Načítám…

Vaše firemní akce

Jsme parta sportovců tělem i duší a od roku 2007 organizujeme amatérské ligy v raketových sportech a běžecké závody.

Zorganizovali jsme stovky turnajů, závodů a sportovních víkendů.

Firemní akce

Občas se nám ozve někdo z našich nadšených hráčů s poptávkou akce pro svou firmu a my ji s láskou a péčí zorganizujeme. Rádi uděláme profi akci se skvělou atmosférou i pro vás.

Specializujeme se na:

1

Běžecký závod na míru

− třeba i přímo u vás
2

Turnaj

− v raketových i netradičních sportech
3

Sportovní den

− program a výběr sportů vám ušijeme na míru
4

Sportovní víkend

− přes den sport i rozvoj, večer zábava
Míček
1

Běžecký závod na míru

Běžecký závod na míru

Možná ve firmě podporujete někoho, kdo běhá, možná se účastníte firemních štafet... Co ale uspořádat závod jen pro vaši firmu? Závod můžeme udělat přímo u vás v areálu nebo někde v okolí. Osvědčil se nám koncept štafet po 4 členech, kdy se štafeta složí z členů oddělení/týmu nebo se může libovolně namíchat. Závod pak má svoji jedinečnou atmosféru. Nejčastější vzdáleností je 4x5 km, ale můžeme se domluvit dle vašich požadavků. Uspořádat můžeme i závod jednotlivců.

Běžecký závod na míru
Běžecký závod na míru

Ještě jednou díky, bylo to špičkově zorganizované a zároveň si to podrželo milou atmosféru. Celou dobu jsem na vás slyšel ode všech jen chválu. Jestli to bavilo i vás, tak se těšíme příští rok!

Martin Dostál
soukromý závod pro kolegy
2

Turnaj

Turnaj

Jste ve firmě zdravě soutěživí, sport vám není cizí a rádi byste se s kolegy potkali v jiném prostředí, než u pracovního stolu? Rádi vám zorganizujeme turnaj v raketových sportech (squash, badminton, tenis, ping-pong). Turnaje umíme udělat tak, že na nich panuje přátelská atmosféra, zápasy jsou ve svižném tempu a za přibližně 3 hodiny budete odcházet s pocitem, že jste si dobře zahráli. Potom můžete společně posedět a rozebrat své výkony.

Turnaj
Turnaj
3

Sportovní den

Sportovní den

Spolupracujeme s mnoha sportovními centry a areály, takže vám dokážeme zajistit nejvhodnější místo pro váš sportovní den. A umíme ho uspořádat i přímo u vás ve firmě či v přírodě. Kromě raketových sportů máme totiž v repertoáru skvělé netradiční sporty a zábavné aktivity, které lze realizovat kdekoliv. Venku i vevnitř. Spikeball, jóga, taneční lekce a mnoho dalších.

Zajistíme potřebné sportovní vybavení a pro správnou atmosféru i závěrečný ceremoniál se stupni vítězů, medailemi či poháry a cenami pro vítěze i zúčastněné. A pokud budete chtít, tak také hudbu, moderátora, občerstvení a fotky z akce. Prostě den plný endorfinů a skvělých sportovních zážitků pro vaše klienty, zaměstnance či rodinné příslušníky.

Sportovní den
Sportovní den
4

Sportovní víkend

Sportovní víkend

Přes den sport, večer zábava. Celý tým se může seznámit v uvolněném prostředí mimo běžný život a získat společné nezapomenutelné zážitky. Osvěžení pro tělo, rozvojový program, odlehčená atmosféra. To vše s našimi zkušenými trenéry a koordinátory.

Z pohybových aktivit můžeme nabídnout turnaje nebo tréninky v raketových sportech, míčové hry, dětské hry pro dospělé, neobvyklé sporty jako spikeball nebo crossminton. Z rozvojového programu například přednášku na téma dech, stres a meditace. Večer pak zábavné aktivity jako pubkvíz, noční bojovka a další teambuildingové aktivity. Akci pro 30 až 300 lidí zajistíme včetně ubytování, dobrého jídla a pití. Nemusíte se tedy o nic starat.

Sportovní víkend
Sportovní víkend

Poslat nezávaznou poptávku na akci pro vaši firmu

Cena se odvíjí od počtu účastníků a vašich požadavků. Pošlete nám nezávaznou poptávku:

✓ OK! x Nesprávně zadaný telefon

Kontaktní osoba

Šárka Reinbergrová
Šárka Reinbergrová [email protected]
+420 737 283 338

Platební metody

Platební metody