No photo

Josef Drahorád (63 let)

ID: 24328

Praha

  • 135 zápasů

    od roku 2016
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Sportcentrum Step
  • 65 /98
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 120
    Zápasů v lize ( 63 / 36 / 21) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

8 . Úroveň A

62 bodů
65. místo (51. místo v mužích)
Jir… MoKa Sve… HoPe Odj… Pol… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
2:3
3:1
3:1 12 14 86
2 . 3:2
3:1
9 11 80
3 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
3:1
5 0 65
4 .
1:3
1:3
2 0 62
5 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
1:3
1:3
2 -3 59
6 .
Polámané rakety (M. Zbránková + K. Balarin)
0 -14 46

9 . Úroveň A

80 bodů
56. místo (44. místo v mužích)
HoPe Šim… Laz… Fog… Wor… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0
3:2
26 14 80
2 . 0:3 3:1 2:3 3:0 15 11 66
3 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
0:3 1:3 3:1 3:0 14 0 54
4 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
0:3 3:2 1:3 3:0 13 -11 42
5 .
Worms Arm&get-on (J. Bittman + P. Oliveriusová)
2:3
0:3 0:3 0:3 2 -14 28

10 . Úroveň A

71 bodů
67. místo (49. místo v mužích)
HoPe Fog… Rak… Pot… RK… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . S:S
3:0
3:1
3:1 17 14 71
2 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
S:S 3:1 3:1 3:0 17 11 68
3 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
0:3
1:3 3:1
3:S
13 0 53
4 .
1:3
1:3 1:3
3:0
10 -11 39
5 . 1:3 0:3
S:3
0:3
1 -14 27

Podzimní sezóna 2018

8 . Úroveň B

67 bodů
69. místo (49. místo v mužích)
Ráz… MoKa Roz… Fog… HoPe B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Rázní a smělí (D. Roreitnerová + J. Hančl)
3:1
3:1
3:0
3:0
22 0 40
2 .
1:3
3:0
3:S
3:0 18 0 36
3 .
Rozzlobené žárovky (L. Wdowyczynová + M. Wdowyczyn)
1:3
0:3
3:0
3:S
12 0 30
4 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
0:3
S:3
0:3
3:1 5 0 23
5 .
0:3
0:3
S:3
1:3 1 0 19

10 . Úroveň A

95 bodů
61. místo (45. místo v mužích)
HoPe Kon… Ava… KaVe B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:S
3:S
3:S
21 0 27
2 .
Konečná zpráva (K. Vrtek + T. Hřeben)
S:3
S:S S:S -6 0 0
3 .
Avangers (L. Kučerová + E. Klein)
S:3
S:S S:S -6 0 0
4 .
S:3
S:S S:S -6 0 0

9 . Úroveň A

42 bodů
71. místo (50. místo v mužích)
2LP Šim… HoPe Kon… Ava… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
2LP (L. Švec + J. Melen)
3:0 3:0
3:0
3:0
24 0 36
2 . 0:3 2:3 3:1
3:S
12 0 24
3 . 0:3 3:2 S:S S:S 0 0 12
4 .
Konečná zpráva (K. Vrtek + T. Hřeben)
0:3
1:3 S:S S:S -3 0 9
5 .
Avangers (L. Kučerová + E. Klein)
0:3
S:3
S:S S:S -4 0 8

10 . Úroveň A

74 bodů
64. místo (47. místo v mužích)
Pot… HoPe Kon… KaVe Pup… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
1:3
3:S
3:S
3:S
16 0 22
2 .
3:1
0:3
3:S
3:S
15 0 21
3 .
Konečná zpráva (K. Vrtek + T. Hřeben)
S:3
3:0 S:S
3:S
9 0 15
4 .
S:3
S:3
S:S
3:S
3 0 9
5 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 6

Letní sezóna 2018

7 . Úroveň A

26 bodů
50. místo (36. místo v mužích)
Kra… Pup… HoPe RB… Erka B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
3:2 3:0
3:S
3:S
20 0 38
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
2:3
S:S
3:S
3:S
10 0 28
3 . 0:3
S:S
3:S
3:S
8 0 26
4 .
RB Team (M. Moravec + O. Zajíc)
S:3
S:3
S:3
3:S
5 0 23
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 18

8 . Úroveň A

23 bodů
52. místo (39. místo v mužích)
Pat… Pup… HoPe Jak… Erka B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
2:3 3:0 3:0 3:S 19 0 31
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
3:2 S:3 3:S 3:S 14 0 26
3 . 0:3 3:S 1:3 3:S 11 0 23
4 .
Jakub Strauss (J. Strauss + K. Blachová)
0:3 S:3 3:1 3:S 10 0 22
5 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 12

7 . Úroveň B

44 bodů
54. místo (41. místo v mužích)
Kra… slu… Jak… HoPe Pet… Fog… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
3:0 1:3 3:0 3:0
3:S
40 0 55
2 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
0:3 3:1 3:1 3:0
3:S
36 0 51
3 .
Jakub Strauss (J. Strauss + K. Blachová)
3:1 1:3
1:3
3:0 3:S 31 0 46
4 . 0:3 1:3
3:1
3:0
3:S
29 0 44
5 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + N. Čechová)
0:3 0:3 0:3 0:3 3:S 8 0 23
6 .
Foggy&Poggy (S. Fulková + A. Fulka)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3 0 0 15

7 . Úroveň C

33 bodů
54. místo (41. místo v mužích)
Ino… Pat… HoPe Gum… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
3:0
3:1
3:0 49 0 64
2 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 3:0 3:0 34 0 49
3 .
1:3
0:3
3:1
18 0 33
4 . 0:3 0:3
1:3
3 0 18

Jarní sezóna 2018

8 . Úroveň B

26 bodů
82. místo (61. místo v mužích)
Jem… Pus… HoPe GAM… Myd… Mar… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Jemná ručka (M. Česák + L. Nováková)
S:S
3:1
3:1
3:S S:S 18 0 33
2 . S:S
1:3
3:0
3:S S:S 12 0 27
3 .
1:3
3:1
S:S 3:S S:S 11 0 26
4 .
GAME OVER (J. Znášik + L. Herzigova)
1:3
0:3
S:S 3:S S:S 2 0 17
5 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15
6 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
S:S S:S S:S S:S 3:S -8 0 7

8 . Úroveň B

15 bodů
91. místo (71. místo v mužích)
Bag… Erka Jak… H HoPe B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Bagřici (K. Gavlasová + T. Lang)
3:1
3:1
3:S
3:S 42 0 57
2 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
1:3
3:0 3:S 3:S 35 0 50
3 .
Jakub Strauss (J. Strauss + K. Blachová)
1:3
0:3
3:S
3:S 22 0 37
4 .
S:3
S:3
S:3
3:S 10 0 25
5 . S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

7 . Úroveň A

32 bodů
79. místo (64. místo v mužích)
Fan… Tra… Sve… Kra… HoPe B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
3:1
3:0
3:0
3:1
48 0 78
2 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
1:3
3:2
3:0 3:S 34 0 64
3 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3
2:3
3:S
3:S 24 0 54
4 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3 0:3
S:3
3:S
10 0 40
5 .
1:3
S:3 S:3
S:3
2 0 32

8 . Úroveň A

61 bodů
53. místo (46. místo v mužích)
HoPe Bag… Jel… Erka Gum… Hp B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0 3:1
3:0
3:0
46 0 61
2 .
Bagřici (K. Gavlasová + T. Lang)
2:3
3:2
3:2 3:0 3:0 37 0 52
3 .
Jelenskej válec (M. Bureš + J. Žďárský)
0:3
2:3
3:0
3:0
3:0
33 0 48
4 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
1:3 2:3 0:3 2:3
3:0
18 0 33
5 .
0:3
0:3
0:3
3:2
3:1
16 0 31
6 .
0:3
0:3
0:3
0:3
1:3
2 0 17

Podzimní sezóna 2017

7 . Úroveň D

45 bodů
70. místo (55. místo v mužích)
Nep… Ful… Lob… HoPe Pat… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
3:1
3:2 3:0 3:0 46 0 76
2 .
FullStack (F. Ibragimov + E. Kurjak)
1:3
3:2 3:0 3:1 35 0 65
3 .
Lobotomici (L. Voborník + J. Ježek)
2:3 2:3
3:2
3:0
30 0 60
4 . 0:3 0:3
2:3
3:1
15 0 45
5 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 1:3
0:3
1:3
4 0 34

8 . Úroveň A

62 bodů
55. místo (44. místo v mužích)
HoPe Hp Erka Pet… #vi… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:0
3:0
3:1
3:S
47 0 62
2 .
0:3
0:3
3:2
3:S
19 0 34
3 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3
3:0
S:S 3:S 18 0 33
4 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + N. Čechová)
1:3
2:3
S:S 3:S 11 0 26
5 .
#vinohrady (D. Kratochvíl + R. Hrubá)
S:3
S:3
S:3 S:3 0 0 15

7 . Úroveň A

35 bodů
73. místo (58. místo v mužích)
Hov… Mat… Ner… Kos… Pus… HoPe B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
3:0
3:1
3:1
3:0
3:S
46 0 76
2 .
0:3
2:3
3:0
3:0
3:0
33 0 63
3 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
1:3
3:2
2:3
3:1 3:1 30 0 60
4 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
1:3
0:3
3:2
3:0
3:2
26 0 56
5 .
0:3
0:3
1:3
0:3
3:S 10 0 40
6 .
S:3
0:3
1:3
2:3
S:3 5 0 35

7 . Úroveň D

62 bodů
54. místo (44. místo v mužích)
VŠE… HoPe Voň… Hol… Mar… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
3:1 3:2 3:0
3:S
43 0 73
2 . 1:3 3:2
3:1
3:S
32 0 62
3 .
Voňavky (H. Stibilová + A. Stibila)
2:3 2:3
3:0
3:S
31 0 61
4 .
Holky z Pankráce (M. Bezuchová + L. Vystrčilová)
0:3
1:3
0:3
3:S
12 0 42
5 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 30

Letní sezóna 2017

7 . Úroveň B

57 bodů
47. místo (39. místo v mužích)
HoPe OVČ… RK… Pus… Žiž… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:2
3:0
3:S 3:S 42 0 57
2 . 2:3
3:0
3:S
3:S 37 0 52
3 .
0:3
0:3
3:S 3:S 20 0 35
4 . S:3
S:3
S:3 3:S 10 0 25
5 .
Žižkoff crew (J. Kalhous + P. Füllsacková)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

7 . Úroveň A

48 bodů
49. místo (41. místo v mužích)
Bil… HoPe Lan… Ner… Erka Žiž… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:0 0:3 3:0 3:0
3:S
38 0 53
2 . 0:3 3:2
3:1
3:1
3:S
33 0 48
3 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
3:0 2:3 2:3 3:1
3:S
33 0 48
4 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3
1:3
3:2 3:0
3:S
27 0 42
5 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3 1:3 1:3 0:3
3:S
12 0 27
6 .
Žižkoff crew (J. Kalhous + P. Füllsacková)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 15

6 . Úroveň A

43 bodů
55. místo (45. místo v mužích)
Zde… MAD… Kra… HoPe Myd… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3 3:0 3:0 3:0 39 0 69
2 . 3:0 1:3 3:0 3:1 39 0 69
3 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3 3:1 2:3 3:1 26 0 56
4 . 0:3 0:3 3:2 2:3 13 0 43
5 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
0:3 1:3 1:3 3:2 13 0 43

Jarní sezóna 2017

6 . Úroveň A

56 bodů
47. místo (41. místo v mužích)
Luc… Bor… HoPe Lob… Eff… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
3:1
3:0
3:0
3:0
50 0 80
2 .
Boris & Lucia (B. Palaščak + L. Tomešková)
1:3
0:3
3:0 3:0 28 0 58
3 .
0:3
3:0
S:3
3:0
26 0 56
4 .
Lobotomici (L. Voborník + J. Ježek)
0:3
0:3 3:S
3:0
23 0 53
5 .
Effectivity (P. Trojánek + O. Kubera)
0:3
0:3
0:3
0:3
0 0 30

6 . Úroveň B

45 bodů
58. místo (47. místo v mužích)
Mat… Squ… Zde… HoPe Kos… Ino… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
1:3
3:2
3:1
3:0
3:0
38 0 68
2 .
Squeezy (J. Rys + M. Hrones)
3:1
3:0 S:S
3:0
3:0
35 0 65
3 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
2:3
0:3 3:0 3:1 3:1 31 0 61
4 .
1:3
S:S 0:3
3:0
3:2
15 0 45
5 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
0:3
0:3
1:3
0:3
3:1
11 0 41
6 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
0:3
0:3
1:3
2:3
1:3
7 0 37

6 . Úroveň B

48 bodů
50. místo (42. místo v mužích)
Zde… HRO… HoPe MiM… Eff… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
3:1 3:1 0:3 3:0 35 0 65
2 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
1:3 S:S 3:S
3:0
20 0 50
3 . 1:3 S:S
3:S
3:1
18 0 48
4 . 3:0 S:3
S:3
S:3
13 0 43
5 .
Effectivity (P. Trojánek + O. Kubera)
0:3
0:3
1:3
3:S
12 0 42

Podzimní sezóna 2016

7 . Úroveň A

55 bodů
47. místo (41. místo v mužích)
HoPe Mar… Zul… DET… Pet… Bad… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:1 2:3 3:0 3:0 3:S 40 0 55
2 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
1:3
3:2
3:S
3:1 3:S 34 0 49
3 . 3:2
2:3
2:3
3:S
3:S 29 0 44
4 . 0:3
S:3
3:2
3:0
3:S 25 0 40
5 .
Petra Drobišová (P. Drobišová + Z. Drobiš)
0:3 1:3
S:3
0:3
3:S 10 0 25
6 . S:3 S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

7 . Úroveň B

18 bodů
69. místo (58. místo v mužích)
Bor… HoPe Bad… Moon Fos… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Boris & Lucia (B. Palaščak + L. Tomešková)
3:0
3:0
3:S 3:S 46 0 61
2 .
0:3
3:0
S:S S:S 3 0 18
3 .
Bad warriors (T. Molek + M. Launerová)
0:3
0:3
S:S S:S -10 0 5
4 . S:3 S:S S:S S:S -15 0 0
5 . S:3 S:S S:S S:S -15 0 0

7 . Úroveň A

54 bodů
53. místo (45. místo v mužích)
HRO… HoPe Bad… Pus… Moť… Erka B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
HROŠI (V. Podstata + S. Šimek)
3:2
3:1
3:0
3:1
3:0
45 0 60
2 .
2:3
3:2
3:0
3:1
3:0 39 0 54
3 .
Bad warriors (T. Molek + M. Launerová)
1:3
2:3
3:1 2:3 3:1 26 0 41
4 .
0:3
0:3
1:3
3:0
3:2
19 0 34
5 .
Moťáři (P. Moťka + S. Moťková)
1:3
1:3
3:2
0:3
2:3
14 0 29
6 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3
0:3 1:3
2:3
3:2
12 0 27

7 . Úroveň A

41 bodů
58. místo (49. místo v mužích)
Sme… DET… HoPe Pře… OVČ… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Smečující tykvičky (J. Čambula + G. Čambulová)
3:2 3:1 3:0
3:S
43 0 58
2 . 2:3
3:1
3:0
3:S 38 0 53
3 . 1:3
1:3
3:0
3:2
26 0 41
4 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
0:3
0:3
0:3
3:S
10 0 25
5 .
S:3
S:3
2:3
S:3
4 0 19

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
23.04.2019 20:00 8. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
15.04.2019 19:30 8. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) 1:3 Komentáře
30.03.2019 19:30 9. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) 3:0
30.03.2019 18:00 9. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) Hamr Štěrboholy 3:0
25.03.2019 20:15 9. Worms Arm&get-on (J. Bittman, P. Oliveriusová) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
25.03.2019 19:30 9. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Hamr Štěrboholy 3:0
04.03.2019 00:10 10. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) S:S
17.02.2019 11:00 10. RK-team (R. Žižka, K. Horáčková) 3:1
15.02.2019 18:30 10. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
10.02.2019 14:00 10. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) 3:0 Komentáře
29.01.2019 19:30 8. Foggy&Poggy (S. Fulková, A. Fulka) SportCentrum JEREMI 1:3
29.01.2019 09:26 8. Rozzlobené žárovky (L. Wdowyczynová, M. Wdowyczyn) S:3 Komentáře
17.01.2019 20:00 8. Rázní a smělí (D. Roreitnerová, J. Hančl) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
12.01.2019 15:00 8. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) 0:3
31.12.2018 17:02 10. KaVe (V. Snajdrova, K. Kunková) 3:S Komentáře
31.12.2018 17:01 10. Avangers (L. Kučerová, E. Klein) 3:S