Eva Rosenbergová

Eva Rosenbergová (38 let)

ID: 31607

Praha

  • 64 zápasů

    od roku 2018
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Badminton Arena Skalka
  • 241 /433
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 55
    Zápasů v lize ( 27 / 28 / 0) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2020

20 . Úroveň A

215 bodů
242. místo (22. místo v ženách)
V.K. Z.V. E.R. G.Š. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vít Kunický
3:0 3:0 3:s 20 14 234
2 .
Image 1
Zdeněk Válek
3:2
3:0
3:s 18 11 229
3 .
Image 1
Eva Rosenbergová
0:3 2:3
3:0
3:s 15 0 215
4 .
Image 1
Gabriel Šarek
0:3
0:3
0:3
3:s 6 -11 195
5 .
Image 1
Jitka Klausová
s:3 s:3 s:3 s:3 0 -14 186

Podzimní sezóna 2019

20 . Úroveň C

174 bodů
247. místo (27. místo v ženách)
M.P. K.M. E.R. P.B. B.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Michael Panec
3:0
3:1
3:0 3:0 27 14 201
2 .
Image 1
Kristýna Míková
0:3
3:1 3:2 3:0 18 11 189
3 .
Image 1
Eva Rosenbergová
1:3
1:3 3:2 3:0 14 0 174
4 .
Image 1
Petr Bedřich
0:3 2:3 2:3 3:0 11 -11 160
5 .
Image 1
Beata Bordáčová
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 146

19 . Úroveň B

136 bodů
245. místo (27. místo v ženách)
S.S. J.K. P.K. E.R. J.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Samo Strniša
3:0
2:3
3:0 3:0 23 14 177
2 .
Image 1
Jitka Klausová
0:3 3:1 3:0 3:1 19 11 170
3 .
Image 1
Petr Kafka
3:2
1:3 3:1 3:0 19 0 159
4 .
Image 1
Eva Rosenbergová
0:3 0:3 1:3 3:1 7 -11 136
5 .
Image 1
Jakub Mikšovský
0:3 1:3 0:3 1:3 2 -14 128

21 . Úroveň C

156 bodů
243. místo (27. místo v ženách)
E.R. D.W. J.M. D.T. J.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Eva Rosenbergová
3:2 3:2 3:1
3:1
22 14 156
2 .
Image 1
Douglas Wong
2:3
3:2
3:1
S:S
11 11 142
3 .
Image 1
Jan Motejzík
2:3
2:3
1:3
3:2 10 0 130
4 .
Image 1
Daniel Toth
1:3 1:3
3:1
1:3 9 -5 124
5 .
Image 1
Jakub Sawicki
1:3
S:S
2:3 3:1 7 -14 113

19 . Úroveň A

148 bodů
250. místo (30. místo v ženách)
L.Š. F.C. Š.P. V.K. E.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Láďa Švehla
3:0
3:1
3:0 3:0 27 14 201
2 .
Image 1
František Chovanec
0:3
3:0
3:0 3:0 21 11 192
3 .
Image 1
Šárka Patráková
1:3
0:3
3:0 3:0 15 0 175
4 .
Image 1
Vít Kunický
0:3 0:3 0:3 3:2 5 -11 154
5 .
Image 1
Eva Rosenbergová
0:3 0:3 0:3 2:3 2 -14 148

Letní sezóna 2019

18 . Úroveň B

149 bodů
205. místo (16. místo v ženách)
Z.V. E.R. D.P. J.S. J.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Zdeněk Válek
3:0
2:3
3:S
3:S
21 14 155
2 .
Image 1
Eva Rosenbergová
0:3
3:S
3:S
3:S
18 11 149
3 .
Image 1
David Paulus
3:2
S:3
3:S
S:S 9 0 129
4 .
Image 1
Jan Slezák
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -11 107
5 .
Image 1
Jan Bureš
S:3
S:3
S:S S:S -4 -14 102

18 . Úroveň B

125 bodů
204. místo (19. místo v ženách)
T.T. E.R. R.B. K.K. P.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Tomáš Trnka
3:1
3:0
3:1
3:S
25 14 139
2 .
Image 1
Eva Rosenbergová
1:3
1:3 3:1 3:1 14 11 125
3 .
Image 1
Robert Buerger
0:3
3:1 0:3
3:S
12 0 112
4 .
Image 1
Kateřina Krákorová
1:3
1:3 3:0
0:3
9 -11 98
5 .
Image 1
Petr Valenta
S:3
1:3
S:3
3:0
8 -14 94

18 . Úroveň B

87 bodů
204. místo (20. místo v ženách)
P.V. E.R. K.H. L.B. Z.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Petr Vitásek
3:1
3:0
3:1
3:1
25 14 99
2 .
Image 1
Eva Rosenbergová
1:3 1:3 3:0 3:0 16 11 87
3 .
Image 1
Kristýna Hesounová
0:3
3:1
2:3
3:0
15 0 75
4 .
Image 1
Lucie Brnová
1:3
0:3
3:2
3:0
13 -11 62
5 .
Image 1
Zuzana Procházková
1:3
0:3
0:3
0:3
1 -14 47

16 . Úroveň A

88 bodů
203. místo (23. místo v ženách)
A.K. A.R. X.Š. D.W. E.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Adrián Krištof
2:3
3:1 3:0 3:0 22 14 136
2 .
Image 1
Adam Rezek
3:2
S:3
3:1 3:2 16 11 127
3 .
Image 1
X Švehla
1:3
3:S
1:3 3:0 15 0 115
4 .
Image 1
Douglas Wong
0:3 1:3 3:1 3:0 14 -5 109
5 .
Image 1
Eva Rosenbergová
0:3 2:3 0:3 0:3 2 -14 88

Jarní sezóna 2019

22 . Úroveň B

133 bodů
262. místo (26. místo v ženách)
E.R. D.P. D.T. L.P. Ž.S. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Eva Rosenbergová
3:S
0:3
3:S
3:0 19 14 133
2 .
Image 1
David Paulus
S:3
3:S
3:S
3:S
18 11 129
3 .
Image 1
Daniel Toth
3:0
S:3
3:S
S:S 11 0 111
4 .
Image 1
Lenka Pavlů
S:3
S:3
S:3
S:S -2 -5 93
5 .
Image 1
Žaneta Staňková
0:3
S:3
S:S S:S -4 -14 82

21 . Úroveň B

127 bodů
282. místo (34. místo v ženách)
V.H. L.B. L.Š. P.V. E.R. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Vladimíra Hvoždová
1:3
3:0
3:2
3:0
20 14 174
2 .
Image 1
Libor Bednář
3:1 S:S
3:1
3:0 17 11 168
3 .
Image 1
Láďa Švehla
0:3
S:S
3:S
3:0 11 0 151
4 .
Image 1
Petr Valenta
2:3
1:3
S:3
3:1
9 -11 138
5 .
Image 1
Eva Rosenbergová
0:3
0:3 0:3
1:3
1 -14 127

22 . Úroveň B

131 bodů
265. místo (29. místo v ženách)
L.B. E.R. S.S. K.H. M.J. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Libor Bednář
3:1 3:2 3:0 3:0 25 14 139
2 .
Image 1
Eva Rosenbergová
1:3 3:2 3:0 3:0 20 11 131
3 .
Image 1
Samo Strniša
2:3 2:3 3:1
3:0
17 0 117
4 .
Image 1
Kristýna Hesounová
0:3 0:3 1:3
3:1
7 -11 96
5 .
Image 1
Mara Jirkovsky
0:3 0:3
0:3
1:3
1 -14 87

23 . Úroveň A

134 bodů
292. místo (41. místo v ženách)
D.B. D.W. E.R. Z.H. R.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
David Bernátek
3:1 3:0 3:1 3:0 26 14 160
2 .
Image 1
Douglas Wong
1:3 3:2 3:0 3:0 20 11 151
3 .
Image 1
Eva Rosenbergová
0:3 2:3
3:1
3:1 14 0 134
4 .
Image 1
Zuzana Hřebíčková
1:3 0:3
1:3
3:0 9 -11 118
5 .
Image 1
Robert Buerger
0:3 0:3 1:3 0:3 1 -14 107

Podzimní sezóna 2018

23 . Úroveň B

186 bodů
256. místo (23. místo v ženách)
E.R. M.J. V.Š. J.C. M.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Eva Rosenbergová
3:0 3:0 3:0
3:S
23 0 53
2 .
Image 1
Mara Jirkovsky
0:3 3:1 3:0
3:S
16 0 46
3 .
Image 1
Václav Šroub
0:3 1:3 3:1
3:S
11 0 41
4 .
Image 1
Jitula Chludilova
0:3 0:3 1:3 3:S 6 0 36
5 .
Image 1
Milan Kurilla
S:3
S:3
S:3
S:3 0 0 30

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
25.02.2020 12:00 20. Zdeněk Válek 2:3
20.02.2020 10:00 20. Gabriel Šarek Hamr Braník 3:0 Komentáře
18.02.2020 19:00 20. Vít Kunický Hamr Braník 0:3
10.02.2020 01:01 20. Jitka Klausová 3:S
22.01.2020 21:00 20. Petr Bedřich Badminton Arena Skalka 3:2
21.01.2020 19:30 20. Beata Bordáčová Sportcentrum Step 3:0
08.01.2020 16:00 20. Kristýna Míková Sportcentrum Step 1:3
06.01.2020 20:30 20. Michael Panec Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
27.12.2019 19:00 19. Samo Strniša Hamr Braník 0:3
17.12.2019 16:00 19. Petr Kafka Badminton Arena Skalka 1:3
16.12.2019 15:00 19. Jitka Klausová Badminton Arena Skalka 0:3
06.12.2019 18:30 19. Jakub Mikšovský Badminton Arena Skalka 3:1
27.11.2019 20:30 21. Daniel Toth Sportcentrum Step 3:1
26.11.2019 21:00 21. Jan Motejzík 3:2
20.11.2019 16:30 21. Jakub Sawicki Hamr Braník 3:1 Komentáře
08.11.2019 09:00 21. Douglas Wong Badminton Arena Skalka 3:2
25.10.2019 09:30 19. Láďa Švehla Hamr Braník 0:3
25.10.2019 08:30 19. František Chovanec Hamr Braník 0:3
22.10.2019 15:30 19. Vít Kunický Hamr Braník 2:3
17.10.2019 20:00 19. Šárka Patráková Badminton Arena Skalka 0:3
30.09.2019 15:51 18. David Paulus 3:S Komentáře
26.09.2019 09:34 18. Jan Slezák 3:S Komentáře
26.09.2019 09:31 18. Jan Bureš 3:S Komentáře
08.09.2019 10:00 18. Zdeněk Válek 0:3 Komentáře
29.08.2019 19:30 18. Tomáš Trnka Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
22.08.2019 15:00 18. Robert Buerger Badminton Arena Skalka 1:3
13.08.2019 17:00 18. Kateřina Krákorová Sportcentrum Step 3:1
12.08.2019 12:00 18. Petr Valenta Badminton Arena Skalka 3:1
26.07.2019 20:30 18. Lucie Brnová Hamr Braník 3:0
22.07.2019 19:00 18. Zuzana Procházková Badminton Arena Skalka 3:0
18.07.2019 19:00 18. Kristýna Hesounová Badminton Arena Skalka 1:3
16.07.2019 14:00 18. Petr Vitásek Badminton Arena Skalka 1:3
20.06.2019 19:00 16. X Švehla Badminton Arena Skalka 0:3
17.06.2019 10:00 16. Douglas Wong Hamr Braník 0:3
13.06.2019 19:00 16. Adam Rezek Badminton Arena Skalka 2:3
11.06.2019 20:00 16. Adrián Krištof Badminton Arena Skalka 0:3
29.05.2019 16:46 22. David Paulus 3:S Komentáře
24.05.2019 09:00 22. Daniel Toth Badminton Arena Skalka 0:3
23.05.2019 19:00 22. Žaneta Staňková Badminton Arena Skalka 3:0
13.05.2019 11:00 22. Lenka Pavlů 3:S Komentáře
29.04.2019 20:00 21. Vladimíra Hvoždová Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
09.04.2019 21:00 21. Libor Bednář Hamr Štěrboholy 0:3
08.04.2019 07:00 21. Petr Valenta Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
04.04.2019 17:00 21. Láďa Švehla Hamr Štěrboholy 0:3
26.03.2019 18:00 22. Libor Bednář Badminton Arena Skalka 1:3
25.03.2019 19:00 22. Mara Jirkovsky SportCentrum JEREMI 3:0
25.03.2019 17:00 22. Kristýna Hesounová Sportcentrum Step 3:0
14.03.2019 21:00 22. Samo Strniša Hamr Štěrboholy 3:2
20.02.2019 20:00 23. David Bernátek Hamr Štěrboholy 0:3
20.02.2019 09:00 23. Douglas Wong Hamr Braník 2:3
12.02.2019 07:00 23. Zuzana Hřebíčková Hamr Braník 3:1 Komentáře
11.02.2019 13:00 23. Robert Buerger Badminton Arena Skalka 3:1
28.01.2019 19:00 23. Mara Jirkovsky Badminton Arena Skalka 3:0
24.01.2019 16:30 23. Jitula Chludilova Sportcentrum Step 3:0
16.01.2019 09:05 23. Milan Kurilla 3:S Komentáře
14.01.2019 17:00 23. Václav Šroub Badminton Arena Skalka 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím