Image 1

Hana Pekárková (26 let)

ID: 28631

Praha

  • 16 zápasů

    od roku 2017
  • 3/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Výhra
    • Skreč
    • Výhra
  • 21:00
    Často hraje od 21:00 v Badminton Arena Skalka
  • /
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 16
    Zápasů v lize ( 10 / 2 / 4) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2017

8 . Úroveň A

51 bodů
66. místo (14. místo v ženách)
Two… Dem… Luk… Bla… Kol… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Two Towers (Z. Schlibener + L. Hoch)
3:1
3:0
3:S
3:S 44 0 59
2 .
Demoteam (H. Pekárková + J. Sachl)
1:3 3:1 3:S 3:0 36 0 51
3 .
Lukáš Pernička (L. Pernička + N. Grajciarova)
0:3
1:3 3:S 3:S 22 0 37
4 .
Black and white (V. Netolicka + K. Korčáková)
S:3
S:3 S:3 3:S 10 0 25
5 .
Kolegové (P. Valenta + J. Josifkova)
S:3 0:3 S:3 S:3 0 0 15

7 . Úroveň B

25 bodů
80. místo (22. místo v ženách)
Bož… 2RUN Kol… Dem… Bla… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Božkov Team (T. Bajer + D. Ledvinka)
3:1
3:0
3:S
3:S
44 0 74
2 .
1:3
3:0
3:S 3:S 35 0 65
3 .
Kolegové (P. Valenta + J. Josifkova)
0:3
0:3
3:S
3:S
20 0 50
4 .
Demoteam (H. Pekárková + J. Sachl)
S:3
S:3
S:3
S:S -5 0 25
5 .
Black and white (V. Netolicka + K. Korčáková)
S:3
S:3
S:3
S:S -5 0 25

7 . Úroveň A

69 bodů
48. místo (10. místo v ženách)
VEL… Dem… Kos… Drá… slu… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
3:0
3:2
3:0 3:0 48 0 78
2 .
Demoteam (H. Pekárková + J. Sachl)
0:3
3:0
3:0 3:0 39 0 69
3 .
Kosí bratři (B. Antonín + J. Král)
2:3
0:3
3:1
3:0
28 0 58
4 .
Dráčci (J. Mikšík + A. Siobosová)
0:3 0:3
1:3
3:0 15 0 45
5 .
sluníčka (F. Beneš + A. Švarcová)
0:3 0:3
0:3
0:3 0 0 30

Letní sezóna 2017

7 . Úroveň C

62 bodů
40. místo (7. místo v ženách)
Dem… Mar… 2RUN Pat… Pře… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Demoteam (H. Pekárková + J. Sachl)
3:1 3:0 3:0
3:S
47 0 62
2 .
Martin Tožička (M. Tožička + L. Herzigova)
1:3 3:2 3:1 3:S 32 0 47
3 . 0:3 2:3
3:2
3:S
23 0 38
4 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3 1:3
2:3
3:S 16 0 31
5 .
Přestřižená trika (J. Velek + J. Holiš)
S:3
S:3
S:3
S:3 0 0 15

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
28.01.2018 21:00 8. Two Towers (Z. Schlibener, L. Hoch) Sportcentrum Step 1:3
14.01.2018 20:30 8. Lukáš Pernička (L. Pernička, N. Grajciarova) Badminton Arena Skalka 3:1
10.01.2018 19:30 8. Kolegové (P. Valenta, J. Josifkova) Badminton Arena Skalka 3:0
01.12.2017 10:20 7. Black and white (V. Netolicka, K. Korčáková) S:S
24.10.2017 17:30 7. sluníčka (F. Beneš, A. Švarcová) Badminton Arena Skalka 3:0
22.10.2017 20:00 7. Kosí bratři (B. Antonín, J. Král) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
18.10.2017 20:00 7. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Hamr Štěrboholy 0:3
16.10.2017 18:30 7. Dráčci (J. Mikšík, A. Siobosová) Sportcentrum Step 3:0
21.09.2017 18:00 7. Martin Tožička (M. Tožička, L. Herzigova) Hamr Štěrboholy 3:1
16.09.2017 11:00 7. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) 3:0
05.09.2017 21:00 7. 2RUN (V. Polak, L. Trávníček) Badminton Arena Skalka 3:0
7. Božkov Team (T. Bajer, D. Ledvinka) S:3 Komentáře
7. Přestřižená trika (J. Velek, J. Holiš) 3:S Komentáře
7. Kolegové (P. Valenta, J. Josifkova) S:3 Komentáře
8. Black and white (V. Netolicka, K. Korčáková) 3:S
7. 2RUN (V. Polak, L. Trávníček) S:3

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím