Načítám…
Image 1

Marek Kouba (32 let)

ID: 40156

Praha

  • 24 zápasů

    od roku 2020
  • 2/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Výhra
    • Skreč
  • 19:00
    Často hraje od 19:00 v Badminton Arena Skalka
  • 50 /71
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 24
    Zápasů v lize ( 14 / 5 / 5) 0 turnajů

Vývoj žebříčku

Podzimní sezóna 2020

7 . Úroveň B

80 bodů
50. místo (37. místo v mužích)
Nep… Koť… Vel… Rak… Sve… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
3:1 6 14 100
2 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
1:3 1 11 92
3 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
0 0 80
4 .
Rakeťáci (A. Švarcová + M. Polách)
0 -3 77
5 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0 -14 66

Letní sezóna 2020

6 . Úroveň B

113 bodů
40. místo (32. místo v mužích)
Ver… Mat… Vel… Šim… Uje… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Veru&Vatan (V. Staňková + L. Lindovský)
3:1
3:0
3:2
3:S
24 14 138
2 . 1:3 3:1 3:0
3:S
20 11 131
3 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
0:3
1:3
3:1
3:S
13 0 113
4 . 2:3 0:3
1:3
3:S
9 -11 98
5 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

6 . Úroveň A

82 bodů
47. místo (37. místo v mužích)
Jir… MoKa Kos… Vel… MP Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
3:2 3:0
3:S
3:S
24 14 118
2 . 2:3
3:1
0:3
3:S
14 11 105
3 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3
1:3
3:S
3:S
13 0 93
4 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
S:3
3:0
S:3
3:S
13 -11 82
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

5 . Úroveň A

99 bodů
36. místo (30. místo v mužích)
Mis… VEL… Mír… Vel… Kra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
3:2 3:0 3:2 3:0 24 14 138
2 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
2:3 3:0
3:1
3:2 20 11 131
3 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3 0:3 3:1 3:2 11 0 111
4 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
2:3
1:3
1:3
3:1
10 -11 99
5 .
Kraska a zvire (P. Chvatíková + L. Bednář)
0:3 2:3 2:3
1:3
5 -14 91

7 . Úroveň A

101 bodů
36. místo (30. místo v mužích)
Vel… Ryc… Šim… Žel… Zák… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
3:0
3:1
3:0
3:0
27 14 101
2 .
Rychlá rota (J. Kuličková + H. Pilát)
0:3
3:1
3:2 3:2 16 11 87
3 .
1:3
1:3
3:0 3:2 14 0 74
4 .
Želvušky (I. Benešová + D. Hac)
0:3
2:3 0:3
3:0
9 -3 66
5 .
Zákon&Pořádek (V. Pražská + P. Šedina)
0:3
2:3 2:3
0:3
4 -14 50

Jarní sezóna 2020

9 . Úroveň B

100 bodů
56. místo (42. místo v mužích)
Vel… IPP… Vid… Blá… Mia… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
3:0
3:0
3:S
3:S
26 14 100
2 .
0:3
3:0
3:S
3:S
19 11 90
3 .
Vidim velký dobrý (V. Hašek + J. Houserová)
0:3
0:3
3:S
3:S
12 0 72
4 .
Blázinec (N. Vondráková + J. Krygel)
S:3
S:3
S:3
3:S
6 -3 63
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

9 . Úroveň B

82 bodů
74. místo (57. místo v mužích)
Vou… Pot… Vel… HP… Ned… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
S:S S:S S:S
3:S
2 14 96
2 . S:S S:S S:S
3:S
0 11 91
3 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
S:S S:S S:S
3:S
2 0 82
4 . S:S S:S S:S
3:S
0 0 80
5 .
Nedal a Netrefil (P. Dubský + T. Hřeben)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

Výpis zápasů

Datum Čas Liga Soupeř Místo Výsledek Komentáře
02.10.2020 19:30 6. Veru&Vatan (V. Staňková, L. Lindovský) Hamr Braník 0:3 Komentáře
28.09.2020 10:00 6. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Hamr Braník 3:1 Komentáře
22.09.2020 21:00 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Badminton Arena Skalka 1:3
22.09.2020 06:58 6. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) 3:S Komentáře
06.09.2020 20:42 6. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) S:3 Komentáře
05.09.2020 20:00 6. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) Sportcentrum Step 3:0
02.09.2020 09:29 6. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) S:3 Komentáře
31.08.2020 11:34 6. MP (M. Pešička, M. Pešička) 3:S Komentáře
09.08.2020 19:30 5. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
09.08.2020 18:30 5. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) Badminton Arena Skalka 1:3
24.07.2020 18:00 5. Kraska a zvire (P. Chvatíková, L. Bednář) Hamr Braník 3:1 Komentáře
14.07.2020 19:00 5. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) Badminton Arena Skalka 2:3
30.06.2020 19:00 7. Zákon&Pořádek (V. Pražská, P. Šedina) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
21.06.2020 21:00 7. Želvušky (I. Benešová, D. Hac) Hamr Braník 3:0 Komentáře
21.06.2020 19:00 7. Rychlá rota (J. Kuličková, H. Pilát) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
21.06.2020 18:00 7. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
12.06.2020 07:00 9. Vidim velký dobrý (V. Hašek, J. Houserová) Sportcentrum Step 3:0
26.05.2020 07:00 9. IPP Stars (T. Šillerová, M. Reidingerová) Hamr Braník 3:0 Komentáře
25.05.2020 21:39 9. Blázinec (N. Vondráková, J. Krygel) 3:S Komentáře
25.05.2020 17:56 9. MiaMar (M. Sedláček, M. Jánošková) 3:S Komentáře
21.05.2020 00:15 9. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) S:S
21.05.2020 00:10 9. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) S:S
21.05.2020 00:10 9. HP Praha (H. Kratochvílová, P. Kratochvíl) S:S
9. Nedal a Netrefil (P. Dubský, T. Hřeben) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím