Jan Rys

Jan Rys (41 let)

ID: 14778

Praha

  • 582 zápasů

    od roku 2012
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Výhra
    • Skreč
    • Prohra
    • Prohra
  • 20:00
    Často hraje od 20:00 v Hamr Štěrboholy
  • 52 /111
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 22
    Zápasů v lize ( 14 / 5 / 3) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2019

5 . Úroveň B

128 bodů
20. místo (16. místo v mužích)
RYZ… MP HŘE… Hal… Nep… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
3:0 3:0 14 14 128
2 . 3:2 3:1 11 11 122
3 .
HŘEBCI (K. Dunička + M. Adámek)
2:3 3:0 9 0 109
4 .
HalaMala (M. Šturma + H. Zawiszová)
0:3 1:3 0:3 3:2 6 -11 95
5 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3 2:3 2 -14 88

4 . Úroveň A

116 bodů
30. místo (25. místo v mužích)
Luk… (Ho… Pla… RYZ… Vou… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 161
2 .
(Hol)čičí tým (D. Honková + L. Honková)
0:3 3:1
3:S
3:S
18 3 141
3 .
Plantážníci (M. Dvořák + K. Syrová)
0:3 1:3
3:1
3:S
13 0 133
4 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
0:3
S:3
1:3
3:S
7 -11 116
5 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106

Jarní sezóna 2019

4 . Úroveň B

154 bodů
22. místo (21. místo v mužích)
Piv… Hov… RYZ… Nik… P11 Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Pivní Povaleči (L. Daněk + T. Kačinetz)
3:1
3:0
3:S
3:0
26 14 180
2 .
Hovězí pštrosi (T. Truong Quang + O. Pánek)
1:3
3:1 3:2
3:S
18 3 161
3 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
0:3 1:3 3:0 3:1 14 0 154
4 .
S:3
2:3 0:3
3:S
8 -11 137
5 .
0:3
S:3
1:3
S:3
1 -14 127

5 . Úroveň A

146 bodů
24. místo (23. místo v mužích)
HoHo RYZ… Ver… Mla… Bil… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
3:2
3:0
3:1 3:1 24 14 158
2 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
2:3
S:3 3:1 3:0 15 11 146
3 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
0:3
3:S 1:3 1:3 8 0 128
4 .
Mladej a Starej (L. vojta + Š. vojta)
1:3 1:3 3:1 S:S 6 -11 115
5 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
1:3 0:3 3:1 S:S 5 -14 111

6 . Úroveň A

161 bodů
26. místo (24. místo v mužích)
RYZ… Bez… VŠE… Ráz… Hal… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
3:0
3:1
3:0
3:0 27 14 161
2 .
Bezambic (J. Malý + D. Šaldová)
0:3
3:1
1:3
3:0
14 11 145
3 .
VŠEholky (P. Zarembová + A. Koutná)
1:3
1:3
3:2
3:2 12 0 132
4 .
Rázní a smělí (D. Roreitnerová + J. Hančl)
0:3
3:1
2:3
2:3
10 -11 119
5 .
HalaMala (M. Šturma + H. Zawiszová)
0:3
0:3
2:3
3:2
7 -14 113

Podzimní sezóna 2018

7 . Úroveň A

147 bodů
38. místo (33. místo v mužích)
Nep… RYZ… Pat… Pup… Odj… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nepoťavky (D. Šaldová + I. Pechová)
0:3
3:0 3:0
3:0
18 0 42
2 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
3:0
3:0 3:0
S:3
18 0 42
3 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 0:3 3:0 3:1 11 0 35
4 .
Pupíci (L. Pavlů + J. Pavlů)
0:3 0:3 0:3 3:0 6 0 30
5 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
0:3
3:S
1:3 0:3 6 0 30

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
11.08.2019 18:00 5. HalaMala (M. Šturma, H. Zawiszová) Hamr Braník 3:0
08.08.2019 19:00 5. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 3:0
23.07.2019 14:48 4. (Hol)čičí tým (D. Honková, L. Honková) S:3 Komentáře
19.07.2019 17:00 4. Luka+Jilové (F. Soukup, J. Viktora) SportCentrum JEREMI 0:3
11.07.2019 20:00 4. Plantážníci (M. Dvořák, K. Syrová) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
09.07.2019 14:35 4. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) 3:S Komentáře
25.04.2019 20:30 4. Hovězí pštrosi (T. Truong Quang, O. Pánek) Hamr Štěrboholy 1:3
17.04.2019 20:00 4. P11 (M. Jurkovič, M. Pěnkava) Hamr Štěrboholy 3:1
14.04.2019 17:00 4. Niko2 (D. Štěpánek, J. Kalhous) Hamr Braník 3:0
09.04.2019 20:00 4. Pivní Povaleči (L. Daněk, T. Kačinetz) Hamr Štěrboholy 0:3
01.04.2019 00:10 5. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) S:3
31.03.2019 14:00 5. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Štěrboholy 3:0
27.03.2019 18:00 5. Mladej a Starej (L. vojta, Š. vojta) Hamr Štěrboholy 3:1
09.03.2019 17:00 5. HoHo (J. Honek, L. Honková) Hamr Braník 2:3 Komentáře
21.02.2019 17:00 6. VŠEholky (P. Zarembová, A. Koutná) SportCentrum JEREMI 3:1 Komentáře
17.02.2019 18:30 6. HalaMala (M. Šturma, H. Zawiszová) Hamr Braník 3:0
17.02.2019 18:00 6. Rázní a smělí (D. Roreitnerová, J. Hančl) Hamr Braník 3:0 Komentáře
10.02.2019 20:00 6. Bezambic (J. Malý, D. Šaldová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
30.01.2019 20:30 7. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Sportcentrum Step 3:0
30.01.2019 18:00 7. Pupíci (L. Pavlů, J. Pavlů) Hamr Braník 3:0
27.01.2019 20:00 7. Nepoťavky (D. Šaldová, I. Pechová) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
26.01.2019 09:29 7. Odjebany dekel (J. Wolf, I. Rado) S:3 Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím