Image 1

František Beneš (28 let)

ID: 26366

Praha

  • 212 zápasů

    od roku 2016
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Badminton Arena Skalka
  • 149 /495
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 64
    Zápasů v lize ( 35 / 22 / 7) 2 turnaje

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

12 . Úroveň C

220 bodů
132. místo (124. místo v mužích)
J.Š. M.B. F.B. D.F. J.U. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jiří Šimandl
0 14 234
2 .
Image 1
Martin Balák
0 11 231
3 .
Image 1
František Beneš
0 0 220
4 .
Image 1
Daniel Ficek
0 -11 209
5 .
Image 1
Jiří Uldrich
0 -14 206

13 . Úroveň B

212 bodů
129. místo (121. místo v mužích)
F.B. T.W. M.N. M.K. B.M. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
František Beneš
2:3 3:0 2:3 3:0 18 14 212
2 .
Image 1
Tomáš Weidinger
3:2 3:1 3:1
S:S
15 11 206
3 .
Image 1
Martin Nepraš
0:3 1:3
3:0
3:0
15 0 195
4 .
Image 1
Miroslav Kotaška
3:2 1:3
0:3
S:S
4 -11 173
5 .
Image 1
Barbora Masaryková
0:3
S:S
0:3
S:S
-4 -14 162

Jarní sezóna 2020

15 . Úroveň B

236 bodů
184. místo (173. místo v mužích)
D.V. J.O. P.B. F.B. H.L. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Daniel Vlček
3:0 2:3 3:0 3:0 23 14 277
2 .
Image 1
Jan Ondráček
0:3
3:0
3:S
3:S 19 11 270
3 .
Image 1
Petr Bárta
3:2
0:3
3:1 3:0 18 0 258
4 .
Image 1
František Beneš
0:3
S:3
1:3 3:S 7 -11 236
5 .
Image 1
Honza Lacina
0:3 S:3 0:3 S:3 0 -14 226

16 . Úroveň A

292 bodů
170. místo (162. místo v mužích)
J.Š. F.B. M.K. P.V. D.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jan Šimek
3:2 3:2 3:1 3:1 22 14 296
2 .
Image 1
František Beneš
2:3 3:1 3:0 3:1 21 11 292
3 .
Image 1
Miroslav Kotaška
2:3 1:3 3:2 3:1 14 0 274
4 .
Image 1
Petr Velička
1:3 0:3 2:3 3:2 8 -11 257
5 .
Image 1
David Kučera
1:3 1:3 1:3 2:3 5 -14 251

17 . Úroveň C

286 bodů
194. místo (183. místo v mužích)
J.P. F.B. V.Z. A.K. H.Š. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Jaroslav Popek
3:1
3:1
3:0
3:0
26 14 300
2 .
Image 1
František Beneš
1:3
2:3 3:2 3:0 15 11 286
3 .
Image 1
Vaclav Zednicek
1:3
3:2 3:0 0:3 13 0 273
4 .
Image 1
Adrián Krištof
0:3
2:3 0:3 3:0 9 -11 258
5 .
Image 1
Hynek Šolar
0:3
0:3 3:0 0:3 7 -14 253

Podzimní sezóna 2019

18 . Úroveň B

238 bodů
198. místo (185. místo v mužích)
F.B. V.H. P.R. S.S. Š.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
František Beneš
3:2
3:2 3:0 3:0 24 14 238
2 .
Image 1
Vladan Hašek
2:3
3:2
2:3
3:0
16 11 227
3 .
Image 1
Petra Raszyková
2:3
2:3
3:2 3:S 15 0 215
4 .
Image 1
Samo Strniša
0:3
3:2
2:3
S:S
5 -11 194
5 .
Image 1
Šárka Patráková
0:3
0:3
S:3
S:S
-2 -14 184

17 . Úroveň C

181 bodů
211. místo (194. místo v mužích)
O.T. L.M. L.R. F.B. M.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Tyrychtr
3:1 3:0
S:S
3:0 18 14 212
2 .
Image 1
Lukáš Mergl
1:3 3:2 1:3 3:1 13 11 204
3 .
Image 1
Lucka Rochová
0:3 2:3 3:2 3:1 13 0 193
4 .
Image 1
František Beneš
S:S
3:1 2:3 3:1 12 -11 181
5 .
Image 1
Martin Nepraš
0:3 1:3 1:3 1:3 3 -14 169

19 . Úroveň C

200 bodů
212. místo (195. místo v mužích)
F.B. T.T. Š.P. D.P. P.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
František Beneš
3:0 3:0
3:S
3:1 26 14 200
2 .
Image 1
Tomáš Trnka
0:3
3:1
3:S
3:0
19 11 190
3 .
Image 1
Šárka Patráková
0:3
1:3
3:0 3:0 15 0 175
4 .
Image 1
David Paulus
S:3
S:3
0:3
3:1
6 -11 155
5 .
Image 1
Petr Bedřich
1:3
0:3
0:3
1:3
2 -14 148

18 . Úroveň B

179 bodů
228. místo (206. místo v mužích)
C.A. L.R. Z.O. F.B. B.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Chris Abu Dayeh
3:1
3:0
3:1
3:0
26 14 220
2 .
Image 1
Lucka Rochová
1:3
3:0
3:0
S:S
13 11 204
3 .
Image 1
Zdeněk Opravil
0:3
0:3
3:2
3:0
12 0 192
4 .
Image 1
František Beneš
1:3 0:3
2:3
3:0 10 -11 179
5 .
Image 1
Beata Bordáčová
0:3
S:S
0:3
0:3 -2 -14 164

Letní sezóna 2019

16 . Úroveň C

151 bodů
204. místo (189. místo v mužích)
O.V. P.V. P.R. M.N. F.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Vaněk
3:1
3:1
3:1
3:1 24 14 198
2 .
Image 1
Petr Velička
1:3
3:1 3:0
3:2
19 11 190
3 .
Image 1
Petra Raszyková
1:3 1:3 3:1 3:1 14 0 174
4 .
Image 1
Martin Nepraš
1:3
0:3 1:3
3:1
8 -11 157
5 .
Image 1
František Beneš
1:3
2:3
1:3
1:3
5 -14 151

16 . Úroveň B

162 bodů
180. místo (167. místo v mužích)
I.Z. F.B. J.S. L.R. J.K. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Igor Zsebik
3:1
3:S
3:S
3:2 23 14 177
2 .
Image 1
František Beneš
1:3
3:S
3:S
S:S
11 11 162
3 .
Image 1
Jan Slezák
S:3
S:3
S:S S:S -4 0 136
4 .
Image 1
Lucka Rochová
S:3
S:3
S:S S:S -4 -5 131
5 .
Image 1
Jakub Kadlubiec
2:3
S:S
S:S S:S -4 -14 122

16 . Úroveň C

127 bodů
177. místo (165. místo v mužích)
X.Š. F.B. J.V. D.K. T.P. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
X Švehla
1:3
3:0
3:2 3:0 20 14 134
2 .
Image 1
František Beneš
3:1
3:1
S:S
3:S
16 11 127
3 .
Image 1
Jan Valenta
0:3
1:3
2:3
3:S
9 0 109
4 .
Image 1
David Kučera
2:3
S:S
3:2
S:S
3 -5 98
5 .
Image 1
Tomáš Pokorný
0:3
S:3
S:3
S:S
-2 -14 84

15 . Úroveň C

109 bodů
191. místo (174. místo v mužích)
L.K. J.V. O.K. T.W. F.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ladislav Kellner
3:2 3:2 3:0 3:0 24 14 158
2 .
Image 1
Jirka Vlach
2:3
3:1
2:3
3:2
15 11 146
3 .
Image 1
Ondrej Kaderka
2:3
1:3
3:2 3:1 14 0 134
4 .
Image 1
Tomáš Weidinger
0:3
3:2
2:3
3:S
13 -11 122
5 .
Image 1
František Beneš
0:3
2:3
1:3
S:3
3 -14 109

Jarní sezóna 2019

20 . Úroveň B

170 bodů
234. místo (214. místo v mužích)
R.Š. F.B. I.Z. Š.N. A.D. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Romana Štěpánová
3:S
3:1 2:3 3:1 20 14 174
2 .
Image 1
František Beneš
S:3
3:0 3:1
3:S
19 11 170
3 .
Image 1
Igor Zsebik
1:3 0:3 3:0 3:2 13 0 153
4 .
Image 1
Štěpán Nevyjel
3:2 1:3 0:3 3:1 12 -11 141
5 .
Image 1
Anna Dufková
1:3
S:3
2:3 1:3 4 -14 130

20 . Úroveň B

173 bodů
248. místo (224. místo v mužích)
L.K. M.K. F.B. P.V. J.N. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ladislav Kellner
3:0 3:1 3:0
3:S
26 14 200
2 .
Image 1
Michal Kudrlička
0:3
3:S
3:2
3:S
17 11 188
3 .
Image 1
František Beneš
1:3
S:3
3:1
3:S
13 0 173
4 .
Image 1
Petr Vitásek
0:3
2:3
1:3 3:S 9 -11 158
5 .
Image 1
Jirka Novák
S:3
S:3
S:3
S:3 0 -14 146

21 . Úroveň B

147 bodů
251. místo (227. místo v mužích)
O.T. F.B. V.H. P.H. M.V. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
Ondřej Tyrychtr
3:1 3:0 S:S
3:0
18 14 152
2 .
Image 1
František Beneš
1:3
3:1
2:3
3:0
16 11 147
3 .
Image 1
Vladimíra Hvoždová
0:3
1:3
3:0
3:0
15 0 135
4 .
Image 1
Paul Hepper
S:S 3:2
0:3
3:0 10 -11 119
5 .
Image 1
Mirka Vodickova
0:3
0:3
0:3
0:3 0 -14 106

24 . Úroveň B

141 bodů
286. místo (249. místo v mužích)
F.B. M.P. K.H. D.Š. M.B. Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Image 1
František Beneš
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 141
2 .
Image 1
Martin Plicka
0:3 3:1 3:0
3:S
19 11 130
3 .
Image 1
Kristýna Hesounová
0:3 1:3 3:0
3:S
14 0 114
4 .
Image 1
Denisa Šimandlová
0:3 0:3 0:3
3:S
6 -11 95
5 .
Image 1
Michal Beneš
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
11.07.2020 08:00 13. Tomáš Weidinger Badminton Arena Skalka 2:3
09.07.2020 18:00 13. Martin Nepraš Badminton Arena Skalka 3:0
26.06.2020 19:00 13. Barbora Masaryková Hamr Braník 3:0
24.06.2020 20:00 13. Miroslav Kotaška Badminton Arena Skalka 2:3
16.06.2020 00:10 15. Honza Lacina 3:S
10.06.2020 18:14 15. Jan Ondráček S:3 Komentáře
28.05.2020 19:30 15. Daniel Vlček Badminton Arena Skalka 0:3
26.05.2020 19:00 15. Petr Bárta Badminton Arena Skalka 1:3
07.05.2020 19:30 16. Petr Velička Hamr Braník 3:0
05.05.2020 19:00 16. Jan Šimek Badminton Arena Skalka 2:3
30.04.2020 19:30 16. Miroslav Kotaška Hamr Braník 3:1
10.03.2020 22:00 16. David Kučera Hamr Braník 3:1
25.02.2020 20:30 17. Hynek Šolar Badminton Arena Skalka 3:0
23.02.2020 15:00 17. Vaclav Zednicek Badminton Arena Skalka 2:3
22.02.2020 11:00 17. Adrián Krištof Badminton Arena Skalka 3:2
20.02.2020 17:00 17. Jaroslav Popek Sportcentrum Step 1:3 Komentáře
19.01.2020 14:00 18. Šárka Patráková Hamr Braník 3:0
12.01.2020 10:00 18. Vladan Hašek Badminton Arena Skalka 3:2 Komentáře
09.01.2020 20:30 18. Samo Strniša Hamr Štěrboholy 3:0
08.01.2020 21:00 18. Petra Raszyková Badminton Arena Skalka 3:2
29.12.2019 19:16 17. Ondřej Tyrychtr S:S Komentáře
17.12.2019 17:00 17. Lucka Rochová Hamr Štěrboholy 2:3
16.12.2019 20:00 17. Lukáš Mergl Hamr Štěrboholy 3:1
10.12.2019 21:00 17. Martin Nepraš 3:1
28.11.2019 22:02 19. David Paulus 3:S Komentáře
25.11.2019 21:00 19. Petr Bedřich Hamr Braník 3:1
24.11.2019 08:30 19. Tomáš Trnka Hamr Braník 3:0
20.11.2019 18:00 19. Šárka Patráková Hamr Braník 3:0
29.10.2019 20:00 18. Chris Abu Dayeh Badminton Arena Skalka 1:3
28.10.2019 19:00 18. Beata Bordáčová Badminton Arena Skalka 3:0
23.10.2019 18:00 18. Lucka Rochová Hamr Štěrboholy 0:3
15.10.2019 19:00 18. Zdeněk Opravil Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
17.09.2019 21:00 16. Petra Raszyková Badminton Arena Skalka 1:3
16.09.2019 20:30 16. Petr Velička Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
09.09.2019 19:00 16. Ondřej Vaněk Badminton Arena Skalka 1:3
05.09.2019 19:00 16. Martin Nepraš 1:3 Komentáře
01.09.2019 09:20 16. Jakub Kadlubiec S:S Komentáře
01.09.2019 09:18 16. Lucka Rochová 3:S Komentáře
01.09.2019 09:17 16. Jan Slezák 3:S Komentáře
26.08.2019 19:00 16. Igor Zsebik Sportcentrum Step 1:3
31.07.2019 20:54 16. David Kučera S:S Komentáře
31.07.2019 15:06 16. Tomáš Pokorný 3:S Komentáře
29.07.2019 18:00 16. Jan Valenta 3:1 Komentáře
25.07.2019 20:00 16. X Švehla Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
30.06.2019 23:45 15. Tomáš Weidinger S:3 Komentáře
27.06.2019 19:00 15. Ladislav Kellner SportCentrum JEREMI 0:3
19.06.2019 20:00 15. Ondrej Kaderka 1:3
18.06.2019 21:00 15. Jirka Vlach Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
02.06.2019 18:19 20. Anna Dufková 3:S Komentáře
02.06.2019 18:18 20. Romana Štěpánová S:3 Komentáře
30.05.2019 19:30 20. Igor Zsebik Sportcentrum Step 3:0
15.05.2019 20:30 20. Štěpán Nevyjel Sportcentrum Step 3:1
30.04.2019 22:08 20. Jirka Novák 3:S Komentáře
30.04.2019 17:00 20. Petr Vitásek Badminton Arena Skalka 3:1
29.04.2019 07:08 20. Michal Kudrlička S:3 Komentáře
24.04.2019 17:00 20. Ladislav Kellner SportCentrum JEREMI 1:3
30.03.2019 17:00 21. Ondřej Tyrychtr SportCentrum JEREMI 1:3
27.03.2019 21:30 21. Paul Hepper Hamr Braník 2:3
19.03.2019 17:00 21. Mirka Vodickova Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
18.03.2019 19:30 21. Vladimíra Hvoždová Tenis Centrum Lužiny 3:1 Komentáře
21.02.2019 09:08 24. Michal Beneš 3:S Komentáře
17.02.2019 11:00 24. Martin Plicka Hamr Braník 3:0
17.02.2019 11:00 24. Denisa Šimandlová Hamr Braník 3:0
11.02.2019 18:00 24. Kristýna Hesounová Badminton Arena Skalka 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím