Načítám…

Marek Kouba (33 let)

ID: 40156

Praha

Fandí:a taky AC a HC Sparta Praha

Hraje ligy: Praha - Badminton - čtyřhry (35/50)

  • 76 zápasů

    od roku 2020
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Výhra
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
    • Skreč
  • 15 /97
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 73
    Zápasů v lize ( 39 / 18 / 16) 0 turnajů
  • 68%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Letní sezóna 2022

5 . Úroveň A

82 bodů
35. místo (20. místo v mužích)
Suc… Hop… Kra… Vel… Bum… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Suchá slina (H. Vaňková + M. Šmejkal)
3:0
1:3
3:s 3:s 20 14 114
2 .
Hopíci (H. Pilát + K. Levá)
0:3 3:s 3:s 12 11 103
3 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
3:1
0:3
3:s 12 0 92
4 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
s:3 s:3
3:0
s:s 5 -3 82
5 .
Bumbrlínci (V. Pavluch + K. Syrová)
s:3 s:3 s:3 s:s -2 -14 64

Jarní sezóna 2022

4 . Úroveň A

86 bodů
35. místo (22. místo v mužích)
IT… Rus… Mat… Sve… Vel… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
3:1 3:0 3:0
3:S
26 14 140
2 .
Russelíci (J. Kuličková + M. Dvořák)
1:3
3:1
3:0
3:S
20 3 123
3 . 0:3
1:3
3:0
3:S
14 0 114
4 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3 0:3 0:3
3:S
6 -11 95
5 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

4 . Úroveň A

120 bodů
18. místo (13. místo v mužích)
Nev… Vel… Emí… Mír… Bum… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nevim, dál (T. Klepal + A. Mázlová)
3:0 3:0 2:3 3:0 23 14 137
2 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
0:3 3:2 3:1
3:S
17 3 120
3 . 0:3 2:3
3:S
3:S
14 0 114
4 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
3:2 1:3
S:3
3:S
12 -11 101
5 .
Bumbrlínci (V. Pavluch + K. Syrová)
0:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

4 . Úroveň A

115 bodů
22. místo (18. místo v mužích)
Kol… Luc… Vel… Mír… VŠE… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kolena (M. Čech + F. Rysl)
3:0
3:0
3:2 3:2 24 14 138
2 .
Lucipedi (P. Lukáš + D. Cidlinová)
0:3 3:1
3:2
3:2
16 3 119
3 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
0:3
1:3 3:0 3:0 15 0 115
4 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
2:3
2:3
0:3 3:1 10 -11 99
5 .
VŠEholky (P. Raszyková + A. Koutná)
2:3
2:3
0:3 1:3 5 -14 91

5 . Úroveň B

116 bodů
19. místo (16. místo v mužích)
Vel… Sve… Sta… HoPe Zad… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
3:0
2:3
3:S
3:0
22 14 116
2 .
Sveta a Pavel (S. Gorb + P. Nový)
0:3
3:1
3:S
3:0
19 11 110
3 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
3:2
1:3
3:1
3:0 19 0 99
4 .
S:3
S:3
1:3
S:S
-1 -3 76
5 .
Zadej nazev tymu (M. Zolota + L. Rothova)
0:3
0:3
0:3
S:S
-2 -14 64

Podzimní sezóna 2021

5 . Úroveň B

87 bodů
32. místo (19. místo v mužích)
Kol… Kra… Koč… Vel… Šim… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Kolena (M. Čech + F. Rysl)
3:1
3:1 2:3 3:0 21 14 115
2 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
1:3
3:0
0:3
3:0 15 11 106
3 .
Kočičáci (K. Kočí + H. Kočí)
1:3 0:3
3:S
3:0 14 0 94
4 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
3:2
3:0
S:3
S:S 10 -3 87
5 . 0:3 0:3 0:3 S:S -2 -14 64

5 . Úroveň B

74 bodů
30. místo (21. místo v mužích)
Nep… Rus… Vel… Lamy Kos… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
3:1 3:0 1:3
3:S
20 14 94
2 .
Russelíci (J. Kuličková + M. Dvořák)
1:3
3:1
3:2
3:S
18 11 89
3 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
0:3
1:3
3:0
3:S
14 0 74
4 . 3:1
2:3
0:3
3:S
14 -3 71
5 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

3 . Úroveň A

108 bodů
25. místo (19. místo v mužích)
IT… Ber… VŠE… Vlč… Vel… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
3:S
3:2
3:S
3:0 24 14 158
2 .
S:3
3:1 3:S 3:0 19 11 150
3 .
VŠEholky (P. Raszyková + A. Koutná)
2:3 1:3
3:S
3:S 15 0 135
4 .
Vlčáci (P. Sýkora + O. Vomela)
S:3
S:3
S:3
3:2 5 -11 114
5 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
0:3 0:3 S:3 2:3 2 -14 108

2 . Úroveň A

152 bodů
9. místo (8. místo v mužích)
Bil… Mír… Vel… IT… Sta… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Biletín (O. Zeman + A. Fulka)
3:0 3:0 2:3 3:0 23 14 177
2 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3 3:0 0:3 3:1 13 11 164
3 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
0:3 0:3
3:S
3:1 12 0 152
4 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
3:2 3:0
S:3
S:3
12 -11 141
5 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
0:3 1:3 1:3
3:S
8 -14 134

Letní sezóna 2021

3 . Úroveň A

131 bodů
9. místo (7. místo v mužích)
IT… Vel… Mat… Nep… Koť… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
3:0 3:2 3:0 3:2 24 14 138
2 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
0:3 3:0 3:1
3:0
20 11 131
3 . 2:3 0:3 3:0 3:2 14 0 114
4 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3 1:3 0:3
3:1
7 -11 96
5 .
Koťátka (E. Rosenbergová + J. Culek)
2:3
0:3
2:3
1:3
5 -14 91

4 . Úroveň A

89 bodů
14. místo (8. místo v mužích)
Nep… Vel… Jir… Stu… Děl… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3 3:0 3:0
3:S
20 14 94
2 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
3:0 S:S
3:0
3:S 18 11 89
3 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
0:3 S:S 3:0 3:S 11 0 71
4 .
Studená sprcha (F. Kareta + V. Šika)
0:3
0:3
0:3 3:S 6 -11 55
5 .
Dělej Běhej (J. Provazník + L. Krejčí)
S:3
S:3 S:3 S:3 0 -14 46

3 . Úroveň A

72 bodů
19. místo (11. místo v mužích)
Sta… Mír… MoKa Vel… 3Lt… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Starý páky (J. Adámková + M. Adámek)
3:2
3:0
3:1
3:S
24 14 118
2 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
2:3
3:0 S:S
3:S
13 11 104
3 .
0:3
0:3 S:S
3:S
4 0 84
4 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
1:3
S:S S:S
3:S
3 -11 72
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

4 . Úroveň A

89 bodů
14. místo (9. místo v mužích)
Emí… Vel… Pat… Nep… Jir… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
1:3
3:0
3:0
3:0 22 14 96
2 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
3:1
3:0
S:S
3:0
18 11 89
3 .
Patík&Matík (K. Dunička + M. Kuncová)
0:3
0:3
3:S
3:1
12 0 72
4 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
0:3
S:S
S:3
3:S 4 -11 53
5 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
0:3
0:3
1:3
S:3 1 -14 47

Letní sezóna 2020

6 . Úroveň B

113 bodů
40. místo (32. místo v mužích)
Ver… Mat… Vel… Šim… Uje… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Veru&Vatan (V. Staňková + L. Lindovský)
3:1
3:0
3:2
3:S
24 14 138
2 . 1:3 3:1 3:0
3:S
20 11 131
3 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
0:3
1:3
3:1
3:S
13 0 113
4 . 2:3 0:3
1:3
3:S
9 -11 98
5 .
Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal + J. Beneš)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 86

6 . Úroveň A

82 bodů
47. místo (37. místo v mužích)
Jir… MoKa Kos… Vel… MP Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Jirka&Mirka (J. Čeněk + M. Čeňková)
3:2 3:0
3:S
3:S
24 14 118
2 . 2:3
3:1
0:3
3:S
14 11 105
3 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3
1:3
3:S
3:S
13 0 93
4 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
S:3
3:0
S:3
3:S
13 -11 82
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

5 . Úroveň A

99 bodů
36. místo (30. místo v mužích)
Mis… VEL… Mír… Vel… Kra… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Mission Impossible 4ever (M. Petrbok + I. Radová)
3:2 3:0 3:2 3:0 24 14 138
2 .
VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek + R. Höfler)
2:3 3:0
3:1
3:2 20 11 131
3 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3 0:3 3:1 3:2 11 0 111
4 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
2:3
1:3
1:3
3:1
10 -11 99
5 .
Kraska a zvire (P. Lindovská + L. Bednář)
0:3 2:3 2:3
1:3
5 -14 91

7 . Úroveň A

101 bodů
36. místo (30. místo v mužích)
Vel… Ryc… Šim… Žel… Zák… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
3:0
3:1
3:0
3:0
27 14 101
2 .
Rychlá rota (J. Kuličková + H. Pilát)
0:3
3:1
3:2 3:2 16 11 87
3 .
1:3
1:3
3:0 3:2 14 0 74
4 .
Želvušky (I. Benešová + D. Hac)
0:3
2:3 0:3
3:0
9 -3 66
5 .
Zákon&Pořádek (V. Pražská + P. Šedina)
0:3
2:3 2:3
0:3
4 -14 50

Jarní sezóna 2020

9 . Úroveň B

100 bodů
56. místo (42. místo v mužích)
Vel… IPP… Vid… Blá… Mia… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
3:0
3:0
3:S
3:S
26 14 100
2 .
0:3
3:0
3:S
3:S
19 11 90
3 .
Vidim velký dobrý (V. Hašek + J. Houserová)
0:3
0:3
3:S
3:S
12 0 72
4 .
Blázinec (N. Vondráková + J. Krygel)
S:3
S:3
S:3
3:S
6 -3 63
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 46

9 . Úroveň B

82 bodů
74. místo (57. místo v mužích)
Vou… Pot… Vel… HP… Ned… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Vousatá Věra (A. Stibila + V. Staněk)
S:S S:S S:S
3:S
2 14 96
2 . S:S S:S S:S
3:S
0 11 91
3 .
Velikáni (M. Kouba + J. Malý)
S:S S:S S:S
3:S
2 0 82
4 . S:S S:S S:S
3:S
0 0 80
5 .
Nedal a Netrefil (P. Dubský + T. Hřeben)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 66

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
20.06.2022 20:30 5. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) Hamr Braník 3:0 Komentáře
22.05.2022 20:42 4. Russelíci (J. Kuličková, M. Dvořák) S:3 Komentáře
22.05.2022 20:42 4. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) S:3 Komentáře
22.05.2022 20:42 4. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) S:3 Komentáře
22.05.2022 20:42 4. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) S:3 Komentáře
30.04.2022 14:00 4. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) Badminton Arena Skalka 3:2
25.04.2022 13:01 4. Bumbrlínci (V. Pavluch, K. Syrová) 3:S Komentáře
24.04.2022 20:30 4. Nevim, dál (T. Klepal, A. Mázlová) SportCentrum JEREMI 0:3
12.04.2022 20:30 4. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) Hamr Štěrboholy 3:1
25.03.2022 21:00 4. Lucipedi (P. Lukáš, D. Cidlinová) Hamr Braník 1:3
13.03.2022 20:00 4. VŠEholky (P. Raszyková, A. Koutná) Badminton Arena Skalka 3:0
07.03.2022 20:30 4. Kolena (M. Čech, F. Rysl) Hamr Braník 0:3 Komentáře
03.03.2022 20:30 4. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) Hamr Braník 3:0
27.02.2022 20:30 5. Sveta a Pavel (S. Gorb, P. Nový) Badminton Arena Skalka 3:0
21.02.2022 21:51 5. HoPe (J. Drahorád, J. Drahorád) 3:S Komentáře
21.02.2022 17:00 5. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Štěrboholy 2:3 Komentáře
14.02.2022 21:00 5. Zadej nazev tymu (M. Zolota, L. Rothova) Hamr Braník 3:0 Komentáře
01.02.2022 00:10 5. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) S:S
31.01.2022 09:58 5. Kočičáci (K. Kočí, H. Kočí) S:3 Komentáře
28.01.2022 18:00 5. Kolena (M. Čech, F. Rysl) Hamr Braník 3:2
10.01.2022 20:00 5. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) Hamr Braník 3:0 Komentáře
22.12.2021 11:00 5. Lamy (A. Voborníková, M. Seblova) Hamr Braník 3:0 Komentáře
16.12.2021 16:17 5. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) 3:S Komentáře
13.12.2021 20:30 5. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Sportcentrum Step 0:3
05.12.2021 20:30 5. Russelíci (J. Kuličková, M. Dvořák) Hamr Braník 1:3 Komentáře
01.12.2021 00:10 3. VŠEholky (P. Raszyková, A. Koutná) S:3
29.11.2021 20:30 3. Ber to (J. Červenka, M. Ondřej) Hamr Braník 0:3
22.11.2021 20:30 3. Vlčáci (P. Sýkora, O. Vomela) Sportcentrum Step 2:3
15.11.2021 20:30 3. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Štěrboholy 0:3
31.10.2021 21:00 2. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) Hamr Braník 0:3
31.10.2021 20:00 2. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Braník 3:1
22.10.2021 20:00 2. Biletín (O. Zeman, A. Fulka) Hamr Braník 0:3
17.10.2021 15:11 2. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) 3:S Komentáře
01.10.2021 20:00 3. Koťátka (E. Rosenbergová, J. Culek) Hamr Braník 3:0 Komentáře
26.09.2021 19:00 3. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Hamr Braník 3:0
19.09.2021 18:30 3. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 3:1
14.09.2021 21:00 3. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Braník 0:3
01.09.2021 00:10 4. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) S:S
01.09.2021 00:10 4. Dělej Běhej (J. Provazník, L. Krejčí) 3:S
19.08.2021 20:30 4. Studená sprcha (F. Kareta, V. Šika) Hamr Štěrboholy 3:0 Komentáře
08.08.2021 20:00 4. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 3:0
02.08.2021 00:10 3. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) S:S
02.08.2021 00:10 3. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) S:S
30.07.2021 18:00 3. Starý páky (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Braník 1:3 Komentáře
07.07.2021 01:01 3. 3Lteam (L. Kučerová, L. Lukáš) 3:S Komentáře
29.06.2021 21:00 4. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) Hamr Braník 3:0 Komentáře
29.06.2021 08:10 4. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) S:S Komentáře
20.06.2021 19:00 4. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Braník 3:1 Komentáře
02.06.2021 20:30 4. Patík&Matík (K. Dunička, M. Kuncová) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
02.10.2020 19:30 6. Veru&Vatan (V. Staňková, L. Lindovský) Hamr Braník 0:3 Komentáře
28.09.2020 10:00 6. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Hamr Braník 3:1 Komentáře
22.09.2020 21:00 6. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Badminton Arena Skalka 1:3
22.09.2020 06:58 6. Ujel nám žebřiňák (J. Dohnal, J. Beneš) 3:S Komentáře
06.09.2020 20:42 6. Jirka&Mirka (J. Čeněk, M. Čeňková) S:3 Komentáře
05.09.2020 20:00 6. MoKa (M. Kuncová, K. Dunicka) Sportcentrum Step 3:0
02.09.2020 09:29 6. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) S:3 Komentáře
31.08.2020 11:34 6. MP (M. Pešička, M. Pešička) 3:S Komentáře
09.08.2020 19:30 5. VELKÝKOHOUTI (J. Ondroušek, R. Höfler) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
09.08.2020 18:30 5. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) Badminton Arena Skalka 1:3
24.07.2020 18:00 5. Kraska a zvire (P. Lindovská, L. Bednář) Hamr Braník 3:1 Komentáře
14.07.2020 19:00 5. Mission Impossible 4ever (M. Petrbok, I. Radová) Badminton Arena Skalka 2:3
30.06.2020 19:00 7. Zákon&Pořádek (V. Pražská, P. Šedina) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
21.06.2020 21:00 7. Želvušky (I. Benešová, D. Hac) Hamr Braník 3:0 Komentáře
21.06.2020 19:00 7. Rychlá rota (J. Kuličková, H. Pilát) Badminton Arena Skalka 3:0 Komentáře
21.06.2020 18:00 7. Šimíci (J. Šimandl, P. Šimandlová) Badminton Arena Skalka 3:1 Komentáře
12.06.2020 07:00 9. Vidim velký dobrý (V. Hašek, J. Houserová) Sportcentrum Step 3:0
26.05.2020 07:00 9. IPP Stars (T. Šillerová, M. Vránková) Hamr Braník 3:0 Komentáře
25.05.2020 21:39 9. Blázinec (N. Vondráková, J. Krygel) 3:S Komentáře
25.05.2020 17:56 9. MiaMar (M. Sedláček, M. Jánošková) 3:S Komentáře
21.05.2020 00:15 9. Potetované (L. Štrbáková, K. Kotúčová) S:S
21.05.2020 00:10 9. Vousatá Věra (A. Stibila, V. Staněk) S:S
21.05.2020 00:10 9. HP Praha (H. Kratochvílová, P. Kratochvíl) S:S
9. Nedal a Netrefil (P. Dubský, T. Hřeben) 3:S Komentáře

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím