Načítám…

Milan Zolota (31 let)

ID: 27588

Praha

Komunikuji těmito jazyky:

  • Language - czech-republic
  • Language - united-kingdom
  • Language - slovakia

Mám Multisportku: Ano

Hraje ligy: Praha - Badminton - čtyřhry (34/48)

  • 100 zápasů

    od roku 2017
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Prohra
  • 62 /85
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 47
    Zápasů v lize ( 17 / 27 / 3) 1 turnaj
  • 39%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2024

6 . Úroveň A

68 bodů
34. místo (25. místo v mužích)
Fre… Zad… MoKa Row… Pro… DUT… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Freedom (T. Chumlen + M. Marková)
3:1 3:1 3:0 3:1 6 30 76 12:3
2 .
Zadej nazev ty̵̠͓͖̬̦̌̂̏͊mu (M. Zolota + L. Rothova)
1:3
2:3
3:1 3:0 3 25 68 9:7
3 . 1:3
3:2
2 12 54 4:5
4 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
1:3 0 10 50 1:3
5 .
Prosečtí nájezdníci (D. Harmáček + J. Chu)
0:3 0 4 44 0:3
6 .
DUTY Free (R. Dutý + L. Dutá)
1:3 0:3 0 0 40 1:6

6 . Úroveň A

66 bodů
41. místo (30. místo v mužích)
Nep… No… Des… Zad… DUT… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
3:0 3:0 3:2
3:0
8 30 98 12:2
2 .
No to nevim (D. Menclová + B. Čermochová)
0:3 3:1 3:0
3:0
6 25 91 9:4
3 .
Desi Boys (M. Kulkarni + V. Luthra)
0:3 1:3 3:1 S:S 2 12 74 4:10
4 .
Zadej nazev ty̵̠͓͖̬̦̌̂̏͊mu (M. Zolota + L. Rothova)
2:3 0:3 1:3 3:0 2 4 66 6:9
5 .
DUTY Free (R. Dutý + L. Dutá)
0:3
0:3
S:S 0:3 0 0 60 0:12

Letní sezóna 2022

5 . Úroveň A

55 bodů
33. místo (20. místo v mužích)
Emí… BBQ Sve… RET… Zad… Bro… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:2
3:0
3:S
3:0
3:S
25 14 99 15:2
2 .
BBQ (D. Deng + X. Wang)
2:3 3:1 3:2 3:0 3:2 20 11 91 14:8
3 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3
1:3
3:S
3:1
3:S 15 0 75 10:7
4 .
RETRO team (K. Dunička + J. Šimandl)
S:3
2:3
S:3
3:0 3:0 13 0 73 8:9
5 .
Zadej nazev ty̵̠͓͖̬̦̌̂̏͊mu (M. Zolota + L. Rothova)
0:3 0:3
1:3
0:3
3:S
6 -11 55 4:12
6 .
S:3
2:3 S:3 0:3
S:3
2 -14 48 2:15

4 . Úroveň A

88 bodů
23. místo (13. místo v mužích)
Kra… Nep… Emí… Zad… RET… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
3:0 3:0 3:0
2:3
23 14 117 11:3
2 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3 3:0 2:3 3:0 16 3 99 8:6
3 . 0:3 0:3
3:S
3:2 11 0 91 6:8
4 .
Zadej nazev ty̵̠͓͖̬̦̌̂̏͊mu (M. Zolota + L. Rothova)
0:3 3:2
S:3
3:S
11 -3 88 6:8
5 .
RETRO team (K. Dunička + J. Šimandl)
3:2
0:3 2:3
S:3
7 -14 73 5:11

5 . Úroveň A

73 bodů
27. místo (14. místo v mužích)
Pat… Nep… Zad… Bro… Hop… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
1:3
3:0 3:1 3:0 21 14 95 10:4
2 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
3:1
3:1 3:0
S:S
17 11 88 9:2
3 .
Zadej nazev ty̵̠͓͖̬̦̌̂̏͊mu (M. Zolota + L. Rothova)
0:3 1:3
3:1
3:1 13 0 73 7:8
4 . 1:3 0:3
1:3
3:0 9 -11 58 5:9
5 .
Hopíci (H. Pilát + K. Levá)
0:3
S:S
1:3 0:3 -1 -14 45 1:9

6 . Úroveň A

91 bodů
31. místo (18. místo v mužích)
bobo Zad… Kos… Hrrr Hor… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
3:S
3:0 3:0 3:0 27 14 101 12:0
2 .
Zadej nazev ty̵̠͓͖̬̦̌̂̏͊mu (M. Zolota + L. Rothova)
S:3
3:1
3:0 3:0 20 11 91 9:4
3 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3
1:3
3:1 3:0 14 0 74 7:7
4 . 0:3 0:3 1:3 S:S -1 -11 48 1:9
5 .
Horvi&Erny (E. Kerekeš + K. Horvath)
0:3 0:3 0:3 S:S -2 -14 44 0:9

Jarní sezóna 2022

7 . Úroveň A

57 bodů
41. místo (27. místo v mužích)
Dic… Hrrr Zad… Sto… Neř… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Dick a Dick (A. Dick + R. Dick)
3:0
3:1
3:0 3:0 27 14 81 12:1
2 .
0:3
3:2 3:0
3:0
19 11 70 9:5
3 .
Zadej nazev ty̵̠͓͖̬̦̌̂̏͊mu (M. Zolota + L. Rothova)
1:3
2:3
3:0
3:0
17 0 57 9:6
4 .
Stodoteam (K. Stodolovská + U. 39531)
0:3 0:3
0:3
3:2
5 -11 34 3:11
5 .
Neřízené střely (M. Šelenberková + E. Gergelová)
0:3
0:3
0:3
2:3
2 -14 28 2:12

7 . Úroveň A

68 bodů
39. místo (26. místo v mužích)
HoPe Zad… MP Šim… Row… Čes… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
3:2
2:3
3:0
3:0
3:S
22 14 76 14:5
2 .
Zadej nazev ty̵̠͓͖̬̦̌̂̏͊mu (M. Zolota + L. Rothova)
2:3
3:S
2:3
3:2
3:S
17 11 68 13:8
3 . 3:2
S:3
S:S 3:0
3:S
13 0 53 9:5
4 .
0:3
3:2 S:S 3:1
3:S
12 0 52 9:6
5 .
Rowánci (I. Řezáčová + K. Levá)
0:3
2:3
0:3 1:3 3:0 8 -11 37 6:12
6 .
Československý pářeček (J. Danko + A. Gvoždiaková)
S:3
S:3
S:3
S:3
0:3 0 -14 26 0:15

7 . Úroveň A

49 bodů
49. místo (31. místo v mužích)
MoKa Sof… Ner… Zad… Čes… 20T… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 . 3:0 3:0 3:0
3:S
3:0 27 14 81 15:0
2 .
Sofasurfers (V. Vetešníková + H. Dědina)
0:3
3:S
3:2
S:3
3:S
14 11 65 9:8
3 .
Nerozhodní (T. Kočová + J. Fiala)
0:3
S:3
3:0
S:S
3:S
9 0 49 6:6
4 .
Zadej nazev ty̵̠͓͖̬̦̌̂̏͊mu (M. Zolota + L. Rothova)
0:3
2:3
0:3
3:0
2:3 9 0 49 7:12
5 .
Československý pářeček (J. Danko + A. Gvoždiaková)
S:3
3:S
S:S
0:3
3:S
8 -11 37 6:6
6 .
20TRKN22 (T. Chlum + K. Šajnerová)
0:3
S:3
S:3
3:2
S:3
4 -14 30 3:14

5 . Úroveň B

64 bodů
40. místo (27. místo v mužích)
Vel… Sve… Sta… HoPe Zad… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
3:0
2:3
3:S
3:0
22 14 116 11:3
2 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3
3:1
3:S
3:0
19 11 110 9:4
3 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
3:2
1:3
3:1
3:0 19 0 99 10:6
4 .
S:3
S:3
1:3
S:S
-1 -3 76 1:9
5 .
Zadej nazev ty̵̠͓͖̬̦̌̂̏͊mu (M. Zolota + L. Rothova)
0:3
0:3
0:3
S:S
-2 -14 64 0:9

Podzimní sezóna 2021

4 . Úroveň B

86 bodů
33. místo (20. místo v mužích)
Koť… Dic… Nep… Doh… Zad… Za zápasy Za pořadí Celkem Sety
1 .
Koťátka (E. Culková + J. Culek)
3:2 3:0 1:3 3:0 20 14 134 10:5
2 .
Dick a Dick (A. Dick + R. Dick)
2:3 3:2
3:2
3:0 19 3 122 11:7
3 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3 2:3 3:0 3:0 16 0 116 8:6
4 .
Dohnalovi (R. Dohnalová + M. Dohnal)
3:1
2:3
0:3 3:0 15 -11 104 8:7
5 .
Zadej nazev ty̵̠͓͖̬̦̌̂̏͊mu (M. Zolota + L. Rothova)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 86 0:12

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
21.04.2024 13:00 6. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
11.04.2024 19:00 6. Freedom (T. Chumlen, M. Marková) BB Arena Štěrboholy 1:3
10.04.2024 20:00 6. DUTY Free (R. Dutý, L. Dutá) BB Arena Štěrboholy 3:0
07.04.2024 20:00 6. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) Badminton Arena Skalka 3:1
24.03.2024 09:00 6. Desi Boys (M. Kulkarni, V. Luthra) Hamr Braník 1:3
18.03.2024 19:00 6. DUTY Free (R. Dutý, L. Dutá) BB Arena Štěrboholy 3:0
09.03.2024 11:00 6. No to nevim (D. Menclová, B. Čermochová) Badminton Arena Skalka 0:3
05.03.2024 20:00 6. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) BB Arena Štěrboholy 2:3
30.09.2022 10:36 5. Brouci (P. Pampel, D. Staňková) 3:S Komentáře
23.09.2022 18:30 5. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) Badminton Arena Skalka 0:3
13.09.2022 20:00 5. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
06.09.2022 20:00 5. RETRO team (K. Dunička, J. Šimandl) Badminton Arena Skalka 0:3
03.09.2022 15:00 5. BBQ (D. Deng, X. Wang) Badminton Arena Skalka 0:3
19.08.2022 19:00 4. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 3:2
18.08.2022 05:35 4. RETRO team (K. Dunička, J. Šimandl) 3:S Komentáře
15.08.2022 10:51 4. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) S:3 Komentáře
03.08.2022 18:00 4. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) Hamr Braník 0:3
27.07.2022 18:30 5. Hopíci (H. Pilát, K. Levá) Badminton Arena Skalka 3:1
13.07.2022 18:00 5. Brouci (P. Pampel, D. Staňková) Sportcentrum Step 3:1 Komentáře
11.07.2022 19:00 5. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Badminton Arena Skalka 1:3
04.07.2022 22:00 5. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Badminton Arena Skalka 0:3
28.06.2022 13:21 6. bobo (V. Bobovska, U. 46634) S:3 Komentáře
20.06.2022 19:00 6. Hrrr (K. Georgiev, B. Georgieva) 3:0
14.06.2022 19:00 6. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) BB Arena Štěrboholy 3:1 Komentáře
07.06.2022 20:00 6. Horvi&Erny (E. Kerekeš, K. Horvath) BB Arena Štěrboholy 3:0
31.05.2022 19:00 7. Neřízené střely (M. Šelenberková, E. Gergelová) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
20.05.2022 19:00 7. Hrrr (K. Georgiev, B. Georgieva) Badminton Arena Skalka 2:3
18.05.2022 19:00 7. Stodoteam (K. Stodolovská, U. 39531) Hamr Braník 3:0 Komentáře
04.05.2022 18:00 7. Dick a Dick (A. Dick, R. Dick) BB Arena Štěrboholy 1:3 Komentáře
30.04.2022 12:38 7. MP (M. Pešička, M. Pešička) 3:S Komentáře
27.04.2022 20:30 7. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) BB Arena Štěrboholy 2:3
15.04.2022 03:09 7. Československý pářeček (J. Danko, A. Gvoždiaková) 3:S Komentáře
12.04.2022 20:30 7. Rowánci (I. Řezáčová, K. Levá) BB Arena Štěrboholy 3:2 Komentáře
11.04.2022 19:00 7. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) Badminton Arena Skalka 2:3 Komentáře
23.03.2022 19:00 7. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) Badminton Arena Skalka 0:3
14.03.2022 20:30 7. Nerozhodní (T. Kočová, J. Fiala) BB Arena Štěrboholy 0:3
11.03.2022 19:00 7. 20TRKN22 (T. Chlum, K. Šajnerová) SportCentrum JEREMI 2:3
09.03.2022 21:00 7. Československý pářeček (J. Danko, A. Gvoždiaková) Hamr Braník 3:0 Komentáře
07.03.2022 20:00 7. Sofasurfers (V. Vetešníková, H. Dědina) BB Arena Štěrboholy 2:3 Komentáře
27.02.2022 15:15 5. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) S:S Komentáře
14.02.2022 21:00 5. Velikáni (M. Kouba, J. Malý) Hamr Braník 0:3 Komentáře
11.02.2022 18:00 5. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Badminton Arena Skalka 0:3 Komentáře
06.02.2022 17:00 5. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) BB Arena Štěrboholy 0:3
26.01.2022 21:30 4. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Badminton Arena Skalka 0:3
18.01.2022 19:30 4. Koťátka (E. Culková, J. Culek) Badminton Arena Skalka 0:3
11.01.2022 20:00 4. Dick a Dick (A. Dick, R. Dick) BB Arena Štěrboholy 0:3
08.01.2022 12:00 4. Dohnalovi (R. Dohnalová, M. Dohnal) Badminton Arena Skalka 0:3

Platební metody

Platební metody