Načítám…
Image 1

Rick Hau (48 let)

ID: 29636

Praha

  • 100 zápasů

    od roku 2018
  • 1/5
    Poslední zápasy
    • Prohra
    • Prohra
    • Výhra
    • Prohra
    • Prohra
  • 6 /92
    Umístění v žebříčku ročníku
  • 36
    Zápasů v lize ( 20 / 14 / 2) 0 turnajů
  • 59%
    Úspěšnost zápasů

Vývoj žebříčku

Jarní sezóna 2022

2 . Úroveň A

139 bodů
12. místo (9. místo v mužích)
Bra… Pin… One… Sta… Ber… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Bratři v triku (M. Vojtěchovský + P. Vojtěchovský)
3:1
3:2
3:1 3:0 24 14 178
2 .
Pindilové :-) (K. Třešková + O. Vomela)
1:3
3:2
3:1 12 11 163
3 .
One and a half (D. Jungblut + L. Tan)
2:3
2:3
3:1
10 0 150
4 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
1:3 1:3
1:3
3:0 10 -11 139
5 . 0:3 0:3 0 -14 126

1 . Úroveň A

156 bodů
7. místo (7. místo v mužích)
Lob… RYZ… Ene… Sta… Ber… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lobotomové z Prahy (T. Gabík + F. Čech)
3:0 3:0 3:0
3:S
27 14 201
2 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
0:3 3:1 3:1
3:S
18 11 189
3 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3 1:3 3:0
3:S
14 0 174
4 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
0:3 1:3 0:3
3:S
7 -11 156
5 .
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 146

2 . Úroveň A

171 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Sta… Hol… Nud… Past Lei… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
3:1 0:3 3:2 3:S 17 14 171
2 .
Holčičárna (J. Ždichyncová + Z. Rudišová)
1:3 2:3 1:3 3:0 11 11 162
3 .
Nudle (J. Augustin + D. Zobal)
3:0 3:2 S:S S:S 8 0 148
4 . 2:3 3:1 S:S S:S 4 -11 133
5 . S:3 0:3 S:S S:S -4 -14 122

2 . Úroveň A

154 bodů
8. místo (8. místo v mužích)
Ber… RYZ… Sta… Fan… IT… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:2 3:2 0:3 3:0 17 14 171
2 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
2:3 1:3 3:0 3:2 15 11 166
3 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
2:3 3:1 3:1 0:3 14 0 154
4 .
Fanatici (R. Kraus + J. Beneš)
3:0 0:3 1:3
3:S
14 -11 143
5 .
IT crowd (K. Sochová + J. Vrtiška)
0:3 2:3 3:0
S:3
9 -14 135

Podzimní sezóna 2021

1 . Úroveň A

148 bodů
10. místo (9. místo v mužích)
Lob… Lei… Ene… Ber… Sta… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Lobotomové z Prahy (T. Gabík + F. Čech)
3:0 3:0 3:1 3:1 26 14 200
2 . 0:3 3:1 3:2
3:S
17 11 188
3 .
Energit (P. Kozák + I. Pechová)
0:3 1:3 3:1 3:0 14 0 174
4 . 1:3 2:3 1:3
3:1
10 -11 159
5 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
1:3
S:3
0:3
1:3
2 -14 148

2 . Úroveň A

160 bodů
3. místo (3. místo v mužích)
Sta… Ber… Mír… Bez… Nez… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
3:1 3:0 3:0
3:S
26 14 160
2 . 1:3 3:0 3:0
3:S
21 11 152
3 .
Míra&Ondra (O. Svozil + M. Břečka)
0:3 0:3 3:S
3:S
12 0 132
4 .
Bezambic (J. Malý + D. Malá)
0:3 0:3 S:3
3:S
6 -11 115
5 .
Nezmaři (M. Zouhar + M. Vodičková)
S:3
S:3
S:3
S:3
0 -14 106

4 . Úroveň B

136 bodů
11. místo (10. místo v mužích)
Sta… Mat… Ver… Emí… Kos… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
3:1
2:3
3:0
3:0 22 14 136
2 . 1:3 3:2 3:0 3:0 20 3 123
3 .
Veru&Vatan (V. Staňková + V. Staněk)
3:2
2:3 2:3 3:0 16 0 116
4 .
0:3
0:3 3:2 3:0 12 -11 101
5 .
Kosí bratři (A. Badalík + J. Král)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 86

4 . Úroveň A

124 bodů
16. místo (12. místo v mužích)
VŠE… Sta… Nep… Baz… A&B Za zápasy Za pořadí Celkem
1 .
VŠEholky (P. Raszyková + A. Koutná)
3:2
2:3
3:0
3:0
21 14 135
2 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
2:3 3:2 3:0 3:0 21 3 124
3 .
Nepoťavky (D. Malá + I. Pechová)
3:2
2:3
3:1
3:0
20 0 120
4 .
0:3
0:3
1:3
3:0
8 -11 97
5 .
0:3
0:3
0:3
0:3
0 -14 86

Letní sezóna 2021

4 . Úroveň A

99 bodů
19. místo (13. místo v mužích)
Ber… RYZ… Sta… Asp… Stu… Za zápasy Za pořadí Celkem
1 . 3:0 2:3 3:0 3:0 23 14 117
2 .
RYZÍ TEAM (P. Zita + J. Rys)
0:3
3:S
3:0 3:0 20 3 103
3 .
Staro-dva-men (R. Hau + M. Petrbok)
3:2
S:3
3:0 3:0 19 0 99
4 .
Aspoň 10 (J. Horská + J. Horský)
0:3 0:3 0:3 3:0 7 -3 84
5 .
Studená sprcha (F. Kareta + V. Šika)
0:3 0:3 0:3 0:3 0 -14 66

Výpis zápasů

Datum Čas Úroveň Soupeř Místo Výsledek Komentáře
22.05.2022 10:30 2. Bratři v triku (M. Vojtěchovský, P. Vojtěchovský) Hamr Braník 1:3
22.05.2022 09:30 2. One and a half (D. Jungblut, L. Tan) Hamr Braník 1:3 Komentáře
15.05.2022 14:30 2. Ber to (J. Červenka, M. Ondřej) Badminton Arena Skalka 3:0
08.05.2022 09:00 2. Pindilové :-) (K. Třešková, O. Vomela) Hamr Braník 1:3
30.04.2022 19:00 1. Lobotomové z Prahy (T. Gabík, F. Čech) Hamr Braník 0:3
29.04.2022 09:28 1. Ber to (J. Červenka, M. Ondřej) 3:S Komentáře
19.04.2022 19:00 1. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 0:3
17.04.2022 18:00 1. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Badminton Arena Skalka 1:3
01.04.2022 00:10 2. LeitBor (B. Palaščak, T. Leitner) 3:S
27.03.2022 17:00 2. Past (M. Vřešťál, M. Soukup) SportCentrum JEREMI 3:2
27.03.2022 16:00 2. Holčičárna (J. Ždichyncová, Z. Rudišová) Hamr Braník 3:1
13.03.2022 18:00 2. Nudle (J. Augustin, D. Zobal) Hamr Braník 0:3
19.02.2022 13:00 2. Fanatici (R. Kraus, J. Beneš) Hamr Braník 3:1
13.02.2022 20:00 2. IT crowd (K. Sochová, J. Vrtiška) Hamr Braník 0:3
12.02.2022 13:00 2. Ber to (J. Červenka, M. Ondřej) Badminton Arena Skalka 2:3
06.02.2022 20:00 2. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) Hamr Braník 3:1
31.01.2022 23:32 1. LeitBor (B. Palaščak, T. Leitner) S:3 Komentáře
23.01.2022 17:00 1. Lobotomové z Prahy (T. Gabík, F. Čech) Hamr Braník 1:3
15.01.2022 13:00 1. Ber to (J. Červenka, M. Ondřej) Badminton Arena Skalka 1:3 Komentáře
06.01.2022 20:30 1. Energit (P. Kozák, I. Pechová) Hamr Braník 0:3
27.12.2021 20:00 2. Bezambic (J. Malý, D. Malá) Sportcentrum Olšanka 3:0
12.12.2021 20:00 2. Míra&Ondra (O. Svozil, M. Břečka) Hamr Braník 3:0
11.12.2021 13:00 2. Ber to (J. Červenka, M. Ondřej) Hamr Braník 3:1
07.12.2021 01:01 2. Nezmaři (M. Zouhar, M. Vodičková) 3:S Komentáře
28.11.2021 18:00 4. MatEr (M. Kominka, E. Annusova) Badminton Arena Skalka 3:1
20.11.2021 10:30 4. Emírci (J. Adámková, M. Adámek) Hamr Braník 3:0 Komentáře
13.11.2021 18:00 4. Kosí bratři (A. Badalík, J. Král) Hamr Braník 3:0
07.11.2021 18:30 4. Veru&Vatan (V. Staňková, V. Staněk) Hamr Braník 2:3 Komentáře
24.10.2021 20:00 4. A&B (A. Hrnčárková, B. Lavičková) Hamr Braník 3:0
21.10.2021 20:30 4. Bazar (S. Bruder, M. Vránková) Hamr Braník 3:0
10.10.2021 20:30 4. Nepoťavky (D. Malá, I. Pechová) Hamr Braník 3:2
07.10.2021 21:00 4. VŠEholky (P. Raszyková, A. Koutná) Badminton Arena Skalka 2:3
03.10.2021 09:17 4. RYZÍ TEAM (P. Zita, J. Rys) S:3 Komentáře
18.09.2021 18:00 4. Ber to (J. Červenka, M. Ondřej) Badminton Arena Skalka 3:2
12.09.2021 16:30 4. Aspoň 10 (J. Horská, J. Horský) Hamr Braník 3:0
05.09.2021 18:00 4. Studená sprcha (F. Kareta, V. Šika) 3:0

Platební metody

Platební metody

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím