:3
S:3
S:3
13 0 43
5 .
Effectivity (P. Trojánek + O. Kubera)
0:3
0:3
1:3
3:S
12 0 42

Podzimní sezóna 2016

7 . Úroveň A

55 bodů
47. místo (41. místo v mužích)
HoPe Mar… Zul… DET… Pet… Bad… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:1 2:3 3:0 3:0 3:S 40 0 55
2 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
1:3
3:2
3:S
3:1 3:S 34 0 49
3 . 3:2
2:3
2:3
3:S
3:S 29 0 44
4 . 0:3
S:3
3:2
3:0
3:S 25 0 40
5 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + Z. Drobiš)
0:3 1:3
S:3
0:3
3:S 10 0 25
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

7 . Úroveň B

18 bodů
69. místo (58. místo v mužích)
Bor… HoPe Bad… Moon Fos… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Boris & Lucia (B. Palaščak + L. Tomešková)
3:0
3:0
3:S 3:S 46 0 61
2 .
0:3
3:0
S:S S:S 3 0 18
3 .
Bad warriors (T. Molek + M. Launerová)
0:3
0:3
S:S S:S -10 0 5
4 . S:3 S:S S:S S:S -15 0 0
5 . S:3 S:S S:S S:S -15 0 0

7 . Úroveň A

54 bodů
53. místo (45. místo v mužích)
HRO… HoPe Bad… Pus… Moť… Erka B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
3:2
3:1
3:0
3:1
3:0
45 0 60
2 .
2:3
3:2
3:0
3:1
3:0 39 0 54
3 .
Bad warriors (T. Molek + M. Launerová)
1:3
2:3
3:1 2:3 3:1 26 0 41
4 .
0:3
0:3
1:3
3:0
3:2
19 0 34
5 .
Moťáři (P. Moťka + S. Moťková)
1:3
1:3
3:2
0:3
2:3
14 0 29
6 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3
0:3 1:3
2:3
3:2
12 0 27

7 . Úroveň A

41 bodů
58. místo (49. místo v mužích)
Sme… DET… HoPe Pře… OVČ… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Smečující tykvičky (J. Čambula + G. Čambulová)
3:2 3:1 3:0
3:S
43 0 58
2 . 2:3
3:1
3:0
3:S 38 0 53
3 . 1:3
1:3
3:0
3:2
26 0 41
4 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
0:3
0:3
0:3
3:S
10 0 25
5 .
S:3
S:3
2:3
S:3
4 0 19

Výpis zápasů

<
Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
15.02.2019 18:30 10. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
10.02.2019 14:00 10. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) 3:0 Komentáře
29.01.2019 19:30 8. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) SportCentrum JEREMI 1:3
29.01.2019 09:26 8. Rozzlobené žárovky (L. Wdowyczynová, M. Wdowyczyn) S:3 Komentáře
17.01.2019 20:00 8. Rázní a smělí (D. Roreitnerová, J. Hančl) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
12.01.2019 15:00 8. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) 0:3
31.12.2018 17:02 10. KaVe (V. Snajdrova, K. Kunková) 3:S Komentáře
31.12.2018 17:01 10. Avangers (L. Kučerová, E. Klein) 3:S Komentáře
31.12.2018 17:00 10. Konečná zpráva (K. Vrtek, T. Hřeben) 3:S Komentáře
03.12.2018 00:10 9. Konečná zpráva (K. Vrtek, T. Hřeben) S:S
03.12.2018 00:10 9. Avangers (L. Kučerová, E. Klein) S:S
15.11.2018 19:30 9. 2LP (L. Švec, J. Melen) SportCentrum JEREMI 0:3
13.11.2018 20:00 9. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) 3:2
31.10.2018 15:10 10. KaVe (V. Snajdrova, K. Kunková) 3:S Komentáře
29.10.2018 18:00 10. Konečná zpráva (K. Vrtek, T. Hřeben) 0:3
26.10.2018 17:00 10. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
15.10.2018 17:33 10. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) 3:S Komentáře
28.09.2018 20:02 7. RB Team (M. Moravec, O. Zajíc) 3:S Komentáře
28.09.2018 11:57 7. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) S:S Komentáře
21.09.2018 18:00 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Badminton Arena Skalka 0:3
20.09.2018 08:27 7. Erka (O. Mika, Z. Schlibener) 3:S Komentáře
29.08.2018 17:00 8. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) SportCentrum JEREMI 3:S
29.08.2018 17:00 8. Erka (D. Miková, O. Mika) SportCentrum JEREMI 3:S
25.08.2018 17:00 8. Jakub Strauss (J. Strauss, K. Blachová) Sportcentrum Step 1:3
21.08.2018 19:30 8. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Sportcentrum Step 0:3
02.08.2018 19:00 7. Jakub Strauss (J. Strauss, K. Blachová) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
18.07.2018 19:00 7. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) Badminton Arena Skalka 1:3
18.07.2018 18:30 7. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Badminton Arena Skalka 0:3
18.07.2018 18:00 7. Petra Drobišová (P. Drobišová, N. Čechová) Badminton Arena Skalka 3:0
26.06.2018 19:00 7. Inovation (P. Pampel, M. Novák) Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
19.06.2018 18:00 7. Gumholky (Z. Šenoldová, I. Churaňová) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
09.06.2018 15:00 7. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Sport Troja 0:3
04.06.2018 09:42 8. GAME OVER (J. Znášik, L. Herzigova) S:S
04.06.2018 09:42 8. Martin Tožička (M. Tožička, L. Herzigova) S:S
26.05.2018 16:00 8. Mydli to! (R. Rosenberg, E. Rosenberg) 3:S
25.05.2018 17:00 8. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Hamr Braník 3:1 Komentáře
17.05.2018 20:00 8. Jemná ručka (M. Česák, L. Nováková) Sport Troja 1:3 Komentáře
18.03.2018 18:30 7. Fanatici (R. Kraus, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
28.02.2018 20:00 8. Erka (D. Miková, O. Mika) Badminton Arena Skalka 3:1
25.02.2018 19:00 8. Hp (P. Hradsky, H. Tomečková) 3:0 Komentáře
25.02.2018 18:00 8. Gumholky (Z. Šenoldová, I. Churaňová) 3:0 Komentáře
18.02.2018 17:30 8. Bagřici (K. Gavlasová, T. Lang) Sport Troja 3:2 Komentáře
18.02.2018 17:30 8. Jelenskej válec (M. Bureš, J. Žďárský) Sport Troja 3:0
23.01.2018 20:00 7. Lobotomici (L. Voborník, J. Ježek) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
21.01.2018 19:00 7. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Badminton Arena Skalka 0:3
20.01.2018 14:00 7. FullStack (F. Ibragimov, E. Kurjak) 0:3
06.01.2018 13:00 7. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Sport Troja 3:1 Komentáře
28.12.2017 17:00 8. Erka (D. Miková, O. Mika) Hamr Štěrboholy 3:0
05.12.2017 20:30 8. Petra Drobišová (P. Drobišová, N. Čechová) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
03.12.2017 16:00 8. Hp (P. Hradsky, H. Tomečková) 3:0 Komentáře
27.11.2017 19:00 7. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) S:3
17.11.2017 14:00 7. Kosí bratři (B. Antonín, J. Král) Sport Troja 2:3 Komentáře
05.11.2017 12:00 7. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
05.11.2017 12:00 7. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) Badminton Arena Skalka 1:3
24.10.2017 18:00 7. Holky z Pankráce (M. Bezuchová, L. Vystrčilová) 3:1 Komentáře
20.10.2017 18:00 7. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) 1:3
20.10.2017 18:00 7. Voňavky (H. Stibilová, A. Stibila) 3:2
28.09.2017 09:30 7. OVČÁRY (J. Ondroušek, L. Trávníček) 3:2
07.09.2017 18:30 7. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
23.07.2017 20:00 7. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) 3:1 Komentáře