Jan Rys

Jan Rys (41 let)

ID: 14778

Praha

  • 598 zápasů

    od roku 2012
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Hamr Braník
  • 24 /90
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 38
    Zápasů v lize ( 22 / 11 / 5) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2019

5 . Úroveň A

147 bodů
30. místo (24. místo v mužích)
KPP Dám… RYZ… Mul… PIA… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 2:3 2:3 3:1 3:0 17 14 171
2 .
Dámy nedámi (D. Kurfiřtová + M. Vodičková)
3:2 3:2 2:3 12 11 163
3 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
3:2 2:3 7 0 147
4 .
Multipla (F. Skřivánek + J. Čaputa)
1:3 3:2 6 -11 135
5 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
0:3 0 -14 126

4 . Úroveň B

153 bodů
32. místo (27. místo v mužích)
paj… Ene… Jež… Nez… RYZ… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 1:3 3:0 3:0 20 14 194
2 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
2:3
3:1
3:2 3:1 19 3 182
3 .
Ježkovy voči! (R. Šindelář + L. Průšová)
3:1
1:3
1:3 3:0 15 0 175
4 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
0:3 2:3 3:1 S:3 8 -11 157
5 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
0:3 1:3 0:3 3:S 7 -14 153

4 . Úroveň B

179 bodů
19. místo (16. místo v mužích)
Luk… RYZ… PIA… Bil… Tra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
3:0 3:0 3:0
3:0
28 14 202
2 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
0:3
2:3
3:0 3:0 16 3 179
3 .
PIAF TEAM (V. Brabec + M. Brabcová)
0:3
3:2
2:3 2:3 9 0 169
4 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
0:3 0:3 3:2
S:S
3 -11 152
5 .
TrapCatch (J. Starý + P. Paulis)
0:3
0:3 3:2
S:S
3 -14 149

Letní sezóna 2019

5 . Úroveň A

138 bodů
19. místo (16. místo v mužích)
RYZ… Ver… Med… VEL… The… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
3:1 3:2 3:1 3:0 24 14 138
2 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
1:3
3:2
3:2
3:0
18 11 129
3 .
Medunakorinek (M. Kořínek + M. meduna)
2:3
2:3
S:S
3:S
8 0 108
4 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
1:3 2:3 S:S
3:S
7 -11 96
5 .
The Trageds (J. Pospíšil + T. Zdarsa)
0:3
0:3
S:3
S:3
0 -14 86

5 . Úroveň B

112 bodů
30. místo (23. místo v mužích)
HŘE… MP RYZ… Hal… Nep… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
HŘEBCI (K. Dunička + M. Adámek)
2:3
3:S
3:0 3:0 22 14 136
2 . 3:2 S:S 3:1 3:1 15 11 126
3 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
S:3
S:S 3:0 3:0 12 0 112
4 .
HalaMala (M. Šturma + H. Zawiszová)
0:3 1:3 0:3 3:2 6 -11 95
5 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3 1:3 0:3 2:3 3 -14 89

4 . Úroveň A

116 bodů
30. místo (25. místo v mužích)
Luk… (Ho… Pla… RYZ… Vou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 161
2 .
(Hol)čičí tým (D. Honková + L. Honková)
0:3 3:1
3:S
3:S
18 3 141
3 .
Plantážníci (M. Dvořák + K. Syrová)
0:3 1:3
3:1
3:S
13 0 133
4 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
0:3
S:3
1:3
3:S
7 -11 116
5 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106

Jarní sezóna 2019

4 . Úroveň B

154 bodů
22. místo (21. místo v mužích)
Piv… Hov… RYZ… Nik… P11 Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pivní Povaleči (L. Daněk + T. Kačinetz)
3:1
3:0
3:S
3:0
26 14 180
2 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
1:3
3:1 3:2
3:S
18 3 161
3 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
0:3 1:3 3:0 3:1 14 0 154
4 .
S:3
2:3 0:3
3:S
8 -11 137
5 .
0:3
S:3
1:3
S:3
1 -14 127

5 . Úroveň A

146 bodů
24. místo (23. místo v mužích)
HoHo RYZ… Ver… Mla… Bil… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0
3:1 3:1 24 14 158
2 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
2:3
S:3 3:1 3:0 15 11 146
3 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3
3:S 1:3 1:3 8 0 128
4 .
Mladej a Starej (L. vojta + Š. vojta)
1:3 1:3 3:1 S:S 6 -11 115
5 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
1:3 0:3 3:1 S:S 5 -14 111

6 . Úroveň A

161 bodů
26. místo (24. místo v mužích)
RYZ… Bez… VŠE… Ráz… Hal… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
3:0
3:1
3:0
3:0 27 14 161
2 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0:3
3:1
1:3
3:0
14 11 145
3 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
1:3
1:3
3:2
3:2 12 0 132
4 .
Rázní a smělí (D. Roreitnerová + J. Hančl)
0:3
3:1
2:3
2:3
10 -11 119
5 .
HalaMala (M. Šturma + H. Zawiszová)
0:3
0:3
2:3
3:2
7 -14 113

Podzimní sezóna 2018

7 . Úroveň A

147 bodů
38. místo (33. místo v mužích)
Nep… RYZ… Pat… Pup… Odj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3
3:0 3:0
3:0
18 0 42
2 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
3:0
3:0 3:0
S:3
18 0 42
3 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 0:3 3:0 3:1 11 0 35
4 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
0:3 0:3 0:3 3:0 6 0 30
5 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
0:3
3:S
1:3 0:3 6 0 30

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
13.12.2019 18:00 5. KPP (J. Kubný, J. Skála) Hamr Braník 3:2
08.12.2019 20:00 5. Dámy nedámi (D. Kurfiřtová, M. Vodičková) Hamr Braník 2:3
02.12.2019 00:10 4. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) 3:S
27.11.2019 21:00 4. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 1:3
27.11.2019 19:30 4. Ježkovy voči! (R. Šindelář, L. Průšová) Hamr Braník 0:3
20.11.2019 19:00 4. pajapaja (P. Dvořák, P. Havlíková) Hamr Štěrboholy 0:3
27.10.2019 18:00 4. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 3:0
23.10.2019 19:00 4. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) Hamr Štěrboholy 0:3
16.10.2019 19:00 4. TrapCatch (J. Starý, P. Paulis) Badminton Arena Skalka 3:0
09.10.2019 19:30 4. PIAF TEAM (V. Brabec, M. Brabcová) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
23.09.2019 20:30 5. Medunakorinek (M. Kořínek, M. meduna) Hamr Braník 3:2
23.09.2019 19:30 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 3:1
11.09.2019 20:00 5. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Hamr Štěrboholy 3:1
08.09.2019 20:00 5. The Trageds (J. Pospíšil, T. Zdarsa) Hamr Braník 3:0
02.09.2019 00:10 5. MP (M. Pešička, M. Pešička) S:S
28.08.2019 20:14 5. HŘEBCI (K. Dunička, M. Adámek) S:3 Komentáře
11.08.2019 18:00 5. HalaMala (M. Šturma, H. Zawiszová) Hamr Braník 3:0
08.08.2019 19:00 5. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 3:0
23.07.2019 14:48 4. (Hol)čičí tým (D. Honková, L. Honková) S:3 Komentáře
19.07.2019 17:00 4. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) SportCentrum JEREMI 0:3
11.07.2019 20:00 4. Plantážníci (M. Dvořák, K. Syrová) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
09.07.2019 14:35 4. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) 3:S Komentáře
25.04.2019 20:30 4. Hovězí pštrosi (T. Truong Quang, O. Pánek) Hamr Štěrboholy 1:3
17.04.2019 20:00 4. P11 (M. Jurkovič, M. Pěnkava) Hamr Štěrboholy 3:1
14.04.2019 17:00 4. Niko2 (D. Štěpánek, J. Kalhous) Hamr Braník 3:0
09.04.2019 20:00 4. Pivní Povaleči (L. Daněk, T. Kačinetz) Hamr Štěrboholy 0:3
01.04.2019 00:10 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) S:3
31.03.2019 14:00 5. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Štěrboholy 3:0
27.03.2019 18:00 5. Mladej a Starej (L. vojta, Š. vojta) Hamr Štěrboholy 3:1
09.03.2019 17:00 5. HoHo (J. Honek, L. Honková) Hamr Braník 2:3 Komentáře
21.02.2019 17:00 6. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) SportCentrum JEREMI 3:1 Komentáře
17.02.2019 18:30 6. HalaMala (M. Šturma, H. Zawiszová) Hamr Braník 3:0
17.02.2019 18:00 6. Rázní a smělí (D. Roreitnerová, J. Hančl) Hamr Braník 3:0 Komentáře
10.02.2019 20:00 6. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Braník 3:0 Komentáře
30.01.2019 20:30 7. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Sportcentrum Step 3:0
30.01.2019 18:00 7. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) Hamr Braník 3:0
27.01.2019 20:00 7. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
26.01.2019 09:29 7. Odjebany dekel (J. Wolf, I. Rado) S:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím