No photo

Michal Wdowyczyn (57 let)

ID: 30443

Praha

  • 110 zápasů

    od roku 2018
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Hamr Štěrboholy
  • 62 /100
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 110
    Zápasů v lize ( 54 / 53 / 3) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2019

8 . Úroveň B

67 bodů
70. místo (51. místo v mužích)
Piv… Sta… The… MAD… Laz… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pivní Povaleči (L. Daněk + T. Kačinetz)
3:0
3:0 3:0 3:0 28 14 122
2 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
3:0
3:0
3:0
21 11 112
3 .
The Frames (R. Hau + J. Morová)
0:3
0:3
3:0
3:0 14 0 94
4 . 0:3
0:3
0:3
S:S
-2 -11 67
5 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
0:3
0:3
0:3
S:S
-2 -14 64

Podzimní sezóna 2018

8 . Úroveň A

119 bodů
55. místo (43. místo v mužích)
VEL… MAD… Kra… Šim… Rak… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
3:0
3:1
3:0 3:0 23 0 41
2 . 0:3
3:1
3:1 3:0 16 0 34
3 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
1:3
1:3
3:2
3:1
11 0 29
4 . 0:3 1:3
2:3
3:0 9 0 27
5 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
0:3 0:3
1:3
0:3 1 0 19

6 . Úroveň A

109 bodů
58. místo (43. místo v mužích)
Bez… Tra… Mis… Sve… MAD… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
3:0
3:2
3:0 3:0 22 0 52
2 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
0:3 3:1 3:1 3:0 16 0 46
3 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
2:3
1:3
3:2
3:0 13 0 43
4 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3 1:3
2:3
3:1
8 0 38
5 . 0:3 0:3 0:3
1:3
1 0 31

7 . Úroveň A

140 bodů
42. místo (36. místo v mužích)
Bil… MAD… Těs… Kos… Pat… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:0
3:S
3:0
3:S
22 0 46
2 . 0:3
3:S
3:0
3:S
16 0 40
3 .
Těsně vedle (H. Eisenmann + K. Mazáková)
S:3
S:3
3:2
3:1
9 0 33
4 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
0:3
0:3
2:3 3:0 8 0 32
5 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
S:3
S:3
1:3
0:3 1 0 25

5 . Úroveň A

133 bodů
47. místo (39. místo v mužích)
Hov… Nix… Pif… PIA… MAD… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
3:0
3:S
3:0
3:0
23 0 59
2 .
Nixxon Valdez (A. Slavický + P. Nováková)
0:3
3:S
3:0
3:2 15 0 51
3 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
S:3
S:3
3:2 3:0 10 0 46
4 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
0:3
0:3
2:3 3:0 8 0 44
5 .
0:3
2:3 0:3 0:3 2 0 38

Letní sezóna 2018

4 . Úroveň A

41 bodů
29. místo (26. místo v mužích)
Tra… Luk… Jež… MAD… Uje… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
3:2
3:S
3:0
3:S
20 0 56
2 .
Lukas a Lukas (L. Trávníček + L. Pěč)
2:3
3:S
3:0
3:S
18 0 54
3 .
Ježek v peci (M. Kusyn + J. Ryšánková)
S:3
S:3
3:0
3:S
11 0 47
4 . 0:3 0:3 0:3
3:S
5 0 41
5 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 0 36

6 . Úroveň B

45 bodů
24. místo (22. místo v mužích)
MAD… Laz… Bag… Zaj… RB… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:1 3:0 3:S
3:S
21 0 45
2 .
Lazaři (T. Chlum + D. Kocman)
1:3 2:3 3:S 3:S 13 0 37
3 .
Bagřici (K. Gavlasová + T. Lang)
0:3 3:2 0:3 3:S 9 0 33
4 .
Zajíčci (P. Zita + A. Zajícová)
S:3 S:3 3:0
S:3
6 0 30
5 .
RB Team (M. Moravec + O. Zajíc)
S:3
S:3 S:3
3:S
5 0 29

4 . Úroveň B

69 bodů
37. místo (31. místo v mužích)
Nez… 2RUN Bez… Vou… MAD… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
3:0
3:0 3:S 3:0 49 0 109
2 .
0:3
2:3 3:S 3:0 27 0 87
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
0:3 3:2 3:S 2:3 23 0 83
4 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
S:3 S:3 S:3 3:0 13 0 73
5 . 0:3 0:3 3:2 0:3 9 0 69

5 . Úroveň B

71 bodů
33. místo (29. místo v mužích)
Tra… MAD… Zde… Žlu… Sta… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
3:0 3:2
3:1
3:0
46 0 91
2 . 0:3 2:3
3:2
3:0
26 0 71
3 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
2:3 3:2 0:3
3:1
24 0 69
4 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
1:3
2:3
3:0
2:3
23 0 68
5 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3
0:3
1:3
3:2
11 0 56

Jarní sezóna 2018

7 . Úroveň A

78 bodů
41. místo (37. místo v mužích)
MAD… Bož… Erka Ino… Mar… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0 3:0 3:0 48 0 78
2 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
2:3
3:1 S:S 3:0 23 0 53
3 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3 1:3 0:3 3:2 11 0 41
4 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
0:3 S:S 3:0 S:S 3 0 33
5 .
Martin Tožička (M. Tožička + R. Kuchtová)
0:3 0:3 2:3 S:S -1 0 29

7 . Úroveň C

64 bodů
52. místo (44. místo v mužích)
Sve… MAD… Voň… Pus… Mar… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3
3:2
3:0
3:0 35 0 65
2 .
3:0
3:0
3:0 S:S 34 0 64
3 .
Voňavky (H. Stibilová + A. Stibila)
2:3
0:3
3:0 3:0 30 0 60
4 .
0:3
0:3 0:3 3:1 11 0 41
5 .
Martin Tožička (M. Tožička + R. Kuchtová)
0:3 S:S 0:3 1:3 -3 0 27

7 . Úroveň D

59 bodů
58. místo (48. místo v mužích)
Bez… MAD… Ino… Luk… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
3:0 1:3 3:1 35 0 65
2 . 0:3 3:2 3:0 29 0 59
3 .
Inovation (P. Pampel + M. Novák)
3:1 2:3 1:3 23 0 53
4 .
Lukáš Pernička (L. Pernička + N. Grajciarova)
1:3 0:3 3:1 18 0 48

7 . Úroveň B

64 bodů
52. místo (45. místo v mužích)
VŠE… MAD… Fri… H Jak… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
3:2 3:0
3:0
3:S 45 0 75
2 . 2:3
2:3
3:0 3:0 34 0 64
3 .
Fridlíci (M. Sedláčková + J. Friedl)
0:3
3:2
2:3
3:1
24 0 54
4 .
0:3
0:3 3:2 3:S 19 0 49
5 .
Jakub Strauss (J. Strauss + K. Blachová)
S:3 0:3
1:3
S:3 2 0 32

Podzimní sezóna 2017

7 . Úroveň B

53 bodů
65. místo (52. místo v mužích)
Eda… 2RUN MAD… Pus… Erka B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
EdaVo (V. Pavluch + E. Kohout)
3:0
3:0 3:0 3:0 52 0 82
2 .
0:3
3:0
3:0
3:0
39 0 69
3 . 0:3
0:3
3:S 3:0 23 0 53
4 . 0:3
0:3
S:3
3:2
9 0 39
5 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3
0:3
0:3
2:3
4 0 34

6 . Úroveň B

51 bodů
60. místo (48. místo v mužích)
Hov… Ner… Lan… VEL… MAD… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
3:1
3:2
3:0
3:1
44 0 89
2 .
Neratkovci (Š. Kučerová + K. Prejzek)
1:3
3:2 3:0 3:0 37 0 82
3 .
Lang(er)ovi (O. Lang + K. Langerová)
2:3
2:3
3:1
3:1
30 0 75
4 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
0:3
0:3
1:3
3:1 13 0 58
5 .
1:3
0:3
1:3
1:3 6 0 51

5 . Úroveň A

64 bodů
53. místo (44. místo v mužích)
Vou… Pif… Ver… Luc… Nep… MAD… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
3:S 3:2 3:0 3:0 3:0 45 0 105
2 .
Pif Paf (Z. Míka + M. Maryška)
S:3
3:1
3:0 3:1 3:0 38 0 98
3 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
2:3
1:3
2:3
3:1
3:0 27 0 87
4 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
0:3 0:3 3:2
3:0
3:1
26 0 86
5 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3 1:3
1:3
0:3
3:1 13 0 73
6 . 0:3 0:3 0:3
1:3
1:3 4 0 64

5 . Úroveň B

81 bodů
38. místo (31. místo v mužích)
Pav… PIA… MAD… Uje… Srš… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
3:1 3:0
3:0
3:S 47 0 107
2 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
1:3 3:0
3:1
3:S 36 0 96
3 . 0:3 0:3 3:1 3:S 21 0 81
4 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
0:3
1:3
1:3
3:2
13 0 73
5 .
Sršni Písek (A. Lejčar + D. Nahodil)
S:3 S:3 S:3
2:3
4 0 64

Letní sezóna 2017

6 . Úroveň A

70 bodů
35. místo (30. místo v mužích)
MAD… Kos… T03 Pup… Los… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
2:3
3:0 3:0 3:S 40 0 70
2 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
3:2
1:3
3:1
3:S 32 0 62
3 . 0:3
3:1
S:S 3:S 16 0 46
4 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
0:3
1:3
S:S 3:S 7 0 37
5 .
Los Latinos (S. Liška + T. Romero Allsop)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 30

5 . Úroveň B

49 bodů
50. místo (41. místo v mužích)
Uje… Srš… Ver… VK MAD… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
3:2
3:2
3:1
3:1 40 0 85
2 .
Sršni Písek (A. Lejčar + D. Nahodil)
2:3
3:1
3:2 3:S 34 0 79
3 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
2:3
1:3
3:2
3:1 26 0 71
4 .
1:3
2:3
2:3
3:0 23 0 68
5 . 1:3 S:3 1:3 0:3 4 0 49

5 . Úroveň A

67 bodů
38. místo (31. místo v mužích)
Pav… It´… MAD… Mat… OVČ… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
3:1 3:0 3:0 3:0 50 0 95
2 .
It´s me Ště-Pa (P. Čech + Š. Romanová)
1:3 3:0 3:0 3:0 41 0 86
3 . 0:3 0:3 3:1 3:1 22 0 67
4 . 0:3 0:3 1:3 3:0 15 0 60
5 . 0:3 0:3 1:3 0:3 2 0 47

6 . Úroveň A

69 bodů
37. místo (31. místo v mužích)
Zde… MAD… Kra… HoPe Myd… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Zdena a Michal (M. Wdowyczyn + Z. Wdowyczynová)
0:3 3:0 3:0 3:0 39 0 69
2 . 3:0 1:3 3:0 3:1 39 0 69
3 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3 3:1 2:3 3:1 26 0 56
4 . 0:3 0:3 3:2 2:3 13 0 43
5 .
Mydli to! (R. Rosenberg + E. Rosenberg)
0:3 1:3 1:3 3:2 13 0 43

Jarní sezóna 2017

7 . Úroveň B

64 bodů
44. místo (38. místo v mužích)
MAD… Pup… Kos… Čum… Zul… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0
3:S
49 0 64
2 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
0:3
3:2
3:S 3:0 32 0 47
3 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
0:3
2:3
3:0
3:S
27 0 42
4 .
Čumáček (D. Mrkosová + P. Dobroucký)
0:3 S:3
0:3
3:S
10 0 25
5 .
S:3
0:3
S:3
S:3
0 0 15

6 . Úroveň A

45 bodů
60. místo (48. místo v mužích)
Pav… Hor… Nep… Bau… MAD… Cub… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Pavel Dvořák (P. Dvořák + R. Schweika)
3:2 3:2 3:0 3:1
3:2
40 0 70
2 .
Horní Dolní (P. Olšanský + M. Olšanská)
2:3
3:2
3:0 3:1
3:S
37 0 67
3 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
2:3
2:3
3:0 3:1
3:0
35 0 65
4 .
Bauďáci (L. Klímová + F. Nemčok)
0:3 0:3 0:3
3:0
3:S
18 0 48
5 . 1:3 1:3 1:3
0:3
3:1 15 0 45
6 .
Cuba Libre (J. Hojer + M. Hojerová)
2:3
S:3
0:3
S:3
1:3 5 0 35

7 . Úroveň C

64 bodů
43. místo (36. místo v mužích)
MAD… Gum… Pře… Sat… MiM… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:0 3:0 3:0 3:S 49 0 64
2 . 0:3
2:3
3:1
3:S 25 0 40
3 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
0:3
3:2
1:3
3:0
24 0 39
4 .
Satchmo team (Z. Schlibener + L. Šaňková)
0:3
1:3
3:1
3:S 23 0 38
5 . S:3 S:3
0:3
S:3 0 0 15

6 . Úroveň A

43 bodů
54. místo (44. místo v mužích)
Jež… Luc… Mat… MAD… Mar… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
3:1 3:1 3:0 3:0 48 0 78
2 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
1:3 3:1
3:0
3:0 39 0 69
3 . 1:3 1:3 3:0 3:0 30 0 60
4 . 0:3
0:3
0:3 3:0 13 0 43
5 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 0 30

Podzimní sezóna 2016

7 . Úroveň B

51 bodů
48. místo (42. místo v mužích)
MiM… MAD… Pus… Erka Bad… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 . 3:0 2:3 3:0 3:S 40 0 55
2 . 0:3 3:0 3:0 3:S 36 0 51
3 . 3:2 0:3 1:3 3:S 21 0 36
4 .
Erka (D. Miková + O. Mika)
0:3 0:3 3:1 3:S 21 0 36
5 .
Bad warriors (T. Molek + M. Launerová)
S:3 S:3 S:3 S:3 0 0 15

7 . Úroveň A

55 bodů
49. místo (42. místo v mužích)
eL… MAD… Moť… OVČ… Mar… Bad… B. zápasy B. pořadí Celkem
1 .
eL Team (M. Ipser + O. Krupička)
3:1 3:0 3:0 3:1
3:S
46 0 61
2 . 1:3
3:0
3:0 3:0 3:S 40 0 55
3 .
Moťáři (P. Moťka + S. Moťková)
0:3
0:3
3:1
2:3
3:S 20 0 35
4 . 0:3 0:3 1:3
3:0
3:S 20 0 35
5 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
1:3 0:3
3:2
0:3
3:S
17 0 32
6 .
S:3
S:3 S:3 S:3
S:3
0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
28.02.2019 22:16 8. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) S:S Komentáře
24.02.2019 17:30 8. The Frames (R. Hau, J. Morová) Sportcentrum Step 0:3 Komentáře
16.02.2019 18:00 8. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
15.02.2019 19:00 8. Pivní Povaleči (L. Daněk, T. Kačinetz) Hamr Štěrboholy 0:3
23.01.2019 19:00 8. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) SportCentrum JEREMI 3:1 Komentáře
20.01.2019 10:00 8. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Badminton Arena Skalka 0:3
14.01.2019 19:30 8. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Badminton Arena Skalka 3:1
13.01.2019 11:00 8. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) Hamr Štěrboholy 3:0
21.12.2018 19:00 6. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) 1:3 Komentáře
15.12.2018 10:00 6. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) Hamr Štěrboholy 0:3
12.12.2018 19:00 6. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) Badminton Arena Skalka 0:3
07.12.2018 19:00 6. Bezambic (J. Malý, D. Šaldová) Hamr Štěrboholy 0:3
28.11.2018 16:41 7. Těsně vedle (H. Eisenmann, K. Mazáková) 3:S Komentáře
26.11.2018 19:30 7. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 0:3
07.11.2018 20:30 7. Kosí bratři (B. Antonín, J. Král) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
03.11.2018 21:03 7. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) 3:S Komentáře
25.10.2018 19:30 5. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) Hamr Braník 0:3
23.10.2018 19:30 5. Nixxon Valdez (A. Slavický, P. Nováková) Badminton Arena Skalka 2:3
10.10.2018 20:00 5. Hovězí pštrosi (T. Truong Quang, O. Pánek) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
06.10.2018 19:00 5. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Štěrboholy 0:3
27.09.2018 09:12 4. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) 3:S Komentáře
25.09.2018 20:00 4. Lukas a Lukas (L. Trávníček, L. Pěč) Hamr Štěrboholy 0:3
20.09.2018 19:30 4. Ježek v peci (M. Kusyn, J. Ryšánková) Hamr Štěrboholy 0:3
18.09.2018 19:00 4. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) Badminton Arena Skalka 0:3
27.08.2018 19:00 6. Zajíčci (P. Zita, A. Zajícová) Hamr Štěrboholy 3:S
26.08.2018 19:00 6. Bagřici (K. Gavlasová, T. Lang) Badminton Arena Skalka 3:0
24.08.2018 19:00 6. RB Team (M. Moravec, O. Zajíc) 3:S Komentáře
14.08.2018 18:30 6. Lazaři (T. Chlum, D. Kocman) Badminton Arena Skalka 3:1
31.07.2018 19:30 4. 2RUN (V. Polak, L. Trávníček) Badminton Arena Skalka 0:3
29.07.2018 10:00 4. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) Hamr Braník 0:3
23.07.2018 20:00 4. Bezambic (J. Malý, D. Šaldová) Hamr Braník 3:2
11.07.2018 20:00 4. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) SportCentrum JEREMI 0:3
27.06.2018 20:00 5. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) SportCentrum JEREMI 2:3
21.06.2018 20:00 5. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
13.06.2018 18:00 5. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) 0:3
10.06.2018 10:30 5. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
23.05.2018 21:30 7. Martin Tožička (M. Tožička, R. Kuchtová) Hamr Štěrboholy 3:0
23.05.2018 20:30 7. Božkov Team (T. Bajer, D. Ledvinka) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
20.05.2018 20:00 7. Inovation (P. Pampel, M. Novák) Badminton Arena Skalka 3:0
11.05.2018 19:30 7. Erka (D. Miková, O. Mika) Hamr Štěrboholy 3:0
19.04.2018 18:00 7. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) 3:0 Komentáře
17.04.2018 20:30 7. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) Badminton Arena Skalka 3:0
12.04.2018 21:00 7. Voňavky (H. Stibilová, A. Stibila) Hamr Braník 3:0 Komentáře
26.03.2018 20:30 7. Inovation (P. Pampel, M. Novák) Hamr Braník 3:2
17.03.2018 19:00 7. Bezambic (J. Malý, D. Šaldová) Hamr Braník 0:3
03.03.2018 18:00 7. Lukáš Pernička (L. Pernička, N. Grajciarova) Badminton Arena Skalka 3:0
27.02.2018 20:30 7. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) Badminton Arena Skalka 2:3
26.02.2018 20:00 7. Fridlíci (M. Sedláčková, J. Friedl) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
14.02.2018 20:30 7. Jakub Strauss (J. Strauss, K. Blachová) Badminton Arena Skalka 3:0
11.02.2018 11:00 7. H (P. Hulík, V. Hulíková) SportCentrum JEREMI 3:0
22.01.2018 20:00 7. Erka (D. Miková, O. Mika) Badminton Arena Skalka 3:0
19.01.2018 20:30 7. EdaVo (V. Pavluch, E. Kohout) Hamr Štěrboholy 0:3
06.01.2018 11:00 7. 2RUN (V. Polak, L. Trávníček) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
20.12.2017 21:00 6. Lang(er)ovi (O. Lang, K. Langerová) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
14.12.2017 20:00 6. Hovězí pštrosi (T. Truong Quang, O. Pánek) Hamr Štěrboholy 1:3 Komentáře
09.12.2017 10:00 6. Neratkovci (Š. Kučerová, K. Prejzek) Hamr Štěrboholy 0:3
07.12.2017 20:00 6. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Hamr Štěrboholy 1:3
26.11.2017 18:00 5. Pif Paf (Z. Míka, M. Maryška) Hamr Braník 0:3
23.11.2017 21:00 5. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) Hamr Braník 0:3
15.11.2017 20:00 5. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Braník 1:3
13.11.2017 19:30 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 0:3
12.11.2017 20:00 5. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 1:3 Komentáře
25.10.2017 20:30 5. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 3:1
08.10.2017 17:00 5. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Štěrboholy 0:3
08.10.2017 16:00 5. Pavel Dvořák (P. Dvořák, R. Schweika) Hamr Štěrboholy 0:3
17.09.2017 19:30 6. T03 (M. Farda, S. Rummel) Hamr Braník 3:0
08.09.2017 18:00 6. Kosí bratři (B. Antonín, J. Král) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
07.09.2017 18:00 6. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) Hamr Štěrboholy 3:0
01.09.2017 09:37 5. Sršni Písek (A. Lejčar, D. Nahodil) S:3
16.08.2017 20:00 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 1:3
10.08.2017 18:00 5. VK (V. Pavluch, K. Syrová) SportCentrum JEREMI 0:3
09.08.2017 19:00 5. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 1:3
31.07.2017 19:00 5. OVČÁRY (J. Ondroušek, L. Trávníček) Hamr Štěrboholy 3:1
19.07.2017 19:00 5. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Sportcentrum Step 3:1
13.07.2017 19:30 5. It´s me Ště-Pa (P. Čech, Š. Romanová) Badminton Arena Skalka 0:3
13.07.2017 19:00 5. Pavel Dvořák (P. Dvořák, R. Schweika) Badminton Arena Skalka 0:3
28.06.2017 18:30 6. Zdena a Michal (M. Wdowyczyn, Z. Wdowyczynová) SportCentrum JEREMI 3:0
11.06.2017 17:00 6. Mydli to! (R. Rosenberg, E. Rosenberg) SportCentrum JEREMI 3:1
10.06.2017 19:30 6. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) SportCentrum JEREMI 3:0
07.06.2017 21:00 6. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Hamr Braník 1:3
24.05.2017 19:30 7. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) SportCentrum JEREMI 3:0
20.05.2017 11:00 7. Čumáček (D. Mrkosová, P. Dobroucký) Hamr Štěrboholy 3:0
13.05.2017 10:00 7. Kosí bratři (B. Antonín, J. Král) SportCentrum JEREMI 3:0
29.04.2017 10:00 6. Bauďáci (L. Klímová, F. Nemčok) Centrum Třešňovka 0:3 Komentáře
26.04.2017 20:00 6. Pavel Dvořák (P. Dvořák, R. Schweika) Hamr Štěrboholy 1:3
22.04.2017 10:30 6. Horní Dolní (P. Olšanský, M. Olšanská) Hamr Štěrboholy 1:3
22.04.2017 09:30 6. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 1:3
19.04.2017 18:30 6. Cuba Libre (J. Hojer, M. Hojerová) SportCentrum JEREMI 3:1
23.03.2017 17:30 7. Gumholky (Z. Šenoldová, I. Churaňová) Tenis Centrum Lužiny 3:0
23.03.2017 16:30 7. Přestřižená trika (J. Velek, J. Holiš) Tenis Centrum Lužiny 3:0
18.03.2017 10:00 7. Satchmo team (Z. Schlibener, L. Šaňková) Sportcentrum Step 3:0
20.02.2017 20:00 6. Martin Tožička (M. Tožička, L. Herzigova) Hamr Štěrboholy 3:0
11.02.2017 10:30 6. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 0:3
04.02.2017 14:30 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Braník 0:3
04.02.2017 13:30 6. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 0:3 Komentáře
25.01.2017 20:00 7. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) 3:0
23.01.2017 20:00 7. MiMoni (M. Holzknecht, M. Štamfestová) Hamr Štěrboholy 0:3
09.01.2017 19:30 7. Erka (D. Miková, O. Mika) Sportcentrum Step 3:0
27.12.2016 18:30 7. eL Team (M. Ipser, O. Krupička) Hamr Braník 1:3
19.12.2016 10:00 7. Martin Tožička (M. Tožička, L. Herzigova) Hamr Štěrboholy 3:0
15.12.2016 20:30 7. Moťáři (P. Moťka, S. Moťková) Hamr Braník 3:0 Komentáře
04.12.2016 15:00 7. OVČÁRY (J. Ondroušek, L. Trávníček) Hamr Štěrboholy 3:0
7. Pusinky (E. Zlatohlávková, T. Šámalová) 3:S
5. Sršni Písek (A. Lejčar, D. Nahodil) 3:S
7. Zuluk (Z. Seifertová, L. Melichar) 3:S Komentáře
7. MiMoni (M. Holzknecht, M. Štamfestová) 3:S
6. Los Latinos (S. Liška, T. Romero Allsop) 3:S
7. Badaboum (L. Janovcová, Z. Šamajová) 3:S
7. Bad warriors (T. Molek, M. Launerová) 3:S
7. Martin Tožička (M. Tožička, R. Kuchtová) S:S

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím