Image 1

Martin Čeček (33 let)

ID: 39343

Praha

  • 22 zápasů

    od roku 2020
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Skreč
    • Výhra
    • Výhra
    • Výhra
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Hamr Braník
  • 54 /137
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 22
    Zápasů v lize ( 14 / 6 / 2) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2020

5 . Úroveň B

112 bodů
24. místo (21. místo v mužích)
Mat… Ama… Luk… Fan… Mír… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:1 6 14 120
2 .
Amatéři (M. Čeček + J. Kubíková)
1:3 1 11 112
3 .
Luka+Jilové (F. Soukup + J. Viktora)
0 0 100
4 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
0 -11 89
5 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0 -14 86

6 . Úroveň B

113 bodů
30. místo (26. místo v mužích)
Ama… Ver… Odj… HP… Ryc… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Amatéři (M. Čeček + J. Kubíková)
S:S 3:0 3:0 3:0 19 14 113
2 .
Veru&Vatan (V. Staňková + L. Lindovský)
S:S 3:1 3:0
3:0
18 11 109
3 .
Odjebany dekel (J. Wolf + I. Rado)
0:3 1:3
S:S
3:0 6 0 86
4 . 0:3 0:3
S:S
3:S 4 -11 73
5 .
Rychlá rota (J. Kuličková + H. Pilát)
0:3
0:3
0:3 S:3 0 -14 66

5 . Úroveň B

90 bodů
42. místo (32. místo v mužích)
Past Uje… Bez… Mat… Ama… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 0:3 3:0 3:1 3:1 19 14 133
2 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
3:0
S:S
3:2 3:1 16 11 127
3 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0:3
S:S
3:2
3:0
10 0 110
4 . 1:3 2:3
2:3
3:2
10 -11 99
5 .
Amatéři (M. Čeček + J. Kubíková)
1:3 1:3
0:3
2:3
4 -14 90

Jarní sezóna 2020

7 . Úroveň B

132 bodů
42. místo (37. místo v mužích)
Žlu… Ama… Sve… Šim… Mar… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Žlutý pes (Z. Kavka + K. Šáchová)
3:1
3:0 3:1
3:S
25 14 139
2 .
Amatéři (M. Čeček + J. Kubíková)
1:3
3:0 3:0
3:S
21 11 132
3 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3 0:3
3:1
3:S
12 0 112
4 . 1:3 0:3
1:3
3:S
8 -11 97
5 .
Marná snaha (P. Netolický + A. Koubková)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

8 . Úroveň B

128 bodů
51. místo (41. místo v mužích)
Nep… Ama… Kos… 2La… Jir… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
1:3
3:0
3:0
3:0 22 14 136
2 .
Amatéři (M. Čeček + J. Kubíková)
3:1
3:1
3:0 S:S 17 11 128
3 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3
1:3
3:2
3:2
11 0 111
4 .
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
0:3
0:3
2:3
3:2 7 -11 96
5 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
0:3 S:S
2:3
2:3 2 -14 88

9 . Úroveň A

101 bodů
56. místo (44. místo v mužích)
Ama… 2La… Čer… Blá… Ryc… Rak… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Amatéři (M. Čeček + J. Kubíková)
3:0 3:0 3:0
3:2
3:S
27 14 101
2 .
2Lamy (F. Beneš + L. Uttl)
0:3
3:0
3:0
3:2
3:S
21 11 92
3 .
Černobyl (L. Vicherek + Š. Vadják)
0:3
0:3
3:0
3:1
3:S
16 0 76
4 .
Blázinec (N. Vondráková + J. Krygel)
0:3 0:3
0:3
3:S
3:S
10 0 70
5 .
Rychlá rota (J. Kuličková + H. Pilát)
2:3
2:3
1:3
S:3
3:S
10 -3 67
6 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
S:3
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
13.08.2020 19:30 5. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Braník 1:3
10.08.2020 00:10 6. Veru&Vatan (V. Staňková, L. Lindovský) S:S
03.08.2020 19:00 6. HP Praha (H. Kratochvílová, P. Kratochvíl) Hamr Braník 3:0
23.07.2020 19:30 6. Odjebany dekel (J. Wolf, I. Rado) Badminton Arena Skalka 3:0
20.07.2020 17:30 6. Rychlá rota (J. Kuličková, H. Pilát) Hamr Braník 3:0
07.07.2020 19:00 5. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
02.07.2020 20:00 5. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) Hamr Štěrboholy 1:3
02.07.2020 19:00 5. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Hamr Štěrboholy 0:3 Komentáře
25.06.2020 19:00 5. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) Hamr Štěrboholy 1:3
15.06.2020 19:30 7. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Hamr Braník 3:0
03.06.2020 19:00 7. Žlutý pes (Z. Kavka, K. Šáchová) Hamr Braník 1:3 Komentáře
01.06.2020 20:00 7. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Hamr Štěrboholy 3:0
21.05.2020 00:10 8. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) S:S
06.05.2020 19:00 8. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Hamr Braník 3:1 Komentáře
04.05.2020 19:00 8. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 3:1
23.03.2020 18:00 8. 2Lamy (F. Beneš, L. Uttl) Hamr Braník 3:0
02.03.2020 19:00 9. Rychlá rota (J. Kuličková, H. Pilát) Hamr Štěrboholy 3:2 Komentáře
26.02.2020 19:30 9. Černobyl (L. Vicherek, Š. Vadják) Hamr Štěrboholy 3:0
17.02.2020 19:00 9. Blázinec (N. Vondráková, J. Krygel) Hamr Braník 3:0
10.02.2020 21:00 9. 2Lamy (F. Beneš, L. Uttl) SportCentrum JEREMI 3:0
10.02.2020 01:01 9. Rakeťáci (A. Švarcová, M. Polách) 3:S Komentáře
7. Marná snaha (P. Netolický, A. Koubková) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím